• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
holky i tak děkuji... nakonec vybral manžel... a já ho půjdu vyzvednout
Hany balíme do Telče... jinak já panáka taky piju aspoň na třikrát... ale já skoro nepiju, když tak víno, v tom se vyzná manžel, ale já mám ráda i svařák z krabičáka, což on nepochopí :grinning: brzo se uzdravte!!!
Sloni na týden - včetně obou víkendů...odjíždíme v pátek a pak se budeme vracet asi v neděli...
Jinak pro holčičku se mi teď zalíbila Amélie... :wink: chtěla jsem Andrejku, Sabinku, Sofii a tu má ségra... no ale doufám, že už jména potřebovat nebudu...dvě děti mi stačí až až :grinning:
17. únor 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
píšu ve fofru páč dítě se mi vrhá po klávesnici :grinning: noc no nic moc se probudil po 11 a tak to jsem ho nakojila páč Radek vstával ve 3 tak aby se vyspal a pak se male probudil před 3 a to už jsem byla tvrdá a dycky mu dala jen vodu :pensive: no řev děsnej,ale v půl 5 usnul a spal do půl 8 :dizzy_face: te
´d půjdem ven,ale pak písnu víc :wink: papa
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Zuzi, tak to je fajn, že jste vybrali :wink:
Teeda, tak to budete dlouho pryč. A manža jede s Váma, nebo jen ty a děti? Hlavně šťastnou cestu přeju a hezky si to užijte :wink:
Tak třeba někdy pozděj bude třetí a když ne, tak dvě krásný děti máte, takže máte veliký štěstíčko už doma :wink:
Kati, ahoj. Tak aspoň že Honzík dospal trošku ráno. Užijte si prochajdu :wink:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak konečně mam chvilku :wink:
Zuzinko přejeme šťastnou cestu a užijte si to u babi s dědou :wink: :slight_smile:
Sloni taky jsem ráda že spal až do těch půl 8 :wink: :slight_smile: jsme se dospali obá :grinning:
17. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás taje. No kéž by už nesněžilo :slight_smile:
Jinak bacil se mě pořád drží :angry:
Všem přeju krásný den :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky,
SLoni taťka nás tam odveze, nechá nám tam auto, neděli pojede zpět vlakem a pak za náma v pátek nebo v sobotu přijede a v neděli pojedeme domů autem. To je složité, co :grinning: Ale on si nechce plýtvat dovču, už má týden pryč, jak jsme z kraje roku byli nemocní, tak na nemocenskou nechtěl - málo penízků. A auto nám tam nechává, ptž samotnému se mu enchce autem. Ve vlaku se aspoň vyspí prý :grinning:
Kači jaká byla dneska noc? U nás horší, usnul v 22:30 po hodinovém vřískotu, kdy jsem mu nechtěla dát ani Bebu ani prso... (visel u zdroje předtím dvakrát 10min), hned v 23:45 brečel, to jsem nereagovala a pustila mu kolotoč, tak po chvilce přestal a usnul... vzbudl se v 1, to jedl, pak ve 3, nechtěl usnout, až jsem myslela, že si ho budu muset vzít k sobě, páč taťka ve 4vstával... no a pak jsme se vzbudili v 7:30 a to už byl nějakou dobu vzhůru, jen si povídal a něco žbrblal...jsem jak zmlácená... včera jsem místo balení radši dožehlila všechno prádlo - a že ho bylo - a balit budu dneska...
Sloni tak ať se toho bacila brzy zbavíš! tady to taky taje...já jen doufám, že to nebude moc klouzat zítra...
18. únor 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
tak to jo, tak aspoň že na víkend tam bude taťka s Váma. Jsem koukala, že cesta do Telče od Vás není otázkou chvilky. Ale určitě bude cesta v pohodě :wink:
Jste si teda dneska v noci " užili". Snad budou noci lepší :wink:
18. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky,

Zuzu, to máte teda kus cesty řed sebou :confused: Tak hlavně opatrně :dizzy_face: Co někdy jezdí posilnicích, se člověk jen diví, komu všemu dají řidičák :rolling_eyes: Taky bych někam ny týden vypadla.Od toho každodenního rituálu.Musím to naplánovat, až bude tepleji, sic nevím přesně kam, kdy ani s kým :grinning: ale ono to ěnjak dopadne...hlavně plánovat a těšit se :grinning:

Hlásím, že bacilus je snad na ústupu :dizzy_face: Dopo jsme byli venku a už to tam konečně taje, i když s kočárem to je pořád bída :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K obědu jsem měla totálně nezdravý smažený sýr.....ať žije dieta :sweat_smile: ale neměla jsem náladu něco kuchtit :sweat_smile:

