• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
Ahojky rok 2008 byl pro me dost hustej a hroznej a doufam ze ten novej bude lepsi. :wink:
Chci aby tohle bylo vesele tema a podporovali jsem se :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
adjar zdravím. Ty už se snažíš o miminko nebo to máš teprve v plánu? Jasně, že ten rok 2009 musí být úspěšný, tento rok sis vybrala všechno zlé a teď bude už jen to dobré. :wink:
11. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
ade no ja se snazim o druhe, ale doma zadne nemam. A chci si nabrat silu a bavit se o ruznych vecech a co ty ty se snazis?? Ja mela priserny rok.
11. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
Ano snažím před měsícem to nedopadlo miminko se neudrželo tak snad ten příští rok bude úspěšný. Musí končím výšku tak aby nebyl? Jaktože byl strašný?
11. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Ade ja prisla v breznu o naseho chlapecka byla jsem v 21tt. A ted nam nejde to znova no. uz se snazime pul roku a nic a za celych 9 mesicu se mi nesrovnal cyklus. A jsem psychicky hotova.
11. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
ade ja tu budu za hodinu.
Já měla rok 2008 báječnej, ale po***** se to v jednom mizerným okamžiku, takže celkovej dojem nic moc, ale bude líp, určitě, musí! :slight_smile:
Aha Ad tak to mě moc mrzý to je opravdu strašné. A řešíš to nějak s mudrem? Víš ona bohužel psychika dělá strašně moc.
11. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
len ahojky vitam te v nasem spolku cekatelek na lepsi zitrky. Copak se stalo???
11. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
ade jo ted chodim na psychiatrii ale zdam se mu docela rozumna a ok.
11. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Len ahojík :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Ad rozumná určitě ano, ale přijít o miminko není jenom tak já studuju sociální práci takže psychologii jsem měla dva roky a vím svoje. Mooc Ti přeju aby se Ti v dalším roce miminko podařilo a bylo až do konce.
11. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
äde no ja jsem zdravotni sestra takze taky neco o ni vim, ale ja sem hodne hotova diky cyklu kazdej cyklus je stejnej
11. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
holky budu tu za hodinu.
Ahojky adajar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak dlouhý máš cyklus? Nebo v čem je problém? Nemáš ovulku?
11. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
Ada, tři roky se pokoušíme otěhotnět, nakonec došlo i na IVF a já viděla poprvý v životě // na testu... No ale bohužel, nebylo nám souzeno :unamused: Nějak vím, že revize není zase až tak šílená tragédie, ale je to ještě čerstvý. Tak snad příště, no, musím se přesvědčit k optimismu, že příště snad aspoň nebudeme muset čekat tak dlouho :slight_smile: Momentální cíl je - další Vánoce už chci bejt konečně těhotná! :grinning:
11. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahojky len :dizzy_face:
Moc ti držím palce.. už jsem se potkaly jinde :wink:
TAky doufám že příští rok bude lepší..
my do něj vstoupíme se sepsanou žádostí o naše první IVF
11. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
Jinak jo, 21tt, hrozný věci se dneska dějou :pensive: Tak já tobě přeju jinej cíl - příští Vánoce ať už jste pod stromečkem minimálně tři :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
Wrtulko, taky dobrej start :slight_smile: Já zatím nevím, kdy půjdeme do dalšího, možná březen, ale jiskřička naděje kdesi hoří, že se stane zázrak a tentokrát si celej ten šílenej proces budu moct odpustit :wink:
11. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
Mimochodem - nechce někdo začít ten úspěšnej rok s novým štěnětem? Teď mi přišel od kolegy mail, jsou to kříženci, samá větší plemena, ale vypadají fantasticky :dizzy_face:
11. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
Teda holky je to ale nespravedlivé že? Taková dlouhá cesta k tomu abysme byly šťastné a měly miminka. Já se snažím od května takže poměrně krátká doba oproti vám, ale i tato doba mě už začíná děsit. Mě se minulý měsíc taky ukázaly //, ale miminko se neudrželo.
11. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
Len taky doufám v zázrak..
jenže jak se u nás může stát? S 0% morfologií? To by fakt byl zázkrak :frowning2: jak dělo..
U vás když vlastně jste zdraví tak ta šance je.. i když o co větší než u nás? To nikdo neví..
Len a to je ten proces kolem IVF tak nepříjemnej? Není to že se těšíš? Příjemný mrazení?
