• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
Adajar, jasně, chápu :pensive:

Wrtul, 2.1. mi končí šestinedělí a pak hurá na to! :grinning: Jsem fakt asi optimista, když věřím, že teď se to nějak zázračně povede samo, ale doktoři mi to nevyvracej :wink:

S těma dvojčátkama - já si nechala zavést dvě, a když jsem viděla ten jeden flek na ultrazvuku, bylo mi to tááák jedno a byla jsem neskutečně šťastná, že máme takovou kliku a povedl se jeden drobeček :wink:
15. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
Len to chápu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
však jo já si taky nechám zavést 2 (doufám že budou!!) a když bude jedno budu řvát jak želva ..a když budou dvě tak taky :wink: :grinning:
15. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
len no tak to bude huste no.

wrt vyjde to ty dvojcatka
15. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
Tak mám dvě mrňavý myší holčičky :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jsem nedočítala, jak je? Dneska porodila moje sestřenice krásnou holčičku, měly jsme rodit stejně, tak mě chytla pěkná depka :frowning2:
15. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky tercie...
to chápu s tou depkou..
já se o víkendu normálně psychcky sesunula.. byli jsme s manželem u kamarádky a ona je těhu..
tak moc jí to přeju a přece mi to bylo neskutečně líto že my nemůžeme taky..
bylo to hrozný..
takže mám představu jak se cítíš ...aspoň trošku..
15. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Já doufám, že rok 2009 bude už opravdu úspěšný :slight_smile: Dva roky teď nebyly vůbec veselé, i když i krásné období se tam našlo, ale vždycky se to muselo něčím zkazit, takže hurá do nového roku :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
ahoj wrtul, no, myslím, že ty pocity jsou asi stejný, je to tak na houby, v tomhle, že se nic nedá naplánovat a že nic není jistota, achjo... prostě jak píšou holky, nesmíme se tomu poddat, to je asi nejdůležitější. Pobrečet si, to jo, ale pak se zas zvednout, a jít dál...
15. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
mao no jasně, vstříc lepším zítřkům :wink:
15. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz
ahojky maova :dizzy_face: :dizzy_face:
přesně tak vstříc novým zítřkům..
někdy je moc těžký se nelitovat..neříkat si co jsme komu udělali že je všechno špatně..
ale je fakt že člověk toho vydrží mnohem víc než si myslí :wink:
15. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
tercie, děkuju :slight_smile:
Ty vaše pocity chápu, taky se mi strašně těžko dívá na miminka. Dneska jsem viděla na ulici tatínka s takovým krásným chlapečkem, že jsem se až přistihla, jak na ně zírám :grinning:
15. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
wrtulko, děkuju :slight_smile: Je to tak, myslím, že toho vydržíme víc, než si umíme představit :slight_smile: A to je dobře :slight_smile:
A co jiné téma :wink: Už máte napečené cukroví? :wink:
15. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Maova, jak tak koukám, to jsme tady ale sebranka s prapodivnejma osudama, co :unamused:

Já bych měla bývala termín až v červnu-červenci, tak to na mě asi nejvíc padne až pak, ale teď mívám taky okamžiky, kdy bych se nejradši zahrabala pod zem :zipper_mouth:

Furt tu čučím do láhve na ty myšata, ach jo, maj to s tím rozmnožováním podstatně jednodušší :wink:
15. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
maova no to já bych hned přemýšlela o tom jakej bude můj manža super otec :grinning:
douám že jím jednou oprvdu bude!!Protože si myslím že tím co jsme si prošli a asi ještě projdeme.. tak si toho bude moc vážit a bude se moc snažit.. vím to ..
15. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj len, no to máš pravdu :grinning: Asi když jsem nakoukne někdo "normální", tak se lekne a uteče :grinning:
Já mám zrovna dneska taky den, tak se někam zahrabat a to ještě sobota byla super, včera horší a dneska bych se nejradši neviděla. Ale zase to bude dobrý :slight_smile:

