• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Kati, taky zdravíme :slight_smile: Kubíno spí před oběděm, tak pak prý Honzíkovi písne :grinning: Dobrou chuť :slight_smile:
Tak jsem se nadchla na dělání pokojíčku :slight_smile: Už si maluju rozmístění apod :grinning: Ale máme tam studovnu se stoly, tak musím zapřáhnout M....jen kdy si najde čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sloni a jaká jména jsou u vás v kurzu? :confused: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
hany: no právě, zkušená, tak už vím co mě čeká :sweat_smile: :grinning: . To je mi jasný, že si vyleze kdy chce, to jsem si už ověřila u kluků a hlavně u Tedíka s tím přenášením :grinning:. Termín netermín, 17 dní přenášení + 2 dny vyvolávání :grinning:.
Holky, půdu bych taky brala. My nemáme ani půdu a ani sklep :angry: . Máme jenom vrchní patro domku a vypadá to, že příští rok nám přibyde i spodek. Sice jsem ráda, ale i tak to není s prostorem žádná výhra. Ale furt lepší něco než nic, že :wink: ?
Tak už i dětičky nám tu koníkujou, jo :grinning: ? Tak taky zdravíme Honzíka :slight_smile:.
27. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
No prostě si nedal říct a že vám taky musí něco napsat :wink: :grinning: :grinning: teď je uložen a doufám že co nevidět usne :grinning:
27. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Krásné sobotní odpoledne,
Hany, no ty jména budou asi taky překvápko ( i pro nás :grinning: ), zatím se nemůžem shodnout, hlavně na holčičce, tak uvidíme, jak se nakonec bude prcek jmenovat :slight_smile:
Weri, tak to bude fajn, když bude i spodní patro :wink:
Všem krásný víkend :slight_smile:
28. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Čůůůůs berušky moje :slight_smile:
Dneska jsem šůrovala skoro celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tím pokládám vánoční úklid za hotový :grinning: ještě teda zbejvají okna-tak snad někdy v týdnu se na ně dostane :sunglasses:
Sloni a necháte si říct co to bude????nebo bude překvápko :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kati, to mi ani nepřipomínej, vánoční úklid, už teď z toho mám vyrážku :grinning: :grinning:.
No nechceme si to nechat říct, tak snad to vydržíme :slight_smile:
Krásnou noc :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobré ránko,

sloni, vy jste tajemní jak hrad v Karpatech :grinning: pohlaví, jméno, nic :confused: :grinning: My si počkáme :grinning:
Kati, jsi jednička za ten úklid :slight_smile: já mám pocit, že uklízím pořád a druhý den to vypadá, jak když jsem nic nedělala :angry: okna mám dvě hotový :grinning: pěkně postupně :grinning:
Dneska máme dámskou jízdu do Ikey a na trhy :slight_smile: To zas bude lidí jak v Číně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chlapi jsou doma poprvé tak dlouho sami, tak snad to zvládnou :confused: stejně budu žhavit dráty :grinning:

Hezkou adventní neděli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Krásnou první adventní nedělu přejem :slight_smile:
Sloni jé takže bude překvápko :slight_smile: to je supééééér :dizzy_face: :dizzy_face: no já přemýšlím že si asi nechám překvapení u druhýho prcka :dizzy_face: :grinning:
Hany no tak ten pocit mam taky :grinning: manža je chlupatej jak vopice a tak koupelku bych mohla drhnout 2x denně :rolling_eyes: :grinning: jééé dámskou jízdu zááááávidím :dizzy_face: tak si to užijte a pořádně nakupte :wink:
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Krásné pondělní ráno,
jaký byl víkend?
Holky, jste šikulky s tím úklidem :wink:
Hany, jaká byla dámská jízda, pořídila jsi něco?
Já jsem se dneska ráno docela " zděsila", nějak se ty Vánoce rychle blíží, my doma rozdělané x práce, dárky žádný :confused:
Hany, my jsme tajemní, ale ono je to možná taky tím, že zatím ani my nic nevíme ( ani pohlaví, ani jména :grinning: ), tak uvidíme, jestli to vydržíme až do toho dubna :slight_smile:
30. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Brééé ránko :slight_smile:
Sloni jó tak zděšení jsem taky měla :wink: :grinning: :grinning: dneska jedu do města a tak snad něco pořídím :slight_smile: jinak něco pro tebe vzpoměla jsem si na tyhle stránky že mi docela pomohli :wink: : http://www.miminko.estranky.cz/ :slight_smile:
Hany tak jak???počítám že jsi dorazila domů prohýbajíc se pod tíhou dárků a všemožných balíčků :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Kati, ještě jednou děkuju :slight_smile: a ať ve městě něco pořídíte. Já právě ani nějak nestíhám nikam jet, tak doufám, že nedopadnu jako m. loni, to kupoval dárky den před Štědrým dnem :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně musím namyslet co koupit :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Sloni rádo se stalo :wink: :slight_smile: tak dáreečky jsem málokdy kupovala dřív než poslední týden :grinning: páč jako prodavačka jsem byla v háku od začátku prosince prakticky denně vč. celých víkendů a i na štědrý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak něco pořizuj :grinning:
30. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Kati, tý jo, tak to obdivuju. To si kolikrát nakupjící ani neuvědomí, že lidi, co pracují v obchodech tam jsou od nevidím do nevidím, že.
Tak snad letos bude víc času a klidu na dárečky :slight_smile:.
Musím dát ještě Ježíškovi dopis za okno :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holčiny a klučíci v náručí,
tak jsem vás konečně našla.. nejdřív jsem myslela, že je nějaká chyba v odkazu na poslední stránce minulého tématku, ale teď koukám, že jsem tu správně a mám tu svoje holky :wink:
Docela zvláštní tu u své podopisny najít "dnes čekáme chlapečka".. no zatím nic.. máme hodné miminko.. práce na bytě jsme sice už pozastavili, ale vyrojit se nám v sobotu další problém - do našeho starého autíčka nejde přimontovat autosedačka (jsou tam krátké pásy).. takže když už jsem myslela, že je vše připraveno.. BUM a není.. docela problém...
Tak to teď manžílek řeší a já doufám, že mimís ještě pár dní vydrží v bříšku - stejně si myslím, že čeká na naše narozeninky - já mám v pátek a M. v neděli třicítku, tak uvidíme, jestli se trefí :grinning:
Jinka včera vyšlo cosi jako hlenová zátka, ale jen tak asi půl lžičky, tak nevím, mohlo to být ono?
Holky bojím bojím porodu :confused:
Weri: tobě se ty termíny nějak posouvají, mně dali jeden (dnešní) podle MS a tím to haslo..
Jsem sice z Prahy, ale rodit budu v Neratovicích.. teda jestli nebude stop stav, jinak mám pro jistotu registraci na Bulovce.. jsem z opačného konce než ty.
30. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj Vervísku, holka naše :slight_smile:. Tomáškovi se u Tebe líbí, že :slight_smile:
No já se Ti ani nedivím, že se bojíš, ale za chvilku budeš mít prcka u sebe a bude to krásný :slight_smile:
Teda s tou sedačkou je to ale docela zádrhel, tak snad to manža brzo vyřeší :wink:
To by byl krásnej dáreček k narozeninám :grinning:
30. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Vervííííííííí jéééé ahooooj :slight_smile: no jsem si říkala jestli už náhodou není Tomík na světě :grinning: a nebuj holka :wink: porod není tak strašný :slight_smile: nic příjemného to teda taky nejni,ale dá se to přežít a hlavně je pak úžasná odměna :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a teda to je pech s tou sedačkou :confounded: tak snad pinďa počká aspoň do té soboty :wink:
Sloni no je fakt že jsem pak na štědrý den padala už v 8 večer únavou :unamused: :grinning: a na půlnoční jsem se nikdá nedostala páč ve 10 jsem měla půlnoc :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Kati :slight_smile:. Já už jsem na půlnoční taky dlouho nebyla, ale protože se mi tam jeden rok udělalo špatně, pak jsem to zkoušela další rok a musela jsem odejít, protože se mi taky dělalo šoufl, takže asi ani letos nepůjdu..
30. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Kati, tak plná náruč dárků neeeeee :grinning: rozhodně ne z Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Praze je draze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale sehnaly jsme s mamkou Kubíčkovi župánek k Vánocům.Je naprosto kouzelnej, ňuchňací :grinning:
V Ikey jsem prošly, napapaly, něco pokoupily a hurá na vánoční trhy na Staromák, koledy, lidí jak v Číně,ale šlo to :slight_smile:

