• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brno a okolí (Bílovice, Řícmanice, Kanice, Ochoz)

(Zamčená)
26. dubna 2011 
Ahojte, nenajde se nějaká mamina z tohoto okolí? Jsem tu nová, absolutně nikoho tu neznám, tak bych uvítala, kdybych tu na někoho narazila :wink: Uplně nejlíp, kdyby se mnou třeba i některá chodila někam cvičit plus nějaký aktivity s prckama :sunglasses:
2. led 2011 ve 22:05  • Odpověz
autor
stále žádná maminka z tohoto okolí ? :confounded:
26. dub 2011 v 16:56  • Odpověz
@gabrielaa Ahoj, my bydlíme v Husovicích a taky hledáme někoho na společný aktivity. Sice nejsme z uvedených míst, ale není to od nás moc daleko. Odkud jsi ty?
26. dub 2011 v 17:03  • Odpověz
autor
@miriska z Kanic :slight_smile: daleko to není, problém je, že do Brna se zatím s malou moc nedostanu, páč máme jen jedno auto a to si bere stejně vždy přítel do práce, ale myslím si, že by se to určitě dalo nějak vymyslet :slight_smile:
26. dub 2011 v 17:08  • Odpověz
autor
@miriska a koukám, že máme my dvě téměř stejný věk a malá bude mít teď 6 měsíců, takže jsou nastejno i prckové
26. dub 2011 v 17:08  • Odpověz
@gabrielaa No právě, registruju tě tu už dýl :slight_smile: aha, bez toho auta je to blbý :frowning2: Kanice už jsou celkem daleko, my chodíme na procházky do Obřan a od Bílovic už je to kousek...
A co děláš celý dny s malou? Já jsem do nedávna bydlela taky kousek od Brna a to bylo hrozný, byla jsem tam jak ve vězení :frowning2:
26. dub 2011 v 18:20  • Odpověz
autor
@miriska v bílovicích je super cesta na procházky ) je to různý, když je pěkně, tak chodíme odpoledne ven, přes den toho moc nenaspí, takže si hrajeme, na posteli, hrací dece, když potřebuju něco udělat, tak ji nechám chvíli v lehátku..
O tom vězení mi povídej. Zrovna včera jsem si stěžovala chlapovi, že mě to tady občas už štve. Předtím jsme totiž bydleli v Brně.
26. dub 2011 v 19:19  • Odpověz
@gabrielaa A to jste si tam koupili nějakej domeček? taky jsem byla pořád zavřená doma, protože bez auta jet do Brna bylo na dlouho a než jsem někam dojela tak malej už byl protivnej :frowning2:
Jojo v bílovicích je to fajn, taky tam někdy jezdíme. teď koukám, že mě tam jede i autobus, tak můžeme jít někdy na společnou procházku :slight_smile:
26. dub 2011 v 19:52  • Odpověz
autor
@miriska dostali jsme nabídku od otce přítele, uvolnil se tady jeden domek, tak to postupně opravujeme, je to běh na hodně dlouho :frowning2: ale tak pro malou je to super a až bude trošku větší, tak ta dostupnost do Brna bude lepší i jinak než autem..
JJ, taky mi tam jede bus, takže klidně jak bude pěkně, tak můžeme vyrazit, a pak dát kafčo na zahrádce :sunglasses:
Chystáš se s malým na plavání?
26. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz
@gabrielaa Aha, no já to znám, rekonstruovali jsme teď byt a bylo to teda něco :frowning2:
jojo, chystáme se na plavaní tak za měsíc, ale musím vymyslet kam budem chodit.
no to by bylo fajn :slight_smile: mě to docela chybí jít ven s někým kdo taky veze kočárek a mám s ním o čem pokecat. kamarádky co děcka nemají tak by jen vozily a já si s nima ani nemám moc co říct :frowning2:
26. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz
autor
@miriska to mi povídej, od té doby co jsem otěhotněla si připadnu uplně mimo. Ty ostatní kamošky si se mnou nepokecají o tom jak měním plínky, že roste zub a podobně :confounded:
Já právě taky uvažuji, že jak nám bude ten půl rok, tak že bysme začali chodit, jen se teda ještě musím zeptat na rehabkách, cvičím s malou Vojtovku, tak jestli budeme moct. A rozhodně budu muset někam do Brna, tak už bych se měla asi pomalu rozhodnout
26. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz
@gabrielaa já se dívala na tyto plaváníčka:
http://www.plavacci.com/?hide=1
http://www.filia.cz/Stranka_Tydenni_kurzy_kojenci,Language=Cz.htm

No právě, kamošky co mají mimča tak nejsou z Brna a co jsou kamošky v Brně tak ty jsou uplně někde jinde :frowning2:
A jak dlouho musíte cvičit vojtovku?
26. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz
autor
@miriska to druhý koukám začínají až v srpnu.. Zatím cvičíme dva měsíce a začátkem května jdeme na kontrolu k dr, která rozhodne, jestli budeme cvičit dál nebo ne, ale zatím to vypadá, že možná jo, páč i když už se krásně obrací na obě strany a pase pěkně koníky, tak má pořád slabší svaly a zatuhlej krček
26. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.