wrtulko, to já vím, že přítel bude určitě tatínek ten nejlepší :wink: Já myslím, že všichni ti naši chlapi budou nejlepší tatínkové a my zase nejlepší maminky, protože si toho budeme strašně vážit :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
len, z myšek máš určitě radost co? Já si pamatuju, jak kamarádka měla morče, který za ní chodilo jako pejsek :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
No, já se o víkendu natolik zaměstnala, že na nějaký truchlení nebyl čas, ale pak jsme si večer zapálili svíčku na adventním věnci a už to jelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v sobotu jsme byli na vánočních trhách ve Zhořelci a Budyšíně - můžu vřele doporučit, nádhera! :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Já o víkendu zdobila cukroví, tak to bylo taky fajn, že jsem nemyslela na blbosti. Občas se na ty Vánoce už i docela těším, ale občas vůbec. Jé a na vánoční trhy bych taky šla, jenom se obávám, že do Vánoc už je nějak málo času. Aspoň ty na Staromáku bychom mohli stihnout :grinning:
15. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
No, na Staromáku jsem byla několikrát a asi jsem moc zhejčkaná těma Němcema, ale dle mýho to nestojí za to :unamused: Nějak to nemá úroveň :confounded: A vůbec, já teda Německo nemusím, ale kdykoli tam jedu, tak pěním. Tentokrát jsem si udělala jenom běžnej seznam nákupu do drogerie a co vám mám povídat - gel na holení, co tu stojí 140 Kč, tak tam vyjde na 80, sprchový gely u nás za 55 jsou tam pod 20... A k tomu jde člověk na vánoční trh, tam všecky stánky fakt vánoční, svařák levnější než u nás a není to jenom přeslazenej krabčák... No, Staromáku se asi budu vyhýbat obloukem, abych si tu vánoční atmosféru zase nezkazila :grinning:
Jinak cukroví jsem dozdobila včera, ještě teď mám z těch perníčků křeče v pravý ruce, a to byly jenom z poloviční dávky :grinning: To zdobím asi moc poctivě :grinning:
15. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz
holky znáte tu hlášku: Kdo nezažil nepochopí..
tak by se cítil někdo kdo by sem vlezl :wink:

myslím že je úplně normální že je nám blbě a hroutíme se z toho.. nehraju hrdinku někdy je toho na mě fakt moc..myslím že tak to má každá z nás..

ale asi je to opravdu tak že člověk se tím učí hledat v životě opravdový hodnoty a vážit si jich..
třeba vážit si toho že má krásnej vztah.. vždy´t víte kolik vztahů tyhle smutný osudy nepřežilo?

Ale my přežíváme a nevím jak u vás ale myslím že je to všude stejný .. tyhle starosti lidi stmelej a to na maximum..
Když pak řeší člověk doma nějakou blbost tak se kvůli ní nehádá.. je nad věcí :wink: :dizzy_face:

Maova já psala o cukroví výše mám jen jedno těsto v lednici a dneska se ho ujme manža protože půdu na břišní tance a nestíhám.. zítra služebka.. nejdřív bych se k němu dostala ve středu :wink:
15. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
len, tak já si budu dopředu říkat, jak je ten Staromák hezký :grinning: Ale je fakt, že vloni se mi tam nelíbilo vůbec :unamused: A o těch cenách ani nemluv, přítel tam byl nedávno na školení, tak o tom mluvil a ve zprávách to říkají taky každou chvíli.
A na zdobení perníčků se chystám dneska, tak snad na ně dojde konečně řada :slight_smile: Čím je zdobíš, nějaký pytlíčkem, nebo si děláš kornoutky sama?
15. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
Obyč mikroteňákem, akorát tu polevu dělám hooodně hustou, aby to dobře vypadalo, tak z toho mačkání pak mám ty křeče :wink:
15. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Já už právě vyzkoušela na to zdobení všechno možný a nevím čím to zdobit letos. Tak ještě uvidím. Zase máš ty perníčky určitě krásný, když si na nich dáváš tak záležet :slight_smile:
15. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
To jo, jsem na ně patřičně hrdá :grinning: Mně se to stejně tenoučkou bílou polevou líbí nejvíc, jsem v tomhle hrozná - žádný barvičky, žádný světýlka do oken, vypadá to u nás asi jako před sto lety :grinning:
15. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
Tak to u nás jsou i ty barvičky, na oknech stromečky, ale jinak vánoční hvězda a větvičky a sušené ovoce, ale i světýlka :grinning: Ale je fakt, že jemně nazdobený perníčky se mi líbí taky strašně moc a jenom bílé. Třeba jak se teď hodně dělají ty barevné, tak to nic moc. Máš fotku tvých perníčků? :wink:
15. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
len ale víš jak, v jednoduchosti je krása :wink: Jsem na tom podobně jako ty

Holky mám strašně práce, od středy mám dovču, prvních pár volných dní v letošním roce, tak tu musím všechno zmáknout, aby se z záskok ve všem vyznal, tak jenom nakukuju, psát nemám moc čas, tak mě omluvte :slight_smile:
15. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
tercie, tak ať to v práci všechno zvládneš a máš klidnou dovolenou :slight_smile:
15. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
Maova, písnu ti do IP naše webovky, jsou tam perníčky před třmi lety, letos vypadají podobně :slight_smile:
15. pro 2008 v 15:03  • Odpověz
Jsem na ně teď koukala a letos jsou samozřejmě mnohem hezčí :grinning:
15. pro 2008 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky,

můžu se k Vám taky přidat? S manželem se snažíme od února letošního roku a pořád nic. Zatím beru hormony na srovnání cyklu a bojuju s cystou a doufám, že příší rok už se nám to podaří. Ať už přirozeně nebo uměle - hlavně, aby už sme byli tři. A doufám, že příští rok bude pro všechny plodnější než tenhle :wink:
15. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.