• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Dobré ránko :slight_smile:
Sloni noc byla přepichová :slight_smile: kojo v půl 4 a pak v 8 :dizzy_face: :dizzy_face: je to moje zlatíčko
Zuzi teda koukam vy máte teda pech :confounded: ještě tohodle trochu :confused: tak držím palečky ať nemusíte na píchání :wink: a Kubík ať je brzy bez rýmičky :wink:
My jdeme dneska na 3 hexu :wink: teda to zase prcek bude řvát na celou ordinaci :sweat_smile:
20. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Zuzi, ať jste brzo zase fit, i ouško i Kubíkova rýma. Ještě k tomu nemáte taťky doma, že. Ale neboj, bude dobře :wink:
Kati, jéé, tak to byla pěkná noc :slight_smile:. Očkování ať je v pohodě, třeba nebude plakat :wink: .
Holky, myslíte, že je lepší koupit trojkombinaci, než třeba hluboký+sedačku a pak koupit samostatně sporťák?
20. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Sloni no buled dycky a tak si myslím že bude i teď :wink: :grinning:
No my máme trojkombinaci :wink: já nevím jedině třeba zkusit spočítat kolik by která varianta stála :wink: a jak by vypadal sporťák u té trojkombinace :wink:
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Kati, no já se mu ani nedivím, příjemný to není ani mně. A nějak musí dát najevo, že se mu to nelíbí :wink: . Hlavně, že je potom v pohodě :slight_smile:.
To je fakt vyšší dívčí ten výběr :grinning: . Kdyby byly aspoň všechny kočáry na který se chci podívat v jednom obchodě, ale to ne :grinning: . No nějak to provedem :slight_smile:.
20. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Tak máme za sebou poslední včeličku :slight_smile: no samo zase řev jak na lesy :sweat_smile: a pak ještě dáme ten Synflorix,ale to až po novém roce páč povídal Dr. že možná už bude zadara :dizzy_face: tak uvidíme :wink:
Sloni no nejhorší je že je jich tak strašně moc že člověk neví kterej :confused: a bohužel ideální kočík neexistuje :rolling_eyes: vždy je to otázka kompromisu :wink:
20. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Kati, to jste rychlíci :slight_smile:.
A kolik teď stojí ten Synflorix? No každopádně každá ušetřená koruna dobrá, tak je super, že Ti to dokor řekl :wink:
Jo, jo, to jsem m. taky říkala, že žádnej kočík není na 100 % podle představ " majitele", to tak prostě je :slight_smile:.
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Sloni teď přesně nevím kolik stojí ale je levnější než Prevaner a ten je myslím za nějakých 7-8 tisíc :confused:
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky holky.
Dočtu vás později, jenom si jdu postěžovat, dneska jsem byla v poradně. A hádejte co? Teda jako mimís je v pořádku, o to nejde, ale ta potvůrka se mi včera v noci otočila hlavou nahoru. Takhle ke konci, když už se má uvelebit, tak se mi otočí :unamused: :frowning2: . A já si říkala, že cítím nějak málo pohyby. Tak Dr. mi oznámil: to necítíte málo, ale jinak a jinde. Prej, že dneska jsou asi erupce na slunci, že už jsem dneska několikátá co má mimčo zadkem dolů :grinning: . Já to ale věděla, někdy kolem 30 tt jsem říkala Mírovi, že mám tušení, že budu mimčo rodit v opačný poloze, no a ono to tak asi bude :-/. Fakt, co jsem u kluků neměla, to teď mám... Zuzu měla Kubíka opačně, že jo? A rodila normálně, neměla císaře, pamatuju si to dobře, ne?
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kači po novém roce bude zdarma, ale jen pro děti narozené od 1.8.09...takže smůla... já taky přemýšlím, jestli mám nechat Kubu očkovat...uvidíme. Chtěla bych i Terezku... teď ji chytlo to ouško, tak mám strach. Ale upřímně přiznávám, že tolik peněz nemám a dohromady asi nedám. Pojišťovna nám přispívá 300Kč :unamused:

Weri neboj, se ještě otočí. Kubajs byl až do porodu KP a šel normálně, nevím, kdy a jak se otočil... neboj, bude to v pořádku!!!
Sloni máš už nějaký vybraný??? já bych šla radši do 3komb. vyhovuje mi, že se dá nacvakávat sedačka na podvozek, pak vyměním korbičku za sporťák a je to :wink:

holky děkuji za podporu...hlasuju, abysme bydlely všechny v jednom městě, to by bylo super, chodily bysme na návštěvy atd :wink: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi tak to máme teda smolíka :unamused: ale on to Dr. povídal že to může bejt i takle :frowning2: teda to jsou ale sviňáci :angry:
Weri teda Nellinka si s tebou pěkně zahrává koukam :wink: ale třeba se ještě umoudří a otočí se :slight_smile: budeme držet palečky :wink:
20. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Kači já z toho mám fakt rozporuplný pocity. Prostě vím, že ted penízky nejsou před Vánocema a asi ani tolik dohromady nedáme...Terka ho nemá...fakt nevím.... :frowning2:
já mám dneska smutnou, Kubík je mrzutý s rýmičkou a Terezka taky, tak se těším, až padneme do postele :sunglasses:
20. lis 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Zuzinko berunko :slight_smile: nebuď smutná :unamused:
20. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky,
v sobotu tu asi nikdo nebude, zapomněla jsem vám popřát hezký víkend :wink:
Noc celkem ušla, buzení nebylo tolik... hlavně jsem Kubíka vyvýšila, aby se v noci nedusil a nechroptil, tak se mu asi líp spalo, že mě to trubku nenapadlo dřív...
Kači děkuji :dizzy_face:
21. lis 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi taky máme postýlku nakloněnou :wink: a stříkam mu do nosánku Vincentku a ta je fakticky super :wink: vřele doporučuji :slight_smile: a hoď mu tam i nějakou namočenou plínu :wink: ta taky pomáhá a ještě tu lítám po pokojíčku s rozprašovačem na kytky :grinning: :grinning:
přeju sladkou dobrou noc a taky krásnou nedělu :wink: :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi dítě usnulo v šátku, tak si hraju na indiánskou babičku, ale už mě z toho bolejí záda :slight_smile:

Zuzu, přeji hlavně zdravé děti :slight_smile: a brzy taťku doma :slight_smile:
Kati, tu vincentku kupuješ v lékárně? :slight_smile:
Weri, holka má svojí hlavu co?neboj se, třeba se ještě otočí nazpět :slight_smile:

My byli čtvrtek, pátek u našich :slight_smile: Super :slight_smile: Počasí, péče, jídlo, no ani se mi domů nechtělo :grinning: ale jo, doma je doma :slight_smile: Počasí luxusní, snad to chvíli vydrží :slight_smile:
Včera jsem byli juchat, tak sjem si osvěžila polku, valčík :grinning: a stačilo na nějaký čas :slight_smile:

ad postýlka, taky máme nakloněno :slight_smile:
Zítra jedu ke kadeřnici, se těším jak na první Vánoce :slight_smile:
22. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Hany jj normoš v lékárně :wink: Vincentku junior(má menší střik) a kadeřnici to ti věřím že se těšíš :wink: :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile:,
Zuzi, jéé, to by bylo fajn, kdyby jsme bydlely někde poblíž :slight_smile:
Jinak přeju ať jsou děti brzo zdravé! S tím očkováním je to těžký, je to fakt dost peněz :frowning2:.
Kočárek zatím vybraný nemáme, v týdnu moc nestíháme někam zajet, ale jednou už jsme se byli mrknout, jenže zase jich tam měli málo a zrovna jen jeden, co jsem se chtěla podívat, tak nevím, no. Dívala jsem se zatím fakt na Nomad ( tam mi přijde menší korbička ) a na bebecar ( tam zas menší sporťák ). Jenže mají i úplně jiný, který neznám, že :slight_smile:, tak musíme jednou vyhradit víc času, najít pořádnej obchod a nechat si ukázat...
Weri, teda malá Ti dává zabrat, ale neboj, ona se ještě otočí :wink: . Hlavně, že je v pořádku.
Hany, tak to jste měli " menší prázdniny " u rodičů :slight_smile:
Kati, to Ti doktor zapomněl říct důležitou věc s tím očkováním, ale třeba to klapne :wink:. Je to docela hrůza, jak na tom vydělávají :frowning2:.
Jinak všem přeji krásné pondělí, u nás prší :unamused:
23. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj kočenky :slight_smile:
Sloni :slight_smile: no on právě Dr. nevěděl jak to přesně bude a tak mi povídal abysme počkali po novém roce jestli to náhodou nebude zadara :wink: ale já už před tím byla smířená že si to zacvakáme sami a tak se defacto nic nemění :sweat_smile: :grinning:
Zuzi jééé taky bych brala abysme byli z jednoho města :dizzy_face: :dizzy_face: nebo aspoň okresu co? :wink:
Jinak u nás noc žádnej šlágr :confounded: malej sice papl jen jednou v půl 5,ale šla jsem spát v půl 12 a v 1 začal plakat a tak sem ho uklidňovala a pak ještě to samé v půl 3 :rolling_eyes: tak nevím buď se mu něco ošklivého zdálo-midlil hlavičkou sem tam,nebo jestli zoubky??? :confused: fakt nevím :pensive:
23. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Kati, tak to je správný přístup :wink: . Třeba to ale ještě nějak změní a nebudete muset platit, bylo by to příjemné překvapení, že :wink:
Jejda, tak to jsi docela ponocovala a v noci toho moc nenaspala, koukám :frowning2:. Zoubky by to mohly být. Uvidíš, jaká bude dneska noc, snad klidnější :wink:
23. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Sloni jj on je náš Dr. fakt suprovej :wink: :slight_smile: a noce no douám že už to bude lepší :confused: možná je to taky k tomu jak má tu rýmu :pensive:
23. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
AHoj holky,

tak my jsme byli dneska zase drandit a už tento týden snad nepojedeme a budeme doma :slight_smile:
Kati, vincentku jsem koupila :slight_smile: stříkáš to i jako prevenci? :confused: To jsem nevěděla, že by měl být Synflorix zadarmo? :confused: V tomhle státě by to bylo teda divný, ale dobrý :slight_smile:

Ohledně očkování, Kubík už má všechny tři dávky Synflorixu za sebou :slight_smile: Dr.mu to dala vždy s hexou :slight_smile: Pálka jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jo...platila jsem za každou dávku 1700,-Kč, takže krát tři 8-, 5100,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měla jsem daný penízky stranou z porodného, s tím jsem počítala :wink: M.byl rozhodnutý hned, bratr jeho kamaráda má klučíka a teď na pneumokoka ohluchl :cry: já jsme byla na vážkách, klasika z diskuzích...jasně, že to má pro a proti,pak jsme se radila s Dr. a hotovo :slight_smile:

Sloni, Bebecar byl můj srdcovej vybranej :slight_smile: s tím teréním podvozkem je krásnej :slight_smile: A jaký jsou ještě v kurzu? :dizzy_face:

Hezký večer :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Hany no oni ho asi právě jak tu psala Zuzinka budou mít zadara až míma narozený od srpna :confused: takže to máme smolíka :confounded: ale jsem rozhodnutá na tomhle fakt nešetřit a jsem myslela že je to dražší :sweat_smile: tak to jsi mně mile překvapila :grinning: :grinning: my to právě s hexou nedávali že by to byl pro malýho docela nápor a jak měl na první hexu reakci tak jsem ráda že to budeme mít až pak :wink: :slight_smile: a Vincentku jj i jako prevenci :wink: a pak koupíš normoš celou flašku a můžeš doplňovat :slight_smile: ta stojí asi 25kč :wink:
23. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoj holky,
tak já jsem byla dopo u zbařky a pak jsem obíhala nějaké vánoční dárky, ale měla jsem asi smůlu nebo co, vůbec jsem nesehnala, co jsem chtěla...:frowning2: takže zítra zas...
Kači ať se vám noci zlepší... u nás docela dá se...
Hany to mi radši ani neříkej s tím chlapečkem... :frowning2: já jsem pořád na vážkách, dr. je spíš proti,že je to hroznej mediální tah... no a pak z toho má být člověk chytrej že...
Sloni: korbička u Nomada: na to, jakej je Kubas obr se mi tam zatím vejde i s fusakem... musíš promyslet, jestli budeš mít mimíse na zimu ještě v korbičce, nebo už bude ve sporťáku... Bebecar je taky pěkný, já ho zavrhla kvůli sporťáku ale to už jsem psala... ještě ti dlužím SZ, tak snad nezapomenu :wink:
jé někdo se už ozývá... :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,
Kati, tak jakou jste dneska měli noc? A co rýma, je to už lepší?
Ahoj Hany, teda vy jste výletníci :slight_smile:. To jste šikulky, že to očkování máte už za sebou :slight_smile:.
Jinak v kurzu - ono se to tak moc říct nedá - koukala jsem zatím jen na netu - kromě bebecaru ještě nomad a chtěla jsem se mrknout na implast, ale jak říkám, jednou jsme byli v obchodě a šup, x dalších druhů kočárků, který by docela vyhovovaly.... :grinning:
Zuzi, s těma dárkama nestraš :grinning:, já vůbec nevím, co koupit. S tím očkováním je to docela dilema, ale hlavně neměj výčitky, kdyby jste neočkovali.
Já bych řekla, že by mohl být mimís na zimu i v hluboké, když by šlo zvednout zádíčka ( což bych chtěla ), ale člověk míní... Se mu tam nebude líbit a bude ve sporťáku od půl roku :grinning:
24. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko,

