• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
ahoj kočičky...
jsem z5...
trochu mě bolí v krku, tak se půjdu po o natáhnout...
jen se hlásím, že jsme v pořádku dojeli :wink:
potom vás dočtu a hodím nějaké fotečky z nového foťáčku
zatím pa :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzu, vítej zpět :slight_smile: Jak bylo? :slight_smile:

U nás opět začala rýma :angry: tak snad to bude brzy v pořádku :slight_smile:
Dnes nás čeká opět slunečný den :slight_smile:

:slight_smile: Budeme po dlouhé době celý den doma...včera jsme taky měli lítání....mám ráda, když se něco děje, ale pak jsem večer na odpis :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík si vyzkoušel poprvé cestovní postýlku u babičky :wink: měl podestláno jak princezna na hrášku :grinning: Tak hurá něco dělat :sweat_smile: KUbi mi opět rabuje kuchyň, takže je pořád co dělat :grinning:

Sloni, za chvílli rodííííš :dizzy_face: A co budoucí tatínek, bude u porodu? :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:,
Zuzi, vítej zpět :slight_smile:. Snad sis včera odpočala a je Ti líp :wink:
Ahoj Hany, vy jste cestovatelé :slight_smile:. Tak hlavně, že se Kubíkovi v postýlce líbilo. Dneska si udělejte odpočinkový den a hlavně ať ta rýma se u Vás nedrží.
Tatínek u porodu asi nebude ( nechce, tak ho nechci nutit ). A jo, jo, fakt už je to za chvíli tady. Včera mi to tak nějak došlo, že už se to hoodně blíží, bojím bojím :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak špuntík spak docela pěkně,ale já měla noc na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem nemohla zabrat a když se konečně o půl 12 zadařilo tak se paďou o půlnoci probudil :rolling_eyes: to mi krásně vytuhnul u kozy y ani se neprobral když jsem si ho hodila přes rameno :dizzy_face: no a pak jsem čumákovala do půl 2-2 :rolling_eyes: :rolling_eyes: a v 5 další kojo no hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzinko vítej zpátky :slight_smile: už se těšíma na fotečky a na zážitky :dizzy_face:
Hany teda rýma jedna hnusná :unamused: tak snad bude brzičko pryč :wink:
Sloni možná si to tatínek na poslední chvili rozmyslí :wink: :slight_smile: já byla moooooc ráda že tam se mnou byl :wink: :dizzy_face:
a holky kuk do albíka :wink: jsou tam 2 fotečky z plavání :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Kati, jéé, vy jste plaváčci :slight_smile:. Moc krásný fotečky.
Teda to jsi měla ošklivou noc :frowning2:. Snad dneska bude Honzík taky pěkně spinkat, abys stihla aspoň něco dospat :wink: .
Já vzpomínám na noci, který jsem celý prospala... no kde že ty časy jsou :frowning2: :grinning: . Ale co, musím si zvykat :grinning: .
Uvidíme, jak to všechno bude. Snad na začátek tam bude se mnou, ale jak už půjde opravdu do " tuhýho", tak u toho být nechce. Tak ho nenutím. Akorát jsem ho poprosila, aby byl u toho, jak budou prcka vážit a tak, protože to já neuvidím ( dělají to jakoby ve vedlejším pokoji ) a hlavně stát u nich nemůžu, že :slight_smile:.
2. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Sloni to je jasné že když nebude chtít tak nenutit :wink: :slight_smile: ale pokud bude na začátku tak je velmi reálná šance že zůstane i na zbytek :wink: :grinning: :grinning: aspoň co jsem tak slyšela tak málokterej pak odejde :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Kati, no uvidíme, jak to zvládnem :slight_smile:
Chtěla jsem se holky zeptat - měly jste odsávačku m. mléka doma, nebo jste kupovaly, až se prcek narodil? Ještě jsem nějak nekoukala ani jaké jsou druhy a tak, spíš jsem se chtěla zeptat, jestli ji mám zařadit do věcí, které ještě musím dokoupit, než se prcek na narodí :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Som tu len na skok aby som odpovedala Slonikovi :wink: a potom idem cvičiť :dizzy_face:
Odsávačku sme kúpenú mali už pred porodom, ale bola to taká na houby piestová, nič som s ňou skoro neodsala. A potom keďže malá spávala od začiatku celú noc tak som si pred spaním potrebovala uľaviť tak sme kúpili obyčajnú "pákovú" značku si už nepamätám. Neskor som tým odsatým MM musela večer dokrmovať. Ale čo sa nestalo, odsávačka sa rozbila tak som rýchlo cez S.bazar zohnala 2 fázovú elektrickú od Medely a pravdupovediac, už by som žiadnu inú nechcela :wink: Takže to jest moja skúsenosť :wink:
2. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Kati,krásné fotečky :slight_smile: Jak se líbí plavčo? :slight_smile:
Sloni, to je dobře, že s Tebou bude aspoň před hlavní akcí, ale taky si myslím, že neodejde :wink:
Ad odsávačka, kupovali jsme ji po porodu, od Chicca tu manuální a myslím, že dobré, regulovala jsem si to podle sebe :slight_smile: Při naší laktační krizi jsem u lakt.poradkyně zkoušela tu elektrickou od Medely a nic :unamused: Byla jsem zvyklá na tu manuální, ale je fakt, že já a odsávání jsem kámarádi fakt nebyli :frowning2:

My nakonec vyrazili zase do světa :grinning: Do bývalé práce a bylo to super :dizzy_face: Kubík šel z ruky, do ruky :dizzy_face: Hrál si s hračkama, knížkama :dizzy_face: ani jsme nemuseli vozit svoje :grinning: Jeli jsme po svačině a teď jsme se vrátili :slight_smile: Za chvilku jdem na vzduch, konečně slezl ten sníh a snad se dostanem k řece :slight_smile:

Hezký den :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Hany jj malýmu se tam docela i líbí :wink: :slight_smile: ale teda teprve teď jak jsme byli potřetí tak začal spolupracovat :wink: :grinning:
Sloni já měla dohromady 3 odsávačky :grinning: všechny koupené až po porodu :wink: první mi koupila tchyně a byla to taková ta obyč skleněná,pístová :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu teda nééééééé :rolling_eyes:tu výrazně nedoporučuji,pak jsem si koupila v tecsu teskáckou za 199 a ta byla páková a byla by i docela dobrá,ale na pravej kozeně mam vetší bradavku a ta se tam blbě vešla :sweat_smile: a pak jsem koupila na MMB od Aventu: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31067735&tab=1 :wink:já ji mala za 500 kč i s poštovným :dizzy_face: a s tou jsem teda byla mooooc spokojená :dizzy_face: využívala jsem ji denně no skoro 4 měsíce a super :dizzy_face: takže já doporučuji Avent :grinning:
přihodila jsem nové fotečky na galerku :wink: : http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#62400573 :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:,
moc děkuju všem za zkušenosti s odsávačkama. Jste hodné :slight_smile:
Biela, doufám, že sis pěkně zacvičila :wink:
Hany, tak hlavně, že to bylo v práci v pohodě a měli jste s Kubíkem hezký den :slight_smile:. A jaká byla procházka, už se dalo jít dobře? Tady ještě nějaký sníh je :angry:
Kati, Honzík je fakt smíšek jako ty :slight_smile:. Moc Vám to sluší. Teda ale jak mu paní lila vodu na hlavičku, to by se mi moc nelíbilo :grinning: , ale ti prcci plavou klidně i pod vodou s otevřenýma očkama, tak jim to asi nevadí :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno,

je ráno pro někoho, kdo už je 5hodin vzhůru? :frowning2: Jo, vstávali jsme ve 4 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: V 8hod usnul a sladkých 45 minut spal a já to ani nestihla :confounded: snad to doženu :dizzy_face:

Kati, krásné fotečky :dizzy_face: Honzík je kus chlapa :dizzy_face: a pořád na něj tak koukám, komu se spíš podobný,ale má od každého něco :dizzy_face:

Včera procházka super :slight_smile: vzali jsme to po trávě a jelo se dobře...i Kubín usnul :slight_smile: měl jsme s sebou pesana a to byl zážitek...vyválel se totiž v čerstvém hnoji :astonished: takže jsme voněli na dálku :grinning:
3. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Holky díky za pochvalu :wink: :dizzy_face: no malej má Radkovo úsměv :wink: to už vidím když se řechtá :grinning: a očiska má zatím moje :dizzy_face: :wink: ale jinak občas v něm vidím svýho brachu když byl prcek :grinning:no prostě rodinná směska :wink:
Sloni tak jak je na MD?????pohoda viď :wink: :grinning:
Hany a pokom že je asi malej raní ptáče co?:wink: :grinning: :grinning: a koukam pejsek se vám navoněl :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Hany :grinning: , taky si občas říkám, jestli nemáme doma místo psa prasátko :grinning: .
Teda s tím spaním je to, holky, boj, co :confused: :slight_smile: . Ale musíme to brát asi s úsměvem a hlavně dospávat, kdykoliv to jde :grinning: ( pokud to vůbec jde ).
Kati, Honzík má teda z každýho něco :slight_smile:.
Jinak na MD docela pohoda, ale doma je spousta práce, tak se to snažím postupně udělat a zatím to utíká :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Sloni dospávat nelzééé :wink: fakt není kdy :unamused: svišť chrápe jen venku v kočárku a ten kočárek musí jezdit :wink: :grinning:
teda tak to si MD fakt "užíváš"koukam :wink:
3. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dobré ránko, berunky :slight_smile:
Kati, ale tak jo, užívám. Jen se nám za poslední dobu sešlo víc renovací a tak a ono všechno nejde hned, ale doufám, že co nevidět se vrhnu na prckův pokoj, aby byl hotový a nemusela jsem se stresovat, co bude, když by se náhodou prckovi chtělo na svět dřív.
Ale tento týden jsme se byli podívat v porodnici, bylo u toho i nějaký vykládání a ještě bych se chtěla mrknout na kurz pro těhule, tak uvidíme, snad to klapne :slight_smile:.
Kati, to je dobře, že se venku v kočárku Honzíkovi líbí. A pořád se vlezete do hlubokýho? :slight_smile:
Toho spaní ( spíš nespaní teda :slight_smile: ) se trošku bojím, ale tak co bysme pro ty naše štěstíčka neudělaly, že :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky,
SLoni vítej na MD... :wink: ať vám ty poslední úpravy před porodem pěkně vyjdou, hlavně se šetři :wink:
Hany: téda krásně se pejsek vyvoněl :grinning: ale náš to dělal taky :grinning: a Kubík je takové ranní ptáče jo? U nás se vstává kolem 6, a to teda zívám a jsem nepoužitelná....
Kači vy jste plaváčci... krása...
holky kde je to jaro zase :frowning2:

jinak novinky od nás: Kuba leze, staví se... :sweat_smile: byli jsme u mudry a má...to se podržte - 79cm a 9,22kg... já se z toho fakt picnu, nemám na něj skoro žádný oblečení a 90% jsme měli tak jednou na sobě, ze všeho hned vyrostl. Byla jsem i s Terezkou rovnou na tříleté, tak ta má 102cm a 15kg... moc rozdíl v kilech teda není, na to, že jsou od sebe přes 2roky :grinning: Ale Teri byla taky bucláč a teď je jak nudle... nicméně dr se teda usmívala, jako že je pěknej a šikovnej....
4. bře 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Sloni jj ještě je v hlubokým :wink: sice je tam namáčklej,ale když tam jen spí tak si myslím že to neva :slight_smile: až se oteplí tak vytáhnem sporťáček :wink: :dizzy_face: a to nespaní no ze začátku to bude díky hormonům v poho,ale pak tak po půlroce bych žekla že už je to trochu horší :rolling_eyes: :grinning: aspoň tak jsem to měla já :wink:
Zuzi tééééda to je Kubulka pořádnej chlapáááák :astonished: :slight_smile: a šikulka že už se staví :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Dobré ránko,

tak dneska se pokoušel vstát zase ve 4,40, tak jsem psychicky nevydržela a dala druhou flašku a zabral ještě na půl hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže v 5,10 na nohách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to si určo můžu sama, že jsem v těhu vstávala taky brzy :zipper_mouth: takže Sloni, spi spi spi spinkej :wink: a nabírej sil :wink:

Je fakt, jak říká Kačka, že ze začátku když k prckovi vstáváš třeba co dvě hodiny, tak silou hormonů to zvládáš, ale teď, co vstáváme tak jednou max.dvakrát, to jde hůře a hůře :grinning:

To počasí se fakt zbláznilo :frowning2: tady ráno poprašek sněhu.....sáně už jsme schovali :grinning: uvidíme zítra :rolling_eyes:

Zuzu, Kubulka je teda kusanec :dizzy_face: Je fakt šikula :slight_smile: To Ti začně pořádnej kolotoč až vyrazí do prostoru :slight_smile:

My dnes razíme dopo do města.Na pojišťovnu, sníh na střeše nám udělal neplechu :frowning2: to bude ochota, už to vidím :angry: Jak máme platit, to se oháněj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme, když chce něco pojistník :sweat_smile:
5. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj kočky a koťata :grinning:
Hany no to víš jak se má pojišťovna zacálovat tak to je na dlouho :angry: :wink: takže přejeme pevné nervíky :slight_smile: a ať se brzy osypou :grinning:
u nás je taky sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: a -3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak v noci jsme měli zase bojovku :rolling_eyes: svišť normoš v 8 vytuhnul tak jsem říkala no super :dizzy_face: ale v 10 řev a řev a řev :rolling_eyes: prostě nemohl zabrat,2x jsem ho udyndávala u cecku,ale prd velebnosti a tak jsme ho nechali hold vyřvat páč chvilkama se vyloženě vztekal :confused: pišišvor jeden malej :slight_smile: no usnul v půl 1 :rolling_eyes:
5. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
Zuzi, díky :slight_smile:. Kubík je šikulka :slight_smile: a kus chlapa :wink: . Hlavně, že jste zdraví.
Hany, nestraš :grinning: - vzpomínám si, jak jsem Ti psala, že jsi ranní ptáčátko :wink: . Já bych spala, ale když ono to nejde :frowning2: .
Snad to na pojišťovně dopadlo dobře. Přesně jak píše Kačka, jak mají platit oni nám, to se nespěchá. Ale jak máme platit my jim, tak to musí být hned.
Kati, snad jste měli dneska lepší noc :wink:
Jinak k nám se taky vrátila zima, dneska teda naštěstí už nesněžilo. A já se tak radovala ze sluníčka a ono zase prd :unamused:
Krásný víkend :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
jdu vás po dlouhé době pozdravit, prohlídla jsem všechny nové fotečky a ty vaše miminka jsou fakt úžasný :dizzy_face:
Jen mě překvapilo jak strašně moc vyrostli, hrozně to letí... Já mám za sebou OPU, zvládla jsem to, jen břicho pořád pobolívá, to je ale asi normální a snad to brzy přejde. Máme 5 oplodněných vajíček, z toho 4 pěkný a jedno se vyvíjí pomaleji, ale uvidíme. Zítra budu volat, kdy bude transfer. Doufám, že to do toho transferu zvládnou, nejradši bych tam zavolala už dneska, zkontrolovat jak se jim daří, ale musím vydržet :wink: tak nám držte palce a mějte se zatím krásně :dizzy_face:
8. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko, berunky,
jak je po víkendu? :slight_smile:
Tady je pusto, prázdno :confused: , tak nás posunuju aspoň trošku nahoru :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Jéé, ahoj lentil :slight_smile:. Moc moc Vám držím palečky a myslím na Vás! Určitě jsou šikovný a zítra Ti doktoři řeknou jen dobrý zprávy a pak už budou miminka brzo v bříšku :wink:
8. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj Sloni, moc děkuji :slight_smile: Kéž by to vyšlo. A jak ty se cítíš? Koukám, že se Ti to blíží :confused: ...tak to už budeš mít mimíska brzy u sebe :wink:
8. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Ahoj Leni :slight_smile: kočičko tak budeme móóóód držet pěstičky ať se mimísci pěkně ujmou a rostou :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:tak pak napiš kdy bude ET :wink: a 4 kousky to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
Sloni a jak u vás probíhá příprava obydlí??? :wink: :slight_smile:
U nás noc super :dizzy_face: sice se večer než jsme šli spát párkrát ptobudil a brečel,ale jsem mu chvilku dycky skřehotala ukolébavku a tak tase usnul :wink: :grinning: a zvyknul si teď chrápat na bříšku :sweat_smile: :slight_smile: a teda to jsou kolikrát polohy jak vytuhne :grinning: :grinning: a pak kojo až v půl 5 :astonished: :astonished: a pak chrápal až do půl 8 a to jsem taky čuměla páč většinou se budí už po šesté :dizzy_face: :dizzy_face: tak mi teď dáme ovosváču a razíme ven :slight_smile: ať se prdelka vychrupká :slight_smile: a odpolko jedeme na plavčóóóó :dizzy_face: tak páá
8. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Lentil, moc Vám to přeju, aby to vyšlo a vy se dočkali štěstíčka!
Já se cítím dobře, sice už občas trošku neohrabaná, hlavně když si mám obouvat boty :grinning:, ale jinak je to docela v pohodě. Jo, jo, blíží se to strašně rychle.
Ahoj Kati, jsou ti prcci jak z gumy občas s těma polohama, že :slight_smile:. Užijte si procházku a odpo plavání :slight_smile:.
Příprava obydlí stále pokračuje, ale už jsme se docela pohnuli. I když teda prckův pokoj jsem zatím nezačala chystat :sweat_smile: , ale jinak jsme s tím docela dost pohnuli, tak jsem ráda.
8. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky, jdu se na vás podívat a pozdravit a tady pusto prázdno. Jen hlásím že u nás zatím vše v pohodě a snad i tak bude až do konce. Za 2 týdny jdu na ten screening ve 13tt tak toho se trochu bojím, ale to je asi normální. Jinak mi roste pupkoun, ale ráno nic moc večer je to horší.
Tak se opatrujte a mějte se krásně!! :grinning:
8. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Sloni tak to je paráda že zabydlování úspěšně pokračuje :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a co prcek???teď už asi solidně řádí a kope viď :wink: :slight_smile:
Ahoooj Neuzil :slight_smile: kočko nebuj nic výsledky budou určitě v pořádku :wink: a ten strach ten už budeš mít teď pořád :wink: :slight_smile: a jak se cítíš?je ti špatně no všechno v pohodě???a jak Chrobi?????nevíš něco?moc nám tu beruška chybí :pensive:
jinak dneska jsme byli plavčit:wink: Honzule už se krásně otrkal a teď si to docela užívá :dizzy_face: dneska krásně kopal nožičkama a i šel pod vodu(ale to byli jen vteřiny :wink: ) akorát to chytání míčků mu pořád nějak nejde :sweat_smile: místo toho pozoruje co se děje kolem :grinning: :grinning:
Jóóóóó a holky všechno nejlepší k MDŽ :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
Neužil, to jsem ráda, že je všechno v pohodě. A přesně jak píše Kačka - ten strach už teď bude pořád. Ale myslím, že to máme každá :wink: . A neboj, určitě bude všechno v pořádku.
Kati, jo, jo, prcek kope už docela dost a hlavně večer, tak kolem té 10 hod. řádí :grinning: . Ale myslím, že se nepřetáčí, spíš fakt jen kope nožkama ( zatím mi pořád doktorka říkala, že je hlavičkou dolů, tak snad už se neotočí ).
To je fajn, že se Honzíkovi plavání líbí :slight_smile:. A dění kolem je přeci zajímavější, než chytání míčků :wink:. Musí mít přehled, co se děje :dizzy_face:
9. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.