• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Ahooooooooooooooooojky kočky :slight_smile:

Návrat ztracené dcery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moc vás zdravím a zase letím :slight_smile: Boj o noťas, hlavně, že už je doma :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahojky berunky :slight_smile:
Hany nazdáááááár :wink: víííítej z5 :slight_smile:
Teda kočky dneska to zas byla noc :rolling_eyes: kojo v půl 12,v půl 4 a pak vydržel jen hoďku a zase řval :rolling_eyes: a tak jsme vytasili tu krabici s UM od Hami co přišla v tom balíčku a japa to vysosal :grinning: a vydržel do půl 8 :wink: no jo no už mu hald koza přes noc nestačí :sweat_smile: a tak jsem mu dnes koupila Hami Hajaja :wink: a doufáááááám že ten klacek vydrží chrápat aspoň do 4-5 do rááááána :wink:
jinak máme v obýváku novou sedačku :dizzy_face: :dizzy_face: hurá
a já jdu upadnout do postýlky do kómatu :wink: papapa
13. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj Kati :slight_smile:

Téda, tady to nějak poporostlo :grinning: Sloni 31tt, Kubíček i Honzík už jsou kusanci :slight_smile:
Hlavně, ať jste všichni zdraví :slight_smile:

Shrnutí co u nás: Jsme zatím bez zubu (Jakub :grinning:) :slight_smile: Což mi nevadí a jídlo mixujeme :slight_smile: Kubík už chodí podél nábytku, v kuchyni vyndá na co dosáhne....stále vedou ovladače, zásuvky...z posledního šuplete si oblíbil struhadlo, takže šlo okamžitě nahoru...teď má nejraději pařáček :grinning: prostě dělá největší randál o dlaždice, tak asi proto :grinning:Teď chytnul nějakou bacil, takže chrmlá a teče rýma, takže nic moc :unamused: Na plavání se nám moc líbí :slight_smile: Ve sporťáku ve fusaku je jak sardinka...má to výhodu, že když to tam utemuju, tak pak už nemůže protestovat a ke klid :slight_smile: už vyhlížím jaro, teplo a nic :angry: ale dočkáme se :sweat_smile:

Aktuálně sháníme cestovní postýlku, takže jdu projet mmb a podobné :grinning:

Hezkou sluníčkovou neděli :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Dobrej večír kočky :slight_smile:
Tak dnešní noc byla stejná jako včera :rolling_eyes: a to večer vyžahnul 260ml UM a pak v půl 12 kojo a pak v půl 5 opět 260ml UM :confused: a ráno se probudil v půl 7 a manža ho zabavoval do 8 a v půl 9 opět kojo :wink:tak dneska jsme zkusila kašičku a pak koupání a pak kojo a no uvidíme :wink:
Hany teda Kubulka je šikulka že už chodí :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:a držíme palec ať je bacilus brzy pryč :wink: :slight_smile:
taky chci jaroooooooo :wink:už jsem si koupila petrklíč tak ho snad přivolám :wink: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Dobré ránko,

Kati, tak to spí Honzík docela dobře :slight_smile: Dej info, jak spinkal pokašičce :slight_smile:
U nás bacilus debilus stále je a Kubík kašle strašně :frowning2: Asi zajedem k Dr.Bojím se, aby to neměl na průduškách :frowning2:
Jen se obávám, že Dr.to bude řešit opět antibiotiky :angry: Doufám, že najdu sílu a zkusím s ní probrat nějaké jiné řešení.Protože aby měl každý dva měsíce antibiotika, no nevím nevím :frowning2: Dáváme od soboty Hedelix sirup a nějak žádný pokrok k lepšímu :unamused:

Dnes vstávačka v 5hod.M.jde dnes na kožní, tak bude dopo doma.Jdem dělat roládu.Není tady ani zrnko pečiva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 06:01  • Odpověz
Dobré ráno holky,
taky už chci jaro. Ve čtvrtek mě nepozorná paní na silnici nabořila do zadku auta a posunula mě na auto vepředu. Takže auto rozbité z obou stran. No hrůza. Už chci teplo a neeeee sníh.
Pro jistotu jsme byli na kontrole a vše v pohodě. Už máme přes 2cm a tluče srdíčko. Tak snad to bude vše takto v poho pokračovat.
Hany vítej zpět. To je hrůza bez PC co????

