• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Biela tak to je super že se Natynce na sněhu líbí :wink: :slight_smile: a zkoukla jsem i fotečky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face:
Paaji tak budeme moc a moc držet palečky :wink: mam radost že jste alespoň narazili na pořádnýho doktora který vám určo pomůže :slight_smile: jinak jednou jsem tu psala o kamarádce která 2x o mimi přišla a teď čekají dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Páji tak to moc držíme pestičky :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Paji, moc Tě zdravím a držím palečky na výsledky. Super, že se k tomu doktor postavil dobře a neměl " řeči" jak někteří mají.
Biela, moc Vám to sluší :slight_smile: a je fajn, že Natynka má ráda sníh. Já ho taky jako dítě milovala :slight_smile:
Kati, tak to doufám, že se budil Honzík málo a měli jste pěknou noc :wink:
13. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Sloni jj noc byla super :slight_smile: malej si zkopíroval tu včerejší a tak bylo kojo v 5 a pak kolem 8 :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Sunu nás hore ať tu nejsme jak zapadlí vlastencí :grinning:
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky,
mám za sebou další návštěvu na zubní pohotovosti... jsem z těch debilních zubů tak hotová, že jsem úplně vymáčknutá, jak citron :frowning2:
14. led 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi a jéj :unamused: chudáku malá :frowning2: nebylo by lepší kdyby šel ven?
14. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Krásné ránko,
teda, Zuzi, ty si s těma zubama " užíváš" :frowning2: . Posílám pofoukání a kus dobré nálady, ať je líp.
Kati, tak to byly dvě krásný noci :slight_smile:. Honzík je hodnej :wink: .
15. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Kati :grinning: , super vychytávka s kočárkem na sníh :slight_smile:
15. led 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahojky,

Páji, moc držíme palečky :slight_smile: Šedivák ke kádr :dizzy_face: Slyším na něj jen samou chválu :dizzy_face:
Kati,tak tu vychytávku s korbičkou na saních už necelý týden taky praktikujeme :grinning: A super že? :slight_smile:
Zuzu, teda zuby jsou děsný trápení :frowning2: Tak ať už je to v pořádku :slight_smile:
15. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Hany no dneska přehodím korbičku zpět na kočárek páč jsem byla po včerejší dvouhodinové prošce stržená jak vidle :rolling_eyes: :grinning: a taky jsem prcka jednou vyklopila :sweat_smile: ale naštěstí to v klídku ustál :grinning:
Sloni jj je to naše zlato :wink: :dizzy_face:
Jinak holky hlásím že malýmu už se klube zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: a tak v noci kojo v půl 1 a pak v 6 :rolling_eyes: a pak nemohl zaboha usnout až venku když ho vzala tchyně na prošku tak milospán chrápal hodinu a půl :grinning: a já tu chodím jak mátoha :rolling_eyes: a malýho aktuální fota viz zde: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#58130474 :wink: pak stačí jan klikat na šipku v pravo :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Tak nás jen posouvám hore :wink: klasika :grinning:
16. led 2010 v 17:22  • Odpověz
A opět poposouvam :grinning:
17. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Krásné zasněžené pondělí,

