• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Sloni jj to samé jsem taky konstatovala :wink: :grinning: :grinning:
Zuzi no to mi povídej o tom škrábání a tak :confused: kamarádka povídala jak ji malá při koju hladila zespoda kozu :dizzy_face: a náš raubíř?štípe jako blázen :rolling_eyes: musím mít jen trika s volným rukávem aby bral do pařátků jen látku a nééé mojí kůži :grinning: no bolí to fakt fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je super že Smekta zabrala :wink: :slight_smile: myslím na vás kočko snad zítra bude líp :slight_smile: a jak to že nemáš fotečku v pasu??????????????????? :confused:
19. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Krásné odpoledne,
u nás vykukuje sluníčko :slight_smile:
Zuzi, snad už je Terezce líp :wink:
Všem krásný den :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky,
Kači chtěla jsem tam dát jinou a zapomněla jsem, že potřebuju menší rozměr. Nestihla jsem ji zmenšit...ale dodám!
SLoni sluníčko závidím... tady je mlha a inverze a kosa

Jinak info z marůdkova: Ráno mi zvracela už i vodu, takže k dr, píchla jí injekci, zítra ne stěry a donést moč a kdyby to nezabralo, tak se to bude řešit dál, hlavně jí musím nutit pít---
Kubík už lepší, není tak protivný. Ovšem je to strašný mamánek - nemůžu ani do jiné místnosti - Kači máte to taky tak???? nebo jsem ho rozmazlila???

(Sloni nechceš vaničku s pěnovým lehátkem? Možná už máš... kdybys chtěla, písni. Kuba už se mi tam skoro nevejde a akorát tu o ni zakopávám :grinning:)
20. led 2010 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi no u nás záleží na náladě mláděte někdy mi dovolí opustit místnost a někdy nemůžu oni na druhej konec pokoje :wink: :grinning:
Sloni jéééé sluníčkoooo :sunglasses:
Jinak holky dnes opět nastoupilo zavinutí :pensive: a to byl taky chudinka ospalej :confused: jsem ho dala do postýlky,zhasla a odešla tak si tam chvilinku povídal a pak spustil ryk :frowning2: no chvilu jsem to vydržela,ae když jsem pak koukala že je úplně hotovej a nemůže zabrat tak jsem ho zavinula :pensive: a v tu ránu usnul a pak jsem ho teda zase rozbalila :pensive: no my se toho snad nikdy nezbavíme :cry: tak jsem z toho zase taková trochu špatná
20. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Krásné dopoledne,
Kati, tak si zas to počasí dělá co chce, u nás docela dost mrzne, takže se ten sníh ještě udrží :frowning2:. Koukala jsem Ti do albíčka, ty jsi taková šikulka a Honzíkovi to sekne :wink:
Zuzi, moc na Vás myslím, ať je Terezce líp!
Jinak tu vaničku, děkuju moc za nabídku, ale asi půjčíme od švagrové, měla dvě a už je nepoužívá, tak pokud je neprodali, tak mi ji snad půjčí. Jinak kdyby ji neměla, tak bych Ti písla. Jsi hodná, že na mě tak myslíš :slight_smile: .
21. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Kati, nebuď smutná. Chce to čas a uvidíš, že se Vám to povede usínat bez zavinky :wink: .
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Sloni díky :wink: :slight_smile: a to zavinování no já vím že to bude chtít čas,ale po tom nadějném předvčerejšku jsem se tomu mírnému zklamání neubránila :sweat_smile: ale musím si zvykat že to hold nebude tak jak chci já ale tak jak chce špunt :grinning: :grinning:
Zuzi moc na vás myslíme :slight_smile: ať je Terince líp :wink:
21. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Kati, no víš jak to je. Já si taky říkám, že bych se chtěla toho a toho vyvarovat, jenže jak pak je prcek na světě, tak to píšeš přesně - je to, jak chce špunt :slight_smile:.
I když znám extrémní případy toho, že si prcek mává s celou rodinou, jak chce... ale už je teda starší a vůbec tím nemyslím nikoho tady z Vás :wink:
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Sloni jj jak je prcek na světě tak spousta předsevzetí jde do háje :wink: :grinning: :grinning: ale jak píšeš všeho s mírou :wink: abysme pak netancovali jak si špunt pískne :confused: :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Kati, přesně tak :wink:
Já jsem dneska utahaná, jak kdybych týden nespala, musím asi chodit spát dřív, ale to zas nemůžou usnout :angry: :grinning: . Ale do práce budu chodit asi tak měsíc a chvilku a pak budu doma, pokud teda bude všechno v pohodě.
Na mateřskou se chodí 6 týdnu před plánovaným termínem? Někdo mi totiž říkal, že měla jít těch 8 týdnů, ale že by měla menší peníze, než když jde těch 6. Tak nevím, musím se na to zeptat a zjistit to, už se to fakt blíží.
21. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Sloni no ty jelikož chodíš do práce tak si můžeš vybrat jestli půjdeš 6 nebo 8 týdnů před TP na mateřskou :wink: my co se flíkali doma od začátku na PN tak jsme měli nástup 6 týdnů :wink: :grinning:
21. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Kati :grinning:
Jsme tady nějak osiřely, že :wink:
Takže na peníze to vyjde stejně ať 8, nebo 6 týdnů? Já jsem teda říkala, že vydržím co nejdýl, ale už mě to docela zmáhá a pořád mi všichni říkají, ať si odpočinu, dokud můžu, ale ono toho času taky není moc, když chodím do práce..
21. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Sloni no myslím že ty 2 týdny tě asi moc nevytrhnou co se peněz týče :wink: a s tím odpočíváním to je svatá pravda :wink: kdybych se teď vrátila o rok zpátky tak budu hlavně hoooodně spát a taky si číst a hlavně chodit na vejlety a do kina a prostě bych si víc užívala(i teda víc odpočívala :wink: )
21. led 2010 v 16:51  • Odpověz
ahoj holky,
tak dneska už to bylo trochu lepší, už by i lítala a byla taková čilejší a bez teplot, ale odpoledne se mi zase poblila (to fakt nejde napsat poblinkala) a teď večer zas. Byli jsme v obchodě a museli jsme koupit časopis Mašinku Tomáše jako bolestné :grinning: Byla v tom hračka schovaná v papírovém sáčku, ona toužila po jedné mašince ze 4, které tam byly, tak jsme koupili 3 časopisy no a co myslíte - ani v jednom nebyla :grinning:
Sloni já myslím že na peníze to vyjde úplně stejně... mateřská se počítá z platu ať už na 6 nebo 8 týdnů...
Kači já bych být tebou vůbec neměla výčitky, že jsi ho zabalila. Očividně to ještě potřeboval a já si myslím, že je to lepší než nechat je naučit usínat v náručí nebo u zdroje (jako já), to s epak hůř odnaučuje. Takže žádné chmury!
dneska jsem udělala nákup v Tescu na bodyčka s douhým rukávem, zimní botky z výprodeje, punčošky a pyžamka. Super kup :wink:
hezký večer :dizzy_face:
21. led 2010 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi tak to je dobře že už je Terince líp :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a chmury už jsou pryč :wink: :grinning: kromě toho nám roste další zub a tak to teď fakt řešit nebudu :slight_smile:
21. led 2010 v 19:44  • Odpověz
dobré ránko,
holky pomoc další krize... Terezka zase blije...i čaj. K tomu v noci odvezla záchranka prababičku - je jí 89let... zimnice a asi střevní chřipka, ale těžko se s tím vyrovnává... tchyně si myslí, že už je asi konec... no brečí mi do telefonu já pak taky řvu... :frowning2: je to hrozná bezmoc. Věřím, že to bude lepší ale rozum mi to moc nedovolí...
pořád nevíme nic, ještě nám nezavolali... já jsem jí volala, že má přijít, tu s děckama se trochu odreaguje ale nechce :frowning2:
nechci vám sem vnášet chmury... :frowning2: ale nemám to komu říct...

kači tak ať je další klofák bez problémů...
22. led 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Zuzi kočička malá Terinka :frowning2: Prajem ti hodne sily :wink:

Ja som práve prišla od gyndr. Folikulometria nedopadla moc dobre, najväčší folík mal 12 mm čo je na 13 DC málo. Takže bude ovu buď neskor alebo vobec. Samozrejme akoby toho nebolo málo, tak mám novú diagnózu syndrom PCO :unamused: sama poriadne neviem čo to znamená. V každom prípade mám clostil ešte na jeden mesiac a ak ani potom nebudem reagovať tak, sa to posunie ďalej. A to tak, že budem musieť ísť na insemináciu :frowning2: :cry: samozrejme nemusí k tomu dojsť, ale už tomu neverím. Okrem toho som si nie istá či by do toho manžel išiel, lebo už teraz sa občas cuká, že druhé vlastne nechce...no tak už sa teším ako ho idem presvedčovať...takže tak, "super" deň
22. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj berušky,
Kati, další zoubek? Teda vy jste rychlíci :slight_smile:
Zuzinko, to je mi líto. Když se má něco pohnojit, tak aby toho nebylo málo, že :frowning2:. Posílám Vám moc sil, hlavně ať je Terezce líp! A s prababičkou přeju hodně štěstí, je to těžký, člověk s tím tak nějak počítá, že se může něco stát, když už je ten věk, ale když to přijde, je to bolavý :frowning2:. Musíte být silní. Bohužel i to je život :frowning2:.
A od toho jsme tady, abys nám to mohla řict..
