• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
Ahojky tercie taky ti moc držím palečky..
Doufám nový rok bude úspěšný pro nás všechny!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
Wrtul, záleží, co dostaneš za léky. Já třeba měla tu zastavovačku jednorázovou - píchli ji, pak 14 dní nic (až na ty návaly) a potom deset dní stimulačních injekcí :slight_smile:
Ty zastavovací jsou právě proto, aby tělo neprodukovalo svoje přirozený hormony, který by se jim do toho pletly, a oni by to neměli pod kontrolou. A co je nejdůležitější - aby tělo nevyslalo signál k prasknutí folikulů - oni si ho musí sami načasovat tak, aby byly správně zralé přesně v tu hodinu, kdy tě vezou na sál na punkci :slight_smile:
11. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
terci četla jsem tvůj albumek je mi to líto :frowning2:
doufám že brzo objevíš // a budou to ty které skončí krásným miminem v náručí!!
len aha.. no uvidíme.. jsem zvědavá a všechno se vlastně dozvím za týden to jdeme sepsat tu žádost a já se vyptám na co půjde..
- jak poznám OHSS
- jaká vyšetření by byla před IvF ještě vhodná?
- co mám čekat a čeho se bát..
- jaké můžu mít následky do budoucna (už jsem tu něco četla..)
no a tak dál..
11. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
to doufam:slight_smile:
11. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
Wrtul, dle mého:
- OHSS - už na první kontrole bys viděla, že ti roste příliš mnoho folikulů a bylo by na něj podezření, o to víc by tě sledovali. Ale většinou se projeví až po punkci, klidně i týden po. Příznaky jsou popsané i v letáku k lékům.
- vyšetření - prakticky stačí jen testy na všemožné choroby z krve, předoperační vyšetření ti udělá tvoje obvoďačka, k tomu nepotřebuješ nic
- co čekat... jestli chceš, můžu ti poslat, jak jsem to prožívala já, zkopírovala jsem si příspěvky z diskuzí, ale je to hooodně dlouhé :wink:
- následky do budoucna - no přece těhotenství :wink: V tom horším případě po nějakou dobu rozházený cyklus.
Ale ptej se dr., ptej, pěkně si to sepiš na papír, ať na nic nezapomeneš :slight_smile:
11. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
wrtulko taky jsem se začetla u tebe, máte toho spoustu za sebou, zkusili jste si taky pěkně... moc přeju aby vám to vyšlo, zasloužíte si to :wink:

Prostě příští vánoce tu všechny už budeme slavit doma ve třech..minimálně :wink:

Len k těm pejskům, my máme doma už tři, ale mít místo, určitě bych ráda aspoň jeden psí život pomohla zachránit... :frowning2:
11. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
Len mco by mi poholo přečís si tvoje zkušenosti..
hodíš mi je prosím do IP abysme tu neplnily diskusi :grinning: byla bys moc hodná :dizzy_face:
:dizzy_face: o OHSS jsem dost četla a bojím se ho ale myslím že tím že jsem informovaná je 1/2 úspěchu zaručena.. že si dám pozor..takže nic nezameškám..
Jo a ten následek do budoucna v podobě těhu bych brala všema 10 :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Budu chtít dvě embrijka.. i za cenu že budou dvojčátka.. moc si přeju velkou rodinu :dizzy_face:

tercie no zkusili jsme si.. ale já mám pocit že to nejtěžší teprve příjde..
bojím se co nám řeknou na to vyšetření fragmentace DNA spermií.. to se bojím moc..
a pak..jaká bude kvalita embroušků..a hlavně povede se to? záruka není nikdy..
11. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
Len k těm pejskům ještě když my nemáme funkční plot jinak bych pejska brala všema 10 a nejradši dva :wink: :dizzy_face:
11. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahojky Wrt. :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
Ade problem jo nevim asi psychika a cyklus mam od 28 - 40 dnu.
11. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
Ahojky len neboj pristi rok nam to vyjde vsem at tak nebo tak.
11. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
A normálně ovuluješ? To je hrozný, když už člověk to těhotenství potřebuje jako lék na smutek a chtěl by ho co nejdřív, tak to zrovna nejde, co? :unamused:
Já mám teda doporučení zkoušet to pár cyklů a když to nepůjde, tak znovu umělý...
11. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
misi ahojky
11. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Ahojky tercie zdravim.
11. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
ena ahojky holky nejak nestiham uplne :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
len no ja tam jdu v lednu a promluvime si o tom no. Jako je to asik i psychika.
11. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
No, já si říkala, že musím v první řadě srovnat hlavu, než se do něčeho zase pustím... Ale někdy to jde fakt ztuha :unamused: Pokusím se teď nějak překopat ty Vánoce, chtěli jsme dávat rodinám fotečky z ultrazvuku jako překvápko, no a místo toho na ně vyrukuju s mnohastránkovýma dotazníkama na genetiku. Ale tak nějak jsem se rozhodla to vzít jako velký předěl, všecko zlé nechat v letošním roce a do toho nového vstupovat s čistým štítem :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahojky adajar :dizzy_face:
Přijď se někdy k nám kouknout :wink: jsem na tebe myslela.. Helí psala že jste spolu mluvily :dizzy_face:
Len moc díky za IP :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
len tebe poslali na genetiku??
Me teda nikdo nikam neposlal. Jinak ja vanoce letos neslavim a narozeniny taky slavit nebudu protoze ktem 23 jsem tostala nejhoprsi darek, ale co jedem dal jinak se snazim zit normalne. :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
wrt no ja chci chodit ted jen do pozitivnich temat negativnich mam dost. Jo jo mluvili budu ji jeste volat asik zitra vecer. Ja na tebe taky neboj. Ja jsem si davala mesic oraz od kone.
11. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
adajar to je mi líto že nás vnímáš jako negativní téma..
:frowning2:
ale chápu že se potřebuješ hodit do pohody! žádný špatný zprávy to chápu! :wink: :dizzy_face:
11. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
Ahoj, i já doufám, že ten příští rok bude pro nás lepší. Taky jsem přišla o mimi v lednu 08 (7tt), teď se už snažíme 6 měsíc a zatím nic. V pondělí jdu k Dr. a chci se s ním domluvit na nějakém vyšetření. Jinak můžu potvrdit, že psychika umí být fakt pěkná potvora. Manža byl na srazu od školy a mimo jiné rozebíral s klukama děti. Jeden z nich se snažil s manželkou 5 let o druhé dítě. Už měli jít na umělý oplodnění, jenže mezitím se stěhovali a měli spoustu jiných starostí a pak to najednou šlo. Teď už mají krásnou holčičku. Za sebe musím říct, že není dne, abych nemyslela na mimi, už jen proto, že skoro všechny kamarádky už mají děti. Snažím se být stále nad věcí, ale někdy to jde opravdu špatně. Takže nám všem přeji do roku 2009 hlavně zdraví, aby si k nám už konečně ti drobečci našli cestu. :slight_smile:
11. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
wrt ne az takhle, ale nechci resit jako ted jsem tenhle den cyklu a tak aa merit teploty a tohle ja se chci bavit o spousty vecech
11. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
adjar v pohodě :wink:
chápu..prostě nemiminkovský témata..nesnažilkovský chápu? :wink:
v pohodě..
hele a co práce? měníš ji teda?
11. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahojky stavbo preji ti taky aby ti to vyslo.
11. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
Taky jsem zkusila navrhnout letos Vánoce neslavit, ale neprošlo to :unamused:
Jinak na tu genetiku mě asi poslali hlavně proto, že jsem se předtím několik let marně snažila otěhotnět a všecky ostatní vyšetření byly v pořádku. Takže taková poslední šance, kde najít nějaký problém... Po jednom potratu by se na to asi jinak vykašlali.
11. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Holky je to fakt, že ta psychika je hrozná, já měnila práci v srpnu, říkala jsem si, že třeba ani neudělám zkušebku, že odejdu na PN kdybych otěhu, a ono houby, prostě čím víc chci, tím víc to nejde, a ani zaměstant hlavu něčím jiným u mě prostě nezabírá. My navíc ke všemu stavíme barák, tak si myslím, že u nás to brzdí hlavně stres...
11. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
vidíš, a já se kolikrát setkala s radou - začněte stavět, nebudete na to myslet a půjde to hned :grinning:
11. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz
11. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
Len jasně, a nebo si pořiďte štěně, viď? My už máme tři :grinning: a dítě ani jedno :grinning:
11. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.