• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brno výstaviště- Vše pro dítě 18-22.3

(Zamčená)
4. února 2009 
Ahoj holky nevíte něco bližšího to této výstavě na brněnském výstavišti? Jelikož jsem od Brna dost daleko tak bych ráda několik info než tam vyrazíme, jestli je to fakt četla jsem to v časopise maminka a jestli někdo nevíte jestli už se tam něco takového pořádalo a jestli to stálo za to moc děkuji za odpovědi
3. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
3. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
chtela jsem jit loni ale porodila sem driv :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
winii my tam s přítelem byli loni a letos se chystáme zas :wink: :sunglasses: Loni tam bylo sice mraky lidí :confused: ale to se dalo čekat.
:sunglasses:
letos už tam chceme pořádně ochmatat vybrané kočárky a něco málo už nakoupit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
díky moc :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
winii určitě si to užijete.... :grinning: přítel se nechal hlavně ukecat na to že tam probíhala i výstava rybářství :grinning: což on teda můůůůže :confused: a nakonec stejně nejvíc v tom miminkovským pavilonu byl on :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a pokud můžu doporučit jeďte o víkendu sice více lidí ale zase vstupenka jen 70 my loni byli v pátek a za vstupenku ve všední den bylo 150 (nebo 140 teď přesně nevím) :sunglasses:
3. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
aguaverde díky moc už teďka se nemůžu dočkat :dizzy_face:
4. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.