• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
:slight_smile: Ahoj holky :slight_smile:

Zuzu, teda to je záhul :slight_smile: Odpočívej, jak budeš moct :slight_smile: Obdivuju Tě.Vím, že dvě děti jsou dvojí štěstí, ale tý energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzi, já jsem četla, že příkrmy nejsou o váze, ale o vyvinutí vnitřních orgánů malýho, takže my, ač nekojený, jsme dostlai příkrmům zelenou až v 6 měsících a jsem za to ráda, že jsem počkala...fakt není kam spěchat :slight_smile:

Kati, ať gynda dopadne ok :slight_smile: Honzík je šikula :slight_smile: Může našemu Kubínovi říct, že se spinká do půl 9 běžně :wink: Děkuji :wink:

Dala jsem obídek, za chvíli dám mrně spát a budu trávit u noťase :slight_smile: a kafíčka :slight_smile: odpo snad přijde babi a bude vozit...doufám, že nebude pršet :unamused:
16. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky moc vám děkuji za podporu... jste tak moc hodný!! :dizzy_face:
Hany tak si užij relax u kafíčka...:wink: taky doufám, že nebude pršet. Zjistila jsem, že tchyně má tenhle týden svátek, tak jí musíme popřát dneska, než taťka odfrčí a musím vymyslet, co koupím, to bude horší, mám na to asi hodinu, než půjdu do obchůdku :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi :wink: :slight_smile: a pro tchyni? co takle pár kapek Arzénu :wink: :grinning: :grinning:
Hany vyřídím :wink: no jestli bude Honzule ve spaní po mě tak to by bylo super :grinning: to by normoš před obědem nevylezl z postele :grinning: :grinning:
Tak prcek vytuhnul u koja a dokonce se nevzbudil ani při přesunu do košíku :dizzy_face: a tak po hoooodně dlouhé době obědvám v tichu :grinning: :grinning: akorát ho budu muset vzbudit páč musím být v 1 na tej gyndě :frowning2: teda to je jak neschvál :unamused: kdyby jsme nikam nejeli tak určo neusne :confused:
16. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak u dr. dobrý aspoň teda vyšetření a cyto snad bude taky v pohodě :wink: uvidíme za 14 dní :slight_smile: mě se tam taky nikdy nechce hlaně na tu cytolku,ale vim jak dopadla tchyně a tak si říkám že to nikdy nepodcením :wink:
Pak odpo blázinec prcka jsem nakojila a šli jsme ven tak hegeš ukrutnej a humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak po příchodu prcek začal řvát,ale páč to bylo jen 2 hoďky od koja tak toho v kozenach moc nebylo :unamused: tak zase řev až jak jsem ho dala na přebalovák a rozbalila z plíny tak byl konečně spokojenej :wink: a tak jsem ho tak šoupla do postýlky a mohla jsem se jít konečně vyčůrat :sweat_smile: a pak konečně dorazil Radek a měla jsem čas udělat véču :wink: no blázinec teď už naštěstí spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dobré a slunečné sváteční ránko :slight_smile:
sunu nás hore :wink:
17. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré sváteční ránko,
Kati já na cyto taky nerada... ale máš pravdu, nepodceňovat, nestojí to za to...
Dneska ráno nám odfrčel taťka, tak je tu trochu smutno a navíc z domova přišly špatné zprávy: tragické úmrtí známého, sice to nebyl až tak blízký člověk, ale zasáhlo nás to :frowning2: :pensive:
17. lis 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi jej tak koukam že máš taky období na prd co? :confounded:
Mě teď pobolívá v pravej kozeně a holky z jiné diskuse mě straší že by to mohl být zánět :pensive: tak si říkam ještě toho trochu :unamused: nějak to na mě teď všechno nějak padá a malej tu pořád poplakává a mrzoutí a manža chudák pomalu spí kudy chodí taky toho má až nad hlavu :confounded: no poslední 3 týdny mě přijde že se to fakt všechno nějak sejří :frowning2: tak jsem si tu vylila srdíčo-zase :sweat_smile: omlouvam se a ihned toho nechávám :wink:
No jo no tak snad bude zase lííííp :wink: venku sluní svítíčko :slight_smile:a malej je chvilku v klidu :grinning:
17. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Kači no tak taky to nemáš lehké... jen se vypiš... od toho tu jsme, abychom tě vyslechly...komu jinému bych to měla říct??? Doufám, že to zánět nebude, nějaké tipy asi už víš, že :wink: Zkus homeopatika Beladonna teď nevím ředění , to bude někde na netu... anebo tvarohový zábal... moc ti přeju, ať se ti to vyhne!!!
Neleze vám zoubek? Kubík taky mrzoutí, ale až večer, klasika... a jaká byla noc??? Špatná? Určitě bude líp!!!
Sluníčko závidím... tady je mlha a prší... :unamused:
17. lis 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi noc v poho,ale přes den jak mu dávám papat po 3 hoďkach-dřív se mi prostě mlíčko neudělá tak to víš chudák je furt nervní a zoubky nu je to možné pořád si něco cpe do pusy a "okousává"to :sweat_smile: jinak tvaroh už mam vyndanej z mrazáku :wink: uvidíme no když nepůjde na kozu tak ho vrazim do buchty :wink: :grinning: :grinning: ale se mi zdá že to bude spíš ta přídatná žláza :confused: páč mi to teď bolí v podpaží a něco podobného jsem měla hned po příchodu z porodky :wink:
A děkuju moc za podporu :wink: ještě že vás tu mam :dizzy_face: a Zuzinko posílám sluníčkoooooooo a hned plnou náruč :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Kači není zač, já taky děkuji... je super, že se tu můžeme podporovat navzájem...
a kde jsou dneska všichni??? je ten svátek tak asi užívají rodinné pohodičky...
s tím papáním jsme na tom stejně... i s okousáváním... já už si vůbec moc nepamatuju, jak tobylo u Terezky a to jsou teprve 2roky... zkoušela jsem jí jeden čas místo večerního kojení dávat nějaké UM s vyšším sytícím účinkem a bylo to k ničemu, tak jsme se zase vrátily ke kojení... a zrovna okolo toho 5.měsíce, takže to bude asi klasický problém... doufám, že až začnou příkrmy, tak se to trochu změní ale asi jsem naivní :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky,

