• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Ahojky berunky :slight_smile:
Biela krásný nový fotečky :wink: :dizzy_face:
Sloni jj dneska to bylo lepší :wink: kojo ve 3,v 7 a pak jsme to ještě oba zalomili do půl 10 :sweat_smile: to se prďolka probudil sám :wink:
15. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky,
Biela krásné fotečky... :wink: to už je princezna ta Natynka!!! Zdá se mi to, nebo nám ty děti tak hrozně moc rychle rostou??? :sweat_smile: Snad budete mít brzy lepší připojení...
Sloni: a postýlku podědíte nebo budete kupovat?
Kači: super spánek :wink: my měli taky dneska luxusní noc... spánek od 22h do 04:00 a pak do 09:15 já, když mě vzbudilo, jak Terka vedle tříská hračkama :dizzy_face: a Kubík do 10 :confused:
Weri: moc ti přeju, abys na svátky nemusela být v porodnici... člověk by řekl, že jako 3rodička bys to mohla mít už rychle, co :wink:
Kdepak máme Hany????

já musím dneska udělat těsto na linecké a kokosové, jinak to nestihnu... hrůza se mnou. Zítra čekáme moc milou návštěvu a jdeme na DISNEY ON ICE - lední revue Mickeyho a Minnie...moc se těším, co na to řekne Terezka. Ve čtvrtek musím udělat taťkovi dort - chtěla bych potahovaný, ale nevím, jestli to zvládnu... máte někdo zkušenost s potahovanými dorty???
15. pro 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Kati, tak jste se hezky vyspinkali :slight_smile:. Já bych taky chtěla spát někdy do půl 10 :grinning: . I když to teda máte s přestávkama zase..
Ahoj Zuzi, postýlku budeme mít zatím půjčenou, takže kupovat nemusíme. I když bych chtěla jinou, tak teď bude investicí víc, takže uvidíme časem, jestli pořídíme jinou, nebo ne.
Jsi fakt šikovná s tím pečením. S dortem já bohužel neporadím, v tom trošku plavu :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Joo, a zítra si to užijte. Bude to určitě krásný a Terezka bude mít radost :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Zuzi jéé tak koukam super noc :wink: :slight_smile: s potahovanejma moc neporadím :sweat_smile: ten jsem ještě nedělala,ale není tady v tématu recepty o nich nějaká diskuse???jéé tak to věřím že už se na tu revue těšíš :wink: to bude odreagováníčko :dizzy_face:
Sloni jj vyspinkali jsme se pěkně :wink: ale upřímě řečeno raději bych vstávala třeba v 6,ale s nocí celoprospanou bez přerušování :sweat_smile: už ani nepamatuju kdy jsem spala v kuse dýl jak ty 3 hoďky :rolling_eyes: :wink: ale nestěžuju si mohlo to být horší-no koneckonců ještě může bejt takže ťuk,ťuk,ťuk rychle to zaklepat na dřevo :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Kati, to jo, máš pravdu. Já sice vstávám o půl 6, ale zase spím v podstatě celou noc. Ale neboj, zase budete spinkat celou noc a já za chvilku zase ne :grinning:
15. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Sloni no uvidíš třeba budete mít hodňoučkýho svištíka a nechá vás vyspinkat :wink: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

konečně mi funguje PC :angry: všechny moc zdravím a Vervě dodatečná mega gratulace! :grinning: Já jsem po IUI, teď už jen čekat...co nám Ježíšek přinese :wink: Budu doufat, tak snad nebudu mít zkažený Vánoce. Nemáte tu nějakou novou těhulku od té doby co jsem tu nebyla?
15. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Lentilko budeme moc držet palce!!! :dizzy_face:
Kači určitě se taky někdy dočkáme :wink: Terezka spala celou noc od cca 10-11měsíců... Kubík už párkrát měl celou noc spaní, ale většinou se tak 2x budí...
Sloni zase se nám to otočí :wink:

