• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnová ELLE s taškou

(Zamčená)
1. března 2010 
Ahoj, holky, chci vás poprosit, nevíte některá, kde bych mohla ještě sehnat březnové vydání ELLE? Nejde mi ani tak o časopis, jako o tašku, která k tomuhle číslu byla přibalená a která by se mi moc hodila na cvičení. Zjistila jsem to bohužel pozdě a všude mi říkají, že už je číslo vyprodané. Nevíte některá, jak by se ještě dalo sehnat? Nebo o někom, kdo třeba tašku nevyužije? Ráda koupím... Díky moc za tipy.
12. bře 2007 v 09:45  • Odpověz
halka: já bych ti ji možná byla schopná sehnat v práci..dělám i tisk..takže ji určitě někde na trezoru mít budu..ale nic neslibuju...ale bude se teprve vracet..takže musíš vydržet :wink:
12. bře 2007 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
sisstin, no tak to bys byla HROZNĚ MOC hodná, a za jak dlouho myslíš, že by to mohlo být?
12. bře 2007 v 10:06  • Odpověz
halka, já to číslo mám doma i s taškou :grinning: takže pokud ji chceš,napiš mi do IP na Tebe adresu a ráda ji zašlu. :slight_smile:
12. bře 2007 v 10:08  • Odpověz
ahojte holky,
to Elle jsem taky sháněla jak mohla, i jsem zapojila manžela, ale marně, kdyby byla nějaká navíc, ráda také koupím :o))
12. bře 2007 v 16:37  • Odpověz
holky pokud má někdo zájem o tohle březnové číslo s taškou,písněte mi do IP.Nejsem si jistá,zda můžu sem uvádět kontakty :slight_smile:
12. bře 2007 v 17:10  • Odpověz
ahojky taky shanim breznovou elle! ta taska je uuplne skvela, a kdyz jsem ji mohla mit tak mi ji nakonec vyfoukl nekdo jiny :frowning2: moc prosim jestli ji jeste nekdo ma ozvete se! budu moc vdecna! :slight_smile:
15. bře 2007 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj, taky bych moc chtěla poprosit, pokud by to šlo. Taška je naprosto úžasná. Oblítala jsem fakt co jsem mohla, ale nic. Kdyby se tady našla nějaká dobrá duše, byla bych moc ráda :wink:
26. bře 2009 ve 02:01  • Odpověz
ted bude daleko hezci taska v Marianne a pristi mesic penezenka ve stejnym stylu.

Elle tasku mam, jede se mnou dneska do MIlana
26. bře 2009 v 07:17  • Odpověz
kristi ted v dubnovem cisle Marianne?a jaka je velikostne nevis?
26. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
tak Marianne s peněženkou mám doma, ale stálo to 99,-Kč :angry: . Já si Marianne kupuji pravidelně, takže peněženku asi pošlu dál, takovéhle dárky k časopisům, kdy to pak nosí každý druhý se mi nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

halka, ty tašky se určitě budou prodávat na Aukru i MMB-spousta lidí pak tyhle zdarma dárky prodává.
26. bře 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
dubnove cislo - krokodyli penezenka rekla bych rozmerove 20 x 10 cm. takova ta vetsi, vylozene damska - cena, hneda, tmave cervena

kvetnove cislo - kabelka ( spis taska) jednoduchy styl tak 30x40 cm, stejne barvy :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Lendy halka sháněla tu tašku více jak před dvěma lety, myslíš že má stále zájem? :grinning:
26. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
aha, tak to jsem zase mimo :grinning:
ale teď byla k březnový Elle taky taška zdarma, taková malá cestovní
26. bře 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to jsme dobry paka teda....

no nic, mam breznovou tasku, dubnovou penezenku a kvetnovou tasku si taky poridim, at jsem IN
26. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj, mně se zdají teda ty dárky k časopisům dost nekvalitní, nikdy pak nevím, co s tím mám dělat :sunglasses:
26. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
kristi, jedeš nakupovat? taky bych jela, ale mimi.... :sunglasses:
26. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
dva roky zpátky tam měli beztak i podpatky, ne?
26. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
jaký podpatky? :grinning:
26. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
no takový ty botky na dvou špicích ... podpadky :grinning:
nebo to tam nedávali?
to je škoda, bych si koupil
:wink: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
u nas v tesku vcera byla pohozena nekde v zapadlisti dole :grinning: asi to nikdo nechtel,ale dneska uz tam nejedu ,zitra kuknu..
26. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
nobody, jojo, už si vzpomínám :wink:
26. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
holly, ja si to beru na dovcu a kdyz se mi s tim neco stane, rovnou to vyhazuju, za 50 Kc necekam nic kvalitniho...

a jedu spis na cumendu, to vis, krize :wink:
26. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
aponchie, a opravdu tam vydržela dva roky? :sunglasses: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
holly co ja vim mozna staleti nikdo to nechce aspon u nas :grinning:

kristi to bych nedala psychicky jen cumet :grinning: :grinning: kam do Italie?sme byli v Mantova a je tam nadhernej obchod hello kitty na posrani vyloha,ale nastesti meli zavreno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
jesteze me Kitty ale totalne nebere, ufff. Jedem do Milanam jako samo, ze penize mam, ale nehodlam si neco koupit jen proto, ze tam jedu, takze pokud tam bude neco zajimavyho a levnejsiho,tak super, a pokud ne, neposeru se a pockam si
26. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
milano sakra..tak feragamo :sunglasses: budes mit cas se kuknout na parfemy?
26. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
budu, potrebujes neco? vyfotit, ocuchat, koupit??
26. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
no prave nikde nejde u nas sehnat pac se prej nedovazi Fendi Theorema parfem je to klasika od Fendi jenze u nas sou same nahrazky nebo na netu a ja to kupovala pred lety v Harrods a psala sem jim a nemaji taky teda oni chtela bych vedet jestli tam je a kolik stoji EDP 100ml je to lahvicka zkusim nafotit mmt
26. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
napisu si to na papirek a uvidim, co muzu delat....
26. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
kristi dala sem foto do alba prvni fotka je origos to druhe mi dovezl kamarad z UK no chlap nevedel co s tim a vzal to nekde v Tesku v Londyne za 5liber :grinning:
26. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.