Kati, teda ty jsi drak :slight_smile:. A jak zoubek, klube se? :slight_smile:. Fotečky krásný, já Vám tam občas lezu se mrknout, i když sem nedáš odkaz, snad nevadí :sweat_smile:
Se mi nějak nic nechce, v práci ani doma, ale když vidím, co všechno musím nějak stihnout no nevím, nevím, nějak rychle se to blíží :confused:
18. led 2010 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky,
Kači krásné fotečky... ta rodinná na sáňkách je kouzzelná, moc vám to sluší :wink:
Sloni tak už se blížíš ke 30tt, ani se nedivím, že se ti nic nechce. Mně taky ne, ale jsem doma jen s Kubíkem, Terezka je u babičky a je tu bordel jak v tanku, takže musím uklidit, než přijdou :grinning:
a co ostatní, jak se máme po víkendu???
ohledně mých zubů to asi ani nebudu komentovat moc děkuji za podporu, musím vymyslet, co budu dělat, protože se mi rozpadají jeden po druhém a jiný zubař nebo zubařka mě nechtějí vzít. Nikde...
Paji to je super, že ses ukázala... a budeme moc moc držet pěsti!
Včera jsme byli na Pustevnách podívat se na ledové sochy. S kočárem bychom se nedostali, a auto se nám nechtělo vykopávat lopatou, tak jsme jeli busem a Kubina jsem měla v šátku. Byl zababušený a teploučký, ale v autobuse byl protivný jak nevímco a strašně se vztekal. No já myslela, že nás řidič vyhodí. On tak vřískal...holky já se styděla, lidi se otáčeli. Nahoře byla zima jak v Rusku... a hodně foukalo, takže těch soch jsme moc neviděli, bohužel. Ale i tak to byl pěkný výlet, aspoň jsme neseděli doma...
18. led 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem opět tu. Moc jsem vás ještě nedočetla :sweat_smile: , ale všimla jsem si, že jste mi přály k narozkám. Takže dodatečně vám všem děkuji :dizzy_face: .Jinak u nás nic novýho, Nellinka roste, je to na ní vidět jak macatí :grinning:. Ale má rýmu a docela ošklivou :frowning2: , tak pořád odsáváme.
Jo a víte o tý akci u Happy Foto? Vím, že jste tu hodně dělali kalendáře na Vánoce, tak mrkněte na tohle: http://www.happyfoto.cz/cz/page/36/aktualni.html

Já asi budu tvořit :wink:. Táta bude mít v únoru 60 let, tak mu asi jeden uděláme.
18. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj kočenky :slight_smile:
Sloniku to víš že to nevadí ty blázínku :wink: :slight_smile: jen se koukej co tě čeká :grinning: jinak zoubek už je venku :dizzy_face: :dizzy_face:(manža sice tvrdí že ne,ale on je už slepej a v prstech nemá hmat :grinning:) ale já ho tam krásně vidím a cítím :wink:koneckonců nikomu jinýmu tam malej ani moc nedává šanci se kouknout :sunglasses:
Zuzinko tak to je super že jste někam vyrazili :wink: :slight_smile: a ti věřím že v tom autobuse to muselo bejt psycho a by ses nejraděj asi v prdelce viděla co? :sweat_smile: :wink:
Jinak se musím pochlubit že po týdnu děsných nocí kdyz prďola věčně plakal a nespal :rolling_eyes: a vůbec jako vyváděl(to asi patrně tím zoubkem :sweat_smile: ) jsme se dnes vyspinkali přímo luxusně :dizzy_face: kojo v 6 ráno a pak zase usnul(to už se nestalo ani nepamatuju) a chrápal do půl 9 :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: no prostě báááájo :grinning:
18. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Weri no achoooooj holka :slight_smile: o tej akci vím :wink: jsi mi přopomněla že tak chci poslat nějaký fotečky :wink: :grinning:
18. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Zuzi, to je fajn, že jste si udělali výlet, i když teda některé chvilky nezávidím. Ale co, kdo ví, jak "křičel" pan řidič, když byl malej :grinning:
Já bych taky jela na výlet, ale asi bych musela sama :frowning2: :angry:.
Weri, teda takovej malej prcek a už rýma, ach jo. Tak ať je Nellinka brzo zdravoučká :wink:
Kati, no, inspiraci nabírám pořád, ale měla bych začít něco dělat, fakt to letí, ale teda pravda je, že už něco máme :slight_smile:. A gratuluju k prvnímu zoubku :slight_smile:. Neboj, manža ho taky časem uvidí :slight_smile: a nebo pak ucítí, když ho Honzík kousne :grinning:
18. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Sloni díky za gratulace :wink: :slight_smile: zoubek už manža taky cejtí :dizzy_face: včera ho konečně nahmátnul :grinning: a teda do prstu se s ním už zareje fest špunt jeden :grinning: a vůbec umí pěkně mučánkovat i jinak :wink: viz. albíko :grinning:
19. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
19. led 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Hi hi to som ja, len som to omylom poslala z manžovho :grinning:
19. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Boela :grinning: :grinning: no jsem si říkala kdo se nám to sem cpe :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:17  • Odpověz
ahoj kočičky,
Weri ať se malá brzy toho neřádu zbaví... ani se nedivím, v takovém počasí... a ještě takoá prďola malá... tak snad bude brzy zdravá :wink:
Biela: taky jsem přemýšlela, kdopak to je :grinning:
Kači: my se budeme opičit a máme taky zub venku...špičku, řeže to jako blázen. Proto byl tak protivný... no ještě pořád trochu je...

