• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Sloni :wink: :grinning: :grinning: teda koukam že budeš vašemu špuntovi uždibovat co? :grinning:
2. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
tak u nás to dnes vypadá na den blbec :rolling_eyes: pucek se ráno v 6 nějako asi málo najedl a pak tu řval celé ráno manža bez nálady že malej řve a že venku přší a strašně fučí,já nevyspalá a to se teď ještě Radek vrátil že jim kleknul služebák a bere si naši Xaru :confounded: a to jsem zrovna chtěla jet nakoupit až půjde tchyně s malým ven páč tu není co po psu hodit :sweat_smile: jo a ještě ráno malej zkopnul z přebalováku misku s vodou co tam má na utírání prdízny :rolling_eyes: a pak jsem chtěla špuntovi uvařit obídek a zjistila jsem že nám tu shnila dýně :sweat_smile: jediné pozituvim je že jsem volala paní na matriku a prý dnes rozesílala pozvánky a tak konečně půjdeme na vítání občánků :grinning: :grinning: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Krásné poledne,
u nás od noci sněží :angry: a fouká dost vítr , už mě to fakt štve.
Kati, se Vám to dneska nějak seránkuje, co :frowning2:. Snad bude odpoledne lepší, než ráno :wink: .
Už by to chtělo sluníčko, ať je lepší nálada.
Pěkná nová fotečka :wink:
3. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky,
Kači krásná nová fotečka!!! Což mi připomíná, že jsem ještě stále nezmenšila tu svoji...
den blbec snad skončí..:wink: super že vás čeká Vítání :wink:
Sloni ten vítr mě taky štve... bol´mě z něj hlava...sluníčko, taky chci!!!!
včera jsem byla u té nové zubařky, no holky nevím, ke vezmu to prasátko, co budu muset rozbít. Jmenuje se to Dentální klinika, podle nóbl názvu taky ceny... ale paní doktorka je moc hodná, šetrná, všechno objevila, i to, co mě bolelo a co 4 přd ní nepoznali... takže to bylo moc fajn a snad se jí povede zachránit zuby, které "zbabrala" ta minulá. Bohužel některé změny jsou nevratné :frowning2:
jdu přebalit smraďocha, co mi sedí na klíně... uf :grinning:
3. únor 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky za pochvalu foto :wink: :dizzy_face: je to čerstvoň ze včera :grinning:
Sloni jj taky chci sluníčko a teplíčko zkrátka jaróóóóóóóóóóó :wink: :sunglasses:
Zuzi tak snad se nové Dr. podaří zachránit všechny tvoje zlobivý zoubky :wink: a že je to drahé tak to věřím jsem dala za zuby skorem 30 táců :rolling_eyes: tak uděláte zabijačku ve jménu zoubků :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen narychlo pozdravit.
Mám pro vás novinku, čekala jsem na vyšetření a těšila se na IVF a najednou se nám to povedlo přirozeně a máme //.
Zatím pšššt, jsme na začátku a v pátek jdeme na kontrolu
:slight_smile: Důležité je že je to na správném místě a zatím v pátek jsme měli 4mm. To je tou mojí ovu byla až 21DC.

Tak držte pěstičky a mějte s krásně :grinning:
3. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Neužil strašně moc moc moc potichounku gratuluju....to je fakt nádherná zprávička :wink:
3. únor 2010 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Neuzil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holka zrovna dneska jsem na tebe(a taky na ostatní holky) mooooc myslela :wink: kočko strašně moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Neužil, to je paráááda. Moc držím palečky :wink:
Zuzi, ty ceny jsou fakt hrozný :frowning2: , ale hlavně, že Ti pomůže a že s ní budeš spokojená a budeš mít zoubky v pořádku!
