• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Sloni no jsem na to koukala jaká má bejt Sibiř :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak mě ani nemrzí že nesmíme ven :grinning:
25. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak malej má šestou nemoc :wink: teploty už jsou pryč a teď se opupínkovává :grinning:
26. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:,
Kati, tý jo, to slyším poprvé. Ale našla jsem na netu, co to je a když už se opupínkovává, tak už to bude brzo dobrý, ne? Teda jestli jsem to pochopila dobře, tak místo teplot jsou pupínky a pak je to v pohodě :wink:
26. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Sloni jj přesně tak :wink: teď se ho snažím udrncat ke spaní a děsně mi tu plače :pensive: nemůže zabrat :frowning2:
26. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Krásné mrazivé dopoledne,
tady pusto prázdno, tak nás aspoň posunu nahoru :slight_smile:
Kati, doufám, že už je prckovi líp :wink:
Zuzi, posílám velký úsměv, ať je brzo zase dobře :grinning:
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Sloni no dneska je to protiva protivnej :confounded: ale teď na chvilinku usnul tak to snad bude lepší :wink: včera večer usnul a pak se probudil asi za půl hoďky a jak nemohl zase zabrat tak řval jako tur :pensive: no celou hodinu :rolling_eyes: už mi z toho bzikalo
A jak je tobě kočko????? :slight_smile: koukam už 28 tt to je mazec jak to letí :astonished: a jak s tím nástupem na mateřskou???už jsi se někde ptala? :slight_smile:
27. led 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky,
dobré dopoledne,
moc děkuji, že na nás myslíte... už je to trochu lepší, i u manžela a babičky, no čas je nejlepší lék. V pátek má pohřeb, tak se s ní pěkně rozloučíme. Tchyni jsme tu měli až do včerejška, být tu s dětmi jí moc pomohlo. Paradoxně jsem na ni dost změnla názor. Úplně jsem se styděla, jak jsem se k ní chovala, i když někteé věci, co dělala, mi byly trochu proti rozumu.
Kači téda 6tá nemoc...chudáček brouček. Hlavně že to není niv vážnějšího :wink: z toho se brzy dostanete! Teploty jsou pryč a pupínky za chvíli zmizí. U nás to je teda 100% 2.zub... už je vidět obrys... je protivný a špatně spí, ale my jsme s K. chytli tu střevní virózu od Terky, takže se taky moc nevyspíme. Doufám, že se do pátku dáme do kupy. Aspoň že Terka je už jako rybička---
Mám ale jednu super zprávičku: sehnala jsem si novou zubařku! Mám na ni super reference... asi se bude hodně platit, ale jsem moc ráda, že mě vzala a jdu k ní hned v úterý... tak to je super, to už vydržím. Udělá mi celkovou vstupní prohlídku za 450Kč i se snímky atd. A pak se můžu nezávazně rozhodnout. Tak z toho mám velkou radost.
Doufám, že to období smutku už u nás skončí.
27. led 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Kati, tak držím palečky, ať jste brzo zdravoučcí :wink: a zase máte klidný spinkání.
Jo, jo, letí to. Je mi dá se říct dobře, akorát se spaním mám trošku problém. No jo, už si nelehnu, jak se mi chce, jednou mě tlačí to, pak mě zas bolí to.. no ale asi klasický problémy se spaním. I když pravda, už bych brala být doma :grinning: a mít chvilku volno a klid na nachystání věcí pro prcka. Na ten nástup jsem se zatím neptala, ale doufám do konce týdne to budu vědět.
Zuzi, já myslím, že není proč se stydět. Prostě jsou někdy věci, v kterých si člověk s někým nerozumí ... Ale hlavně, že teď jsou vztahy s tchyní dobrý :wink: .
A super, že máš novou zubařku. Snad už Tě ty zuby nebudou trápit :wink:
A taky se brzo uzdravte! A v pátek na Vás budu moc myslet.
27. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Zuzinko no tak super s tou zubařkou :wink: snad ti dá ty tvoje zlobivý zubiska zase do pořádku :wink: a s tchyní tak to je jen dobře že si spolu trochu líp rotumíte :dizzy_face: aspoň zase o jeden stres míň :slight_smile: a držíme palečky ať jste s K. do pátku jako rybičky :slight_smile:
Sloni dnes jsem měla puštěnej pořad Sama doma na ČT1 a tam povídala paní o PPM :wink: tvůj gyndař ti dá formulář kdy ti vyplní TP a podepíše a ty ho pak vezmeš k zaměstnavateli a s ním pak vyplníš kdy nastoupíš na mateřskou(jstli 6 nebo 8 týdnů před TP) a on to pak pošle na sociálku :wink: takže je blbost když půjdeš těch 8 týdnů před že bys měla míň peněz :wink: :slight_smile:
Jinak u nás dnes opět den na hofínko :pensive: malej jak je nevyspalej-neboť nemůžeme ven a doma se pořádně nevyspí tak pořád brečí a mne si očička :unamused:teď odpo teda chvilku spal v garáži v kočáru,ale musela jsem ho furt chodit udrncávat :rolling_eyes: no už mě s toho v poledne normálně bzikalo a nervy na pochodu :pensive: a to se mu ještě klube ten druhej zub :rolling_eyes: takže si to teď fakt vychutnávam
27. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky,

jsme v pořádku :dizzy_face: Jen nám kleknul noťas :angry: Odešel nám hardware, takže konečná :confounded: Naštěstí nám kamarád zachránil všechny videa a fotky :dizzy_face: Od soboty začínáme plavat, takže se těšíme :dizzy_face:

Moc vás všechny zdravím :dizzy_face: Více nestíhám, píšu od kamarádky :dizzy_face:

Mějte se hezky :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Dobré ránko,
Hany, tak to jsem ráda, že jste v pořádku. A s tím noťasem je to teda na houbelec, aspoň že fotky a tak máte. Plavání si užijte :slight_smile:
Kati, děkuji za info. Když bude chvilka, tak se na to taky mrknu, bývá to na netu ( starší díly pořadů ). Já taky doufám, že je to blbost, že bych měla míň peněz, protože už si fakt říkám, že bych šla raděj těch 8 týdnů před, než těch 6.
Teda ale vy máte s tím spinkáním trápení :frowning2:. A kdy máte jít na kontrolu, že by Vám pak doktor povolil jít aspoň na chvilku ven? Hlavně pevný nervy a kdykoliv bude chvilka, tak si taky odpočiň :wink:
28. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak to vypadá že vyrážka už je na ústupu :wink: :dizzy_face: hurááá
Hany no nazdááááár :slight_smile:tak to je super že jste v pořádku :dizzy_face:
Sloni já se ho ptala a povídal že dneska už můžeme na chvilku ven :wink: tak už se těším :dizzy_face: normálně jsem za tu dobu co nesmíme na prošku přibrala 2 kila :sweat_smile: :pensive: no děěěěs
28. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Kati, tak to je super, že už dneska můžete na chvilku ven. U nás teda sněží :frowning2:.
A ze 2 kil si nic nedělej, určitě je shodíš, jak zas budete chodit ven :wink:
Já jsem taky přibrala už snad 6 kilo, uvidíme, jak to budu pak shazovat já :grinning:
28. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Sloni no v těhu jsem nabrala 25 kg :sweat_smile: a teď mi zůstalo tak 5-7 a ty musim držet kvůliva mlíku :wink: takže tvých 6 je super :wink: :slight_smile:
28. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Juj, 25 kilo... no uvidíme, na kolik se nakonec dostanu já, ještě nejsme u konce a to největší nabírání mě asi ještě čeká.
Ale ty jsi hubeňoučká, i když máš nějaký kilčo nahoře oproti tomu před těhu :wink:
28. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Sloni no je fakt že jsem si nebrala servítky a žrala jsem jak nezavřená :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Čusky busky :slight_smile: posouvam nás hore :wink:
29. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Všem krásný víkend a sunu nás trošku nahoru :slight_smile:
30. led 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
Čau čau, posúvam nás trošku hore :slight_smile:
31. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky,
moc děkuju, že jste na nás myslely... ještě naposled se k tomu vrátím - babička měla to rozloučení moc pěkné. Parte jí udělal její syn a vnuk, takže bylo takové fakt od srdce. Proslov při rozloučení taky vymysleli sami a myslím, že to babička určitě slyšela a cítila. Bylo to hodně dojemné, moc hezké písničky. Kuba s Terkou tam trošku zlobili, ale strýc mi potom říkal, že to jejich žvatlání tam bylo takové milé.
Sešli jsme se s hromadou příbuzných, škoda jen, že to nebylo při radostnější příležitosti.