včera jsem si musela běžet pro Terku k babičce, zvracela a měla průjem. Vezla jsem ji v Kubově kočárku, který jsem narychlo předělávala na sporťák. Asi už to tak budu nechat, on se tam už taky moc nevejde. Zababušila jsem ji do fusaku i do deky a dala pláštěnku. Na zastávce jsme čekali na bus a přišel tam nějaký pán s malou holčičkou asi tak 1,5r. Lítala tam jako čert, že za ní nestíhal klusat. A ten pán mi povídá: už se těšíte, až vám to bude takhle lítat? Já chytla takový záchvat smíchu... kdyby tušil, že tam vezu skoro 3leté dítě, asi by se divil :grinning: Kuba mezitím doma taťkovi usnul na rukách, tak si trochu odpočinul. Večer Terezka zase zvracela, tak jsem jí dala Smectu a bylinkový čaj a vitamín Bkomplex. Kubovi jsem totiž přes jeho protesty nacpala Sunar po lžičkách. Jsem hrozná, ale bylo to nutné a ještěže tak. Aspoň do 3h ráno spal, Terezka se budila neustále, měla horečku skoro 39st, tak jsem s ní ležela v obýváku a koukala na Mašinku Tomáše. Chvílema jsme klimbaly, ale nic moc.... není nic horšího, než nemocné dítě - to si pak člověk uvědomí, jak je bezmocný.

Dneska je to trošičku lepší, tak snad to je jen nějaký neřád. Tak se holky opatrujte, dost to řádí. Mamka má k tomu zánět dutin, tak je to fakt všude....
19. led 2010 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi a jej chuděro malá :confused: to máš pravdu jak je prckovi zle to by to člověk raději vzal na sebe viď :pensive: tak snad bude Terinka zase brzičko zdravá :wink: posíláme moc a moc sil a energie :slight_smile: teda a na tej zastávce to musela bejt teda dobrý :grinning: :grinning: a taky samozřejmně gratulujeme moooooc k zoubkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:,
Kati, snad Honzík netahá za vlásky :grinning:
Biela, ahoj :slight_smile:
Zuzi, to mě mrzí, že je Terezce špatně :frowning2:. Držím palečky, ať je to brzo lepší!
:grinning: jo, jo, kdyby pán věděl, že jsi v kočárku neměla nemluvně, že :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
A taky gratulace k zoubku Kubíka :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Sloni no to bys koukala jak za ně rve :grinning: už fakt nevím jak si je mam na tej palici smotat :grinning: nejhorší je to u koja to se nemůžu bránit :unamused:
19. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
A já si pořád říkala, proč maminy zkracují vlasy :grinning: , když mají malý prcky.
19. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
holky opět děkuji za podporu...teď oba spí, tak realxuji a nabírám síly... odpo přijde tchyně a donese nám rohlíčky...jo ono už odpo je :grinning: já ztrácím přehled. Už je to trochu lepší, Smecta zabrala, tak nezvrací. Pusinka moje malá...
a Kuba už taky pěkně dloho chrní... podezřele.
Kači tak za ty vlasy umí pěkně rafat to máš pravdu...a hlavně když mám culík tak za ten spodek...to je bolest...
i za tváře mě pěkně štípe... a u kojení mi "muchlá" prso to je taky radost...
19. led 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.