Chlapi to doma zvládli na jedničku :dizzy_face:

Verví, ahoooooj, těhulko :dizzy_face: Však on Tomášek vyleze v pravou chvíli :grinning: Porodu se neboj a mysli na ten váš krásnej uzlíček štěstí :slight_smile:

Sloni, však my si na to vaše tajemství počkáme :slight_smile:

Jdu vytvářet domácí hodnoty :grinning:
30. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Sloni :grinning: :grinning:
Hany jéé ale stejnak záááávidím Ikeu a tak :wink: my tu máme taky na námígu trhy,ale to je zouuuufalost 1 stupně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak právě poprvé běží domácí pekárna co jsem dostala od manži k svátku :dizzy_face: tak snad to nebude pakárna :grinning: :grinning: ji a založila jsem si albíko na galerce: http://katka82.galerie.cz/ :wink: zatím je to teda bída,ale časem se polepším :wink: odkaz je i v albíku a tak se můžete postupně mrkat :wink:
30. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:,
Hany, to bude Kubík fešák. Župánky prckům sluší, že :slight_smile:. A vidíš, jak máš šikovný chlapy doma :slight_smile:.
Kati, krásný fotky Honzíka :slight_smile:. Ale je vidět, jak rychle ti prcci rostou, že. Před chvilkou to byl takovej malej bobánek :slight_smile:. Moc Vám to sluší.
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko,

dál ode mě, mám den blbec :angry: nemám ráda takové dny :frowning2:

Noc super, ale pak to začalo.Výsledky moče:Kubásek má bakteriální nález.Dr.mi říkal, že si myslí, že je to JEN špatný odběr, takže moje vina :cry: jenže Jakub se při tom odchytávání strašně kroutí, kope a všemožně převaluje a chytněte střední proud, bez toho abyste nešáhli na pinďoura.Já jsem šáhla, ale co jsem měla dělat, když čůral rovně ke stropu že? :frowning2: Tak mám výčitky.Ve čtvrtek tam jdem zase s močí.

Aby toho nebylo málo...klečel, houpal se a nechtěla jsem, aby se bouchnul hlavičkou o podlahu, jak se sesouvá...což je specialitka...tak jsem ho chtěla chytnout, jenže mi spadl přímo na ruku, resp.tvářiškou na prsty a tak jsem ho škrábla, že má rýhu u oka jako blázen.....fakt se jdu zahrabat někam hluboko pod zem :confounded:
1. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Sloniku jj utíká to jako blázen :confused: se mi zdá že to bylo včera co se malej narodil a na druhou stranu si říkam jak je to už dávno :sweat_smile: :grinning:
Hany jen klid kočko :wink: my teď měli ne den,ale celej měsíc blbec :confounded: ve čtvrtek bude určo moč v pořádku a ten její odběr teda to věřím že je to fuška :wink: ad škrábance malej jich taky pádr ode mně má :sweat_smile: a v neděli jsem ho přetáčela na bříčko a tak sebou mrsknul tak že na to bříško dopadnul trochu z vejšky :sweat_smile: taky jsem si nadávala :wink: takže ti přeju ať je den blbec brzy pryč a dá si dloooooohouuuu pauzu než se zase ukáže :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Hany, výčitky zažeň někam hodně daleko! Ten odběr je asi husarský kousek, aby se to povedlo, jak Dr. chce. Určitě to bude v pořádku :wink:. A s tím škrábancem si nelam hlavu, za chvilku zmizí a Kubík o něm nebude ani vědět. To se stává, ať se snažíš sebevíc. I když chápu, že jsi z toho smutná, ale hlavu vzhůru a žádný smutky :wink:
Kati, teda koukám, že se dny blbec nevyhýbají nikomu, ale od toho jsme tady, abysme je společně zahnaly :grinning:
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Jéé a koukám, jak je Honzík šikovnej. To je fakt super, jak jsou ti prcci ohební :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Sloni jj je to s ním teď děsná sranda :grinning: :grinning: a navíc různě huláká a piští :grinning:
1. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky, děkuju vám za ty slova :slight_smile:

Kati, koukala jsem na fotečku.Honzík je kusanec :slight_smile: krásný fotky :slight_smile: jen dávej, dávej další :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky,
tak máme konečně taťku doma... vířím tady mezi domácím úklidem, který se mi stále nedaří. prosím uklidněte mě někdo, že to máte taky tak: uklidím jednu místnost, vzbudí se jeden prcek, druhou místnost, vzbudí se druhý, začne mi dělat binec, můžu začít od začátku a to mě tak zhnusí, že neudělám už nic a časem si přidělávám další a další binec :grinning: nebyla jsem schopná dodělat kalendáře, tak teď si máknu asi i přes noc. Potřebuju je na Vánoce a to budu muset asi čarovat :grinning:

Vervi ať to moc nebolí a neboj, jak psaly holky, odměna je krásná! Těšíme se na Tomáška...
Hany: nci si z toho nedělej, to se někdy stává... já mám tenhle měsíc taky plnej kiksů jů a dneska už je prosinec, to to letí... Kolikrát jsem ho škrábla nebo nechtěně bouchla... a s tím odběrem ani se ti nedivím... Kubík bude mít už 7m, tak to se kroutí jak had, mi stačí ten náš pětiměsíčnáček... :wink: neboj, bude to dobrý! :dizzy_face:
Sloni: teda to bude překvapení...jsem zvědavá, co nakonec vyberete...

taťka byl u dr tak má dneska volnoa jdeme polovit nějaké dárky... tak se zatím opatrujte...
jo Kači krásné fotečky!!! to je kulíšek :wink:
1. pro 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi tak to je super že je taťka doma :dizzy_face: :dizzy_face: je to hned lepší viď :wink: a stím uklízením to mam stejně akorát se mi teda budí jen jeden prcek ale i to stačí :wink: :grinning: a navíc manža jak je chlupatej jak medvěd tak všade jsou chlupy no děěěěs :grinning: není nad to mít doma testosteroňáka :grinning: tak hlavně pořiďte nějakýho ježíška ať už máš od toho klid :wink: :slight_smile:
Hany v albíku mam odkaz na galerku a tak teď budu dávat fotky hlavně tam :wink: :slight_smile: nemusí se tam zmenšovat a vejde se jich tak mnooooooohem víc :grinning:
1. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem si zrovna říkala jak nám to tu dneska pěkně žije a už zase prd :confused: :grinning: :grinning:
Jakpak asi zbytek naší party?????moc na ně myslím na holky :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Čau kočky,
všechny vás moc zdravím a omlouvám se, že jsem se tu teď moc neukázala...ale určitě to chápete :wink: tak jsme dnes byli na první konsultaci v CAR. Bylo nám doporučeno IVF+ICSI a předtím IUI, ale chtěj abych šla na laparku :frowning2: nechápu proč. Zatím jsme to odmítli, že zkusíme IUI bez laparoskopie. Možná už příští pondělí. Přítel byl v šoku z těch cen, ale nevim co čekal. Budem muset rozbít nějaké prasátko, ale nejdřív ho musíme naplnit :slight_smile: Tak nám držte palce, dám vědět, kdyby bylo něco nového :wink: A jdu se kochat fotečkama vašich mrňousků :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.