• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
autor
A gratulujem mimískom k pokrokom :dizzy_face: sú to všetci šikulovia :dizzy_face:
Z tej našej opice sa stáva generál :grinning: mali by ste ju niekedy vidieť :grinning:
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Biela, to je mi líto. Narozeniny si užij a raduj se z úsměvu Vaší malé princezny s růžkama :slight_smile:.
Kati, snad kousátko pomůže a nebudou ty zoubky Honzíka tak trápit :wink: .
Jo, jo, vzpomínat určitě budu, hlavně mi přijde, že to strašně rychle letí :confused:
Chtěla jsem se zeptat - používáte někdo takový to dětský lehátko? Kaťulka jsem se dívala je na fotečkách má.. A potom ještě kojící polštář? Já jen, abych nekoupila zbytečně věci, který se pak nevyužijí, tak se jen ptám, jestli je používáte. I když to lehátko je asi dobrá věc, že?
5. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Pusinky už jsem doma...
dneska nám dovezli novou pračku a máme ještě taťku doma, tak nestíháme, ale snad brzy dočtu a budu reagovat...
jen abyste si nemyslely, že jsem na vás zapomněla!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Sloni lehátko je jedna z vecí ktorá mi hoodne pomohla, ona tam lehávala hrozne rada, veľa krát v ňom zaspala takže ja to za zbytočnú investíciu určite nepovažujem :wink: Inak teraz z toho lehátka má kresielko v ktorom sleduje pohádky :grinning: Takže naozaj všestranné využitie :grinning: Máme od Fischer
5. led 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
Zuzi super gratulujem k novej pračke :wink:
5. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Zuzi super že máte novou pračku :wink: :slight_smile:
Sloni no já mam to lehátko jen půjčené a to asi 3 tádny,no co jsme začínali s příkrmama jinak jsem mívala prcka k košíku :wink: :slight_smile: a přímo kojo polštář jsem sice chtěla,ale pak na něj nějak nedošlo :sweat_smile: ale koupila jsem si v Ikee tenhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70151825 a maximálně vyhovuje :dizzy_face: :wink: a vyjde teda taky i mnoooohem levněji :slight_smile:
Biela takže už máte doma jasno kdo tam velí koukam :wink: :grinning:
5. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Zuzu, tak ať pračka dobře slouží :slight_smile:
Sloni, já mám taky Fisher lehátko a super :slight_smile: Vyhraje si tam :slight_smile: Ale nikdy mi tam teda neusnul :grinning: Mu ty hračky nedaly spát :grinning: Kojící polštář jsem měla z mmb a nejdřív jsem ho moc nevyužívala, ale pak jo na to moje minipidikojení a super :slight_smile: I si tam pospával :slight_smile:
Užívej si kopanečky :slight_smile: Pak budou pořádný kopance :slight_smile:
Kati, tak hlavně že Honzíkovi chutná :slight_smile:
5. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Dobré zasněžené ránko,
Kati, využijete sáňky :wink: . Teda aspoň u nás nasněžilo docela dost. Jé, na ten polštář v Ikei jsme se taky dívali :slight_smile:.
Děkuju všem za info o lehátku :slight_smile:
Ahoj Zuzi, tak máte " pozdního" Ježíška s pračkou :slight_smile:. Jak bylo o svátcích? :slight_smile:
6. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Sloni: lehátko vřele doporučuji. My teda neměli lehátko, ale houpačku, ale to je vlastně zavěšené lehátko...
za mě kojící polštář rozhodně ano! Jednak jsem na něm spávala v těhu a po porodu, dost mi ulevil... a na kojení taky ho moc využiju. Ale: je to taky o proporcích. Blbě se to vysvětluje, ale jájsem mohutná tak se mi hodí :grinning:
Kopanečky si užij! Pěkně to utíká...
Jinak svátky byly značně hektické... ovvšem krásné...dostali jsme spoustukrásných dárků. Ale jsem ráda, že je to za námi :grinning:
Včera jsme byli u mudra a já teda envím, kam ten náš kluk poroste...

zítra dočtu více a snad tu budu víc, taťka jde do práce, tak nebude potřebovat, abych se mu věnovala jako třetímu dítěti :grinning:
6. led 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky,
kdepak se všechny touláte?
Zuzi, no mně už se teď asi poslední týden taky nic moc spí, tak jsem si brala polštářek, tak uvažuju, že ten kojící, nebo něco koupím :slight_smile:
Všem přeji krásný den a víkend, který bude asi hodně zasněžený :confused:
8. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahoj berunky :slight_smile:
Nějako nestíhám :sweat_smile: u nás teď taky chumelí jako blázen :confused: teda že to takle nemohlo být na vánoce co? :unamused:
Zuzi kolik Kubulka váží a měří??? :slight_smile: jinak ad manža-u nás je to to samé :wink: :grinning: :grinning:
Sloni já si dycky namudlala deku pod bříško a tak jsem spala :wink: :slight_smile: no a pak v 9 měsíci mě manža musel pomáhat když jsem se chtěla otočit na bok :sweat_smile: to dycky byla komedie :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky,
no tak jsem nestihla dočíst ani dopsat :grinning: typické....
hlásím u nás taky strašně sněží.... kalamita...

