• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
autor
wrt no tenhle doktor neni spatnej, ale nema nebo ted teprv bude mit moji kartu no.
11. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
Tercie, u nás záleželo na tý pojišťovně :unamused: Ale já na to kašlala, začali jsme v práci dostávat poukázky na sport, tak jsem si našla soukromou fyzioterapeutku a investovala to sem. Teď na idiopatkách psala jedna holka, že jí odmítli proplatit pojistku na nemocnici s tím, že nebyla hospitalizovaná v důsledku nemoci (na základě neplodnosti ji poslali na laparoskopii). Jinak na svoje doktory si nemůžu v nejmenším stěžovat :slight_smile:
11. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
len no to mi nerikej a jakou jeste mas pojistovnu???
11. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
VZP. Sedí tam nějaká kráva nepřejícná, tipla bych, že buď otěhotněla napoprvý nebo zatím děti neplánuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale IVF mi schválili, tak aspoň to, když už nic, pumpla jsem je loni o pěkný prachy :unamused:
11. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
Wrtulko, ano, vyměnit doktora, s tím souhlasím, pakliže máš to štěstí, že je v tvým okolí nějakej, kterej ještě přibírá pacientky... s tím je totiž docela problém... př. já chtěla měnit zubařku, obvolala jsem asi 20 doktorů a žádnej mě nevzal, takže jsem nakonec ráda, že mám aspoň tuhle...

Nic holky já musím něco ještě dodělat a dneska chci jít brzo domů, protože musím připravit podlahu na pokládání dlažby, tak se s vámi pro dnešek rozkoučím, mějte se a zas zítra :wink:
11. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
len no vidis ja mam jinou pojistovnu.

tercia ahojky zitra.
11. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky,
vzhledem k tomu, ze uz je prosinec a ja se jeste porad hrabu z prvniho IVF a nasledneho potratu (a to nejen psychicky), tak pro me je pristi rok hodne dulezity. Verim, ze se vsechno zmeni a ja budu moudrejsi, silnejsi a hlavne, ze to vyjde!
11. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
Ahoj Petro :slight_smile:
Normálně, já měla včera ovulaci :slight_smile: O 10 dní zpožděnou, ale přišla, z čehož plyne - budu mít fakt veselé Vánoce, protože MS přijde nejspíš akorát 24.12.... První porevizní, už se nemůžu dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty pořád nic?
11. pro 2008 v 16:46  • Odpověz
autor
pet ahojky kocko preji hodne sil jako nam vsem coz znamena ze ja vanoce neslavim, ale novej rok to se opiju.
11. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
len tedak no vidis to no.
11. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
Krasnej den holky jak se mate.
12. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
autor
Krasnej den holky jqk se vam vede??? A jak se pripravujete na novej riok???
15. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: No, musím říct, že jak jsem avizovala, o víkendu nám umřela Alžběta :pensive: Takže dneska mám v batohu velikou sklenici a zkusím sehnat dva křečky, ať je doma zase veseleji :slight_smile: V posledním týdnu už mi rvalo srdce, jak se chudinka trápila :frowning2:
15. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
len jo to ti verim nam umrel pejsek teda mamce, ale meli jsme ho 15 let taky jsem to obrecela a chybi mi. . Me dneska umrela mikrovlnka.
15. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahojky kočky..
Holky co to tu rozebíráte? To snad ne žádný mrtví křečci ani pejsci..
Úsměv prosím.. rok 2008 už se nám chýlí ke konci a bude líp! Musí být!
Mě právě končí ms a kolem štědrého dne se budem doma asi naposledy před stimulací snažt o zázrak.. :wink: :dizzy_face:
15. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Wrtul, tak ať to klapne :wink: Já se budu Štědrý den snažit přežít, protože přijde první porevizní MS. Sakra, co bych vám tak řekla pozitivního... Mám napečeno, kompletně :sunglasses:
15. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
len a kolik jsi toho pekla?
já nemám napečeno vůbec :grinning: mám jen jedno těsto v lednici na linecký a to bude asi péct dneska manža :grinning: protože jdu večer na břišní tance :dizzy_face: :dizzy_face:
pak ještě snad zvládnu jedno nebo dvě ale kdo ví..
budu teď dost jezdit po služebkách a o víkendu už jedeme na první vánoční návštěvu k babičce..
jo a k tomu všemu nám přivezou novou postel a musíme koupit koberec do ložnice - na vánoce byse měli mít novou ložnici :dizzy_face:
15. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
Len moc díky tak ono to asi neklapne :wink: ale byl by to nádhernej vánoční zázrak o tom žádná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
No, nějak jsem si myslela, že peču málo... Ale ještě jsem z těch zbytků nadělala všemožný kuličky a najednou mám 8 druhů :zipper_mouth: 3 pečený, perníčky, vosí hnízda a troje kuličky...

