• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
dovoluju si jen pridat fotku tomise, jak slinta blahem z pujcene klouzacky :slight_smile: je uplne hotovej od rana se jen klouze. aspon se v tomhle pocasi vyradi :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:55  • Odpověz
@fiallinka to je super s těma namraženýma paprikama! mám to ráda ale nechce se mi s tím drbat pokaždé...:slight_smile: tak bych to tak mohla zkusit, jenže nemáme tak velký mražák bohužel...ale už dlouho jsem toto nevařila...minule to malý ještě nejedl, myslím že tentokrát už by si dal...mleté maso má rád jako boloňské špagety.

já ti držím palce at je to vpořádku, ono je fakt že ten císař je lepší (podle mě) pro to dítě i pro tebe, amožná že podruhé to nebude tak bolet..

no možná že taky tak dopadnu znova, kdo ví! :slight_smile:)

eyael,

aha, ale bylo by to super kdyby to vyšlo, tady to fakt končí ty bodýčka, a i kdyby se odplenkoval ten můj, tak to využiju už i na jaře (tady je brzo tepleji).
22. lis 2010 v 11:26  • Odpověz
mamamarketa
to je super ta klouzačka! děti to mají strašně rády! máte moc hezké záclony se dívám, medvídek pů se mi taky líbí i malému sehnala jsem ale jen ty nálepky na zeď, ty záclony byly moc krátké, máme příliš dlouhé okna...:(
22. lis 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
@eyael to je dobry napad s tou skolkou. mame jednu kousek tak se hned mrknu co vari :wink: prave maly od ledna budu chodit do firemni skolky. a jelikoz tam jsou deti od 6ti mesicu do 5ti let. nemuzou varit vsem stejne, tak musi rodice nosit jidlo. malej se vzeprel a konzervicky odmita, takze budu muset varit zdrave vecere a davat malemu ,,zbytky,, k obedu :sweat_smile:
22. lis 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
@meleri dekuju, jak jsem uz psala, sme trochu blazni do medvidka pu :grinning: ty zaclony jsem nahodou objevila ve vyprodeji a 1 zaclona vysla asi na 600, coz je podle me velmi slusny.

