• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Kati, tak to je dobře, že nemusíte odsávat :wink: . Hlavně, ať je rýma brzo pryč.
Weri, teda malá je šikulka. Tý jo, ale fakt, vždyť už za chvilku bude na světě :grinning: . Jej, já se těším :slight_smile:
Na mě padají chvilkama takový divný nálady, jsem asi fakt praštěná :grinning:
24. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Sloni taky doufám že bude rýma brzy fuč :wink: :slight_smile: ale horší je že začínam trochu já cejtit krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi v něm trochu škrábe :pensive: jinak nálady to je normoš :wink: vždyť je to JINÝ stav takže je to se vším všudy :wink: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kačenko, všechno nejlepší k svátečkuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 06:46  • Odpověz
Bré rááánko :slight_smile:
Jééééé Hany děěěěěěěkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi zlatííííčko :slight_smile: koukám že sis na to přivstala :wink: :grinning: :grinning:
Tak u nás noc parádní :slight_smile: pucík vydržel skoro do 6 :dizzy_face: :dizzy_face: ale já se ráno probrala s pobolíváním v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je mi dobře jen teda ještě trochu rýma :confounded: takže si dělám zapařovací zábaly :wink: a to musím dneska do města :rolling_eyes: no jo no to je to počasí sice je krásně,ale potvory bacily nevymrznou a otravujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
Kati, no přivstala :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 5hod se pískle vzbudilo, najedlo a nechtělo spinkat, tak jsme vstávali s tatínkem :slight_smile: ale copak se můžu zlobit, když spinkal celou noc? :confused: :dizzy_face: Teď usnul a já si pouštím pohádku :slight_smile:
Ať se Ti bacily vyhýbají obloukem!!!! :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Hany no tak u nás to bylo to samé :wink: svištík měl budíček v půl 6 a pak teda po chvíli ač na to nevypadal usnul-narozdíl ode mne :grinning: jééé a co si pouštíš za pohádku????mimochodem jsi dnes první gratulant :wink: :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:,
Kati, taky přeji všecičko nejlepší k svátku. Hlavně zdravíčko! :slight_smile:
Teda, holky, vy máte ale hodný děti :slight_smile:
Hany, jéé, pohádka. Za chvilku bude Kubík koukat s Tebou :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Sloniku ahooooj :slight_smile: a děkuju :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Tak jsem usnula s ním a před chvílí budíček, mobil :angry:
Koukala jsem na Byl jednou jeden král :slight_smile:
Asi skáknem zase pro rohlíčky, abychom se probrali :slight_smile:

Ahoj sloni :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj Hany, teda ty jsi " provokatérka" s těma rohlíčkama :grinning: . Bych si taky dala. Tý jo, to mě dokáže naštvat, když si nevypnu zvuk a zrovna jak naschvál někdo volá a probudí mě :angry:
Ahoj Kati, není zač :wink:
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak jsem byla ve městě a zase utratila snad milión :grinning: a doma není skoro nic :confounded: jak je to možnéééé??????? :grinning:
Hany taky dlabu čerstvé rohlíčky heč :wink: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky,
Kači vše nejlepší k svátku :wink: :dizzy_face: ještě jsem to stihla, uf...

jinak nestíhám skoro nic... dneska jsem byla zase celý den mimo domov... dárky nějaké jsem nakoupila, hlavně taťkovi to mám radost... těším se, až to rozbalí... :dizzy_face:
zítra se ukážu, teď už rychle do pelechu...
dobrou noc :wink:
25. lis 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

hlásím opět vstávačka v 5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzu, dobře, že jsi pořídila :slight_smile: taky se vždycky nejvíc těším na tu radost ostatních při rozbalování :dizzy_face: Doufám, že sis v noci odpočinula :dizzy_face:
Kati, čerstvé rohlíčky, to se těžko odolává :slight_smile:

Včera moje milovaná sestra zařídila pro nás dvě lístky na Ledeckýho na vánoční koncert, se mooooc těším :slight_smile:
Já včera v poledne zadělala na koláče a pak mě to náááádherné počasí vytáhlo na 3hodiny ven a těsto mi kynulo a kynulo a kunulo za oknem :grinning: ale stihla jsem to :grinning: ale nechtělo se mi patlat s malýma kouskama, tak máme obr koláče :grinning: I když já je nejím, tak dopo povezem pár kousků tchýni :dizzy_face: jsem to ale vzorná snacha co :grinning: ale ne, kdybych nechtěla, tak jí to tam nenesu :slight_smile:
26. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
Dobré ránko,
Hany, teda vy jste ranní ptáčátka :slight_smile:. A v noci se Kubík budí?
Jéé, koncert Ledeckýho si užijte :slight_smile:
Zuzi, to je super, že jsi pořídila něco na Vánoce :slight_smile:
Kati, taky mám vždycky vítr v peněžence :grinning: a přijde mi, že doma nic.
Jste mě udělaly chutě s těma rohlíčkama, tak jsem si ráno koupila čerstvý koláče :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Čus berunky :slight_smile:
Zuzi díky moc za gratulaci :wink: :slight_smile: máš teď toho asi dost co?už aby se vám taťka vrátil :slight_smile:
Hany měla jsi volat hrnečku dost,hrnečku dost :wink: :grinning: :grinning: teda to byli koláče jak kolo od vozu co? :wink: jinak s těma dárkama tase spíš těším až budou ostatní rozbalovat :wink: :slight_smile:
Sloni tak koukam že je to všude stejné s těma prachama :sweat_smile: :wink:
jdeme papat a pak se provětrat :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Dobré ránko,

teda za včerejšek 3 příspěvky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavně, že se máte všichni dobře :grinning:
My máme na dnešek rekord ve spaní, dlabanec ve 4,30 a vydržel spinkat do 6,50!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pašák :dizzy_face:
Kati, ad dárky, my jsme to myslely taky tak :slight_smile:

Co plánujete na víkend? :confused:
27. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:,
no jo, chodí nás sem málo :frowning2:.
Kéž by tak holky snažilky byly těhulky a ukázaly se tady. Moc bych jim to přála.
Jinak samozřejmě jsem ráda, že sem chodí i těhulky a maminky :wink:
Hany, super noc :slight_smile:. Tě Kubík potěšil, že :grinning:.
U nás bude víkend pracovní :frowning2: . Chceme stihnout ještě nějaké úpravy doma, než se prcek vylíhne :slight_smile:, takže pomalu, ale jistě musíme makat.... No moc se netěším, ale jak to bude hotový, tak to bude úleva :slight_smile:.
27. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Brééé ránečko :slight_smile:
Hany jé tam mělo být taky se spíš těším (ad dáky):wink: :grinning: :grinning: teda takže dneska noc super kukam :dizzy_face:
Sloni páni ty už jsi pomalu v polovin co? :astonished: :astonished: teda to je fofr :wink:
My dneska noc taky super kojo ve 3 a v 7 :wink: ale zrovna v těch 7 se mi zdál takovej příjemnej sen a do toho slyším úúúúúááááááááá z chůvičky :unamused: :grinning: a teď tu pískle kníká,haleká a vůbec vydává hooodně zajímaví zvuky :grinning:
Jakpak asi Weri snad už nerodí :confused: v pondělí má termín :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Kati,
no zítra začínám 19 tt. Letí to...
Honzík nespinká s Váma v ložnici?
Já jsem si taky říkala, že bych prcka dala vedle do pokoje ( hned vedle ložnice ), abysme m. nerušili, když budem v noci vstávat, ale rodina se na mě tvářila jak na krkavčí matku. No stejně si to udělám podle sebe, že :grinning:
Kati, Weri má myslím termín v prosinci, prvně má Vervísek, nebo se mi to motá?
27. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Kati, kde máte Honzíka?Už v pojíčku? :confused: Já jsem taky přemýšlela, že Kubíka dám do pokojíku, je přes chodbu :slight_smile: Ale vzhledem k tomu, že od půlnoci když mu vypadne dudel,kňourá každou hodinu tak bych tam lítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle lítám jen k postýlce v ložnici, tak nevím :unamused:

Sloni, kdy jdeš na velký ultz?A jde i budoucí tatínek?
27. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Hany, to je nevýhoda to lítání, to máš pravdu...
Na velký utz za 14 dní, předtím ještě jedna kontrola u doktorky. Říkala, že kdyby ty výsledky tripplů byly špatný, tak do 14 dní zavolá a to už je 14 dní od kontroly, tak snad jsou v pohodě. A doufám, že m. půjde. I doktorka říkala, ať jde. Tak snad se nebude zas " bát" :slight_smile:. Zatím viděl jen fotku.
27. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Sloni no jo máš pravdu 30.11. má termín Vervísek :sweat_smile: :grinning: :wink:
Hany špuntík většinou právě ten dudl odflusne sám ihned po usnutí a pak ho už nepotřebuje :slight_smile:a tak tohle odpadá :dizzy_face:
No malej je v pokojíčku už od narození,ale 6 neděl jsem tak spala s ním a pak jsem se přestěhovala zpět k manžovi :grinning: my máme totiž takovou pidiložničku mezi postelema a skříní je asi 1,5metru a ještě je tam zkosený strop takže postýlka se tam absolutně nevejde a zkoušeli jsme ho tam u nás nechat v košíku,ale to bylo nic mocmanža se budil a já jsem s prckem lítala sem tam mezi ložnicí,pokojíkem a obývákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak spinká malej sám v pkojíčku a vyhovuje nám to všem :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:...
katy: nerodím :wink:. V pondělí nemám termín, to má verva termín :wink:. Já až 16.12. Jinak dneska proběhla poradna a vše ok, jdu zase za týden.
27. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Weri jj už jsem se kála že jsem to popletla :wink: :grinning: :grinning: tak to je super že jste obě v pořádku :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
No holky, každopádně už se Vám to blíží oběma a brzo budeme mít dva nové přírustky v tématu :slight_smile:.
Kati, ty šikminy jsou na prd, že. To znám :slight_smile:.
Hlavně, že Vám to spinkání takhle vyhovuje všem a jste spokojený :slight_smile:.
27. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
katy: já si všimla, písla jsi sem o minutu dřív než já :grinning:.
Jo jo, blíží se to, začínám se docela bát porodu, ale už chci aby to přišlo, už je to moooc dlouhý... A pořád mi posouvají TP dle UTZ. Z 20 tt mi to určili na 26.12. a dneska na 21.12.
27. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Weri tak to je jasné bude to na štědrý den :wink: :grinning:
Sloni no my máme ty šikminy všade kromě kuchyně :confounded: a kvůli tomu se sem nevejde pořádně žádná skříň :unamused: ale naštěstí máme půdu a ta to vynahrazuje :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Weri, myslím, že princezna vyleze kdy chce :slight_smile: ne podle doktorů :grinning: Jak bát porodu, ty zkušená mamina :wink:

Kati,jojo, půda zlatá :dizzy_face: já když nevím, kam z krámama, tak je místa dost :grinning: U nás je to s dudlíkem taky tak, usne a pak ho plivne, ale když má asi nějaký lehčí sny nebo co, tak kňourá, kde ho má.A někdy to je tak 5x za noc.Když je s náma v ložnici, tak jen vstanu podám a spadnu zpátky do pelechu, ale tůry přes chodbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, nevím.....ale určitě chci, aby šel do pokojíčku brzy :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hany to si zvykneš :wink: :grinning:
khiiokllll§llúl tak tohle vám napsal Honzík :grinning: :grinning: a už jdeme papat tak páááááááá
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kati, jsem přemýšlela, co nám tím chceš říct :grinning:. Dobrou chuť :slight_smile:
Weri, neboj se a těš se na svou princeznu ( i když mně se to píše, se budu bát taky :grinning: )
Jo, holky, půda to je výhoda :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.