Ahoj Biela, teda holka, koukám, taky to nemáš jednoduchý. Držím moc palečky, aby se zadařilo a doktoři nebyli potřeba. A manža má snad jen " špatné " období, že druhé mimi nechce :wink:
S těma penězma - já to spíš myslela tak, že oni té známé prý řekli, že když půjde 8 týdnů před, dají jí jen nějaké minimum a když půjde 6 týdnu před, dají jí klasicku PPM. Což mi přijde divný, kdo ví, jak to bylo... Ono jedna paní povídala a pak je z toho kovbojka, že :grinning:
22. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Zuzi kočko drž se :wink: je mi to s prababi moc líto :pensive: a ještě do toho Terince je pořád špatně :confused: teda fakt když se to sejří tak se vším všudy :unamused: moc na teba myslím a posílám hodně síly
Biela teda koupám že vám se to taky pěkně komplikuje :confused: moc a moc držíme palečky :wink:
Sloni tak to je divné :confused:řekla bych že by to na PPM nemělo mít žádný vliv :wink: ale zkus se zeptat buď účetní nebo ti určo poradí na sociálce :wink:
Já byla dneska ve městě a pak nakopit a flákla jsem sebou u auta :sweat_smile: v každý ruce několik tašek a lupho najednou si zedim na noze :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta teď bolí jako sviňa,ale nerozbila jsem ani jedno vejce :dizzy_face: :grinning:
22. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
jejda, Kati. No ono člověk sice dává pozor, ale všude to děsně klouže. Posílám Ti pofoukání :slight_smile: . Hlavně teda ale, aže jsi nerozbila ani jedno vajíčko :grinning: . Šikulka.
22. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Sloni jééé díky za pofoukání :dizzy_face: :dizzy_face: hnedle je to lepší :wink: :slight_smile:
22. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Dobré ránko :rolling_eyes:
tak máme za sebou zatím tu nejhorší noc s prďouskem :pensive: jsem se že u nás lezou zuby taky docela i v pohodě ale ono prdlajsky :confused: včera už byl chuděra dóóst utahanej a tak jsme v rychlosti odbili koupačku a rychle nakrmit aby byl brzy v pelíšku :dizzy_face: uložila jsem ho tak o půl hoďky dřív,ale stejně do osmi kecal a vrčel a až pak konečně usnul :dizzy_face: no a pak se s ukrutným řevem probral v deset :confused: a tak jsem ho nakojila a znovu do pelíšku ale to zase povídal a kníkal a vrčel pak dycky trochu zaplakal a usnul tak na 20-30 minut a pak zase jekot :rolling_eyes: pak v půl 2 jsem ho nakojila-páč to dostal pomalu hysterák a pak s ním byl manža vzhůru do půl 4(stejně dělal neco na PC a tak by byl vzhůru :sweat_smile: :wink: )a ráno se pucek prbudil v půl 7 teď se ho tu snažím ujezdit v košíku :wink: a už od večera má trochu zvýšenou teplotu :pensive: teď ráno měl po odečtu 37,8
takže první zub v pohodě,ale ten druhej mu dává pěkně zabrat :frowning2:
23. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Jééé mi tam chybí jedno slovíčko :sweat_smile: jsem se kasala že nu nás lezou zyby docela i v pohodě
23. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoooj :slight_smile:
Zuzi dúfam, že malej je už lepšie :wink:
23. led 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj kočičky,
moc vám všem děkuji za podporu. Babikča bohužel v pátek svůj boj vzdala. Nechci vám sem vnášet další chmury... máme tu tchyni doma, aby se doma nezbláznila. Terezka už je naštěstí o moc lepší...
pěkný zbytek víkendu a brzy se ukážu... na to je potřeba jenom čas...
opatrujte se :dizzy_face:
23. led 2010 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi kočičko to je mi velmi ľúto úprimnú sústrasť :pensive: Drž sa moja myslíme na teba
23. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Zuzinko :astonished: to je mi moc líto kočko :cry: upřímnou soustrast :frowning2:
No my bojujeme s teplotama :frowning2: v noci měl skoro 39 takže jsme s ním byla do 2 do rána vzhůru a dneska ráno i teď odpo zase 39 :cry: tak jsem volala doktorovi a pro jistotu se tam zítra zítra stavíme jestli je to opravdu k zoubkům :pensive: moc doufám že jo :fearful:
24. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Zuzi, to mě mrzí, že Vás potkala taková smutná věc :frowning2: . My si to zažili před těma 3 měsícama o opravdu to chce čas, žádný jiný lék na to není. Držím moc palečky a posílám hodně sil.
Jsem ráda, že Terezce je líp!
Kati, a jak vy, co řekl doktor?
A kdepak máme Hany, už se tady dlouho neukázala, doufám, že jsou v pořádku.
25. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj kočky tak jsme tu od Dr.a je to nejspíš lehčí viróza :pensive: má malinko začervenalej krk :pensive: taže máme srážet teplotku pod 38 a ve středu jdem na kontrolu ráno měl 38,5 a už je mu viditelně líp :dizzy_face: usmívá se a hraje si a taky mě už zase tahá za vlasy :grinning:
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj Kati, tak to je fajn, že už je Honzíkovi líp :wink: . Ať je brzo zase jako rybička.
To počasí je hrozný a to hlásí ještě velký mrazy :frowning2:
25. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.