Hezký den
15. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky kočenky :slight_smile:
Neuzil jééééé velikáááánská gratulace k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak hlavně že jste se špuntíčkem v pořádku :wink: :slight_smile: rozbité plechy naštvou,ale to ven čert
Hany držíme pěsti ať je to bez ATB :wink:
jinak dnešní noc zase děs budil se tak po 2-3 hodinach a furt hlad a tak jsem ráno mluvila s kamarádkou dětskou sestrou a prostě ho utnout :confused: na noc dát nejvejš 210 UM s trochou kaše a pak v noci nabídnout něco co mu moc nejede např. čajík :wink: a že by se to mělo za pár dní zlepšit a zase by si měl zvyknout spát :slight_smile: že si teď zvyknul jak blinkal že jsme s ním byli celý noce vzhůru a tak to teď opět vyžaduje :sweat_smile: prostě jsou ty prckové vyčůraný jako mraky :grinning: :grinning: tak nám prosím držte palečky ať to zase nějak srovnáme :wink:
15. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Krásné dopoledne :slight_smile:
Hany, to jsem ráda, že jsi zase " funkční" :slight_smile:. A Kubík je šikulka, že tak capká. Držím palečky, ať Vám doktor antibiotika nedává a vyřešíte to jinak. Hlavně, ať jste brzo zdravoučcí!
Kači, tak to budou asi teď noci nic moc, ale když vydržíte, tak se to určitě upraví :wink:. Držíme všechny palečky, co máme :wink:
Neužil, gratulace k srdíčku. To je paráda! A na plechy se vyprdni, hlavně, že ty s prckem jste v pořádku!
Krásný den všem
15. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky,
tak já jsem dneska na trní, ségra už jela ráno do porodky, otevřená na 5, praskli jí vodu a teď hopsá na baloně a čeká na tlak na konečník a prý je to zatím moc v pohodě... tak já se strašně těším a čekám!!!

Neužil gratulka k srdíčku :wink: plechy to je smůla ale hlavně, že tonebylo nic horšího! My jedeme v pá do Telče a děsím se cesty... ale vlakem to prostě už nedám
Hany: vítej zpět, ztracená dcero! Kubík je teda šikula velikej... a u dr držím pěsti, abys měla sílu probrat s ním ty ATB... hlavně ať malého ten bacil brzy pustí! Nejlepší by bylo, kdyby to neměl na průduškách... nevím, jestli to můžou děti, ale zkus mu namazat hrudníček tzv. psím sádlem (není to sádlo z pejsků, prostě se tomu tak říká). Je to babská rada, ale já jsem jako děcko na průdušky trpěla a pomáhalo mi to :wink: každopádně držíme pěstičky :wink:
Kači: no nejsou ti naši kluci jak přes kopírák??? oni se snad domluvili... taky přikrmuju... večer mu dávám Bebu Dobrou noc... zatím to trochu pomohlo - nebudí se každé dvě hodiny jako novorozenec, ale 01,05,07. Sice jsem jak zmlácená a kupříkladu mi pak 9.30 usnul u snídaně v sedě... ale pořád lepší jak před tím... nemám sílu mu tu večerní Bebu sebrat, i kdÿž je to možná dočasně - čaj by mi plival a v noci by tak vřískal, že by vzbudil Terku.. :confounded: jsem asi moc pohodlná :pensive:

ale mám novinku: kromě toho že Kubík péruje na kolínkách, vydrží v kleče dost dlouho a plazí se celkem obstojně, tak už se taky sám POSADÍ!!! :dizzy_face:
ještě to pilujeme, občas si sedne do zajímavé pozice a vříská,že nemůže tam ani zpátky :grinning:
15. únor 2010 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

jste mi chyběli ani nemluvím :grinning:

Neuzil, to je nádheraaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: Moc gratulujeme :dizzy_face: Tady skoro skáču nadšením :grinning: Moc držím palečky ať je všechno v pořádku :dizzy_face:

Tak Dr.si Kubíčka poslechla a dýchání má čistý, takže dobrý :dizzy_face: Dostali jsme sirupek proti kašli.Na rýmu odsávat, větrat.Tak dneska budeme doma a zítra na chvilku ven :dizzy_face:

JInak se přidávám do skupiny Chceme jaro a teplo :dizzy_face:

Zuzu, děkuju za tip :slight_smile: Mažem eukaliptovou mastí na hrudníček :slight_smile: Koukám u vás je veselo :slight_smile: Ať to sestře rychle uteče :slight_smile:

Kati, držím palce na ty noční boje :unamused: :slight_smile:

Jdem na ten obídek :slight_smile: Zatím pa
15. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Zuzi myslím na tvoji sestru a držím palec ať to má brzy šťastně za sebou :wink: :slight_smile: jinak Bebu taky chcu taky zkusit :wink: no uvidíme co zafunguje :wink: jenže v tomhle nemůžeme dál pokračovat dyk vyžahne přel půl litru UM + ještě kojo :confused: to by byl za chvilku jako kulička :pensive: vím že to bude s řevem ale fakt není jiné cesty :wink:
Sloni díííky moc za palečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hany tobě taky díky za pěstičky a máme radost že ATB nebyli nasazeny :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi, jéé, tak přeju ségře hlavně hodně sil a ať je všechno v pořádku!
Cestu do Telče určitě zvládnete, neboj.
A Kubík je taky šikulka. Holky, už to nejsou žádný malý miminka, je to fakt krásný, jak píšete, jaký pokroky dělají :slight_smile:.
Hany, to jsem ráda, že se to obešlo bez atb. a že to není na průduškách.
Kati, on ten řev bude určitou dobu a když vytrváš, tak to pak zas bude dobrý a Honzík bude spokojenej, i když nebude mít tolik jako teď :wink: ( teda mně se to píše, že. Doufám, že budu mít takovou vůli jako ty :wink: )
15. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Sloni díky :wink: :slight_smile: a neboj taky to určitě všechno zvládneš :slight_smile: veškerá ta uskalí :sunglasses: no bude to s řevem to vím na stopro,ale nechci mít doma místo mimča kouli :grinning:
15. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Holky tak je ze mě trojnásobná tetička... Sofinka vykoukla na svět v 11:31, bez nástřihu a šití, má 3100g a 49cm... mám velikou radost... :grinning:
Hani užijte si oběd....dobře, že dýchání má Kubík čistý a není to na průduškách... aťse bacilu brzy zbavíte...
Kači: no máš pravdu... Kuba asi bude taky za chvíli jako kulička... :pensive: uvidíme, třeba se mi zase povede to odbourat... ale rozhodně ne teď, když mu leze zase další zub (tuším dvojky dole a zase obě zároveň) Ale je mi jasné, že takhle to nepůjde...

já jsem z těch hormonů celá pryč... :dizzy_face:
Sloni strašně to letí... ještě si pamatuju, jak jsme tu jásaly nad // a za chvíli budou mít rok... to to utíká... za chvíli budeě mít prďolku taky u sebe... a to už bude určitě krásně a teplounko... těším se na oboje :wink:
15. únor 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Kati, díky :slight_smile:. Neboj, Honzík si to nebude pamatovat, že kvůli tomu plakal :wink: .
Zuzi, ooobr gratulace! To jsem ráda, že to bylo bez problémů. Sice "nevyšel" ten kluk, ale to nevadí. Hlavně, že jsou obě zdravé! A krásný jméno dali.
My pro holčičku nemůžem pořád nějak vymyslet :frowning2:.
Zuzi, jj, letí to strašně.
Už se těším, až bude prcek na světě, ale teď si ještě chvilku budu užívat bříška :slight_smile:
Dneska ráno se mi dělalo nějak divně, jsem si myslela, že to autem ( jezdím do práce autem ), ale teď je mi taky jaksi divně, tak je to asi z rýmy, co mě o víkendy chytla :frowning2:
15. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
SLoni tak ať tě brzy přjde ta rýma :wink: hodně odpočívej...
tady je fotečka: http://www.facebook.com/album.php?aid=16705&id=1812459361&l=705cbeded9
ä nějaké nové od nás :wink: :
http://www.facebook.com/album.php?aid=16118&id=1812459361&l=3e9751fe3c přidala jsem tam nějaké sedící :wink:
15. únor 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi jéééé gratulujeméééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: Sofinka je krááásná :wink: a Kubík je šikulka :wink: kráááásně sedíí a zvedá zadeček :wink: :dizzy_face: Honzule zatím jen válí sudy a leze dozadu :grinning: :grinning: já to tak nemyslela kočko že bude Kubík jako koulička :wink: :sweat_smile: Kubulka je tenounkej :wink: bys měla vidět Honzulu :grinning: a taky mu nedáváš v noci přes půl litru UM né? :wink:
Sloni jj užívej si pupendo páč to strašně tychle utííííkáááá :wink: :grinning:
A jak u náááás? náš Honzík zase dneska blinkal :pensive: jsem mu blbec měla přendat jídlo aby měl před bazénem jen kojo a já kráva na to ani nevzdechla a tak šel plavat s plným břichem a pak si taky asi 2x loknul vody,pak to horko v šatně a jen jsme vylezli tak jsem mu dala kozu aby se uklidnil a tak mi vohodil záda a pěkně podlahu a pak blinkal jěště 2x v autě-jen jsem nastartovala tak už ro z něj šlo :pensive: no a teď vyndat ze sedačky ven jsem ho nemohla páč byl rozehřátej z bazénu a tak jsem ho naklonila celýho i se sedačkou a pak za jízdy,ale naštěstí to bylo kousek od parkoviště a tak jsem to tam hodila do zatáčky pomalu smikem :sweat_smile: a vrham se na malýho a kamarádka mi říká:ještě ručku! a já trubka dávam malýmu ruku před pusu a ona myslela brzdu :grinning: :grinning: což mi došlo v zápětí :sweat_smile: :grinning: no a pak ještě doma když jsem ho neuhlídala a převrátil se na břicho :confused: naštěstí pak už byl dobrej dala jsem mu trochu čaje před kupáním a trochu po něm :wink: ale stejně jsem ho pak musela dát ke koze páč řval děsně a tak si párkrát cucnul a vytuhnul :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ráno,