11. pro 2008 v 09:44  • Odpověz
Len já bych pejska i chtěla, ale jsme všichni v práci až do večera takže by se o něho neměl kdo starat byl by chudáček.
11. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
Wrtul, já ti nevím :unamused: Fakt je, že já do toho vstupovala bez nějakýho velikýho přesvědčení, pořád jsem si říkala, jestli na to moc nespěcháme, přestože doktoři to jednoznačně po takový době doporučovali :unamused: Měla jsem dlouhý protokol, takže prvních 14 dní stavy jak v přechodu, stimulace taky žádnej zázrak, migrény, zvracení, břicho nafouklý... Ale asi nejhorší to paradoxně bylo, co jsem našla pozitivní test, to jsem se celou dobu klepala hrůzou, odpočítávala dny do dalších ultrazvuků - no prostě na mě osobně to působilo tak, že když mě vezli z nemocnice po revizi, měla jsem pocit, že jsem od září snad ani nežila. Koukala jsem z okna, ono sněžilo a já se hrozně divila, že je venku sníh - v tuhle roční dobu? (měsíc do Vánoc :grinning: ) Od začátku října doteď žádnej sex, to já taky blbě nesu, ani sklenička vína, no prostě jak kdybych byla na jiný planetě...

ale můžu tě uklidnit, že spousta lidí to zvládá úplně v pohodě, tak se ničeho neboj :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Len..
já vím může to být v pohodě a může to být mnohem horší než co máš za sebou ty :frowning2:
asi taky budu mít dlouhý protokol..
a přiznám se že takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlela.. že budu jako v přechodu a pak naopak ta stimulace..
Víš čeho jsem se třeba bála? Co když mě těma hormonama opravdu uvedou do přechodu? A už se z něj nevrátím? Je to asi blbost... nebo není?
Pak ta stimulace tam se bojím toho OHSS nebo jak se to píše..
Ale moc se těším na to až si budu volat jak se daří embrijkům.. budu mít naději.. ta to snad všechno vyrovná..
ten strach ..snad mi nic moc nebude..
A len chápu to s tou jinou planetou dokonale.. Tohle kdo nezažil nepochopí.. Já si po zjištění manželova problému připadala jako by mě někdo posadil na řetězák a točil se mnou a točil.. mě bylo blbě pořád točil..
a přitom svět kolem nás jde pořád stejně..
11. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahojky tak já do toho přištího roku vkladám všechnu naději. Tento stál za prd :unamused:
11. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
misicko ahoj. Musíme věřit, že tento bude o sto procent lepší. :wink:
11. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
Wrtulko, neboj :wink: Ta zastavovačka má omezenou účinnost - přestane po ní dočasně hypofýza produkovat hormony, takže se tělo chová jak v přechodu, ale jakmile injekce z těla vyprchá, hypofýza se zase rozběhne :slight_smile: A OHSS - nevím, já měla opačný problém, folikulů narostlo celkem málo, takže jsem se bála, ať mi mají vůbec co zavádět. Jenomže tohle je hrozně individuální - někdo neotěhotní s třiceti vajíčkama a někomu stačí jedno jediný. Tak neboj, myslím, že v tvém případě je schválená žádost na IVF opravdu pořádným a hodně nadějným krokem do roku 2009 :slight_smile:
11. pro 2008 v 10:10  • Odpověz
Len díky..
to s tou zastavovačkou jsi mě uklidnila :dizzy_face: uf
a to si teda píchá člověk hromony celý měsíc vlastně ? :fearful: Prvně ty zastavovací apak ty druhé?
Moc nechápu proč jsou prvně ty zastavovací a nejde rovnou píchat ty stimulační..
No doktorka si myslí že na hormony budu dobře reagovat.. jelikož mi nic není tak doufám že i kvalita vajíček bude dobrá.. čeho se bojím jsou spermijky s tou naší špatnou morfologií se bojím že budou i embrijka nekvalitní.. no uvidíme..snažím se aby byl manža co nejvíc v pohodě.. jedli vitamínky tak snad vyprodukuje nějaké kvalitnější kusy..škoda že se na to ICSI použít ta nová metoda PICSI to bych se bála o něco míň..
11. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych se k vám přidala, nám letošek taky moc štěstí nepřinesl, taky jsem prodělala revizi v dubnu, a od tý doby se nedaří.
Tak přeju moc nám všem ať ten novej rok stojí za to a ať se dočkáme miminek!!! :slight_smile:
11. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.