• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
jé Kači to by bylo super!! to bych moc ráda... a nejlepší by bylo asi sejít se v ZOO :wink:
9. únor 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi výběr místa ponechám na tobě :wink: páč jsem Ostavou dycky jen projížděla :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
Zuzi, teda ty jsi šikovná :slight_smile:
Kati, to je super, že se prckovi plavání líbilo :slight_smile:
Jéé, to je škoda, že my na Vaše směry nikoho nemáme :frowning2:
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Sloni tak přijeďte a můžete tu klidně i přespat :wink: Prcek bude asi malinký, viď... ale klidně můžete, místa je tu dost :wink: a udělali bychom si minisrazík...
Kači ta ZOO bude asi nejlepší - nevím, jestli kluci z toho budou užněco mít, ale myslím, že jo. A hlavně je tam spousta místa na sezení... snad vyjde i počasí :wink: a když ne, tak určitě něco vybereme...

no tak můžu vám říct, že vybírám golfky a to je maturita... mám jedny po Terezce, ale ty prodávám, protože je to prostě módní doplněk a ne golfky. Pěkné jsou vzhledově, ale praktické nula. Hrůza...
Sloni a co vy, už jste nějaký kočárek vybrali?
9. únor 2010 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, děkuju za pozvání, jsi hodná :wink: . Ale nevím jak to budeme zvládat se spinkáním mimo domov ( i já s tím mám problém :grinning: ).
Ale s Kaťulkou si to určitě užijte a myslím, že i kluci už ze zvířátek budou něco mít :wink: .
Kočárek už jsme vybrali, koupili jsme nomada ( sice má nafukovací kola jen zadní ), ale oproti třeba tomu Implastu, co jsme koukali, sporťák u nomada je suprovej a naskytla se i dobrá cena, tak jsme ho vzali. Uvidíme, jak se osvědčí " v praxi", ale jak jsme psaly..každý má něco, na co časem přijdeme, že by mohlo být třeba trochu jinak.
9. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Zuzi tak super :wink: kluci z toho už určo něco málo mít budou :wink: :slight_smile: už se moooc těším :dizzy_face:
Sloni tak to je super že jste vybrali a už i koupili :dizzy_face: :dizzy_face: a kde ty vlastně bydlíš??asi už jsi to psala viď,ale já jsem hlava děravá :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotečky na galerku :wink: tady to začíná: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#61552434 a pak jen šipečkou do prava :wink:
9. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj berušky,

Kati, krásný fotečky. Honzík je smíšek a spolu Vám to moc sluší :wink: .
10. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj Sloniku díky pochvalu foteček :wink: :dizzy_face: no dneska jdeme no vítaní a tak ještě něco přihodím :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jéé, tak si to krásně užijte :wink: a těšíme se na fotečky.
10. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky,
Kači užijte si Vítání a moc se těšíme na fotečky... ten odkaz co jsi dávala tam jsou krásné fotky! na té jak jste spolu vám to optavdu moc sluší :wink:
Sloni já myslím že jste vybrali moc dobře, Nomad je jedne z nejlepších kočárků. Hlavně je krásně prostorný... kamarádka měla Slalom, pak přesedlala na Nomada a nedá na něj dopustit. Tím spíš, jestli byl za pěknou cenu...a jakou máte barvičku?
Ségra má 19.2. termín - je to její 3 dítě, první dvě byly předčasně (kolem 35tt), teď už je jakoby v termínu, tak je celá nesvá, nikdo jsme nečekali, že vydrží tak dlouho, ale je to fajn, aspoň nemusí mimísek do inkubátoru. A k tomu jsme napjatí, jestli to bude holka nebo kluk :grinning:
10. únor 2010 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzi, já taky doufám, že jsme vybrali dobře :slight_smile:. Zkoušeli jsme i ten bebecar ( i jiný kočíky jsme teda okukovali ), ale je fakt hodně těžký a cenově vyšel o dost dřáž a teda i ten sporťák byl docela malý. Barvičku máme Etna ( teda myslím, že se tak jmenuje, hnědá s oranžovou ).
Jej, tak to je super, že ségra je ještě těhulka, přeci jen asi čím dýl je mimi v bříšku, tím líp.
Tak to mají jako my, taky všichni tipují, jestli čekáme holčičku, nebo kluka. A co mají první dvě děti ( holčička, nebo klučík? )
No už bysme se měli vrhnout na výběr jmen, nějak nám to zatím " nešlo" :sweat_smile:
10. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
SLoni má dvě holky... a strašně by si přáli kluka, ale samo hlavní je, aby bylo zdravé.