nám asi roste zub, ale nevím, já to tam vidím pořád :grinning:
15. pro 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Lentil achóój holka :slight_smile: jééé tak palečky držíme a to všechny co máme :wink: tak snad to budou šťastné vánoce :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzi malýmu asi pěkně svědí ty dásínka :wink: někdy neví co všechno by si do tej hubičky narval :grinning:
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ránko holky,

omlouvám se, ale fakt nestíhám :frowning2: Jak máme doma M., tak jsme to s baráčkem roztočili.Stěhujeme dva pokoje, děláme Kubíkovi pokojíček (postupně samozřejmě) :slight_smile: M.je s námi fakt doma, takže si užívá malýho a já jsem moc ráda :slight_smile: Ještě že mrzne, jinak by jistě betonoval :astonished: :grinning: Cukroví už z větší části mám, takže už jen domazat, apod.Jinak gruntujem celý barák.Kubíček je milionovej, moc nám pomáhá :grinning: odmotává papíry na čištění, hraje si s pomerančem :grinning:

Moc vás zdravím :slight_smile:

Lentil, moc vám držím palce!!!!!!!Ať máte krásný dárek k Vánocům :dizzy_face:

Zuzu, užijte si Mickeyho :slight_smile:

Mějte se hezky :dizzy_face:
16. pro 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno,
Lentil ahoooj, moc držím palečky, ať máte krásný vánoční dárek! Tfuj, tfuj, tfuj, moc štěstíčka přeju!
Zuzi, jej, zoubek. Snad se bude klubat dobře a nebude Kubíka moc zlobit :wink:
Kati :slight_smile:, třeba jo, třeba bude prcek spáč :slight_smile:.
Ahoj Hany, to je dobře, že si Vás taťka užívá :wink: . Vy jste teda ale pilní jako včeličky. Tak ať Vám to jde dobře.
Já už se na to uklízení musím taky vrhnout, ale vůbec se mi nechce :frowning2:.
16. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Hany teda vy pilníci :grinning: tak to je super že si vás manža užívá :dizzy_face:
Sloni a jak budeš přes vánoce doma???jdeš až po novém roce do háku nebo i mezi svátkama?
U nás chulemeníííííí :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Kati, ne, ne, mezi Vánocema naštěstí nejdu :grinning:
U nás taky chumelí, ať přestane :angry: . Ať sněží, až budu doma :grinning:
16. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Sloni tak to je super že budeš doma :wink: :slight_smile: to jsem vždycky záviděla :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
No ty jsi to měla s tou pracovní dobou těžký :frowning2:. Ale tak teď si chvilku od práce odpočineš, i když vlastně mateřská je " práce" na 24 hod. denně, že :grinning: ( myšleno jen v dobrém )
Jsi doma na 3 roky? Pokud teda nebude druhej prcek do tří let :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Sloni jj napsala jsem si to na ty 3,ale ráda bych navázala hhed další :wink: snad se to povede :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Kati, to je pěkný .-). Určitě se povede :wink:
16. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sloni no doufám :sweat_smile: :wink:
16. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Dobré zasněžené ránko :slight_smile:
koukam dneska první???? :confused:
17. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Dobré dopoledne,
na mě včera padla nějaká divná nálada a nějak se mně drží :angry:
Kati, jsi jednička :slight_smile:. Chodíš s prckem ven, když je taková zimucha? Na chvilku vyvětrat asi jo, že? :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
dobré poledne,
tak včera se Mickey moc vydařil... Terezka byla nadšená, oči přilepené na ledu... celou cestu domů vykládala, co tam bylo, i když ty pohádky předtím neznala (Lví král, Petr Pan, Lilo a Stich, Ariel, atd), dneska první slovo po probuzení rybička Šupinka... :grinning:
Teď jsme přilši zvenku a jsme promrzlí jak fík... brrrr
Hany ty jsi pilná! Já se nemůžu dokopat. Dneska budu dělat taťkovi dort (zařekla jsem se, že medovník už ne, bylo jich letos dost, tak chci zkusit potahovaný, ale to už jsem vlastně psala že jo :grinning:)
Sloni: divnou náladu kuš kuš pryč!!!

