• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
len, děkuju, perníčky máš krásný :slight_smile: Já se ke zdobení samozřejmě nedostala, poslepovala jsem jiné cukroví a udělala ještě jedno těsto, tak asi až ve středu.

wrtulko, to si taky říkám, že hlavně, že mám přítele a jsme spolu šťastní :slight_smile: I on mi to připomíná, když mám špatnou náladu a moc dobře vím, že je to pravda, protože moje manželství tu krizi opravdu bohužel nevydrželo. Ale přítel je prostě zlatíčko největší :dizzy_face:

kallimer, já jsem tady teprve chvilinku, ale určitě se přidat můžeš :slight_smile: Takže v roce 2009 už jenom samé dobré zprávy :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
16. pro 2008 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile:
16. pro 2008 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
16. pro 2008 v 08:31  • Odpověz
Tak jsem chvíli pracovala, ale nebaví mě to :sweat_smile: Ještě, že už jenom zítra a hurá dovolená :slight_smile:
16. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahojky holky mao a copak se ti stalo jestli se muzu zeptat?? inak dneska sjem zrusila rende s psychiatrem proste tam nepujdu minule mi zas tak moc neúpomohl a radsi pujdu sportovat no
16. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
kali vitej a pristi rok bude uzasnej holky to slibuju.
16. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
holky ja mam dneska posledni den dovci a co myslite ze delam vymejslim co a jak. No a nakonec se zbavim toho bordfelu no
16. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky, můžu k vám?

Já teda tajně doufám, že rok 2009 úspěšný bude :dizzy_face: Tento rok nestál za nic... :cry: Ale u nás se ty roky vždycky střídají, takže i statisticky to vychází na příští rok... :slight_smile:

Včera v noci se mi zdálo, že se mi narodilo miminko, byl to krásnej živej sen, ve kterém jsem dokonce kojila a byl to fakt tak nádhernej pocit, že se to nedá ani popsat :dizzy_face: Tak snad se vyplní!
16. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
litsea vitam te tu neboj se pristi rok bude uzasnej
16. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
Adajar, díky za uvítání.

Chodíš k psychiatrovi? Já tam byla asi před měsícem, vyfasovala jsem antidepresiva, ale jinak to k ničemu nevedlo... Vzala jsem si první prášek, po kterém jsem celý další den spala a pak jsem si řekla, že přeci nejsem cvok. Tak jsem si to v hlavě nějak vysvětlila a od té doby už jsem si ho nevzala... Ale občas bych ho potřebovala... :frowning2:
16. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
litsea byla jsem tam jednou, ale nepomohlo to myslim vubec
16. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
A co ti dal za antidepresiva???
16. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Mě to taky nepomohlo... Nechal mě mluvit a nic neříkal a pak mi dal recept na Mirzaten, v příbalovém letáku jsem se dočetla, že se nesmí užívat v těhotenství a při plánování těhotenství, tak jsem na to vykašlala... :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
litsea, taky tě tady vítám :slight_smile:

adajar, litsea, jednou jsme si tady s holkama psali o antidepresivech a většina byla proti, že by to nebraly. Já jsem je teda taky nikdy nebrala, ale myslím si, že v některých situacích to určitě může pomoct, když si člověk neví sám rady. Ale když to všechno zvládneme bez nich, tak tím líp :slight_smile:

adajar, já jsem byla poprvé těhotná a bylo to mimoděložní, to bylo nepříjemný, ale rychlý, podruhé jsem potratila ve 23tt a asi 14 dnů na to jsem zjistila, že mě manžel podvádí :frowning2: a pak jsem si našla přítele, miminko jsme chtěli oba, tak jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh, otěhotněla jsem brzo, ale ve 20tt jsem zase potratila :frowning2: Takže doufám, že ten rok 2009 už nic takového nepřinese a už všechno dobře dopadne :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
Maova, děkuju :slight_smile: Teda to je hrozný, čím jsi prošla! :pensive:

Mě na psychiatrii poslala moje obvodní. Před 3 lety manžel prodělal náročnou operaci mozku, měl nádor, naštěstí nezhoubný.. Pak jsem nemohla 3/4 roku otěhotnět a když se to povedlo, tak jsem ve 12tt potratila :cry: No, a teď po půl roce zase nic... :unamused: Já o antidepresivech uvažovala, ale myslím, že to zvládnu i bez nich... :wink:
16. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz
litsea, musíme to nechat všechno za sebou a jít dál. Je to těžký, ale musíme ... :slight_smile: Já se taky bojím, že to dlouho nepůjde a potom zase ta nejistota, ale na druhou stranu, ten čas tak rychle utíká, že i kdybychom otěhoteněly za půl roku, tak to je za chvilinku :slight_smile: Neboj, taky se dočkáme :slight_smile: Mě pořád přítel říká, že jsem strašný pesimista a vždycky se mi to snaží vysvětlit, tak se taky snažím to tak brát :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz
Já si taky myslím, že to bude dobré! Prostě musí být a když jsme už otěhotněly, tak se to musí povést znova! Já tomu věřím... Jen mám občas depky, no... :unamused:
16. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz
Vítám Litseu, ach jo, další smutnej příběh...
Maova, já zaregistrovala tvá tři neúspěšná těhotenství, ale že tě do toho ještě podrazil chlap, tak to je šílený... To je momentálně to hlavní, co mě drží nad vodou - chlap, o kterýho se můžu opřít. Tak ať je pro tebe přítel taky pořádnou oporou! :slight_smile: Kdy to chcete zkusit zase, máte nějaký omezení? A přišli na nějakou příčinu? Zkoušelas nakonec tu Mojžíšovou? Promiň za dotěrné dotazy, ale nějak mi pomáhá vidět, jak se umí s osudem statečně porvat ostatní :wink:
16. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
lit, to já taky :wink: Občas je mi strašně, ale to je asi jasný :wink: Ale teď budou Vánoce a potom už hurá do Nového roku :slight_smile: (teda vloni jsem si tohle říkala taky a rok je pryč a moc dobrý nebyl, tak doufám, že teď už to bude jiné :slight_smile:)
16. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
No, tak to jsem asi největší optimista, když vím, že přirozeně otěhotnět nedokážu a přesto v to nějak doufám a hodlám to zvládnout do třech měsíců, co? :grinning:
16. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
len, až se mi z toho chce brečet, když si vzpomenu co mi manžel provedl, ale už o tom můžu psát. Já jsem to sem psala vyjímečně, trvalo mi, než jsem se s tím vůbec vyrovnala sama. A přítel, to je fakt zlatíčko největší, myslím, že nikoho lepšího jsem si do té strašné doby přát nemohla :slight_smile: A jinak omezení už žádný nemáme, už to zkoušíme znovu, ale nějak mi ty potraty rozjely mykózy, tak se jich těžko zbavuju a teď jsem zase měla horečky a brala antibiotika, takže je to takový snažení nesnažení. Snad od příštího cyklu už to bude naplno :slight_smile: No a příčina, všechno je v pořádku, jediný na co se teď přišlo je tromb. mutace, ale nějaká nejelhčí forma, nemusí, ale může to souviset, takže příště dostanu heparin. Ještě jsem si teď radši zašla na hematologii, tak si jdu ve čtvrtek pro výsledky a uvidím na co přijdou. A k Mojžíšovce jsem se tenkrát nedostala, bylo toho moc a nějak nebyla síla. Ale pořád o ní přemýšlím, možná od ledna bych to zkusila :slight_smile:
16. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
mao tak to je mi lito. Ja potratila jen jednou, ale bylo to drsne,.

lit no ja jsem to zkusila, ale tenhle mi nepomohl vlastne mi rekl ze ho nepotrebuji a ze mam udelat to to a to.
16. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
LEN NE jsi uzasnej clovek co v neco veri.
16. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
Len, díky za uvítání, tvůj příběh se tu nedal přehlédnout :pensive: Je mi to líto..

Mao, tyhle stavy jsou asi normální, po tom, co máme za sebou... Já myslela, že už jsem v pohodě, ale teď v prosinci jsem měla termín porodu, tak se to teď zase zhoršilo... Proto se tak upínám na ten příští rok! Ať už tenhle skončí! :unamused:

Len, naštěstí mě taky manžel hodně drží nad vodou, jsem strašně ráda, že ho mám! :dizzy_face: Je to moje sluníčko.
Jinak mojžíšku cvičím od srpna a docela cítím pokroky, jen to těhu zatím nikde :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
moava a muzu se zeptat jak moc ti manze ublizil pokud chces?? No ja bych to zkusila taky tak.
16. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
Mao, díky moc :slight_smile: No, to chápu, že v takové atmosféře je šaškování na karimatce asi tak poslední, na co by měl člověk náladu :confounded: Já začínám zase zítra, napsali mi doporučení na jejich rehabilitační sestru, tak jsem zvědavá na ty změny :slight_smile:
16. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
len, víš jak to je, když to nejmíň čekáš, povede se to a ještě když jsi optimista, tím spíš :slight_smile: Mě přijde, že když to takhle někomu nešlo, jednou se to nepovedlo a najednou to šlo úplně samo :wink: Kolikrát si vzpomenu na holky, který vypadaly úplně beznadějně a nakonec už mají miminka :wink:

adajar, a víš, co se vašemu miminku stalo? Čím to bylo způsobené?
autor
holky vite ze by jste nemeli pul roku otehotnet??
autor
mao ja jsem dostala infekci malej bojoval no. Vlastne jsem dalsi ve statistyce a pricina neznama.
16. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.