• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Brusleni na zamrzlem rybniku

(Zamčená)
7. února 2010 
holky manzel chce vzit deti bruslit na zamerzlej rybnik, ale ja se bojim uz tolik nemrzne, at jdou radeji na staion,manzel si to nechce rozmluvit
6. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Být tebou tak mu to důrazně zakážu, já bych se bála taky. Radši zaplatím peníze a vím, že moje děti budou v bezpečí.
6. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
tak tohle tem aj je dnes aktualni.
Moje tchyne s tchanem vzali dnes nasi 22 mesicni dcerku na zamrzlej rybnik, a to uz je par dnu nad nuou.
Prijeli jsme k nim vikend. Vzali malou ven. a pak nam ukazovali fotky jak mala beha po rybniku a tchyne od ni stoji daleko.
No kdyz nam to řikali tak sjem s manželem samozřejme vylitli a jestli to myslej važne.
Oni se ješte urazili a řekli co by se jako mohlo stát. a že oni yvchovali dvě děti a nic se jim nikdy nestaloa td atd.
A to porad chtej at jim tu dcerku enchame na par dni.
Tak sjme řekli neee až ji bude 18 let.A zitra se balime a jedem domu. oni delaj přesne opajk než jim řeknou. Malou v lete nenamažou na sluničku atd.
6. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
my mame rybnik za barekem a sneska jsem slysela ze bruslijou. neni tu hloubka,ale nebyli jsme tam. Loni tam pritel hral kokej, tak sme se tam s malym sli kuknout a stali sme jen u kraje a ja u neho...ja by jsem mu to nedovolila, mam z toho respekt jako hrom.bala jsem se uz jako dite... :sweat_smile: takze radeji na zimak nez na rybnik...

beru tak to je teda sila... :angry:
6. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
janule to je sila vid

to by me nenapadlo ze ji tam vemou

ted jsou urazeny
6. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
a jeste za tohle byt urazeny...?? toz to uz vubec nechapu.... co se mohlo stat ani nedomyslet :cry: to by si u me pohnijili na maximum...
jeste ze mas zastani v muzovi... :wink:
6. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Oni delaj porad naschvali, co řeknem mi tak udelaj opak, jako ze neumime vychovavat. Nastesti bydlej 150km daleko.
V lete jsme jim malou nechali na dopoledne. a rikame namazte ji tady detskym opalovacim kremem, faktor 50. prijeli sjme kolem poledne, mala v plavečkách na sluníčku.
Porad neco.
Ale s tim ledem to nas fakt dorazili. Vubec nechci domyslet co by se mohlo stat.
6. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
mi melo bejt my
6. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
v tom prispevku sjme to nedopsala, no a oni ji samozrejme v tom paraku nenamazali a rekli my vas taky nemazali kdyz sjte byli maly a žijete :frowning2:
6. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
hmm toz tam bych jako odmitala jim dite nechat bez naseho dozoru... :unamused: no to ani nedomyslej co by se mohlo stat...me se nastesti nikdy nic nestalo ani nevim o nikom z meho okoli,ale proste ja sama na led nevlezu tak malej taky ne... respekt je respekt...
6. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
tak manžel dostal rozum a pujdou na stadion :slight_smile:
6. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
vendeta to je dobre...co ho presvedcilo..?
7. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
my byli na ryniku bruslit minuly tyden ale to jeste mrzlo ted uz bysme nesli kdyz bylo nad nulou navic uz ted bylo videt ze tam prosakuje voda takze v tomhle pocasi na stadion
7. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Bruslení na rybníku je fajn, celé dětství tedy to bruslící jsem prožila jen na rybníku, kde jsme bruslily všechny děcka z vesnice, hrál se tam hokej, prostě príma zábava, ale pokud je hodně nad nulou tak už to je trochu ošemetný, člověk neví so se může stát. Našim dětem to rozhodně zakazovat nebudu a pokud prarodiče tam děcka vezmou tak mi to vadit nebude. Na stadionu jsem nikdy nebyla, jezdit do kola v houfu lidí by me nebavilo, to zábavu moc nepřipomíná.
7. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.