Já měla kliku, že v posledních třech letech jsem pokaždý ovulovala přesně 24.12. No ale stejně to ani jednou nezabralo... Na druhou stranu se naši přiznali, že mě počali po pěti letech poté, co si konečně pořídili pořádnou postel, tak třeba v tom to vážně je :grinning:
15. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
Len my si pořizujeme první postel :grinning:
spíme na zemi jen na madračkách :grinning:
no uvidíme jak píšu byl by to nádhernej vánoční zázrak (zvlášť s našima hodnotama spermia )
Tohle jsou naše první vánoce v našem domečku.. takže to bude takový akční a tak..ale docela se těším..
i když jsme si přáli být už 3 nebo tak.. tak z toho na ty vánoce zase takovou trágu nedělám.. :dizzy_face:
15. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
Pro mě jsou Vánoce takovej nějakej mezník... protože pokaždý v týhle době si říkám - tak za rok snad... a za rok jsem zase tam, kde jsem byla :unamused: Teď už jsem si fakt myslela, že se to zlomilo, chtěli jsme rodičům pod stromeček jako překvápko dávat fotečky z ultrazvuku...
15. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
Len já vím :frowning2: my se zase před rokem na Sivestra začali snažit no :frowning2:
taky člověk balancuje.. ale nesmíme se tím nechat sežrat ..
my jdeme v pátek podepsat ještě tu žádost na pojišťovnu na IVF a pak už se děj vůle boží..
15. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
Tak hlavně neztrácej naději, máš teď ohromnou šanci, že příští Vánoce budete tři (nebo čtyři) :wink:
15. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
len však ty taky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
neztrácím naději jen se toho kolotoče bojím..
15. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
No, ten samotný kolotoč jsem prožila tak nějak ve snu, horší bylo to probuzení pak. Takže když budeš mít kliku, probudíš se až při porodu :wink:
15. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
wrt jo me ceka taky ovulace pna stedrej den pokud to tqk bude, ale necekam ze by to vyslo.

len ja loni byla tehule takze klid a letos je presto budu slavit. :wink:
15. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
Len :grinning: :grinning:
tak uvidíme..
však ani ty neztrácíš naději a budeš bojovat dál že jo? Podle mě se člověk nesmí vzdát a v tom to je..
i když je to někdy zatraceně na kulový a těžký a vůbec :frowning2:
15. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
wrt nova loznice jo?? No ja do noveho roku nebudu mit novej byt to vim. Ale jinak mam upecenou vanocku nic vic nebudu delat.

len vis jak ja to mam ja se pred rodinou budu skryvat az do porodu to vim oc dobre.

wrt a kdypak jdete na IVF???

holky pristi vanoce bude nas tu vic.
15. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
Adajar no na IVF půjdeme asi přelom ledna února uvidíme jak to vyjde z hlediska cyklů a práce..
manža je teď otevenější a říká čím dřív do toho půjdeme tím líp jsem ráda..

pokud jde o novou ložnici tak zatím máme novou skříň, postel mají přívést a koberec musíme koupit.. ale manža by si přál v nové ložnici na vánoce spát :dizzy_face:

Holky já se dneska ráno zrovna bavila s kamarádkou že bych si moc přála dvojčátka..
že by to bylo krásný i když moc těžký :grinning:

kdo ví třeba tu za roko opravdu budeme všechny s 1d u jsména nebo 2d :grinning:
15. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
wrt to je dobre.

wrt urcite to tam bude.
15. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.