jsem neodolala a koupila jsem nám lístky do kina 3D na 23.12.... tak snad babička pohlídá děti... :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
No hurááá konečně tu nestraším sama :grinning:
Sloni jj chodíme každý den tak na ty 2 hoďky :wink: páč prďola přes den jinak než na prošce nespí :wink: a s náladou hnusnou pryč :wink: venku je snííííh miminko je v bříšku a vánoce s volnem za dveřma tak nač smutnit :wink: :dizzy_face: co mam říkat já? čekám na závoz uhlí(už hodinu) a mam hláááád :grinning: ale nechci se pouštět do cmudění než to přivezou,ale pak bude prcek zase brekavej páč bude mít hlad on a musí vydržet do 1 :rolling_eyes: :wink: takže opět bude oběd s muzikou
Zuzi tak to je super že se líbilo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a dortík se ti určo povede páč jsi šikula šikovná :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Zuzi, tak to je paráda, že se líbilo a jsou takový krásný zážitky :slight_smile:.
A jak píše Kaťulka, jsi šikulka, dort se určitě povede :wink: a taťka bude mít radost.
Kati, tý jo, na 2 hoď. :slight_smile:, tak to je super. Utíkej se napapat a kdyby přivezli uhlí, tak jim řekni, ať počkají, že ty jsi taky musela počkat :grinning: . Nemáš ty to taky, holka, jednoduchý. Ale Honzíkům úsměv Ti to pak vynahradí, že :wink:
Děkuju, holky, za povzbuzení :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Kači koukám máte taky veselo...
holky děkuji za důvěru, snad se to povede aspoň trochu, páč nejsem profi kuchařka tak mi stačí, aby se to povedlo na oko trošku, a na chuť víc :wink:
pořád koumám, jak krém patří pod marcipánové potahování. Máslový být nesmí, pudinkový taťka nerad... tak nevím...
Sloni není zač... posílám trochu sluníčka, tady ještě svítí :wink:
17. pro 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Tak uhlí přivezli a to už malej začínal ječánkovat :sweat_smile: tak jsem mu pak šoupla mrkvovou šťávičku aby vydržel :sweat_smile: :grinning: a jen jsem si docmudila svoje papů tak vypli elektřinu :confounded: no tím mě tady mírně nasejřili :angry: :grinning: a pak jsme šli ven :wink: :slight_smile: a teď tu špunt piští na zemi na dece :grinning: -toť v kosce neše odpoledne :grinning:
17. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás zase sněží :unamused:
Kati, to jsi měla teda " dobrodružný" odpoledne :wink:.
Nám vypla naposledy elektrika, když byly ty povodně. Doufám, že už nebudou ani povodně, ani vyplá elektrika, ťuk, ťuk :grinning:
Krásný den :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré zasněžené ráno holky,

jelikož jsem dneska poslední den v práci pak mám dovolenou chci Vám Všem popřát
KRÁSNÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA, HODNÉ DĚTIČKY A MOOOOOOOOOOC LÁSKY A SPOKOJENOSTI.

A nám snažilkám brzké úspěchy....
18. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Ahoj Neuzilko :slight_smile: :slight_smile: děkujeme za krásné přání a taky přejeme krásné vánoce a hlavně slpněná přání všem snažilkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sloni jj akčí odpolko :grinning: :wink: a ještě akčnější bude zítra až budem sklízet to uhlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj Neužil, děkujeme za přáníčko a Tobě taky nádherné Vánoce, hlavně pohodu a úsměv na tváři a brzo splněné to největší přání :wink:
Kati, jej, tak to nezávidím. Ty budeš taky sklízet? Jestli jo, tak hlavně opatrně, víš, že jsi křehká žena :wink: ( teda mně doma tohle tvrzení většinou neprošlo :grinning: ).
18. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.