Kati, Synflorix je levnější než Prevenar....díky za info o Vincentce :slight_smile:
Zuzu, dnes už nějaké dárečky seženete :slight_smile: Vím, že je to mediální tah.Citové vydírání...ale když přišel M.s tímhle příběhem, tak byl rozhodnutý :pensive: a Dr.mi to posvětila a bylo to :slight_smile: Ten chlapeček..naštěstí má kochleární implantát,tak to mu to zachrání řeč :pensive:
Sloni, chce to zvážit s tím kočárkem, samozřejmě, ale někdy si osud udělá své :slight_smile: já taky myslela, že se Kubíno vyjde do korbičky přes zimu :slight_smile: kdo mohl vědět, že bude dlouhej, jako roční mímo :confused: ale všechno se dá vyřešit :slight_smile: Užívej si vybírání :slight_smile: Dvě moje kamarádky jsou na začátku těhotenství, moc jim to přeju a závidím zároveň :slight_smile: je to nádherné období :slight_smile:

Ráno nám tady pršelo a fučelo :angry: ale teď se obloha vyjasnila, tak snad bude slunečno :dizzy_face:
24. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Hany, jo, jo, přesně tak :slight_smile:. A jak píšeš, všechno se dá nějak vyřešit :wink:
Zdá se to teprve chvilku ale že, když jsi byla na začátku těhu a teď už má Kubík půl roku :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Bréééé rááánko :slight_smile:
Tak u nás doc super luxusní :dizzy_face: pidižvík spinkal do 5 a pak kojo až v půl 9 :sunglasses:
Hany jj já věděla že je levnější,ale že o tulik :confused: :grinning: no jen dobře
Sloni no rýma se nás pořád drží,ale hlavně že nemusíme odsávat :wink: dejchá pořád pěkně :dizzy_face:
Zuzi tak z vánoc mam taky pomalu kopřivku jen si na ně vzpomenu :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:.
Holky, tak ta moje potvůrka si se mnou fakt pěkně zahrává, ona se otočila ještě v ten pátek během odpoledne :sweat_smile: . Večer jsem už totiž cítila ty známý pohyby kdy mě nohama kope pod prsama. Mě z toho klepne. Jsem netušila, že v 36 tt si tam může takhle dělat co chce :grinning: . Tak kdoví, jak bude při porodu.
A očkování, tak kluci maj jenom ty běžný, nic navíc. Nevim jestli je to dobře nebo špatně, přečetla jsem toho o očkování dost, jak špatnýho tak dobrýho. Tak to tak nechávám být, chodíme na ty povinný a radši to neřešim a nic dalšího nečtu :wink: .
24. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Weri téééda ta vaše beruška asi bude pěkné číslo koukam :wink: :grinning: :grinning: tak hlavně aby byla hlavičkou dolů aji ve finále :wink:
24. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Weri, to už je princezna připravená ke startu :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.