• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
Len díky za vysvětlení :wink: :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
Přesně jak píše ada, není čas, a když je člověk ještě navrch k tomu trošku pohodlnej, ne li lenoch :grinning: Když mám večer hotovo tak si radši sednu na chvíli k telce, než bych někam ještě vyšlapovala :grinning: Říkám si, že to vyběhám pak s prckem, ale abych do tý doby ještě prolezla dveřma :grinning:
11. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
tercii no jako ja jsem lina i dat nadoby do mycky v tom bordelu ja vam ukazu jak natom ted jsme no.
11. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
No, holky, trounu si to říct z pohledu lenocha, kterým bezpochyby taky jsem :grinning: Než jsem začala cvičit Mojžíšovou, nikdo by mě nikdy nepřesvědčil, že si dokážu ve svém nabitém programu najít celou hodinu denně. Pak jsem se rozhodla, že to fakt CHCI, i za cenu toho, že třeba o to míň budu spát, že obětuju jiný věci, ale prostě že to cvičení bude absolutní priorita, a nekecám, bez jedinýho vynechání jsem to cvičila víc jak rok - každý den hodinu :wink: Takže když se chce, všecko jde, aspoň teda věci, které umíme svou vůlí ovlivnit :wink:
11. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz
11. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
Len máš můj obdiv..
ale můžu za sebe říct.. že sice necvičím každý den ale mě k tomu cvičení donutí jednoduchá věc..bolest zad a ta Mojžíšovka je na to zlatá o tom žádná!! :dizzy_face: :dizzy_face: A to jak se donutím tak pak už není problém..
Jednu dobu jsem cvičila tak poctivě že jsem si pořádně mohla sednout jak mě bolely svaly :grinning: :grinning:
11. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
Já jsem svou vůli vyčerpala tím, že jsem přestala kouřit... to bylo letos v listopadu už rok, takže na to jsem pyšná... ale taky jsem díky tomu takových dobrých 9 kilo přibrala, no hnus...
11. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz
No, kdyby někdo chtěl, do IP pošlu odkaz, jak my rekonstruovali kuchyň, nemáme to veřejný. ale v podstatě je to samý jako u vás - život na staveništi :grinning:

Wrtulko, já zjistila, že když se do toho rytmu člověk jednou dostane, tak si zvykneš a po měsíci to jde samo... Pustila jsem si k tomu CD nebo televizi, popř. mi manžel předčítal... A pak jsem cvičila na naprosto neuvěřitelnejch místech, pomáhalo mi to věřit, že to pomůže :slight_smile:
11. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
len ja to chci ale ja domu jezdim treba v10 vecer a to uz teda chodit nikde nebudu mam prace doma dost. Jinak mojzisku cvicis jak??? Ja mela predtimm knizku a tam byli i pocty kolik ceho cvicit a v te nove ne.
11. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
ada no pěkně řádíte, jen co je pravda :grinning:
11. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
wrt a mas nekde jak to cvicis??
11. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
Adajar - jednou za měsíc-dva chodím na kontrolu k fyzioterapeutce. Bez ní bych do toho nešla... Ale jinak jo, obětovala jsem tomu každý den 30-40 minut spánku, co jsem si přivstala, a večer ještě dvacetiminutovku.
11. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
terci to gratuluji.
len ja se rada mrknu.

terci vid ted jsem sehnala konecne elektrikare,.
11. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
wrt no bolest zad mě asi brzo taky donutí. Co mám tu novou práci, tak v tý se ze židle nezvednu klidně 10 hodin a pak vstanu a neůžu se rozejít, jak mě to bolí a mám problém udělat krok... Chtěla bych začít chodit plavat, ale zas to je u nás momentálně o financích no...
11. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
len hm no jo jenze to bych nekam musela chodit ze
11. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
a hele kdo tu je, ahoj aduš
11. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
rin no ahojky no kdo jine ze???
11. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
adajar jako jaký cviky cvičím?
dají se najít na netu..ale nejlepší je skočit si na gyndu aby ti je napsala a pak chodit na rehábku tam tě srovnají a řeknou kter cviky kolikrát cvičit (pomlau se přidává) cvičí se doma..
11. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
len krasna kuchyn jen ja mam trosku vetsi no.

wrt je jich 8 zakladnich pro plodnost ty cviky. ja je cvicim podle knizky.
11. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky - můžu se k vám přidat??? Sice neřeším - a snad nikdy nebudu - jako vy umělé oplodnění apod. ale chcem se s manželem příští rok snažit o druhé mimi...
11. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
Hele já bych do toho bez fyzioterapeutky fakt nešla, ona ta mobilizace je prakticky půlka úspěchu, cvičení samotný nestačí... Vlůastně není třeba ani doporučení, ale pak si to holt musíš platit.

Nojo, kuchyň mrňavá, jako celej nás byt :slight_smile:
11. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
vales jo muzes tady to neni jen o reseni toho, ale proste pristi rok ze bude lepsi.

len no jo no. Ja az bude postavena tak ti je tam strcim ty fotky. Fakt jo?? Jenze aby mi to napsal a kolik se plati nevite??
11. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
Adaj, myslím, že rozumnej doktor, co ví, co máš za sebou, by ti to měl napsat bez mrknutí oka...
Jinak jsem platila 580 za hodinu, ale to je Praha... Nicméně levný to není, no :unamused:
11. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
len no uvidim no.
11. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
adajar taky myslím že kdy se dohodneš s gyndařem že ti to napíše..
mě to gyndařka napsala úplně v poho po 1/2 roce snažení :wink: :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
wrt no uvidime jdu tam az v lednu a to bude ficak-
11. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
No vidíš, Wrtulko, mně to pojišťovna ne a ne schválit, pořád to zamítali a nakonec - po dvou letech intenzivní léčby neplodnosti (tj. snažili jsme se dost dlouho ještě předtím) a potratu se stal zázrak a já dostala spešl žádanku :rolling_eyes:
11. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
Jak vás tak čtu, tak mi to připadá že hodně záleží na doktorovi, a jak se milostpán zrovna vyspí a v jaký je náladě, žejo...
11. pro 2008 v 15:09  • Odpověz
autor
len na mojzisku???

tercie jo jo docela i jo.
11. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
len jo to jsem četla.. (v IP jak jsi mi psala)
nevím já měla asi dobrou gyndařku..
víte co holky mě se osvědčil u doktorů přístup: nelíbí se mi mizím.. a měním za jiného..
vždycky ale vždycky se mi to vyplatilo .. protože já už měla 4 gyndařky..
ta předposlední byla dobrá napsala mi tu Mojžíšoku..
ale nechtěla nás poslat na žádný vyšetření že je ještě brzo a že někam pošle až se nebude dařit rok a půl a tak..
změnila jsem gyndařku..a ejhle při první schůzce mi vypsala žádanku pro manžu na spermio..
při druhý už bohužel žádanku do CAru ale kdybych zůstala u té původní ještě dneska bych se trápila a hledala chybu u sebe..
takhle už máme aspoň tu něději v IVF a víme čím to je..
11. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.