• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BUde ten rok 2009 uspěšný??

(Zamčená)
21. prosince 2008 
len, tak potom určitě napiš, jestli je ve cvičení nějaká změna :slight_smile: Ale ta tvoje byla dobrá ne? Mám pořád schovaný kontakt, radši bych k někomu osvědčenému :slight_smile:

adajar, a proč půl roku? Každý říká něco jiného, já jsem vlastně měla počkat jenom až budou všechny výsledky a vlastně tři pravidelné cykly. V lednu už to bude ale půl roku, tak to vlastně dodržím :wink:
16. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
mao, mě taky zjistili trombofilní mutaci, ale prý to s potratem nemělo žádnou souvislost... Na Karláku mě odmítli vzít, že tuhle mutaci nesledují... Stačí prý jíst více kys.listové a při dalším těhu jít na odběry... :unamused:

Teda holky, to jsme se tu teda sešly partička, to vám teda řeknu, úplně mě mrazí, když to čtu... :pensive:
16. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
mao no ja necekala pul roku nam rekli ze staci jen 3 mesice, ale stejnak to nejde
adajar, ty infekce jsou taky strašný :frowning2: U mě si to poprvé taky mysleli, ale neprokázalo se to. Hlavně, aby se to neopakovalo.
autor
liste me uz ani ne je to zivot tak mi to vysvetlili a musim to tak brat.
16. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
¨mao u me se to taky nepotvrdilo
Adaj, já byla na revizi jen v 8tt... Pravda, můj gynekolog mi taky říkal půl roku, ale byla jsem v CARu u doktora, kterýmu bezmezně důvěřuju, a ten mi vysloveně řekl, že při takhle raným potratu opravdu musím dodržet šestinedělí (tj. nechat proběhnout dvě MS), ale od tý doby že se máme začít pěkně intenzivně snažit. Vlastně ten optimismus mám od něj, protože mi vlastně dal termín do jara - když se do tý doby nezadaří (a prej by se vůbec nedivil, kdyby jo), tak doporučení na další umělý oplodnění...

Mao, vidím to taky tak. Ale viděla bych to ještě optimističtěji, kdyby jedno jediný těhotenství v mým životě nebylo po IVF - po třech letech snažení :unamused:
Adajar, prý už je pauza půl roku překonaná... Mě moje gyndr. doporučila počkat šestinedělí a pak můžem jít do toho, no stejně už to zase půl rok je...
lit, ty mutace jsou fakt těžký. Mě doktor řekl, že se o nich ví krátce a v souvislosti s těhotenstvím na to nejsou žádné studie, takže to není prokázané, že by to způsobovalo potraty. Ale měl tam dva případy a heparin pak opravdu pomohl. Jakou ti našli? Já jsem šla taky na Karlák, zavolala jsem tam, řekla jaký mám problém a jenom jsem musela donést doporučení od doktora.

adajar, a jsi nějak domluvená s doktorem, když to nepůjde, že máš přijít?
16. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
autor
LEN no ono to rika doktor od doktora no. Ja pockala 3 mesice nic vic. A nekdy se to povede. Proste chce to klid a nohy v teple.

lit jo presne tak.
16. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
Mao, jo, je výborná, ale jednak po roce zkusím zase změnu a druhak dávat co měsíc šest stovek - tahle by měla být hrazená pojišťovnou :wink:
16. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Adajar, já vím, v životě jsou i horší věci... bohužel :frowning2:

Len, moc bych ti to přála, abys už na nové ivf nemusela! :slight_smile:

Já mám bohužel od revize krvácení uprostřed cyklu, prý ovulační krvácení, ale nějak se mi to nezdá... Asi se po novém roce objednám na nějaká vyšetření... tuším, že další těhu bude zase zázrak
16. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
me holky nikdo nic nevysetroval. JInak mam prijit v lednu na kontrolu no.
16. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
lit no ja to taky tak mela ovulacni krvaceni to same.
16. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
No, Adajar, já si vlastně říkám, že při mý pravděpodobnosti otěhotnět stačí nejít na umělý a tím se v podstatě chráním :grinning: Černej humor :wink:

Akorát už se vidím, když mi můj gyndr dal půlroční zákaz a já bych mu tam po třech měsících naklusala těhu ještě s oficiálním doporučením od jinýho doktora, kterýho mi ten můj vřele doporučil jako jednu z největších kapacit na neplodnost v týhle republice :grinning:
16. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
Adajar,mě taky řikal primář u Apolináře počkat půl roku, ale když vím, že mám s otěhotněním problém, tak nač čekat? :sweat_smile:
Mao, mám MTHFR heterozygot... a ty?
Já vždycky čekala taky tři měsíce, ale bylo to pozděj, tak dřív jsem to radši neriskovala, pak tak tři měsíce snažení, takže to byl půl rok :wink:

len, takhle když to napíšeš, tak je to strašně dlouhý. Pamatuju si tě tady od začátku, co jsem sem začala nakukovat a teď jsem byla tak šťastná, že se vám konečně zadařilo :slight_smile: Doufám, že to bude zase brzy a i kdyby ne přirozeně, tak doktoři vám pomůžou :slight_smile:
Litsea, díky, já si to taky přeju :wink:
Vůbec všem vám to přeju, ať to klapne, jsme tu taková banda zasloužilejch snažilek, takže si to zasloužíme, ne? :wink:
16. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
Len :grinning: Ten bude asi koukat! :grinning:

Adajar a máš to krvácení od potratu nebo už jsi ho měla i před tím? Já navíc krvácím vždy jen po styku třeba pět dní za sebou... :frowning2: Dle mého to není normální... :confused:
16. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
Mao, jo, plácáme se tu už pěkně dlouho... Já tady tak po očku ty osudy registruju a máš pravdu, že už tu děti mají daleko beznadějnější případy :wink: Budeme taky :slight_smile:
autor
len jo to bych byla docela prca.

lit no vzdyt ano

mao no ja to mam uz 9 mesicu od revize ted pul roku od doby co se snazime. Dalsi ovule by mela byt na stedrej den, ale pri mem stesti to bude ovule uz ted co si myslim
adajar, to je nejhorší, že první potrat berou jako souhru všech okolností a prostě se to stát může a až u druhého začnou dělat víc testů :frowning2:

lit, mám tu stejnou ... je to fakt ta nejmírnější, ale já teď věřím, že to s tím těhotenstvím souviset může. Musím tomu věřit, protože jinak jsem opravdu úplně zdravá :grinning:
16. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
No, v lednu jdu na preventivku (a v podstatě mě chce vidět zase po revizi - už potřetí! a to to mám za sebou teprve tři týdny), tak nevím, jestli se mu přiznávat k tomu, že sice beru na vědomí jeho půlrok, ale že jsem dostala požehnání z vyšších sfér :wink:
16. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
lit no ja to mela asik 3 mesice po revizi a jinak ja do ted nemam srovnanou menstruaci jako muj cyklus je od 40 do 26 dnu.
16. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
mao jo presne tak mi to rekli, ale tenhle novej doktor rekl ze si to prozkouma az mu poslou kartu
16. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
len, děkuju, zkusím se k ní v lednu asi objednat :slight_smile:

Zasloužilé snažilky :grinning: :grinning: :grinning:
autor
len ja bych to nerekla. Me rekl v lednu a reknu mmu to s tim cyklem uz konecne.
autor
MAO KRASNEJ NAZEV NE??
16. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
Já jsem taky úplně zdravá :grinning: Pravda, teď jsem dostala žádanku na genetiku a když jsem jim tam začala vyplňovat ty formuláře, připadám si jak na umření, jaký všecky choroby a vrozený vady osobně vlastním... Ale v měřítku dnešní společnosti jsem na tom výborně.
16. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
len, já bych to nepřiznávala :grinning: Přišla bych tam až těhotná :grinning:
adajar, a měříš třeba BT, abys věděla, kdy máš ovulaci?
16. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.