Kači 75cm a 8,3kg... :sweat_smile: to je fakt macek...
SLoni můžeš klidně obyč polštář namuchlat...nebo druhou peřinu... ale mi se i ten kojící osvědčil...

krásný víkend...:wink:
8. led 2010 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi :astonished: :astonished: téééééda tak to je fakt Kubík kus chlapa :grinning: Honzule má 70cm a 8 kilo a je toho taky dost :confused: takže si to dokážu živě představit co musíš tahat za tíhu :wink:
8. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Čau čau, len nás posúvam a padám do perín :wink: :grinning:
9. led 2010 ve 23:56  • Odpověz
ahoj holky,
posouvám nahoru..,.
jsme zasněžení snad i v 9.patře panweláku--- pomoc já nemám pořádní zimní boty...
10. led 2010 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
Krásné pondělní ráno,
Zuzi, teda Kubík je už velkej chlap :slight_smile:.
Snad už nebude tolik sněžit, ale zase hlásí velký mrazy, to je na prd :angry:
Kati, já si taky muchlám pod bříško co najdu :slight_smile:, ale zatím to docela jde, i když to otáčení mi občas taky nejde už tak dobře :grinning: .
11. led 2010 v 07:31  • Odpověz
dobré dopoledne,
tak jak se máme?
mrazy to se mi taky moc nelíbí... nemám totiž ani pořádnjou zimní bundu :grinning: letos jsem nějak zapomněla myslet na sebe... boty jsem si už vybrala ale musím počkat až je bude za co koupit...snad mi je nevyprodají...
11. led 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
holky pamatujete na luciju se Šimonkem? Pak k nám přestala chodit... dneska jsem náhodou narazila na její album a moc jsem se nasmála...:
http://www.modrykonik.cz/_gallery/36990/36990_3684141.jpg?1263215711

doufám, že se nebude zlobit, že jsem to sem zkopírovala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Zuzi super fotečka :grinning: :grinning: si pamatuju že nám sem jednou fotila jak jí psík vyraboval lednici :wink: :grinning:
Teda kočky taky vás tak sejří ty haldy sněhu? mě vadí že nemůžu pořádně jezdit s kočárem a malej jinak přes den nespí a tak ty 2 hoďky musím venku jezdit a včera to byl teda boj :confused: jsem byla s tý prošky řádně zdrchaná :rolling_eyes: :grinning:
12. led 2010 v 08:54  • Odpověz
AHojky :slight_smile:

Sníh krásnej, ale stačilo :grinning: U nás to prohrabávali dvakrát za den a to ještě místní nadšenec :slight_smile: Takže jsme jezdili každý den...jsem dělala hrdinku, ale občas to byl boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dneska, když už konečně nepadá a mohli bychom jet, tak mrzne až praští :angry: U nás hlásím -10st.Jakub měl od těch minulých mrazů tu angínu, takže asi budem smrdět doma :frowning2: no, koukám.....že se nenudí...zatím co píšu, už shodíl prutěný košík a zkouká obsah (nabíječky, baterky apod..) :grinning: To mu jde.Jinak si užíváme stoj všude možně a pády taky stojí za to :sweat_smile: Po pár karambolech už se naučil docela hezky padat :sweat_smile: I kdžy občas to fakt nestihnu a to jen zaduní :frowning2:

Zuzu, ta fotka je opravdu povedená, ta od Luciji :grinning: A Ty jsi kup nějakou zimní bundu, vždyť jsou mrazy!!!!Teď jsou všude výprodeje :slight_smile: tak to jde :slight_smile:

Kati, taky máte zajímavý procházky co?U nás bude toho půl metru :slight_smile: Je to krásný, ale dostat se někam (v mém případě tedy jen do krámu, nebo ke tchánovcům) je teda taky záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude mazec až to bude tát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky moje,
Zuzi, fotka super :grinning:
Teda, tak si vem hodně spodních vrstev, ať nejsi nemocná :wink:
Taky mně ten sníh už moc nebaví. Teda sice to u nás vypadá jako v pohádce, ale jsou s tím jen problémy. A na tání raděj nemyslím, to bude taky boj.
S kočárkama je to asi fakt fuška, kolikrát mám sama co dělat.
12. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Hany no tání to bude teda mazec :confused: a my jsme zrovinka v záplavové oblasti :sweat_smile:
Sloni a jak je ti kočko???jak se cejtíš? :slight_smile:
Zuzi tak hlavně nenastydni :wink: :confused:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Kati, nestraš se záplavama :confused: . Snad bude tát postupně :wink:
Jinak už je mi docela dobře, bříško už skoro nebolí a dneska se mi i docela dobře spalo, ale unavená jsem jak kdybych nespala týden :sweat_smile: .
Kati, vy ještě jezdíte v hlubokým kočíku, vlezete se s fusakem v pohodě?
12. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky,
Hany teda Kubík už se staví? To je šikula... Za chvíli bude běhat, viď. Teda Terezka byla taková línější, myslím se stavěla až kolem toho 9, možná 10.měsíce...
ale zase když se kouknu na Štěpánka od Šári :grinning: to jsou akční děti...jsem zvědavá na našeho Kubu... zatím se teda snaží všemi silami plazit a různými způsoby se dokoulí, kam chce. Všechno mi chytá a rve, takže je to veselé. Včera mi převrhnul celou nádobu s vodou do žehličky na zem... ale naštěstí nic horšího.
Na tání se už vůbec netěším...a se zimní bundou si za to můžu sama. Kdybych nenakynula, oblíkla bych svoji, která vůbec není stará. No na prvním místě jsou botičky, pod bundu si dám svetr nebo i dva.
Jinak sníh mě teda Kači taky pěkně sejří. Nikde se nedá projet, už jsem z toho pěkně nanervy. A s tím spaním je to u nás podobně...on totiž Kubovi leze první zub. Už je tam boulička a co nevidět vykoukne... je protivnej jak nevímco a spát nechce. Tedy přes den, v noci spí docela pěkně... a čím líp spí, tím víc bych spala já :grinning: Asi mě štípla moucha tse-tse nebo se moje tělo chce uložit k zimnímu spánku :grinning:
Sloni tak to je super, že bříško nebolí. Jinak my se teda vlezeme tak tak a to ještě bez fusaku, jen s dekou přes něj. Ale korbička má nánožník, takže na něj zima nejde. No ono taky 75cm kolik má teď měla Terka snad skoro v roce... je to kus chlapa :sweat_smile: A máš tušení spíš na holčičku nebo na kluka???
12. led 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
WERI vše nej k narozeninkám :wink: :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz
Jéééééé Weri má narozky??????tak to taky přejeme všechno nej nej nej :slight_smile: hlavně hooooodně zdravíčka,štěstíííííčka a hlavně láááááááásky :dizzy_face: :dizzy_face:
Sloni jj ještě máme hlubokej,ale je tam fakt narvanej :sweat_smile: chuděra muj malej,ale má ho teď jen na spaní a tak to nijak neřeším :wink: je tam i s fusakem a ten je naštěstí tenoulinkej jinak by se tam už fakt nevešel :slight_smile:
Zuzi jéééé budete mít doma pizizoubka :dizzy_face: :dizzy_face: tak přejem ať užse brzy vyklube a nezlobí lupmík jeden :wink:
12. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Dobré ránko,
Weri, ty máš narozky? :slight_smile: Taky se přidávám a přeji hlavně zdraví a lásku a spokojenost... :slight_smile:
Zuzi, ať je zoubek brzo venku :wink: . Tušení vůbec nemám, všichni říkají, že to bude kluk, ale ať je to holčička, nebo kluk, hlavně, ať je prcek zdravej :slight_smile:
Kati, tak hlavně, že se vleze a aspoň mu není zima, když je ho plnej kočík :slight_smile:.
13. led 2010 v 07:09  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak mlaďas si zkopíroval včerejší noc a budil se úplně ve stejnou dobu :grinning:
Sloni přesně tak hlavně ať je pucík zdravej :wink: :slight_smile:
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahoooj kočky :dizzy_face:
Naty mám v školke tak mám leháro :grinning:
a som pridala nejaké fotočky :dizzy_face: Naty je zo snehu nadšená, keby mohla brodila by sa ním celý deň :grinning: Len na boboch sedieť moc nechce len keď sa s nimi utekajú závody :grinning:
13. led 2010 v 09:19  • Odpověz
krásný den,
jdu vám pozdravit a napsat novinky. V pondělí jsem byla u Dr. a mám žádánku na spermio a pro mě na progesterol a prolaktin. Tak uvidíme co dál. Pan doktor bbyl moc hodnej a nijak se tomu nebránil. Sám pak řekl: "tak už s tím budeme něco dělat". Jinak chodím s kamarádkou alespoň jednou týdně cvičit a plně se věnuji vybírání věcí do domečku. Jelikož nám počasí nepřeje, tak bohužel nemůžeme dělat podlahy a na tom se to všechno zastaví. Snad se alespoň na týden oteptí třeba v únoru a my se pohneme.
Zatím se mějte krásně. Až budu mít výsledky, tak písnu. :sunglasses: :sunglasses:
13. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.