• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Ahoj Leni :slight_smile: kočko držíme moooc palečky ať se to povede hned a bez laparky :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Dobré ránko,
Lentilko, ahoj, taky moc moc držím palečky, aby vyšlo IUI a nic dalšího nebylo potřeba.
Neužilka taky měla jít na IUI, že jo, holky? Říkala, že napíše a už se tady dlouho neukázala :frowning2:
Zuzi, super, že máte taťku zase doma. A s tím úklidem si vůbec nedělej hlavu :wink: .
Kočky, nemáte někdo zkušenost ( nebo někdo z Vašeho okolí ) s monitorem dechu a chůvičkama v jednom? Konkrétně od značky Reer?
2. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko,

Lentil, moc držm palce :slight_smile:
Zuzu, pořádně taťku pomačkejte :slight_smile:
Sloni,o tomto nevím, kdo by to měl :confused:

Dneska si odpo snad babča vezme Kubíčka aspoň na dvě hoďky a taky to doma musím trochu poklidit.Navečer přijde návštěva :slight_smile:

Chrobi, Pája ani Neuzil se tu dlouho neukázaly :frowning2: doufám, že jsou v pořádku..snad se brzy ozvou :dizzy_face:
2. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jj holky tu vážně strašně dlouho nebyli :confused: už se mi po nich aji stejská :sweat_smile: snad jsou všechny v pořádku :slight_smile:
Slini tak s tímhle zkušenost nemám :confused: my měli monitor půjčenej a ani jednou jsme ho nezapli,ale máme chůvičku a ta je zapnutá každou noc :wink:
Hany no tak snad se babča aspoň na ty 2 hoďky "utrhne" :wink:
2. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Hany, tak snad babička bude mít čas a užije si Kubíčka. A užijte si večer návštěvu :wink:
Kati, no já právě nevím, jestli je to dobrý koupit, jak je to víc věcí v jednom.. Dostali jsme na to poukaz na slevu, tak proto se na to ptám :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Sloni aha no pak jedině hodit dotaz do témátka výbava :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,
Kači to jsem ráda, že to tak nemám jediná...
Lentil moc držím palečky, ať to brzy vyjde! ať už přirozeně, nebo IUI..
jo holky chrobi, neuzil, lentil: moc nám chybíte... ozvěte se taky někdy, jestli občas čtete... :dizzy_face:
SLoni jedna kamarádka má to samé ale od jiné firmy a nestěžuje si... tuhle značku neznám, tak zkus ve Výbavě, jestli to někdo třeba nemá přesně tuhle...
Hany užij si návštěvu :wink: úklid asi ne, viď :wink:

musím se pochlubit, včera jsem vyhrála od Orionu vánoční jedličku s ozdobami...úplně náhodou :grinning:
2. pro 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzinko :slight_smile: jéé gratulujeme v výhře :dizzy_face: :dizzy_face: a jak jinak pořídili jste včera nějaké dárečky????
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Děkuju za radu, kočky :slight_smile:
Zuzi, jééé, to potěší, že :slight_smile:.
Já jsem jednou vyhrála barvu na vlasy...blond...vlasy si nebarvím a mám je hnědý :grinning:
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Hmmm taky my nevyhráli nikdy nic :confounded: :grinning:
2. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Kati, no tak pro mě to byla výhra, nevýhra :slight_smile:. Dala jsem ji kamarádce :grinning:
2. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Kači já taky ne, proto mě to hodně potěšilo... vůbec jsem to samozřejěm nečekala. Máme přichystaný umělý stromek, ale chtěla jsem letos pořizovat živý, pro atmosféru, tak se moc těším :grinning:
Jinak dárečky: koupila jsem obr sadu plastelíny pro neteřinky z mé a manželovy strany, každým jednu sadu :grinning: Pak mamce pánev Tefalku za body v Globusu, manželovi kosmetiku a Terce adventní kalendář s jojo bonbony - když chuděra čokoládu nemůže.
SLoni blond barva taky super výhra :wink:

