• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brno-výpredaje

(Zamčená)
4. ledna 2009 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.
Kočky z Brna, sú už výpredaje? Zaujíma ma Vaňkovka, Olympia.... a aké sú ? Ďakujem
3. led 2009 v 09:50  • Odpověz
výprodeje začaly hned 26.12. a jsou dost o ničem. Slevy jsou sice až 70% ale na hadry,který se hodí tak na 50ti letý a víc :frowning2:
3. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.
autor
No, to nie je bohviečo.
Ja chodievam do Orsay, HaM, NEXT, CaA, Comtessa ....
Vieš aj konkrétne o týchto obchodoch?
3. led 2009 v 10:33  • Odpověz
tak záleží na vkusu, mě se nelíbilo nikde, všude tmavý a usedlý oblečení, pro mladý nic moc. Jo, akorát NEXT, tam jsou super kousky. Hlavně teda pro děti :grinning: Orsay už je přebraný. Ale zkus to...třeba natrefíš.
A ty jsi odkud? Já slyšela, že Bratislava je super na oblečení...
3. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Upozornění
autor
Ja som z Trenčína, radi chodíme do Brna, Bratislava sa nám zdá drahá aj po zľavách.
Chcela by som ísť aj do Rakúska, keď už máme euro aj my,možno vyrazíme ta, tam sú vraj najlepšie ceny.
3. led 2009 v 10:42  • Odpověz
jj Rakousko je nejlepší. A vemte to přes Hatě a Freeport, tam je to taky dobrý, sportovní i společenský, je to teda outlet :wink:
3. led 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojte holky,

nemáte nějaký tip na levné těhu oblečení? Brno, Bratislava, Rakousko? Díky moc předem :slight_smile:
3. led 2009 v 10:56  • Odpověz
Upozornění
autor
Blani, neviem ti poradiť. Ja čo som vždy videla originál na tehotné, bolo to vždy drahé, by som povedala predražené. Ja som skôr nosievala také rozšírené tričká, kupované v normálnom obchode, ale strih voľnejší, nie na telo. Teraz je tá móda taká voľná. Sukne na gumu.
Ale nohavice hlavne teraz v zime, alebo na jar, potrebuješ tehotenské.
4. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Výprodeje jsou , ale je tam hlava na hlavě a je to o ničem :unamused:
4. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Mata, díky :slight_smile: Mně jde právě o ty kalhoty, už mě rifle strašně tlačí...S vrškem už si nějak poradím :slight_smile: Fakt nechápu, proč mají těhu věci tak předražené! Je to celé postavené na hlavu, ale co už :wink:
4. led 2009 v 10:14  • Odpověz
blani2: celkem levné věci pro těhulky mají ve Vyškově u nemocnice, já tam koupila super těhu kalhoty za 500 a tričko kolem 30O
4. led 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
jo holky, s těma cenama těhuoblečení jsem to nikdy nepochopila, fakt drahý, trička a vršky se fakt dají nosit normální akorát větší velikosti, ale kalhoty obzvlášť v zimě jsou potřeba :unamused: Já jsem to měla z CaA.
4. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Teď měli výprodej v Tveretu ve Špalíčku, měli slevněné těhotenské kalhoty na 600-800Kč. Je to už hodně rozebrané zejména ve velikostech S. Taky jsem viděla slevy na těhotenské v CA. Jinak těhotenské oblečení jsem si kupovala něco v Centrumu, v Litexu a v Omeze. Jednou jsem nakoukla do Rozkvětu, ale tam mi to přišlo strašně drahý.
4. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já jsem za celý těhu měla těhu jenom dvoje kalhoty - jedny bílý capri (koupeno v CaA v akci) a pak asi měsíc před porodem se ochladilo a já mělo veliký břicho, tak jsem si koupila zase v CaA těhu rifle. Oboje jsem teď půjčila ségře. Nic jiného těhu jsem neměla - ceny jsem taky nechápala. Já jsem to odchodila v různých tunikách z CaA - nakupovala jsem větší velikosti - převážně se slevama, takže to bylo super. Některé myslím využiji jako volnější i v létě.
4. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
já jsem taky měla jenom dvoje kalhoty, v zimě rifle a černý. A navrch jsem nosila dost oblečení, co jsem měla i před a nosím ho pořád, nechápu, ale nějak se natáhlo :grinning:
4. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.