• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Dobréé ránko,
Kati, krteček je krásnej :grinning:
4. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko,

Páji,myslíme na Tebe :slight_smile: Držte se, budujte domeček a pak ho hezky naplníte těma dětma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kati, krteček je krásnej :slight_smile: Klasika je klasika :slight_smile:

My to včera zvládli :slight_smile: Výsledky budou za týden, tak doufám, že už v pořádku :slight_smile:

Přeji všem hezký pátek :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Bréééé rááánko :slight_smile:
u nás byla noc úúúplně super kojo v 5 a pak ráno v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hany jj klasika je klasika :wink: :slight_smile: akorát přemýšlím jak je přidělat na zeť páč Radek to tam nechce lepit-že by se zničila omítka :pensive: a tak je asi nalepím na kousek sololaku a pak pověsíme :dizzy_face:
Sloni jak se cejtíš mamko???? :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Hany, držíme palečky! Bude to dobrý, uvidíš :wink:
Kati, tak hlavně, že se našel jiný způsob přidělání :wink:. A dneska noc teda fakt luxus :slight_smile:.
:slight_smile: to jsi myslím první, kdo mi tak řekl. Dneska se mi zdálo, že rodím a skoro to nebolelo :grinning: . Jinak ale přes den mám někdy z ničeho nic fakt najedou pocit smutku, nebo co... No jak jsi jednou psala, jinej stav se vším všudy.
Hlavně jak se zas blíží kontrola, tak se začínám víc bát, aby byl prcek v pořádku... To už je jak " tradice" :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Sloni tak to je normoš :wink: prcek určo bude v pořádku neboj nic :slight_smile: a jak pohyby???už jsou zřetelnější???
Hany jj taky držíme palečka ať jsou výsledky v pohodě :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Kati, koukala jsem na Vaše stránečky, kolik už tam máte fotek :slight_smile:. Krásný :dizzy_face:
Pohyby pořád asi tak stejný, pokud to jsou pohyby :grinning: . Ale to přijde :slight_smile: a už se těším, jak prcka ucítím.
4. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Sloni jj fotek je mrak a to tam ani nejsou všechny :grinning: a děkujeme za pochvalu :dizzy_face: mimčo se za chvilku víc rozjede a to pak budeš mrkat na ty boule na bříšku :wink: jak tam bude řádit :grinning:
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky a je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:

Jmenuji se Tomášek.Vykoukl jsem prvně na svět dnes ve 12:41.Vážím 3760g a měřím 52cm.Jsem ten nejlepší maminčin narozeninový dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vervísku, moc gratulujeme :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Teda, po delší době jsem sem nakoukla a zrovna miminko :slight_smile: Vervi, moc a moc gratulujeme :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Jééééééé to je supééééééééérrrrr Vervíííííí mooooc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda to je pořádnej kousek koukam :astonished: :slight_smile: hlavně že jsou oba v pořádku :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tož dobre ranko :grinning:
Taťka nám dneska odjel do matičky Prahy na Rally sprint a my siroty jedem k našim na oslavu(děda slaví 80) tak su zvědavá jak to přežijeme :confused: máme to aji se spaním :wink: jé dneska v noci byla prča malej se probudil ve 3 a začal kecat a houkat a halekat to byla psina :grinning: :grinning: a pak prďolinka opět usnul a probudil se až v 6 :dizzy_face: :dizzy_face: no já už kozy jako šutry :sweat_smile: ale vysosal je za 15minut a zase usnul a chrní ještě teď :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Brý deň :dizzy_face:
Moc a mooooooooooooooooooooooooooc gratulujem Vervískovi k Tomíkovi :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
Hneď ho hodím do tabuľky len čo to bude možné :slight_smile:)
5. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky,
Vervi obrovská gratulka k Tomíkovi...je ho kus a všechno nejlepší k narozeninkám! :dizzy_face: to to krásně vyšlo...
Kači tý jo dobrý noc.. u nás taky celkem slušný...
Hany budeme držet pěsti ale určitě to bude v pořádku ty odběry...
Sloni penízky dorazily, tak hned v pondělí pošlu balíček :wink:
ahoj biela :wink:
my byli dneska v ZOO, chodil tam Mikuláš, tak trošku strachu bylo, ale pak ten balík, co dostala, myslím, že není pochyb o tom, jak zlobila, soudě podle balíku ani trošku. Ale zlobila jsem já, bo jsem nic nedostala :grinning: Kubíček dostal nějaké mrkvičky atd ve skleničkách, K. jsem taky něco nadělila, to bylo radosti :grinning:
přeju všem krásný víkend :wink:
5. pro 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočenky moje :slight_smile:
tak oslava docela dobrá,ale malej z toho byl zase chudák úplně auf a :confused: jak tam má tu cestovní postýlku tak jsem mu tam koupila to polohování pro míma a ono se to kejve jak se hne a jelikož sebou midlí ve spaní neustále tak byl každou chvilku vzhůru( a my samo taky :rolling_eyes:)ale jinak no prostě ví že není doma a nemá svůj jakýs takýs režim a tak je mrzoutkovej a plačtivej :confounded: a jak jsme přijeli domů tak je opět naše pohodový usměvavý zlatíčko t :dizzy_face: akže už se nenecham zlanařit abysme tam zase spali až bude podobná akce :angry: je hold na tu změnu prostředí citliější no jo no nenadělám s tím nic :sweat_smile:
Zuzi jééé ZOO tak to muselo být super :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Krásné pondělní ráno,
u nás je teda pěkně hnusně :angry:
Vervísku, moc a moc gratuluju! Hlavně, že jste oba v pořádku :slight_smile:. Krásné narozeniny :grinning: .
Zuzi, super, že dorazily :slight_smile:. Děkuju.
Teda, jestli jsi zlobila, tak buď ráda, že Tě neodnesl čert :grinning: . Ale je to krásný, že udělali v zoo takovou akci :slight_smile:.
Kati, a jak daleko Vaši bydlí? Já se toho taky bojím, že naši budou chtít, abych u nich spala a prckovi to třeba nebude hned vyhovovat, že jo. Každej to snáší jinak.. Ale hlavně, že už je Honzík zase v pohodě :wink:
7. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Sloni no naši bydlí jen asi 6-7 kiláků od nás,ale jelikož oslava probíhala večír tak kdyby jsme jeli domů tak se na ní ani neukážu(páč by jsme museli odjet tak v 6 :unamused: ) ale no už jsme doma a dlouho teď žádná akce nebude :wink: :grinning:
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
AHoj holky,

jste tu všechny jo?????? :grinning: po sobotě :grinning:

Kati, až bude Honzík starší, tak už to bude třebas v poho :slight_smile: Chápu, že jsi musela být vyčerpaná, ale hlavně že jste doma a usměvavý :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsem se hoto bála, ale naštěstí Kubásek byl u našich v pohodě :slight_smile: vlastně i v létě na chatě :slight_smile:

Holky, dneska ráno jsem si prožila největší bolest hned po porodu :frowning2: O víkendu mě chytnul zub, ale šíleně...díra jako prase a dneska na pohotovosti mě dělala celou revizi zubu :confounded: Jsem myslela, že mi odejde celá čelist :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moje dr.je suprová, má zlatý ruce a nevyměnila bych jí ani za milion, ale má teda děsnou práci :grinning: Vrtala, vrtala a pak jééé, vy to vydržíte, tu bolest, to ani nebudem dávat injekci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem kroutila kapesník, jak to šlo a vzpomínala na porod :grinning: Tak už mám zabetonováno a je lépe :slight_smile:
Venku nic moc počasí, ale půjdem se vyvtěrat...za hodinku už můžu jíst, tak skáknu aspoň pro pečivo :slight_smile:
Mějte se krásně :slight_smile:Zatím papa :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Kati, tak to je dobrý, že aspoň nebydlí daleko :slight_smile:. Uvidíš, třeba si Honzík zvykne :wink: . No ale když zatím žádná oslava není na dohled, tak je to dobrý :slight_smile:.
Hany, jejej, chuďátko, zuby jsou fakt potvory. Jsi statečná, já taky vždycky u zubaře trpím, ještě mi nikdy nedával injekci....
No aspoň, že už to máš za sebou a snad už nebude zub zlobit :wink:
7. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak já jsem si myslela, jak si dneska schrupnu, když jsem do 2 ráno dělala a odesílala kalendáře :confounded: no a včera jsem dole přehlídla papír u vchodu, že ráno budou plombovat vodmoěry. Takže pěkně v 7h budíček a ještě zvonek, přemýšlela jsem, jestli mám nejdřív vzít řvoucího Kubu a nebo se převlíkat…vyhrál to župan a Kuba do náručí :grinning: Tak pán si pomyslel, jak se matky na MD mají :grinning:

koukám, že nikoho čerti neodnesli :wink:

Hany jejda zub, naprosto s tebou soucítím...hlavně ať dá brzy pokoj. Zubařku se zlatýma rukama závidím, já jsem taky takovou měla v Telči...tady v Ov je to katastrofa. jenže nikdo jinej nebere :frowning2: injekci umrtvovací jsem měla za celý život 2 - jedna mi teda nesedla, to jsem pak měla ochrnutou snad půlku pusy a druhá byla úplně v pohodě... (minule). Jinak se musím smát, jak jsi vzpomínala na porod. Já totiž taky... to je vidět, kolik toho ženská vydrží co...
Jinak souhlasím se Slonikem: zuby to jsou největší potvory. Občas mám chuť si je všechny sam avytrhat a sehnat si ty klapací, to bych byla kočka :grinning:

Kači: taky si myslím, že až bude Honzík starší, bude to lepší. My teda hodně cestujeme, hlavně k našim a je to nutnost, takže naštěstí obě děti to snášejí celkem v pohodě...Kubík spal v korbičce a Terka v cestovní postýlce, ale jednou už i spala Terka s náma a Kubi v cestovní postýlce. O svátcích nevím, jak to bude, ejstli se mi do té korbičky vejde...
Sloni: pokusím se to poslat hned dneska, maximálně zítra :wink: i já moc děkuji... a kdy máš tu kontrolu?
Máme někdo číslo na Weri? Jestli je ještě 2v1?

my jdeme dneska po obědě na 3hexu, tak snad to bude ok a bez reakcí a hlavně jsem zvědavá, kolik jsme zase vyrostli :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Hany a jéééé zuby=pohroma huby :rolling_eyes: si dycky říkam raději 100x na gyndu ne 1x na zubní :wink: tak hlavně že je to za tebou a doufejme že už to mebude bolet :wink: a posíláme pofoukáníčkooooo :slight_smile:
Sloni jj snad si zvykne :wink: :slight_smile:
Zuzi a jej tak to ses kočko moc nevyspala co :confused: snad dneska to bude lepší :wink:
No on u těch našich si myslím že byl malej hyn hlavně i z toho množství lidí(některý ještě vůbec neviděl) pak jsou tam 2 psi a neskutečný horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tu máme studenej odchov a tak tam padáme hicem :grinning:
7. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Zuzi ahoj. Uvidíš, jak Ti to vyjde :wink:. Kontrola ve čtvrtek. Doufám, že se o svátcích s tím spinkáním u Vašich porovnáte :wink:. Odpočiň si dneska.
Kati :slight_smile:, studenej odchov. Já moc lidí pohromadě taky nemusím :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Dobré ráno,

zuzu, tak co Kubík a včelička? :slight_smile: Ty kalendáře jsou fakt suprový, těš se :slight_smile: já si je pořád prohlížím a těším se, až je rozbalí :slight_smile:

Děkuju za zubní podporu :dizzy_face: Včera celý den mě bolela celá papula :frowning2: ale odolala jsem a nezvala jsem si prášek a večer šla plavat :slight_smile: završila jsem to sleničkou lambrusca a do hajan :slight_smile:

Dneska vyrážíme s Kubíkem na menší nákup :slight_smile: Ale jelikož tam prší a prší, tak to vidím jen na obchoďák....