desne ho klouzajda bavi. Tuto si muzeme pujcit do jara, tak pokud ho bude bavit i dal koupime mu novou, jen me desne stvou ty ceny :frowning2: ta co se mi libi (skladaci) stoji temer 3000 :cry:
22. lis 2010 v 11:35  • Odpověz
jo ono všechno s medvídkem teda stojí hodně... :frowning2: mi se moc líbil ten kolotoč s medvídkem pu ale taky to bylo moc nějak 50 eur tak to sem si řekla tož to ne, a koupili jsme nakonec takový ten na klíček. sice se pokazil ale nakonec už ho stejně ani Sam nechtěl. ale budu něco muset vymyslet na druhé dítě, ono je to fakt pomoc ten kolotoč.
22. lis 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
@meleri my sme kolotoc vyuzili moc. ale presne sme meli ten na klicek (nechtelo se mi investovat) a malej vyzadovat porad at se zviratka toci, takze jsem musela celou noc vstavat... pak sme poridlili hrajici hvezdu (3 melodie a 3 projektory s obrazkama podle veku) malymu jsem pustila hudbu a obrazky na zed a vyzaduje to dodnes :grinning: neusne bez sve hvezdicky :grinning:
priste urcite si koupim kolotoc na dalkove ovladni, uz pocitam,ze budu po cisari, tak at me nemusim vstavat :grinning:
http://www.easytoys.cz/fisher-price-kolotoc-nad-postylku-rainforest-p-15518.html treba tento
22. lis 2010 v 11:49  • Odpověz
mi se zas i líbila ta mechanická hudba, je taková nežnější, hezčí, a pokud je dobrý strojek mělo by to vydržet fakt napořád....ty elektronické kolotoče mají hrozný zvuk...ale ta světýlka musí být krásná to jo!
22. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
@meleri treba ta hvezdicka ma zvuky prirody (cikady a tak) a pak jeste 2 melodie. me to neva a prcek u toho usina rad. da se nastavit cas 5,10,15. a ty obrazky jsou podle veku 0-3, 3-6, 6-12 ale tomis na to kouka rad i dnes :sweat_smile:
22. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
@mamkamarketa jé promin ne ja ted nemyslela tu tvoji ale spíš tak všeobecně, jednou mi to totiž nabízela prodavačka v obchodě s použitým dětským zbožím a byl to takový ten klasický masivní kolotoč z umělé hmoty, ovšem ta hudba...bud to bylo tím že byl starý nebo fakt nevím...
22. lis 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
@meleri v poho. ja beru,ze se nemusi vsechno libit vsem :grinning:
22. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
22. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz
@mamkamarketa ta je pěkná..ty věci se světýlky jsou fajn! my měli lampičku s m. pů ale bohužel se pokazila...
22. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
holky mate nejake sporeni pro deti? Ja to porad odkladam,ze az budou penize, neco poridim. jakmile se vratim do prace, rada bych neco zacala sporit pro malyho,ale vubec se neorientuju co je na trhu. a muj cesky nemluvici manzel asi nepomuze :confounded:
poradite?
22. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
@meleri a reklamace? Teda pokud uz to nebyla starsi hracka. jak rikam, tomis tu hvezdu miluje, kdyz uz je unavenej jde si ji sam zapnout aby nam dal vedet,ze uz je cas :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
myslíš u toho kolotoče mechanického? no on byl z česka a nechtělo se nám to řešit tak jsme ho vyhodili, byl to ten od firmy Kanpol. jestli myslíš ten z druhé ruky elektrický, já ho nakonec nekoupila, právě kvůli té hudbně...pak jsem ještě viděla kolik baterek to sežere (takových těch obrovských)
22. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
@meleri jasne to chapu...bydlite nekde blizko more? ale je tam tepleji oproti nam,ze?
22. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
@mamkamarketa ne moře je odsud 300 km takže tam jezdíme málokdy (hlavně je tam draho a strašné horko), ale ano léta tady bývají drsná, loňské ani ne ale předminule bylo dva a půl měsíce furt 38 stupnů...strašné, s malým děckem, modlím se aby to tak nebylo to příští...
22. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
@meleri aha tak to je skoda. Slysela jsem, ze je Francie draha :unamused: s tim vedrem te chapu. my sme s malym atopici a v lete primo trpime. naposledy sme byli v texasu (odtamtud je manzel) loni v cervnu. Bylo 46C strasne sme s malym trpeli. zvazovali sme,ze poletime domu o tyden driv, ale prebookovat letenky by nas stalo jmeni.. a ted tam maji pry 30C.. u nas bude snezit a oni maji 30C. nechapu jak tam muzou zit
22. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
my na dovolenou jezdíme do čech, tady na to nemáme....ted plánujeme pouze jednu noc v Lyonu na den světel, na víc nemáme.. občas jsme si zaplatili tři noci u moře v hotelu, tady, a jednou jsme byli v chorvatsku.
jeje to je mi líto! o tomto exému už jsem hodně slyšela tady na MK je to nepříjemné...:(
46 stupňů to je strašné, já jsem tady zažila nejvcí 42 ale na slunci, a hrozné. to tě chápu. já moc na horko taky nejsem...ono je to fajn tak někde u vody, a svobodná ale s dětmi mě to strašně stresuje kvůli úžehu. taky nechápu jak tam žijou asi jsou už tak zvyklí, tady si taky lidi na ta vedra moc nestěžujou, jsou naopak rádi, nadávají spíš na zimu, a tu já mám radši!
22. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
@meleri me vadi jak velke horko, tak zima. :grinning: ja nejradeji slunicko, tak 22C. pro me ideal.
co je noc svetel?
ty vedra jsou desny. ja to nemam rada a jak rikam, tomas mel do krve rozskrabany ekzem na celem tele. nastesti pak sme objevili masticku a zlepsilo se to ufff
je to hodne neprijemne, zvlaste pro maly ditko, co nechape situaci...
muzu se zeptat jak slavite Vanoce? Treba v usa nosi darky santa claus rano 25.12 a vsichni rozbaluji darky v pyzamech. pro me nepredstavitelne
22. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz
mi strašně chybí česká zima se sněhem, a ted mě to mrzí víc kvůli malému....jenže ted tam mám strach lítat kvůli sněhovým kalamitám letadlda pak nelítají je to strašný chaos..no ale uvidíme příští zimu.
vy ten exém máte jenom v létě? a z čeho to je? z potu? to jo, už jsem o tom hodně tady četla jak ty děti trpí....
noc světel je v Lyonu takový svátek že tam rozvicují krásné ozdoby a všelijak hrají se světly, a hudbou třeba osvěcují staré katedrály a promítají třeba světla ve tvaru lodí které plujou, nebo stromů, je to moc krásné, do toho ta hudba. problém jsou strašné davy, zkusli bysme to dokud ješt ě není pozdě a pak zpátky na hotel.
vánoce jsme slavili dycky u našich ted budou tady, tak sama nevím, pokusím se to udělat jako doma...:slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
@meleri takze manzel nevyzaduje francouzske tradice?
jee to musi byt krasny!!!
to jo, jeste litat s briskem...treba to vyjde pristi rok.

