• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brečí před spaním? co na to zabíra?

(Zamčená)
25. dubna 2014 
také se vám stáva že dítko brečí že nemuže spát ? jakje ukonejšíte ? co vám pomuže aby usnul?u nas to přez den je dost časté a dokud ho neukolébam tak neusne ,večer to začína být podobné pokud není unavený že usne u kojení děkuju za rady
24. dub 2014 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Nám tohle dělal a dodnes dělá Mareček,když je přetaženej..on už je teda velkej,ale když byl miminko,tak když jsem ho krmila a pak se snažila ho hned uspat,tak to nešlo..důlležité jsou rituály,,dítě by nemělo být přetažené,ale příjemně unavené..myslím,že tvuj drobeček se chce mazilkovat,dopřej mu to,ale fakt nečekej,až bude příliš přetažený..když ho budeš chovat,tak ho zkus jen tak mimochodem položit na postel,klidně na něj mluv a hned neodchazej,naopak si lehni k němu (ono se to nezblázní,když si dáchnete na veliký posteli oba)a nebo pokud chceš,aby spinkal jen ve své postýlce,tak od něj neodchazej,..neříkám,že tohle pomuže,píšu jen,jak jsem to dělala já..chvili vždycky brečel,ale potom když mě vedle sebe vnímal,tak už usínal bez problemu
25. dub 2014 v 06:55  • Odpověz
autor
@marecekavendulka ,tohle funguje praktikujeme to večer a ráno ale přez den jako by byla postýlka prokletá .a proste tam nechce být.nakonec ho uhoupu v autosedačce zazvuku pračky v koupelně.,pravě že by se jen nosil a choval a žádal společnost ale pak doma není ani jídlo ani uklid. prostě nevím jak to zkloubit ..on chce pořad jen pozornost.
25. dub 2014 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
my první nosili na rukách a usnula nejlíp na mě, když si položila hlavičku na prsa a já s ní chodila.....
druhou jsme nosili chvíli, pak začala chtít usínat sama s dekou....usmála se, my ji popusinkovali, pohladili a odešli a ona v klidu usnula
25. dub 2014 v 09:02  • Odpověz
@mysljaja no tak neuklízej a nevař,jídlo se dá třeba dovést z jídelny (jsou i se zdravou výživou,takže po této stránce byste s mužem zkrátka nepřišli)..jako nechci ti radit,abys měla doma bordel a špínu :grinning:,ale třeba o vikendu,pokud to jde,tak dej malou na hlídání manželovi a uklid co je potřeba..nebo tak nějak..vše se dá zkloubit....já jsem taky měla nosítko an prcka,když sem potřebovala uklidit,tak sem ho měla u sebe aobě ruce přitom volné :slight_smile: :wink:
25. dub 2014 v 11:29  • Odpověz
@mysljaja proboha jsou mu dva měsíce, vykašli se na všechno a věnuj se mu, ani nevíš jak strašně rychle to uteče! .... až bude mít půl roku, budeš vzpomínat na dobu kdy ses mu věnovala a usínali jste spolu na velké posteli
... já když jsem měla dcerku takhle maličkou, občas jsem si skočila naproti do restaurace pro hotovku, abych nemusela ztrácet čas u plotny (předem jsem si tam zavolala, aby mi jídlo připravili ssebou, abych tam neztrácela čas) ... nebo když už vaříš, uvař vždycky rovnou o dvě porce jídla víc a ty si dej do mrazáku, v den krize jen jídlo rozmrazíš a hotovo (já tohle dělala před porodem, takže po návratu z porodnice jsem pro sebe vařit nemusela a muž se obstaral sám) ... nemáš lehátko, kam bys ho dala když třeba vaříš v kuchyni? ... aby na tebe viděl a necítil se sám ... má usínáčka? my měli dva, vždycky když s jedním malá spinkala, tak druhého jsem měla na prsou, když jsem jí ho potom na další spaní dala, cítila z něj mě (a mlíko samozřejmě), přikryla si jím obličej a to ji zklidnilo ... co takhle když ho dáš spát, zůstat u něj, položit mu ruku přes půl tvářičky a jedním prstem ho pomalu hladit?
... nesnaž se ho hned naučit usínat v postýlce, ať klidně usne s tebou (nejlíp v zavince) a potom ho do postýlky přenes, aby se v ní probudil ... takhle si na ni zvykne a bude se v ní cítit bezpečně
... ... může se to zdát jako drobnosti, ale na miminka tohle fakt zabírá :sunglasses:
Hlavně se nesnaž být superžena a mít všechno perfektní, teď je důležité mimčo a všechno ostatní počká.
Mmch. uklidit může tatínek, když příjde domů :slight_smile:
25. dub 2014 v 11:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.