Kubajs už se točí na jednu stranu a na tu druhou zůstane viset na půl cesty a hrozně ho to zlobí
2. pro 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Kubík teď hrozně blinká, no spíš blije... po každém kojení dost vyhodí... ptala jsem se mudry a že ej to normální, ale mi to moc normální nepřijde, tak nevím...
na ko jdeme za týden, jsem zvědavá, kolik naváží. Pěkně mi těžkne na ruce při koju, tak to bude zase váha :grinning:
2. pro 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi to je divný s tím blitíčkem :confused: a co zavolat laktační poradkyni :wink: taky už jsem jednou žhavila telefoun :slight_smile:
tak Honzule se ještě neotáčí :pensive: s bídou se dostane na bok a tím to hasne :sweat_smile:
Sloni :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Ahoj kočky :dizzy_face:
Dlho som tu nebola tak sa týmto ospravedlňujem :wink:
Včera sme sa s Natálkou vrátili z nemocnice. Z nedele na pondelok mala záchvat laringitídy, tak sme šli na pohotovosť a odtiaĺ rovno do nemocnice :frowning2: Už je ale lepšie :slight_smile:
A čo vy? Čo je tu nového?
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Zuzi, tak to se Ti nedivím, že se Ti to moc nezdá, ale jestli doktorka říkala, že je to v poodě, tak neboj, určitě to bude v pořádku. Nebo jak píše Kaťulka zavolat té poradkyni...
Kubík je šikulka :slight_smile:
Kati, neboj, však on se taky Honzík začne otáčet a za chvilku bude sedět..jej to tak letí :slight_smile:
Ahoj Biela, to mě mrzí, že jste měli takový trápení, ale už bude dobře :wink:
2. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Biela :slight_smile: jej tak to jste měli nepříjemnosti :confounded: a jak jinak jak to Natynka zvládla a jak ty???
Sloni no je to možné že najednou udělá šup a já budu koukat jak tele na nový vrata :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
biela: tý jo laryngitida....teď to pěkně řádí... :confused: hlavně že už je lepší....
Kači díky za tip..zkusím to... děti už spí: Kubík v kočárku u Terky v pokoji a Terka v Kubově postýlce :grinning:
pro změnu se mi ulomil kousek jiného zubu a začíná to bolet... to mám radost teda :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.
Teda koukám, jak nám všem ty dětičky dávají zabrat :unamused: . Já byla s Mirečkem teď na 5-ti letý prohlídce, zároveň s tim měl i očkování. Měl tam i něco malovat, testovali mu oči, atd... (u toho rodič není, takže já byla v čekárně a zavolali mě až pak). No a výsledek je, že musíme ještě na oční a logopedii :frowning2: . To jsem fakt nadšená :unamused: . Aspoň, že to malování zvládnul, to byla součást vyšetření na předškolní zralost a Mireček se toho hrozně bál, že to nezvládne :grinning: .
2. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj Weri, jejda, to aby toho nebylo málo, že :frowning2: . Držím palečky ať je to u doktorů v pohodě. A jak se má princezna?
Zuzi, ty si taky teda užíváš s těma zubama :frowning2: . Fů, fů, fů, ať Tě přestane zub bolet :wink:
2. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
sloni: díky. To oční mě nepřekvapuje, to bude Mireček slepejš po mě :grinning:. A s logopedií to snad nějak zvládnem, holt budem muset pečlivě trénovat. Mimís se má snad dobře, jenom je nějak línější na pohyb, tak ty poslední 3 dny. Má tam holt asi málo místa. A co ty, jak se vede? Tý jo, už 20 tt.
2. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj Weri :slight_smile: jé na logopedii sem taky chodila :grinning: to je dobře že je jinka Mareček v pořádku a zdravej jako buk :slight_smile:
Zuzi a jejej zuby jedny svinský :confounded: taky posílám pofoukáníčko ať nebolí :wink:
2. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzu, pěkná výhra :slight_smile: jejej, tak blinkání? :frowning2: snad ho to brzy přejde :slight_smile: a bude zase lépe :slight_smile:
Zuby, to je prevít :frowning2: když bolejí :unamused: tak panáčka na znecitlivění :grinning:

Weri, co máte za potíže s logo?Jak říká Kačka, hlavně že je Mireček zdravej :slight_smile: Princezna a línější pohyb?Počkej až vykoukne na svět, to bude pohybu :grinning: ale Tvého :slight_smile: ale kluci Ti jistě budou pomáhat :slight_smile:

Kati, kamarádce se klučina prý otáčel v 6 měsících a v 10 měsících už chodil, šikula!!!My jsme na všech čtyřech už 14 dní a ani o píď dopředu :unamused: ale čudlík na to přijde, není kam spěchat :slight_smile:

Biela, hlavně, že jste doma a zdravoučké :slight_smile:

My za chvíli jedem za na nefrologii :frowning2:

Tak hezký den všem :dizzy_face:
3. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak pucek mě vytáhnul z postele a pak si klidně zase usnul :grinning: :grinning:
Hany jj já to tak beru že prostě má svoje tempo a něco umí dřív a něco zase dýl :dizzy_face: :wink: tak držíme palečky ať je to dneska u Dr. v pořádku :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj kočky,
Hany, myslíme na Vás, ať je všechno v pořádku.
Kati, přesně tak, každý mimčo to má jinak a pokroky holt podle tabulek nejdou dělat :wink: .
Weri, no jo, už tam má princezna málo místa, tak se nemůže tak hýbat, ale určitě je v pořádku :slight_smile:. Já už se těším, až bude na světě :slight_smile:
Mně se vede dobře, akorát ta únava nějak ne a ne zmizet :angry: :grinning:
3. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Sloni tak tý únavy už se holka nezbavíš :wink: :grinning: akorát po porodu to bude ještě trochu horší :wink: to je povzbuzení co :wink: :grinning:
3. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
jóóó a dneska mi přišla pěnová dekorace do pokojíčku-krteček :dizzy_face: :dizzy_face: a je úúúúžasnej :dizzy_face: nejni to žádnej malej mrzák jako mají všude,ale pořádnej krtek :grinning: :grinning: a máme jich rovnou 5 :sunglasses: tak jsu celá šťastná :grinning:
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj Kočky moje,
tak hlásím, že jsem živá a zdravá (možná). U nás opět nic nového. Miminko si nám né a né najít, takže mě v lednu čekám návštěva pana doktora a žádost o spermiogram a vyšetření pro mě. Už nemíním ztrácen ani minutu. Tento cyklus jsem zas zkusila ovutesty a v úterý a ve středu byli krásné čárky. Včera jsem si udělali hezký a plodný večer, ale nevěřím, že by to klaplo. Manža dneska jede do Brna a vrací se až v pátek, takže žádné další snažení už nebude. Ale já už jsem s tím smířená, že si těhotenství musím vybojovat a klidně i s pomocí doktorů.

Po všech se mi moc stýská, ale bez koníka je mi trošku lépe. Jinak už máme na baráčku konečně zedníky a nahazují vnitřky. :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Kati, díky :slight_smile:. Ale jo, já to tak beru, že nebudu s mimísem vždycky vyspaná a čilá jako rybka :slight_smile:
Jéé, krteček :slight_smile:. Kdepak jsi ho sehnala, na netu?
Ahoj Paji! Super, že zedníci už makají :slight_smile:. Posílám Ti plno úsměvů, ať je brzo líp :grinning:. Teď si udělejte krásný Vánoce a kdyby se mimi nezadařilo, tak zajdete k doktorovi a oni určitě pomůžou.
3. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak mam konečně na koně čásek :slight_smile:
Sloni: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26961610&tab=7 :wink:
Paajinko :slight_smile: mocky držím palce kočko :wink: nic si nepřeju víc než aby se vám to všem holkam podařilo :dizzy_face: tak snad doktoři pomůžou :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.