Zuzu, Kubulka je fakt šikula :slight_smile: A ještě jednou gratuluji k neteřince :dizzy_face:
Kati, to jste si "užívali" :frowning2: Hlavně,ať je Honzíkovi lépe :slight_smile: :slight_smile:
SLoni a jméno nám taky neprozradíš? :sweat_smile:

Tak jsem ten bacilus chytla od Kubíka :angry: Včera jsem léčila panáčkem medové slivovice :sweat_smile: A dneska začínám čajem s citrónem :confounded: A když smrkám, tak se náš malej hrdina rozbrečí :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
tak u nás noc úúúplně super :dizzy_face: :dizzy_face: kojo v půl 2 a pak skoro v 7 ráno :sunglasses: teda kéž by to tak už zůůůstalo :wink:
Hany tak ať bacila brzy vyženeš :wink: :slight_smile: Honzule se zase furt děsně leká :confused: stačí když se zasměju nebo zakašlu :confused: Hanýýýý a co takle nějakou Kubíčkovo fotečku????hhmmmmmmmmm :wink:
16. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
AHoj Kati,

foto viz IP :dizzy_face:
Krásnou noc jste měli :dizzy_face: Závidím!Jakub vstal za 9 měsíců v 7hod jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My dnes klasika 5,15hod, ale teď se dochrupuje :dizzy_face: Já nedbám baciluse a cpu se jogurtem :grinning:
Být celej den doma je fakt děs :angry:
16. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Tak album :sweat_smile: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu náhlásit že žiju a jsem v celkově dobré náladě. Nějak se mi to v hlavince vše srovnalo a na mimi už netlačím.
Jinak výsledky z prolaktinu a progesterolu v pořádku, tak ještě uvidíme jaký bude mít manža spermiogram (jde 25.2.)

Mějte se tu krásně a já zase nakouknu.
16. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj berušky,