Kati, doufám, že jste se dneska probudili do lepšího dne :wink:
4. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Sloni :slight_smile: jj dneska je to paráda :grinning: v noci kojo ve 3 a pak ráno v 7 :dizzy_face: a v 9 šel s tchyní na prošku a asi ještě spinká páč se ještě nevrátili :confused: :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Kati, tak to jsem ráda, že den blbec je už pryč :wink: . No jo, na čerstvém vzduchu se Honzíkovi určitě dobře spinká :slight_smile: . U nás to vypadá jako v pohádce, ty namrzlý stromy :dizzy_face: . Tak si odpočiň, když jsi sama doma :wink:
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Sloni ha ha odpočiň :grinning: jsem byla nakoupit,umejt vlasy,sundat prádlo,pověsit pleny a ve finále čekala žehlička :wink: zkrátka je třeba využít každé chvilky :slight_smile: cipísek spinkal do 11 a teď už je napapkanej a řádí na dece :grinning:
4. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Kati, aktivní "odpočinek" :grinning:. No jo no, samo se to neudělá, že. Tak aspoň že Honzíkovi se na prochajdě líbilo :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky,
SLoni u nás to taky vypadá jako v pohádce. Ještě k tomu svítí sluníčko... ani není moc zima, je tam lehce nad nulou. Celé dopoledne jsme byli venku, pak rychle uvařit oběd, napapat a už se spí... musím si umýt vlasy a trošku poklidit, abysme odpo stihli ještě zajít na chvilku ven....
tak mě napadlo, jak se asi mají Chrobi a Pája? Doufám, že jim ta asbtinence od koníka trochu pomůže :frowning2: i když tady moc chybí... :pensive:
4. únor 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Sloni :wink: :grinning:
Ahoj Zuzi :slight_smile: dneska to byla venku paráda viď :wink: ježíš já už chci jarooooooo
taky mi holky moooc chybí :pensive:
4. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Kači ani nemluv...už aby to bylo!
nějakénové fotečky:
http://www.facebook.com/album.php?aid=16118&id=1812459361&l=3e9751fe3c
s tím Kubou je teď sranda... fakt dělá cviky jak na aerobiku... :grinning: takové ty kliky, jak jsou často v soutěžích aerobiku. Akorát jsem byla s Terkou v obchodě a on to taťkovi celé prořval :grinning:
4. únor 2010 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi jéééé krááásny fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Kubík je krááásnej okatej klučina :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: tak aspoň si taky taťka užil :wink: :grinning: :grinning:
S Honzulou je teď taky strašná psina :wink: :grinning:kolikrát se dokáže úplně úžasně zkroutit nebo vydává srandovní skřeky :grinning:
4. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ránko,
taky na holky moc myslím. A držím jim moc palečky.
Kati, jaro už bych taky brala všema deseti, akorát bojím bojím, to už budem mít hoodně blízko k porodu :sweat_smile:
Zuzi, krásný fotečky. Kubíček je fakt krásně okatej a šikovnej :wink: .
Kati, to se ani nechce věřit, že jsme byly taky tak ohebný, že :grinning:
Jéé, holky, já už se tak těším na to naše prtě :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Sloni no vašak já už se těším na tvůj porod páč to už bude jaro a teplo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a ohebnej teda malej je někdy si myslím že to je hadí muž(dítě) :grinning: :grinning:
Jééé to těšení na prcka ti věřím taky už jsem se nemohla dočkat až budu vědět jak vypadá a jakej bude :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Krásnou sobotu všem přeju :wink: :slight_smile:
dneska jsem byla u holiče a zase je ze mě člověk :wink: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Wery všechno nej nej nej k tvému sváááááátku :wink: :slight_smile: ať tě nezloběj ani dětičky ani Davča a hlavně vynšujeme hoooodně štěstíčka a zdravíčka a láááááááásky :wink:
jinak malej včera zase blikal :pensive: a to od 4 do 7 pak už z něj šli jen šťávy a byl chudinka úplně z toho hotovej :pensive: ale už vím že to má z toho žloudku co mu dycky v sobotu mícham do jídla :pensive: takže jsem to konzultovala i s doktorem a prostě mu ho dávat nebudu :wink: jinak pak po tej 7 už byl zase jako čiperka sice teda dost unavenej a hladovej,ale během dneška už se srovnal :wink: :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
ahoj holky,
Verunkám vše nej k svátku!