Výběr jmen - no my začali brzo, ale dohadovali jsme se do nějakého 32tt :grinning:
Etna je moc pěkná barvička :wink:
těším se na fotky od Kačky... :dizzy_face:
10. únor 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahojdá tak jsme zpět :wink: bylo to pěkný :slight_smile: dětičky recitovali a mimča si povídali :grinning: Honzule samo v kolíbce řval :confused: páč jsem se musela jít podepsat do pamětní knihy a nechala jsem ho tam chuderu samotnýho :grinning: dostali jsme knížku barevná abeceda a pamětní list :wink: hned se sem pokusím hodit foto malého uřvánka :grinning: :wink:
malej usnul v autě cestou dom a pak se probral a tak s ním šel Radek ještě na prošku :wink:
jinak malej bojkotuje příkrmy :pensive: takže asi zase budeme muset začít znovu od začátku :pensive: včera už jsem to normoš ořvala napůl vzteky a napůl lítostí že se mu tu s tím prasím a vyvářim,mixuju jako vzteklá a on to bojkotuje a dneska taky už už aby jsme jeli a Honzule se zabejčil a tak jsem musela vytasit kozu a zase jsem řvala,ale to tu byl manža a už to začlo:proč řveš a zase se tvářil jako děsně ukřivděnej a to mi ještě dodá a řvu víc a on je víc nasranej a do toho řval prcek no fakt je to teď děs :pensive: hormony jedny kojící splašený už mi lezou krkem :sweat_smile: no tak jsem si tu opět vylila srdéčko-sorááááč
10. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Kati... klidně to vypiš, to ti pomůže... nenapadá mě, proč by to bojkotoval...možná má prostě takové období... a kašičky nebo jogurt nebo něco takového ti papá? Jenom kojení by asi už nestačilo, i když kdo ví, třeba jo. Vydrž a drž se... kdyby jste byli na skleničkách tak by mu třeba nemuselo sedět něco v nich, ale na doma uvařeném....
a neboj, věřím, že se to brzy srovná! :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi kašičky taky moc nemusí :confused: no já mu dělal zatím jen nemléčné :sweat_smile: a s jogurtem chci ještě chvilkinku počkat :wink: aspoň tak na ten devátej měsíc :slight_smile: no zatím vynechám u snahu a dopo ovo příkrm a budem dávat v polodne zeleninku :wink: hald tu kupovanou a až začne zase pěkně dlabat tak začnu zase doma cmudit :wink: no napadlo mě jestli to nebylo tím maroděním :confused: že prý je to zase vrátí o trochu zpět anebo že by tím blitíčkem :confused: fakt nevím :pensive:
10. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Kači já si myslím, že to bude tím maroděním... zkus vyřadit to ovoce... a uvidíš.
Mně zase dr doporučila bílý jogurt - Activii nebo Hollandii - dokud kojím ještě hodně (Kuba má jen dopoledne ovoce nebo ovoce a jogurt a zeleninu s masem v poledne), že je chráněnější před reakcemi, ale naše dr je svérázná, takže kažřdý postupuje jinak :wink:
Jinak jsem chtěla říct, že se mnou hormony taky mlátí a když řvu, tak u nás to probíhá úplně stejně jako u vás...
neboj, bude to zase dobrý :wink:
10. únor 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi no mě to dycky tak štve :pensive: pak tady kolem sebe chodíme jak cizí lidi :cry: tohle u nás nikdy nebylo :unamused: dycky všechno v pohodě to až teď :frowning2: no tak s tím jogurtíkem počkam jen do 8 měsíce :wink: a pak to zkusíme
10. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
A Zuzi díky za podporu :wink: :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj kočky moje,
Zuzi, přesně tak, hlavně, aby byl prcek zdravej. I když chápu, že by ségru potěšilo, když by to byl klučík :wink:
Děkuju za pochvalu kočíku.
Kaťulko, to mě mrzí, že Honzík tak stávkuje s tím papáním. Já jsem teda zatím nezkušená :slight_smile:, ale tou nemocí by to mohlo být. Uvidíš, že bude líp a Honzík bude zase krásně papat :wink: . Držím moc palečky.
A " vylívání srdíčka" chápu, se mnou sice necloumají hormony kojící, ale těhotenský a taky je to občas záhul.
Jen je smutný, že ti chlapi to nějak moc nechápou :frowning2:. No jo, to je to opačný pohlaví :grinning: . Ale ono se to spraví :wink:
Kati, a máte krásný fotečky z vítání. Honzík je pohodář, ta nožka se povedla :grinning:
Včera, když jsem se koupala, jsem koukala, jak se prcek vrtí. Asi teda nožičkama spíš hýbal, protože doktorka říkala, že je hlavičkou dolů a tohle se vlnilo nahoře :slight_smile: . Bylo to krásný.
11. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Sloni no dneska jsem zjistila že asi přestal mít rád tekutou stravu(kterou před tím vyžadoval) a asi najel na kašovitou :confused: páč dneska zbodnul celou sklenku kupovaného příkrmu :wink: jj ty pohyby špunta jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: se mi po to stýská :grinning:
Zuzi to je super že se miminko u sestry drží :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: hold není tak nedočkavé jako sourozenci :wink: :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky,
tak my měli dneska návštěvu, to byla sranda. Holky jsou obě geneálky, chvilku bylo dusno, ale jen malinkou, jinak si pěkně hrály...