Kubovy noci se stávají opravdu šílené.... usne v 21h, budí se v 23,02,04,05,06 a pak teda AŽ 8:30...ale to je mi prd platný, páč Terka vstává v 07... zkoušela jsem mu dát i Bebu, tu mi plival, kaši snědl, ale nespal po ní vůbec líp... dva zuby má venku a jinak ticho po pěšině... tak já nevím... ale jsem opravdu groggy....
aspoň že už jsme všichni zdraví... :dizzy_face:
1. únor 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Zuzi chudero malá :confused: ty musíš bejt úplně hotová :pensive: a co zkusit třeba na noc kaši????? třeba by trochu pomohla :wink:
Jinak my měli zase akční víkend :rolling_eyes: malej začal v sobotu odpo zvracet takže do půlnoci jsme s ním byli vzhůru a dávali mu studenou minerálku po lžičkach(jednu lžičku za 10 minut) a pak jsem k němu vstávala po 2 hodinach a dávala mu 20ml minerálky(to mi poradila kamarádka dětská sestra)a nejhorší to bylo včera jak měl chudáček pořád hlad a já mu nemohla dát pořádně najíst aby zase neblinkal :cry: ale pak jak se večer dostal ke koze jej to byl blaženej až přivíral očička :dizzy_face: :grinning:a teď jsme přijeli od Dr. byli jsme na očkování a tak ho rovnou prohlídnul a vše je O.K. a tak mu asi jen nesednoul ten blivajs co jsem mu ucmudila v sobotu k obědu :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Kači jejda Honzík tady chudák má takový trápení...snad už to budete mít dobré...s tou minerálkou to si budu pamatovat... mi zase na emiminuz poradily holky na to Terezčino zvracení studenou Colu a taky pomohla... to člověk až kouká, že. Umím si představit, jak byl Honzík blaženej... já jsem se bála, aby se Kuba nepřestal kojit, když mu dám Bebu a teď bych mu jí dala a on jí plive a sápe se mi po prsu :grinning:
Kašičku jsem mu dávala, mléčnou i nemléčnou do MM a stejně se po tom budil...tak to bude asi v něčem jiném, ale nevím v čem. Teďka dopoledne spal 10.30 - 13h, jenže to jsem nemohla spát já, ptž Terka si chtěla malovat a hrát s vláčkama...
tak doufám, že všechny nemoci už nás pustí!
1. únor 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi jj studená Cola taky pomáhá,ale u takovího prcka by to nebylo to pravé ořechové :grinning: u něj raději tu minerálku :wink: :slight_smile: no snad tuhletu radu u Kubíčka nevyužiješ :wink:
Teda tak to máš s Kubulkou pořádný noční trápení :confused: držíme moc palečky ať se to brzy zlepší :wink:
1. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
KAči děkuji...
zkusila jsem dneska koupit Sunarka kaši na dobrou noc, tak uvidíme... už i manžel mi naznačil, že by se rád do práce trošku vyspal, vstává ve 3:50h... k tomu ještě dneska v noci přišla Téra a tudíž jsme na našem dvojlůžku spali my dva každý na kraji a půlkou těla dole a madam se rozvalovala a točila jak vrtule :grinning: no nejsou ty děti radost? :grinning:
1. únor 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: tak snad ta kaše od Sunarky pomůže :wink: pak už smad jenom hypnóza :grinning: :grinning:
právě sleduju Honzulovo první pokusy o plazení :grinning: :grinning: ale moc mu to teda ještě nejde :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
dobré ráno,
tak hlásím, že Sunarkatrochu zabrala, ale teda spal do půlnoci, pak v 4:30 a 7.. to už by celkem šlo...
Kači gratulujeme k lezeníčku... Kubajs cvičí kliky... :grinning: zkusím hodit foto-...
2. únor 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi tak to je supr že Sunarka trochu pomohla :dizzy_face: :dizzy_face:
malej je teď jak z divokých vajec :confused: přijde mi že si vynahrazule ten týden co byl marod :grinning: např. přebalování to je normoš boj kdo z koho :grinning: a pořád ho musím nějak zabavovat :wink: neustále žádá nové podměty jinak si hraje na sirénu :grinning:
2. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
teda koukám, jaký máte trápení :frowning2: .
Kati, tak hlavně, že je Honzík zdravej. A copak jsi mu udělala na papání, že mu to tak nesedlo? No ale hlavně, že jste v pořádku. A gratulace k lezení. Neboj, sice to zatím třeba ještě moc nejde, ale trochu trénování a bude to :slight_smile:.
Zuzi, to je fajn, že Sunarka trochu pomohla. Snad už budou noci lepší, ať si taky odpočnete.
Jinak u nás stojí noci taky za prd :sweat_smile:, ale to k tomu asi patří.
2. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Sloni no měl brambor+hrášek+kukuřici+trochu karotky a ještě do toho danej žloudek :sweat_smile: a hold mu nešla tato kombinace dobře strávit :wink:
2. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Kati, tak to jo. Tak aspoň víte pro příště, že bude na papání něco jinýho. Jinak to ale zní dobře, já bych to sblajzla, akorát teda bez kukuřice, tu moc nemusím :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.