• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@silerovav super já to zkusím v tu neděli místo toho krému kdyby to zmizelo tak budu krém používat preventivně.
u nás je mytí hlavy ted co čtvrtý den místo co sedmý den, a malý strašně pláče při tom...normálně mi to rve srdce to mytí hlavy...
má dlouhé vlasy, nechci ho stříhat jsou moc hezké.
19. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz
Je, co jsem to nasla za tema? Jaktoze mi to uniklo :confused: ? A muzu se pridat?
19. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
@silerovav teda zmokli sme pekne... nesehnali sme nic. na holcicky meli krasne cepicky v H&M a C&A a na kluky des a hruza... zasli sme i do mnou tolik propagovaneho mothercare. Tam maji cepice krasny,ale ty velikosti? 1-3 roky, 2-5 let... nechapu to... nic mu nebylo. pak jsem videla v tescu jednu co byla celkem pekna,ale velikost 2-4 mel celo az na puse :frowning2: tak nevim......... jeste tomas ma ted monkey obdobi a na vsem chce opice, takze sme sli kolem obchodu paul frank (ten opicak) tak sme se tam zasli mrknout. Ja jsem jako mlada hubena mela spoustu tricek Paul Frank a kabelu, tak jsem si rekla,ze kdyby se mu tam neco jooo libilo, tak mu to k narozeninam koupim...
cepice 1040
triko 980
dvoje slipy 1050
pro dvoulety dite, chapete to??

holky poptejte se v lekarnach zdali nemaji testery

k nocniku:dnes jsem dostalu tu knizku od plen k nocniku behem tydne. je tam i sekce jak na dvojcata. prectu a dam vedem vedet.najaky jooo typy napisu :wink: tak snad uspejeme
19. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@zlatouch vitam dalsi tehuli :wink:
19. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
@mamkamarketa nezlob se, tu knihu jsi objednávala po internetu? nedala bys mi když tak odkaz nebo tak? já bych si ji ráda koupila....fakt jsem bezradná....hledala jsem tu něco takového ale nenašla,,,je tu spousta knih ohledně výchovy, stravování ale o tomto jsem nenašla nic... :slight_smile:
19. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
@meleri
privezl mi znamej z anglie (popravde jsem nekoukala, jestli se dela v ceskym prekladu)
gina ford potty training in one week
pisou tam,ze v anglii je to neznamejsi spisovatelka ohledne deti, tak mozna se bude prodavat v ceskem nebo francouzskem prekladu. stala asi 200 kc, tak kdyby nepomohla, tak alespon jsem tolik za to nevyhodila moc penez
19. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz
@mamkamarketa no jo, ale koukam, nejsem v tom sama :wink: My to neplanovali, chtela jsem vetsi pauzu, abych se z toho nezblaznila :wink: Tak smula, ale uz jsem si na to zvykla, tak snad to nak zvladnu :wink:

Jinak narozky jsme meli minulou sobotu, L.dostala kreslici tabuli, Duplo, bubinek a par kravinek. ..Koukam, resite nocnik. U nas se doma chodi bez pliny od leta, ale porad to nak nemuzeme doladit, a skoro kazdy den ma Laura pocurany gate, aspon ze bobek spolehlive hlasi. Snad se nekdy propracujem i ke spolehlivemu hlaseni curani.
19. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
@zlatouch u nas je to naopak. on se vetsinou (80%) vycura ale NIKDY se nevykakal...