Kači není zač.. toje dobře, že to Honzíkovi chutná... Kubovi pár dní nechutná domácí, pár dní skleničky... tak mám v lednici a mražáku od všeho trochu a prostě když nechce sklenku, tak mu dám domácí a naopak. Většinou skleničku dojí Terezka :grinning: Chce všechno, co má on, přesnídávky atd... asi se vrací zpět do batolecího věku...
Nedivím se, že tě to štve, my jsme se taky nikdy nehádali, jen kvůli tchyni, to už pominulo, tak teď kvlůli dětem. Já mám na výchovu jiný názor než on, taky mi to občas ujede, ale on jak ztahanej z práce tak ja kolikrát tak zlej na Terku - já vím, že zlobí a je neoslušná, ale je to období vzdoru, někdy je na ní hrozně přísnej, tak se pohádáme a pošlu ho spát. On pak natruc sedí v obýváku a čeká, až půjdu spát já, abych nemohla říct, že šel spát a já jsem musela všechno dělat.
Ale kdo jsme bez viny, že, já taky kolikrát mám nervy jak blázen a jsem protivná, jen se slyším...
Sloni to je krásný...kvůli tomu bych těhotenství klidně prožila znova... pamatuju si, ajk to bylo nádherný...

jo zapomněla jsem napsat, že fotečky z Vítání jsou Kati moc krásný :wink: super účes, moc ti sluší :wink:
11. únor 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi přesně tak taky mam nervi a pak jsem na všechny hnusná a pak je mi to líto a vztekám se sama na sebe :pensive: a kór teď jak nemam možnost ani jít na pořádnou prošku s malým a jen se mrcasíme v sídlišti sem a tam tak to ze sebe nemam jak dostat a taky mi mooooc chybí sluníííííčkoooooooo :frowning2: teda už nám ta zima všem leze na mozeček co :confused: :wink: děkuju moc za pochvalu foteček :dizzy_face: dneska odpo jdu ještě pro ty profi :wink: jen teda tam byl včera takovej mumraj že ten atelier musím nejdřív najít a ani nevím kolik budu platit :sweat_smile:
tak my jdeme ven :wink: malej už je opět ukňouranej :rolling_eyes: papá :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
Ahoj ahoj :slight_smile:
Tak len hlásim, že som o jeden moudrák chudobnejšia :grinning: :grinning: Holky ako dlho po trhaní sa majú jesť kašovité jedlá ??? :grinning:
11. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Biela: chuďátko malé.... vydrž...bolelo to moc???
Kači: těšíme se na profi fotky... o počasí ani mi nemluv...já si s tím samoopraveným kočárem netroufnu do těch závějí a v šátku to na dlouho není... tak jsme protivní všichni...
11. únor 2010 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
Kati, tak to je dobře, že to Honzík slupnul :wink:
Teda, holky, ty příkrmy jsou taky věda. Musím si pamatovat Vaše rady :wink:.
Ještě to musíme chvilku vydržet a já taky doufám, že už nebudou mrazy a bude se sluníčko ukazovat čím dál víc a to nám dodá energii.
Zuzi, to je fajn, že si holky pohrály :slight_smile:.
K manželovi - ono asi v každým vztahu je něco, na čem se ti dva neshodnou, ale musíme se snažit najít kompromis ( lehce se mi to píše, ale taky to doma kolikrát obrečím, protože vím, že to prostě s úsměvem a nadhledem vždycky nejde ).
Biela, ahoj. Teda au au, zase ten zubař. Ale aspoň už Tě nebude ten zub zlobit. Já mám zatím všechny, takže bohužel nevím jak to chodí po vytrhnutí...
11. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Bie a jéj zuby to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ale nebuj zejtra už budeš zase kousat jako za mlada :wink: :grinning: :grinning:
Zuzi no oni to budou klasický fotky na papíře,ale pokusím se je přefotit :wink:
Sloni no a to počkej až bude špunt na světě :wink: to pak bude mazec :grinning: ale třeba ne třeba to u vás bude v poho :wink: :dizzy_face:
jdu krmit hladovce :grinning:
11. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Holky tak fotky žádnej zázrak :confounded: to už jsou pomalu lepší co jsme udělali sami :angry: no nasejřila mě,profi fotografka ha ha :unamused: si káča nevzala ani pořádnej blesk
11. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Kači tak to je dobře, že jste si to nafotili i sami :wink: hlavně že máte krásný vzpomínky :wink: holky krásný víkend :wink:
12. únor 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
hezkou sobotu
zvedám nás nahoru :wink:
13. únor 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.