Mějte se hezky :dizzy_face:
8. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky...
tak dneska vyspinkáno dorůžova... reakce na očko žádná...to se m ulevilo... akorát ty míry... já nevím, kam my porosteme: 7,92kg a 72cm... :sweat_smile:
Hany na ty kalendáře se moc těšíme... dělala sis je taky sama? Já jsem si dělala i kompletní digiscrap... pěkně jsem se u toho zapotila... někomu by se mohl výsledek zdát přepleskaný, ale jsem celkem spokojená. Na to, že vždycky říkám, jak to budu dělat v průběhu roku a pak to honím během týdne :grinning: moc se těším, co na ně řeknou obdarované babičky. Doufám, že je stihnou do Vánoc dodat...teď toho mají určitě hodně. Jsi statečná, že jsi vydržela bez prášku... a Lambrusco určitě taky pomohlo :wink: mňam...
Sloni: balíček včera odletěl k tobě... :wink: :dizzy_face: snad dorazí v pořádku.
tady taky prší....
Kači studenej odchov :wink: my to máme asi přesně naopak :grinning:
8. pro 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočenky moje :slight_smile:
Taky chčíííííje a chčííííííje :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no humáááááč tak aspoň zadělam linecký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Tak my dneska měli úplně luxusní noc kojo v půl 6 a ráno v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: asi to bude spáč po mamince :wink: :grinning:
Hany tak si užijte nákupy :wink: :slight_smile:
Zuzi fííííha koukam taky máte doma pěknýho čáru :wink: Kubík asi bude šacovat letadla :grinning:
8. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Hany, tak super, že sis udělala hezký večer, i když Tě zub zlobil. Ať dobře nakoupíte :wink:
Zuzi, jéé, děkuji. Budeme mít předčasný dáreček :slight_smile:. Jak dorazí, písnu. To jsem ráda, že Kubík reakce žádná a že jste se dobře vyspinkali :wink:
S těma kalendářama jste holky šikovný :slight_smile:
Děti Vám rostou jak z vody :grinning:
Kati, mňam linecký :slight_smile:. A koukám, noc krásná :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzu, Kubík je teda kus chlapa :slight_smile: Jo, ty kalendáře jsem dělala sama.Jeden pro naše a druhý pro tchánovce.Bavilo mě to, ale zabere to dost času, to tam štosovat :slight_smile:
Včera jsem něco pořídila, ale ten déšť byl teda protivnej :angry: Dneska pobudeme hezky doma, snad nebude lejt :angry:
Jé, cukroví, tak na to se odhodlávám dlooouho :slight_smile: Ale někdy budu muset začít....ale rozhodně to nebudu přehánět, dostaneme krabičky ještě od babiček :slight_smile:

Hezký den :slight_smile:
9. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
Zuzi, balíček dnes přišel, přebíral ho ale m., tak na něj mrknu, až přijedu z práce. Už se těším :slight_smile:
Hany, myslím, že takovýhle dárky potěší nejvíc :wink: a ještě když Tě to baví udělat ty kalendáře sama, tak je to super :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Bré rááánko :slight_smile:
Tak hlásím že jsme vyspinkaný jako miminka oba dva :grinning: kojo ve 4 a pak v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: jinak linecký je pečený a teď jsem zadělala na krémové hvězdičky-ty budu dělat poprvé a tak snad budou dobrý :wink: :slight_smile:
Hany kdyby raději sněžilo napísto deště viď :wink: a paráda že jsi aspoň něco pořádila :slight_smile:
Sloni jak se dneska máme???co dělá šluntík? :slight_smile: už tě začal víc okopávat? :grinning:
9. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Kati, teda takový krásný spinkání :slight_smile:.
Jsi šikulka, já nemám napečenýho nic :sweat_smile: . Hvězdičky budou určitě dobrý :wink:
Jo, jo, včera večer, když jsem šla spát, tak si myslím, že už to fakt byl špuntík a ne nic jinýho :slight_smile:. Bylo to krásný :slight_smile:. Už mi to začíná víc docházet, že se fakt v pupku něco děje.
9. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Sloni :grinning: :dizzy_face: :grinning: je to krásný viď :wink: taky mi chvíli trvalo než mi to pořádně docvaklo :wink: to už jsem se sotva valila :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.