• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
tercie o je dobrý :grinning:
blbý je že můj hlap má IQ kolem 125 (p většině IQ testů ho zvou do menzy) a spermie :frowning2: teda kvalitní nemáme :frowning2:
11. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
wrtul holt někdy výjimka potvrzuje pravidlo... A nedoporučovali mu brát Q10? Někde jsem četla, že prý je to dobrý na spermie...
11. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
len jo je to mozne hele ty chces pejska ja taky, ale manza nejde, Jinak vanoce nemusime slavit u nas doma tak aspon neco budu jen koukat na tv.

len no me porad rikaji sportujte a nekam odjedte proboha kam ted rekonstrujujem byt.
11. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
Tercie, no, bohužel můj drahý psy nerad, takže náš zvěřinec momentálně čítá jednoho křečka :wink: Kterej se pravděpodobně nedožije Vánoc, to bude veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, mýho drahýho bych tipla na IQ aspoň ke dvěma stovkám :grinning: A spermio má OK... V Mense jsme byli jednu dobu oba a k čemu nám to je? K úplnýmu hov*u, protože já chci dítě a k tomu to nepomůže :grinning:
11. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
No, co se týče sportu, tak já praktikuju dvě věci - Mojžíšovou, ta se dá zvládnout na dvou metrech čtverečních, a hooodně dlouhý svižný procházky, který se daj u nás praktikovat v okolí :slight_smile:
11. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
tercie: Q10 nebereme ale manža to někde četl a kupuje su juice a tak který to obsahujou ale u nás je to evidentně hrozně moc ovlivněný stresem:frowning2: co jsme zjistili..
11. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
len no muj taky nechce jen kdyz zhubnu no.
11. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
Můj drahý dělá psovoda, takže bez psa by to nešlo, naštěstí nejsou v bytě, protože to by bylo asi docela kongo:grinning:
A co že se chudák křeček nedožije? TO je mi líto... já svýho prvního a jedinýho křečka bohužel nevědomky zlikvidovala :sweat_smile:

To s tím IQ bylo fakt jen pro zasmání, nedělejte z toho závěry :grinning:
11. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
len no tak ja mojzisku necvicim nemam na to bunky, ale budu delat florbal zasek.

wrt jak to ze stresem??

tercie no ja mam jen morce, ale je u nas chudak. Ja potrebuji zvire kteremu nemusis strihat drapky.
11. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
Sportovat bych měla, jenže nějak na to prostě nemám čas, lítám kolem stavby, děláme si většinu sami, takže občas děs... stres hnusnej, proto já se docela TĚŠÍM NA VÁNOCE, PROTOŽE BUDE VOLNO, SICE STAVĚT UDEM POŘÁD ALE ASPOŇ NEBUDU MUSET DO PRÁCE. pOSLEDNÍ DOBOU CHODÍM S NECHUTÍ A NEBAVÍ MĚ TO TU jé pardon caps ale už se mi to nechce přepisovat... Tak si říkám, že třeba to naše mimčo čeká až budem víc v klidu a pak si přijde... do hotovýho :grinning: Tím se uklidňuju, protože už mi to snažení taky docela leze na mozek...
11. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Adaj, počkej, když zhubneš, bude pes, nebo jsem to pomotala? A co bys chtěla hubnout?

Tercie, už má chudinka veliký nádor na tlamičce, každým dnem se to zhoršuje a už jí to prorostlo i skrz :pensive: Jako děti jsme chovali s bráchou křečky a bohužel vím, že tohle je fakt častej konec :frowning2: Já vím, že je to jenom křeček, ale v současný atmosféře 14 dní od revize mi to teda dobře nedělá, měli jsme ji dlouho...
11. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
Adajar taky jsem to s tím hubnutím nepochopila?