Teď čekám až se Kubín unaví a usne a já si dám voraz :slight_smile: Sápe se tu po mě, tak se jdem unavovat spolu :grinning:
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Holky dneska nějako nestíháááám :sweat_smile:
Zuzinko u nás noc?no vcelku to šlo :wink: řev před 12,ale měl bobek smůlu přebalila jsem ho nabídla vodu a šup do pelíšku :wink: no řval hoďku-takže o půl hodiny míň než včera :slight_smile: a pak usnul a další řev ve 4 a to teda dostal cucnout z cecíků :wink: ty už teda hrozili expolozí jak byli nabušený :grinning: a pak spal tak do půl 7,ale ty sis chuděro pěkně užila co :pensive: tak si teď u rodičů trochu odfrkneš :wink: :slight_smile:
Hany super že jste bacala zahnali :wink: :dizzy_face:
holky váham jestli se s tím vůbec pochubit(abych to nezakřikla)ale asi už jsme odbourali zavinování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky,
jdu se na chvíli rozloučit...
opatrujte se a za 10dní ahoooj!!! :wink:
budete mi moc chybět, pokusím se nakouknout...ale nevím, jak to vyjde... papa! :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Přidala jsem pár fotek na gelerku :wink: tady to začíná: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#62018325 :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Kati, moc hezké fotky :slight_smile: Honzíkovi krásně rostou vlásky :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Hany díky :wink: :dizzy_face: jj je to náš hároš :grinning:
21. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Tak dneska ani noha jo? :confused: To sluníčko nás všechny vytáhlo ven že? :dizzy_face:
Bylo fakt krásně :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám, tak se omlouvám, že jsem tady nebyla :frowning2: .
Kati, krásné nové fotečky, Honzík je zvědavej a všechno chce prozkoumat, že :slight_smile:.
Ahoj Hany, u nás svítí i dneska, hned je to hezčí, když svítí sluníčko, že :slight_smile:.
23. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Už to taje, už to taje, už to taje...hurááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak sloni, co už máte zařízené?Nakoupené, co plánujete ještě?Tak povídej :dizzy_face:

Dneska jsme byly s tchýní pokouknout po dětském krámku a rozplývala jsem se nad zavinovačkama :dizzy_face: a pidi midi oblečkama :dizzy_face: No hotovo, ale těch peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když u nás třeba bude druhá (objednaná) holčička, prostě bude do modra :grinning:

Jinak už máme zarezervovanou dovču :slight_smile: v jižních čechách chatičku a každý den se koukám na ty fotky a už se tam vidím :slight_smile: jako kdybychom jeli někam do tropů :slight_smile:

Kam kdo jede na dovču? :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Čauky kočky moje :slight_smile:
dneska bylou nás kráááásně a teplíčko :dizzy_face: a taky to táááááááájééééééééééé :grinning:
Hany my jedeme k sestřenici k Ostravě :wink: no teda ještě se s ní musím domluvil,ale jsme zvaný :wink: :grinning:
Sloni no je to teď děsnej všetečka :grinning: :grinning: všechno musí vidět,ohmatat a nejlépe i ochutnat :grinning:
23. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Kati,v Ostravě jsme byla jednou jedinkrát a to když jsem byla v lázních v Klimkovicích :slight_smile: Popravdě na mě město dojem neudělalo, ale určitě kdo zná a ví, kam zajít, tak to bude super :slight_smile: Teda, ale to bude řádný výjezd...pamatuju se, že nám cesta trvala 5 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík už si dělá zásady imunity, s tím ochutnáváním co? :grinning: Zrovna dneska mi taťka říkal : Čistota, půl zdraví, špína, celé :grinning: :grinning: :grinning:

Hezký večer :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Hany no my asi spíš budeme jezdit po vejletech sami :wink: ale taky se chci setkat se Zuzi tady s koníka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak no taky jsem už říkala že ty děti musí mít super imunitní systém jináč teda nevim,nevim :confused: :grinning:
23. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahoj berunky :slight_smile:,
Hany, já doufám, že ty základní věci už snad nějak máme, ale momentálně máme doma trošku " přestavbu", takže se k těm věcem nedostanu, abych to projela a dokoupila, co je potřeba... Takže domlouvám prckovi, ať vydrží do termínu, že mu to musím ještě nachystat :grinning:. Jinak doufám, že do 14-ti dnů se vrhnu na pokojíček, naskládání oblečení do skříně atd.
Jinak bych chtěla koupit ještě to lehátko, ale to zas není tak důležitý, bez toho se zatím obejdeme :wink:
Já do krámku teď raděj nechodím, oblečků máme docela dost totiž poděděných a novýho jsme taky už něco koupili, takže si říkám, že koupím prckovi raděj něco jinýho potřebnýho, protože to oblečení by už asi neunosil ( popř. dokoupím, jak budu vědět, co je ještě potřeba, ale myslím základ máme dobrej :slight_smile: )
A holčička v modrém nevadí :wink:
Jéé, já bych taky jela na chatičku, závidím Ti a vůbec se nedivím, že se těšiš. Taky jsem si říkala, že bysme mohli někam na chatu, spíš až třeba v září, nebo tak, ale nevím, jak to udělat se psem :frowning2: .
Kati, tak to bude super, že budete dělat výlety :wink: . Já myslím, že u nás je taky moc krásně a nemusíme jezdit někam do zahraničí. Hlavně, aby vyšlo počasí :slight_smile:.
Nějak jsem se rozepsala, doufám, že mi u čtení neusnete :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Bré polodne :slight_smile: my byli dneska na prohlídce a ten náš valibuk už má opravdu 9 kilo :sweat_smile: :grinning: dneska poprvé jsme u Dr. čekali jinak chodíme rovnou na tu hodinu co jsme objednaný,ale teď se tam vyrojilo nějako moc dětiček a Honzule z toho byl úplně vytrslej :confused: a pak když jich tam ubylo tak skřehotal na celou čekárnu a všechny bavil :grinning: :grinning: a jinak je úúúplně v pořádku :wink: zdravej jako buk :dizzy_face:
Sloni jj taky si myslím že u nás je nejlíp :wink: my nějak ty zahraniční dovolené nemusíme :slight_smile: hlavně teda válení u moře :rolling_eyes: :grinning: sice taky jezdíme pryč,ale na vejšlapy-většinou do hor :wink: prostě doma je doma :grinning:
24. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Kati, tak to jsem moc ráda, že je Honzík zdravoučkej! A je i vidět, že mu chudtná, ale to je dobře :wink:
24. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Sloni jj chutná mu a moc :wink: někdy při krmení mu říkam snědl jsem mámu snědl jsem tátu a tebe taky sním :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Len chcem poreferovať ako som dopadla dnes u gyndr. Podľa UTZ bol najväčší folikul 11 mm, čiže zas menší ako minule, takže žiadna sláva :frowning2: Dr.mi vypísal žiadanky na hormonálny profil, takže cca. za 3 týždne ma čaká prvý odber. Už sa "teším" čo mi tam zistia :unamused: Na ďaĺší mesiac prášky už nemám, tak uvidíme ako si telo poradí bez nich. A moje vyhliadky? No ak nejakým zázrakom neotehotniem do konca dubna, tak ma caka pravdepodobne laparoskopia na zistenie priechodnosti vajcovodov, manžu spermiogram(ak sa nechá presvedčiť :unamused: ), stimulácia inejkciami a pravdepodobne inseminácia...
No akosi to beriem lepšie ako minule, asi preto, že som na niečo také už bola pripravená :unamused:
Do toho mala Naty zas v noci laringitický záchvat :frowning2: a to len pred týždňom sme sa zbavili inej choroby :frowning2:
Dnes som sa ale aspoň mohla radovať z úspechu slovenských hokejistov :grinning: a krásneho jarného počasíčka :dizzy_face:
26. únor 2010 v 01:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Biela juj :confused: to mě moc mrzí kočko :pensive: budeme mooooc držet palečky
26. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky moje,
jdu Vás aspoň narychlo pozdravit :slight_smile:
Biela, to mě mrzí, že máte takový trápení. Moc na Vás budeme myslet!
Kati :grinning:, pěknou pohádku Honzíkovi říkáš :slight_smile:
Jinak náš prcek je v pořádku, hlavičkou dolů :slight_smile: a od neděle nástup na PPM.
Přeji všem krásný den :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj Sloni :wink: tak to je super že je svištík hlavičkou dole :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a jééé už ti začíná ten krásný čas a to MD :sunglasses: huráááá
26. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tak mi tak tuhle napadlo co asi Vervísek? :confused: ta tu nebyla fakt ani nemamatuju :frowning2:
26. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
přeji všem krásné pondělí :wink: a máme tu začátek března-huráááááááááááááá :grinning:
Sloniku vítej na MD :slight_smile: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:,
Kati, díky :slight_smile:. Už mi to začíná pomalu docházet, že nás bude za chvilku o jednoho víc :slight_smile:. Nějak rychle se to blíží.
No jo, to máš pravdu, Vervísek tady nebylo dlouho. Snad se mají dobře.
Už nás sem moc nechodí :frowning2:.
Krásný den, kočky, u nás svítí sluníčko :slight_smile:.
Musím jít aspoň něco uklidit, ať toho není pak moc najednou.
1. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.