Kači doufám že to bude mít Honzík už dobrý...teda ze žloutku to by mě nenapadlo... hlavně, že jsi na to přišla :wink:
hezký zbytek neděle... u nás se zlobilo, hlavně v noci...
:pensive:
7. únor 2010 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,
Kači tak už je to lepší???
8. únor 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Zuzi díky jj dneska už je to skoro v poho :slight_smile: v noci se pooooořáááádně vyspinkal a teď chrní opět-s babi na prošce :sunglasses: a odpoledne jdeme poprvé na plavání :wink: :slight_smile: tak jsme zvědavá jak se to prckovi bude líbit :slight_smile:
A jak u vás????jak Sunarka ještě aspoň trochu zabírá????
8. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Kači tak si plavání pěkně užijte... taky jsem chtěla, ale u nás je to nereálné - finančně i časově...
jinak Sunarku už jsme zbodli - ta krabička teda moc nevydržela... a zkoušíme Bebu DObrou noc... včera ji měl poprvé...tak zatím bych řekla docela dobré... ale má chudáček rýmu a tak nemůže moc spát...

jinak se nám rozbilo jedno kolečko od kočáru - něco se tam po... v ose kolečka. Já tomu prd rozumím...ale reklamace bude dlouhá a jiný kočár nemám... a to máme 19. jet do Telče... nevím, co budu dělat. Koupila bych si golfky, ale copak ho tam můžu v 7m dát? Na jiný sporťák bohužel nemám, ty golfky jsou jediné, co tak můžu koupit :frowning2: to je prekérní situace...
8. únor 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi teda tak to je mi líto s tím kočíkem :confused: a co někde v bazáru jen takový nějaký za pár šupů a nebo nějaká kamarádka by neměla něco na půjčení??? :wink: škoda že nebydlíš blíž :frowning2: já měla několik nabídek na půjčení kočárku(samo nějakého staršího :wink: )
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj berušky,
Kati, jejda, tak hlavně, že jsi přišla na to, z čeho Hozníkovi nebylo dobře a teď už to bude určitě v pohodě :wink: . Užijte si plavání :slight_smile:.
Ostříhat bych taky potřebovala, ale do dubna času dost :slight_smile:.
Zuzi, teda Vás zas zlobí rýma, ach jo :frowning2:. Ať jste brzo zdravoučcí.
S tím kočárem je to teda smůla :frowning2:. Ach jo. Jedině od někoho půjčit, nebo teda nevím, jak to vyřešit :frowning2:. A nejde se s něma domluvit, ať to vyřeší nějak rychle a ne do těch 30 dnů, jak mají termín reklamace?
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky tak malýmu se plavčení líbilo :wink: :slight_smile: jsem myslela že v autě usne páč toho moc nenaspal a to plavčo ho docela unavilo a ač v autě pomalu usínal tak pak doma chytil druhý dech a řádil tady a smál se no prostě řádil,ale pak když jsem jela nakoupit tak tu Radkovi řval :sweat_smile: a při koupání pomalu usínal a už chrní od 7 :dizzy_face:
Sloni jj taky jsem se šla ostříhat před porodem :wink: :grinning:
8. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak nakonec se mi kočárek podařilo opravit. Jsem to holka šikovná - nevím, jak dlouho to bude držet, takže pro jistotu koupím golfky, které stejně asi budu později využívat - a kdyby se něco pos... , tak prostě vezmu golfky, natu krátkou dobu to snad nebude takový problém....
Kači super že se vám plavčo líbilo...:wink:
Sloni: jak bude jaro, tak už to uteče a duben bude hned :wink:
já už se na to jaro tak těším!!!

Koukám, že si tu povídáme už jen my 3...
9. únor 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi teda ty jsi šikulda :wink: :slight_smile: taky už se děsně těším na jaro :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzanko ještě jsem se chtěla s tebou domluvit :slight_smile: v létě se chystáme za rodinou do Ostravy(teda né přímo Osrava,ale do Ludgeřovic :wink: ) a tak jsem se s tebou chtěla domluvit že bysme se někde spolu sešli :wink: ještě teda upřesním kdy to bude :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.