Leni to je mi líto, takovej je ale život. Mysli na to že u vás strávila pár krásných let, a že jste ji měli rádi... a třeba si pořídíte zase křečka, nebo jiný zvířátko. I když je malinkej, dovede bejt velkej kamarád, to vím.
11. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
adajar: no prostě když byl v pohodě měl pak spermio o moc lepší..
naposledy jsme se den před IUI pohádali.. a žádná IUI nebyla..
spermijky měli 0% morfologii, byly pohyblivý jen na místě a bylo jich jen 3 miliony no :frowning2:
zato v létě kdy byl v poho měl 10% morfologii, 4 mil spemoušů a krásně pohyblivý..

btw. len nevíš náhodou jak je to s rychlotí spermoušů? ono se to měří na stupnici od 1 do 100?
a je to označný zkratkou pp? My koukali do karty...
a tam bylo že měl 65 a po swim up 100 a někde jsem zaslechla že je umí zrychlit ale jak to teda fakt nechápu :fearful:
11. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Jsem manželovi k Vánocům zaplatila sponzorství myšky zebrované v zoo :slight_smile:
11. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jééé to je pěkný Len, vidíš, to by mě nenapadlo :grinning:
11. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
tercie jo jo stavba me taky stve no. Proste porad je toho dost a taky na zacatku mesice nemam naladu na snazeni vubec a pak me to pusti mam cykli kdy jsem uplne ok a kdy uplne hotova.
11. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
len nepomotala presne tak no.
11. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
No, je to trošku vypočítavý, protože tam těch myšek mají hodně a nikdo nepozná, kterou zrovna sponzoruje, takže pokaždý, když tam přijdem, nějaká bude ta "naše" a nikdy neumře :wink:
11. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
tercii no kdyz zhubnu bude pejsek prej, ale byl by chudak protoze jsem porad v praci a manza taky.
11. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
Wrtul, tak to ani nevím, nám stačily ty normospermie, ale vím, že ten pohyb značili A a B, podle toho, jak šly dopředu nebo ne, a musely tam být určitý %... Ale na ICSI stačí, když se budou motat na místě, tam jde o info, co mají v hlavičce, ocásek netřeba, ten se do vajíčka ani nedostane :wink: Můžou vybrat nějakýho napůl invalidu, ale s mozkem Einsteina :grinning:
11. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
len to je náhodou dobrý, když nikdy neumře :slight_smile:

ada a vy taky stavíte?
11. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
No, Adaj, vidím z tebe jen tu minifotku, ale tam vypadáš dobře :wink: . Já zhubla loni od ledna do června sedm kilo a ani jsem se nijak dramaticky nepřepínala, hlavně jsem změnila způsob stravování a chodila víc pěšky, no a nějak to šlo. Ale já bojuju se štítnou žlázou, takže si v tomhle musím dávat velikej pozor a jde to ztuha.
11. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
wrt netlac to proste pres kolene
11. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
ada a co pořídit kočičku? Ta není tak náročná na venčení, sice taky není úplně ráda sama, ale číči to všeobecně zvládaj líp než psi...
11. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
terne ne my jen rekonstruujem byt, ale je to makacka a vsechno delame sami.

len no ja ted mam uz jen 90 kilo, ale kdyz jsem byla tehule mela jsem 83 kilo.
11. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
taky bych potřebovala zhubnout, jenže jak jsem ve stresu tak se prostě přežírám...to řeknu na plnou hubu tak jak to je... mám 90 kilo a nejsem schopná s tím nic dělat...
11. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
terci no kocicky nemam rada ja se jich bojim-. :wink:
11. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
Nojo, no, ten stres je na houby :unamused: A teď v zimě ani není taková nabídka čerstvý zeleniny, je zima, takže se člověku nechce ven, co? :unamused: No tak moc držím palce, ať se to v tom novým roce všecko zlomí, jak budou delší dny, bude líp! :slight_smile: Já taky začala hubnout hned po Silvestru, šlo to pomaloučku, ale na jaře už to byla paráda, skoro každej den pět kiláčků před spaním a bylo fajn :slight_smile:
11. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
tercii jo to ja mam taky no. Ale ted papam chrom combi no
11. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
len no to ja nemam prave cas vis.
11. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.