Zuzu, doufat můžeš vždycky :dizzy_face: :grinning: mrzí mě špatné zprávy, ale ty si čas nevybírají :frowning2: bohužel chodí, jak se jim zlíbí :unamused:tak teď už jen dobře :slight_smile: Budeš s dětma doma, když manža odjel, nebo pojedete k mamince?

Kati, snad to nic nebude :slight_smile: Tvaroh-koza, nebo buchta :grinning:dobrý :grinning:

U nás se teď zvýšila frekvence v noci ala podej mi dudlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak 5x za noc, ale hned usnu, já i Kubík, takže ok :dizzy_face: Rodinná pohodička vypadá, že M.dělá venku, klasika :wink: A za hodinku přijede hlídat můj taťka a já s mamčou jedem do Pardubic na otočku na nákupek :slight_smile: Teď zvíře spinká před obídkem...on si v postýlce vždycky tak žvatlá a usne, nebo ho pak uspávám houpajícím polštářem a teď jsem nám dělala kávičku, v ložnici ticho, tak se tam byl M.kouknout a najednou na mě křičí, ať tam hned jdu :confused: tak jsem letěla, že se něco stalo a ten náš prďola byl opřenej předloktím o postýlku, v kleku!!!! :astonished: nechápu, jak se tam vyšplhal :confused: a nakukoval ven...by se ve mě krve nedořezal :confused: tak M.dal postýlku níž :slight_smile: nechápu, jak se tam mohl takhle vyšplhat....plazí se, to jo, ale neleze ani omylem :sweat_smile:

Hezký sváteční den :dizzy_face: Mějte se krásně :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj Hany,
budeme doma, na cestu si netroufnu a mamka byla o víkendu na otočku tady, takže jsme se viděly...dokonce tu na chvíli zasvítilo sluníčko, ale už zase zalezlo...
teda ten Kubík je akční..za chvíli poleze co :wink: užijte si nákup :wink:
17. lis 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky berunky :slight_smile:
Zuzi jsem taky moooc ráda že se tu můžeme takhle krásně vykecat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ono hold těm prckům kolem toho pátého měsíce asi přestává mlíčko stačit jak to tak vypadá co? :confused: ale nastoupí zeleninka a bude líp(snad :sweat_smile: :grinning: )dneska už jsem koupila 3 skleničky :wink: začínám se sásobama :grinning:
Hany téda Kubík je koukam akční :confused: tak to bylo o chup :astonished: hlavně že teď už nemá šanci :wink:
Kočky přeju krááásnou sváteční noc :wink: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ránko,

dnes vstávačka ve 4,50 :astonished: :astonished: :astonished: ale kolem 7hod jsme ještě na hodinku vytuhli :grinning:
A vzbudíli se do krásného slunečného dne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže se za chvíli vypravíme a půjdeme pro ty čerstvý rohlíčky :dizzy_face: :grinning:

Všem hezký den :dizzy_face:
18. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj ahoj :slight_smile:,
teda vy jste toho napovídaly :slight_smile:
Zuzi, mrzí mě, že Vás zastihla špatná zpráva. Ať už je jen líp a sluníčko se na Vás usmívá :slight_smile:
Kati, super, že na gyndě dobrý a na výsledky můžeme čekat spolu, ale určitě bude všechno v pořádku :wink:
Hany, ať Vám rohlíčky chutnají. Teda taky bych si dala :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Hany tady ráno taky slunilo svítíčko,ale teď se tu objevil nějakej drak mrak :confused: :unamused: teda čerstvé rohlajze :astonished: si žijete :wink: :grinning:
Sloni taky doufam že to bude šecko O.K. :wink: a jak ty se cejtíš????koukam tt ti naskakujou pěkným fofrem :dizzy_face:
18. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj Kati,
u nás se snaží sluníčko taky vykouknout.
Já se cítím dobře, akorát včera večer mně nějak začalo bolet v podbřišku a v noci jsem špatně spala, ale teď už je to dobrý. Jo, jo, za 3 týdny už budem v půlce. Docela rychlovka na to, že jsem před chvílí " našla" // :grinning: . S takovou budeme za chvilku rodit :grinning: . Ale možná že ta druhá půlka neuteče tak rychle, uvidíme.
18. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Sloni ale uteče :wink: neboj :grinning: :grinning: a opravdu se ani nenaděješ a špunt bude venku :dizzy_face:
18. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Kati :grinning: . Ještě nemám nic nachystanýho :grinning: . Ale to se zvládne.
U nás už sluníčko vykouklo, tak Vám ho taky posílám :wink:
18. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Sloni zase tak rychle to nebude neboj :wink: :grinning: :grinning: všechno stihneš :wink:
Tak tchyně má chřípu a manžu škrábe v krku :confounded: tak snad to s prckem nechytnem :confused: a zítra jedu za kamarádkou do Sušice(je to asi 20 kilásků) tak snad bude všecko O.K. :wink:
18. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Bréééé ránko :slight_smile:
Tak u nás v noci kojo v půl 2 a pak v 6 a to jsem si říkala celá rozespalá že by mohl ještě prcek zabrat,ale on nee a tak jsem si šla vyčistit zuby a umejt se abych se probrala s tím že prostě už bude vstávačka no a vyjdu z koupelky a špunt chrní :rolling_eyes: no je to prostě malé poťouchle :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ránko,
Kati, doufám, že se Vám ta chřipajzna vyhne. A manža ať je brzo zdravej, i tchyně samozřejmě :slight_smile:.
Užijte si dneska výlet :slight_smile:.
:grinning: ses totiž Honzíka určitě nezeptala, jinak by Ti řekl, že bude ještě spinkat :grinning:
19. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Sloni :grinning: :grinning: no on spíš jak ho znam čekal na to až rezignuju a pak si spokojeně usnul :wink: :grinning: jinak jj doufám že manža bude zase brzy fit :wink: tchyně spěchat nemusí :wink: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky něco málo humoru:
U soudu:
# Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno
# seběhlo?
# Babička:
# No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a
# hřálo, tak jsem se posadila na lavičku.
# Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a
# sedl ke mně.
# Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem
# ramen.
# Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné?
# Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné,
# když jsem ještě byla mladá.
# Soudce: A co bylo dál?
# Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat
# halenku,
# a
# když
# jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod
# sukni
# ke
# kalhotkám.
# Když už se mně TAM málem dotknul, pustil mne a
# zakřičel:
# # # # # # # # # # # # # # # # "Aprííl!"
# # # # # # # # # Tak jsem ho # zabila, hajzla jednoho!!!
#
# :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Kati :grinning: . Dík. Jsem se aspoň v práci zasmála :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Sloni to jsem ráda :wink: :grinning:
19. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Kati, jsme tady dneska nějak osiřely :confused:, že.
Venku svítí sluníčko a je i docela teplo, se mi tady nechce vůbec sedět, ach jo :grinning:
19. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak my byli na vejletě v Sušici :slight_smile: akorát toho malej moc nenaspal a tak je pěkně protivnej a mrzutej :confounded: ale kdo by nebyl co? :confused: jinak počasíčko úplně úúúúžasnýý :dizzy_face:
19. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
krásné mrazíkové ráno,
Kati, doufám, že jste se v noci dobře vychrupkali, když Honzík včera moc nespinkal.
Mně se dneska zdálo, že jsem snad ani nespala, jsem usla a najednou zvonil budík :grinning:
20. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
aholky holky,
jen se mihnu, marodíme s uchem (Terka), včera jsme byli na pohotovosti, dali nám kapky, píchání zatím nee a zdá se mi to lepší, ale nechci to zakřiknout...
jinak nakukuji ale nestíhám moc písat, Kubášek má taky rýmu, tak bojujeme...

doufám že máte taky všichni sluníčko jako my... sice ven enmůžeme, ale pěkně se na to kouká...tak asi jestli to půjde budeme dělat perníčky na Mikuláše...
20. lis 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.