nas narozky cekaji pristi ctvrtek. jelikoz budou brzo vanoce, tak dostane ,,jen,, 2 stany propojene tunelem. (porad se nikam schovava)
19. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
@meleri koukam ted po netu a nemuzu nic najit. zeptam se ti v knihkupectvi
19. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
19. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz
@mamkamarketa super, nastuduj :grinning: a potom podej hlášení co všechno děláme špatně :grinning: :grinning:
19. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
@jjjb taky jsem zvedava
ale spis to nastuduje manzel (je to psany v anglictine) a ja si prectu hlavnibody :grinning:
nebojte holky podelim se.
19. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz
holky já vám závidím ty miminka v bříšku :grinning: Je mi uplně líto, že už asi nebudu těhotná! Teda museli by jsme splatit hypotéku, postavit baráček a pak bych brala klidně další dvě. Jenže v paneláku, hypotékou to asi nepůjde :frowning2:
19. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz
19. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
@jjjb ja bych taky dalsi baby brala. ale ted mame co delat uzivit nas 3 a presne jak rikas, pokud mame zavazky, nechci privest dite do situace,kdy je nedostatek. V lednu se vracim do prace. korunky potrebujeme :cry:
19. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Je nas tu cim dal vic (mam z vas radost :grinning: ) ale uz se pomalinku ztracim prosim
napiste jen jmeno ditka a datum narozeni at se orientuju kdo ma narozky a tak
Tomas 25.11. 08
19. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz
@mamkamarketa @jjjb taky jsem chtela chvili pracovat, abych mela aspon nakou materskou...Ale nastesti to vcelku zvladame, ted chodim na 2 dny v tydnu do prace (coz teda neni nic moc vydelek), az odlozim starsi do skolky, sla bych zas, diky bohu za hlidaci babicku :slight_smile: Ja mam daleko vetsi hruzu z toho, ze to fakt bude frmol :grinning:
19. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz
OK, Laura 13.11.08
19. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
@zlatouch my mame jednu babicku (manzel neni cech) ale moje mama jeste pracuje a hlida,ale nejradeji hlida, kdyz spi (syn je divoky) ale ja pracuju ve firme, ktera ma firemni skolu (timpadem mi neseberou materskou) takze se nam to i vyplati. tak treba usetrime a jednou dalsi miminko bude
19. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj maminky,
můžu se k vám přidat?Kačenka se nám narodila 5.12.2008,tak jsme si nadělili mikulášskou nadílku :grinning:
taky už vám tak začíná období vzdoru?u nás je jak andílek a někdy zas ďáblík :wink:
co se týče Vánoc a Narozenin a svátku,tak je to složité..k narozeninám dostane dětský notebook můj chytrý pejsek,panenku, a ještě nějakou drobnost..
na Vánoce kuchyňku tefal,kočárek,povlečení medvídka PŮ,župánek,a vzduchovu fontánu od playskool,páč miluje balonky a s touto hračkou se u kamaráda vyhraje nejvíc,tak bude mít svoje..

@mamkamarketa vidím,že má tomášek narozeniny ve stejný den jako Kačenka a já Svátek :grinning: to my se o miminko snažíem..jsme se zeptala kačenky co chce od ježíška a ona:no mimi :grinning: tak bude mít svoje :slight_smile:
19. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz
@mamkamarketa firemni skolka, to je bezva :wink: To ti urcite pomuze :wink:
19. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz
19. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
@cvachna Vitej mezi nami :grinning:
neber si to osobne je to Tomas (zadny hacky, carky) tatka je cizinec, tak by to vypadalo blbe :wink:
jakou fontanu? Jinak my sme taky ujeti na medvidka Pu (obzvlaste tygrika) :wink:
19. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
@zlatouch jen aby nas mlady pan uznaval toto zarizeni :grinning:
19. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
@cvachna jak ste na tom s nocnikem? (nase vecne tema :grinning:)
19. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz
@mamkamarketa to u nas frci Oslik! Se skolkou to je fakt, ale zas kdyby neco, nebudes daleko :wink:
19. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz
@mamkamarketa marky.tak to promiň :sweat_smile: no,o nočníku mi ani nemluv.začala chodit ve 12cti měsících a najednou měla 14měs a od té doby ani ránu..teď ve 23měs.si na něj sedne oblečená a když ji chci vyslect,tak mě prosí,že ne a začne mě pusinkovat..a jak jste na tom vy? ta fontánka je s míčkama.jde do ní vzduch a balonky lítají,pak se svezou po tobogánku a zas nahoru..hraje v tom šílená hudba..a ten počítač pejsek je super hračka :grinning:
19. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
@zlatouch mam ty jejich postavicky moc rada,ale Tomis uz zacina mit vlastni vkus a ted porad musi byt vsude a na vsem monkey
19. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz
@mamkamarketa
Petr a Nela 2.12.2008
19. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.