je to nejspis na reakce v tom vedru na pot,ale ja treba se ,,osypu,, i teplejsi sprse. ona celkove ta kuze je hodne citliva a nachylna.
22. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz
u nás je to tak že 24 jsou ty naše a 25 ty jejich tak jediné co bude že nás pozve jeho matka na oběd, oni tady nejsou moc "tradiční" takže je to fakt slabota.

ajeje už je vzhůru malý měj se!
22. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jjjb
@meleri já si holky na toho minulého císaře stěžovat nemůžu, sice mne komplet uspali - ale to jsem sama chtěla (teď toho lituju, ale taky už to nevrátím), ale bolesti pak velké nebyly, jizva ok, chodila jsem brzo celkem normálně... jako jo, chtěla bych vědět, jaké to je, rodit normálně, ale prostě teď už mám jako prioritu č. 1 bezpečný porod hlavně pro děcko...
22. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
@meleri muzu se zeptat co jedi na Vanoce?
Tomis se vzbudil a zavelil ,, Mamiiii apple,, tak jsem musela oskrabat jablicko. On uz 10 dni neni nic jineho nez jablicka, bily jogurty a pohankovy krupky. jo a jeste lizatka :sweat_smile:

@fiallinka souhlasim s tebou. hlavne aby mimco bylo v poradku. Moc nechapu maminky co maji deti koncem panevnim a presto bojuji za prirozeny porod. (ja osobne bych miminko takovemu riziku nevystavila..)
22. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz
@mamkamarketa ahojky, já dávám už téměř všechny sýry, ale s rozumem. Ale co mi vyloženě rvou z ruky je Almette bylinkové (tvarohový sýr) a taky milují Tartale bylinkový s česnekem :grinning: Máme celkem rádi bylinky, tak jsou zvyklí a ani česnek jim nevadí.
22. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz
@meleri musí to být krásný zážitek, mám ráda světýlka a hudbu dohromady, závidím :grinning: Pak mě lákají ještě fontány ve spojení s hudbou :wink:
22. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz
holky nemáte někdo zkušenosti s www.happyfoto.cz tedy s dodací lhůtou?
22. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
@jjjb trva jim to? Ja teda zkusenosti nemam. vsechny fotky si nechavam vyvolavat v DM

holky mate nektera ditka na sunaru 24?
22. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.