Zuzi, Sofinka je krásná :slight_smile:.
A koukám, jaký má Terezka krásně vlnitý vlásky :slight_smile:. A Kubík je šikulka šikovná :wink: .
Kati, to je super, že jste měli krásnou noc. A hlavně že to blinkání přestalo.
Hany, teda Kubík je usměvavý sluníčko :dizzy_face: a taky je šikulka.
Jinak jméno - chlapeček bude asi Kryštof a holčička nevíme... holky, na tom se fakt nemůžem shodnout :confused:
Kati, Honzíkovi se asi nelíbí lézt dopředu :wink: . Ale neboj, ono to přijde. Každej prcek je šikovnej na něco jinýho :wink:
Ahoj Paji, to jsem ráda, že máš dobrou náladu a že jsou výsledky v pořádku. Držím palečky, aby i spermio bylo v pořádku!
Hany, toho panáčka závidím. Mně se rýma drží čím dál víc, v noci jsem Vám mohla jít hlídat nespavce :slight_smile: , protože jsem taky nemohla spát :frowning2:
16. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Hany no páááni Kubula už je velikej chlap :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: a krásnej(po mamince že? :wink: )díííky za fotečky :slight_smile:
Pajinko ahóóój :slight_smile: to je dobře že máš dobrou náladičku :wink: :dizzy_face: takže 25.2. budeme na vás moooc myslet a držet palečky :slight_smile:
Sloni no já taky po tom nočním koju nemohla zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je dycky k vzteku :angry: :grinning: a jak ty???kdy nastupuješ na tu MD?
Dala jsem šuntuvi na hraní papírový obal od papírů do tiskárny :slight_smile: tak ho tu teď honí na koberci a mam klid na oběd :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Kati, nastupuju 1.3., těch 8 týdnů před TP. Na peníze to vliv nemá. Prý jen kdybych byla teď na neschopence, tak by bylo lepší jít až těch 6 týdnů před, ale protože chodím pořád do práce, tak to nemá vliv. Abych pravdu řekla, už se těším, že budu doma. I když odpočívání asi moc nebude. Doma je to jak po náletu :grinning: , ale doufám, že se to všechno stihne.
Takový hračky, co vlastně ani nejsou hračky, mají prcci nejraděj, že :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Sloni no kdybys byla na PN tak deš automaticky těch 6 týdnů před TP :wink: a neměj strach hračky a vůbec co se děje kolem bude prcka zajímat až tak ve 3 měsících :wink: do tý doby si hračky neškrtnou :grinning: :grinning: takže do léta času dost :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
ahoj holky,
Kači já to tak vůbec nebrala, ale máš pravdu, Kuba po Bebě taky přibíral dost... teď se mi teda zdá, že už se to trochu zastavilo, ale už jsem dvakrát nedala na noc a ťuk ťuk - je to úplně stejné, takže ji dávat nebudu... pokud by se to zase rozjelo na to kojení po hodině nebo 2hod, tak mu jí dám, jinak ne...
to je super, že blinkání přestalo. A co noc na dnešek, byla aspoň dostačující? :wink:
Já taky kolikrát ne a ne zabrat po kojení a nebo Kuba spí, já čekám, že se vzbudí kolem půlnoci, tak šmejdím po netu a on ne a ne se vzbudit, třeba i do dvou...když si pak představím, že jsem mohla spát :grinning: Jenže když spát jdu, je vzhůru o půl dvanácté :grinning: samozřejmě...
Sloni: Kryštof je moc krásné jméno :wink: jsem zvědavá, co vyberete pro holčičku... je to boj, ale nakonec se určitě dohodnete :wink:
HAny: krásné fotečky...Kubík je fešák :wink: a co panák, zabral? :slight_smile:
Pajinko ahoj, zase se brzy ukaž na spermio budeme držet palce a myslet na vás...

já bych se dneska už měla začít pomalu balit, ale nějak se mi nechce... doma jak po výbuchu, aspoň jsem se donbutila vyprat...
holky nevyznáte se některá ve foťákách? Chtěla bych si koupit ... ale nevím, po čem mám jít, co hledat... manžel mi něco doporučil, ale chtěla bych slyšet taky jiný názor... tk pokud máte tipy, sem s nimi...
17. únor 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

děkujeme za pochvalu fotek :slight_smile:

Zuzu, bohužel neporadím :unamused: Jsem na jakoukoli techniku telátko :sweat_smile:
Jinak panák trochu zabral, ale asi to chce delší léčbu :grinning: Včera jsem jednoho pánáčka vypila na třikrát, se vždycky oklepu :grinning: Dnes ráno jsem zkusila teplé mlíčko s medem, tak uvidíme :dizzy_face: Ale Kubíček je nějak nelepší :frowning2: , pořád stejné, ale už kašle jen když se rozbrečí, takže odpo zkusíme kráááátkou procházku na vzdoušku :dizzy_face: :dizzy_face:

Páji, držíme palce :dizzy_face:

Sloni, Kryštof je krásné jméno :dizzy_face: My jsme měli pro holčičku vybranou Aničku...ale shodli jsme se na ní až po určení, že čekáme kluka :grinning: :grinning:

Jdem uklízet.Kubík všechno z polic ven a já zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Zuzu, kam balíš? :confused:
17. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj kočky,
Kači, jo, jo, my jsme z hraček koupili jen lose Edy, takový chrastítko žirafku a na kočárek jednu vibrující hračku. Jinak si taky myslím, že ze začátku to prcka nebude zajímat.
Zuzi, já jsem na to taky antitalent :grinning: . Nejhorší je, že v kačdým obchodě Ti vychválí ten, co zrovna mají :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Já bych na začátek určila cenu a od toho pak vybírala dál. Ale popravdě, u nás to vybírá z větší části m. a vždycky k tomu prostuduje hoodně informací.
Zuzi a na jak dlouho jedete?
Hany, tak ať Vám čerstvý vzduch prospěje :wink: . Bacily jsou potvory :angry:.
Děkuju za pochvalu jména.
Anička je moc krásný jméno, ale my ho máme bohužel v rodině :frowning2:. Ale nějaký určitě vybereme :slight_smile: .
17. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.