• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@zlatouch tak to mám radost, začala jsem mít pochybnosti, co dělám blbě :grinning:
23. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz
@jjjb fakt srovnávej jen s dvojčaty, když už :slight_smile:... já už jsem to měla načtené ještě před porodem, kdy tchyně vytahovala, jak její chlapečci v roce mluvili... a já jsem ji odpálkovala, že to teda ne, že moje děti v roce mluvit nebudou :slight_smile:

v půl roce říkal, to co ti vaši, a to jsem si nebyla jistá, jestli znal význam :slight_smile:, no ale zase výborně ukazoval prstem :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
teda holky vy jste toho zase nakrafaly :grinning:
@meleri to je desny. nesnasim, kdyz lidi tahaji nemocne deti na hriste a pod! To bych se zblaznila. driv sme chodily na takovy cviceni,ale pokazde tam bylo minimalne jedno dite nemocne. kdyz jsem se uz nastvala, a nahlas zacala nadavat co sem vodi nemocny deti, tak mi jedna chytra pani rekla,ze za to plati a nenecha propadnout hodinu, kdyz maji ,,jenom,, kasel
:angry: :angry: :angry: :angry: od te doby nechodime na predem placeny aktivity. chodime si hrat do detskeho koutku a je to.

jinak tomis mi prijde,ze je zahleneny. to je bezva, jeste nam bude nomcny na narozky :frowning2:

holky s tim mluvenim ja se stydim :pensive:
Tomas max vyda rozkaz ,,mami apple, daddy nana (dobrou) ale vetu dohromady nedal a jeste asi dlouho neda :pensive: :sweat_smile:
Tomasovi ke komunikaci bohate staci to co zna a kdyz ne chytne me za ruku a odvede :grinning:

23. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
@eyael to me nikdy nenapadlo s tim tunakem :sweat_smile: to musim vyzkouset. Rio mare nekupuji,je desne drahy a pak je mi to i lito napatlat na chleba :grinning:
ty opravdu takhle vyvarujes? Mas muj obdiv. Ja zase resim otazku co k veceri, pac do obchodu nejdu a doma toho moc neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudak manza asi zase dostane pizzu :unamused:

ale ve ctvrtek je doma a maji dikuvzdani, tak si objednal krutu, tak mu splnim prani :wink:

@eyael to jeste k tomu vsemu pracujes? Mas muj obdiv
23. lis 2010 v 15:03  • Odpověz
Holky, vůbec neřešte, jak naše malá mluví! Už v roce a půl mi doktorka říkala, že to není obvyklé, aby se dítě takhle vyjadřovalo (doplňovala slova do básniček, pojmenovala plno zvířat...), takže ona je na tohle fakt "nenormální" :grinning: Chtěla jsem sem hodit video, jak zpívá, ale je to jen z mobilu a na počítači mi u toho nejde zvuk :confused: To je jedno. Ona teď řekne, co dělala celý den, už chápe pojem zítra, (to je až se vyspinkám?), skloňuje (dám to tobě, to je moje, naše, oni tam byli...), říká a zpívá celé básničky a písničky. Teď pořád mele Had leze z díry... a Mik miku mikuláš...to trénuje pořád dokola, aby jí přinesl ovoce a sladkosti. :wink:
Já jsem na ni jako matka samozřejmě náležitě pyšná :grinning: , ale rozhodně nechci, aby to vypadalo, že se chci chlubit, nebo že z ní děláme nějakého přehnaného inteligenta! Má hlášky jako každé jiné dítě... Včera volala na manžela z postýlky: Bloučííí (já mu říkám brouči... :grinning: ), ještě mi dones pitíčko, ale neci vodu, dej tam džusííík! Pak něco slyší v televizi (Cesty domů, nebo jak se to jmenuje...) a řekne mi: Pojď spinkat se mnou hajzle! Takže tak! :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:16  • Odpověz
@mamkamarketa tu pomazánku taky dělám s pomazánkovým, ale taky ne RIo mare :slight_smile:, ten jsem ještě nezkusila nikdy... a s mluvením to přece není tvoje "vina", dyť je to fakt jedno :slight_smile:, Juráš je v tom dobrý, ale zase se nemůže měřit s ničím jiným, tak co... a u nás večeře téměř jen chleba s něčím, chlap má oběd v práci, já doma, tak to neřešíme :slight_smile:
@mamkamarketa btw co bylo včerejší panga tanga? :slight_smile:
Souhlas s @fiallinka, Rio mare jsem taky ještě nekoupila, ale určo vyzkouším až u nákupu nebude manža! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@fiallinka Kde budeš rodit?
23. lis 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
@silerovav nevim... :unamused:
on nas malej ma slovnik a ani ja vetsinou nevim co tim chce rict
23. lis 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
@silerovav rio mare je vyborny,ale cena desna. nedavno v tesco meli 1+1 zdarma,ale i tak ta nejmensi konzervicka stala 25kc (manzel by zdlabnul 3 minimalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
23. lis 2010 v 15:20  • Odpověz
@mamkamarketa to je jedno, hlavně že to nebylo sprostý! :wink:
23. lis 2010 v 15:20  • Odpověz
@silerovav :grinning: koukam, ze to ma i svy nevyhody :wink: Mne zatim staci to jeji "Laurik/tata/mama prdi"...
23. lis 2010 v 15:21  • Odpověz
@mamkamarketa kterej je lepší? V oleji, nebo ve vlastní šťávě? Fuj, je úplně vidět jak jsem těhotná....teď tady jím tiramisu, zapíjím kefírem, v lednici mám tvarůžky, na který se děsně těším a jak píšeš o rybě, dala bych si taky hned.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 15:22  • Odpověz
autor
@silerovav :grinning: :grinning: :grinning: ta posledni hlaska je vyborna :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to je teda moc sikovna! Jak rikam Tomas ma velice omezeny slovnik :pensive:
23. lis 2010 v 15:23  • Odpověz
@zlatouch to jooo, včera šla na záchod: "Čo to tady šmldí? Taťka kakal, Domi." Jdeme ven, na chodbě sousedka a malá hlásí: "Šmldí nám záchod teto, taťka kakal!" Manža byl rudej jak rak, no už nám dovede připravit i nějakej ten trapásek... :grinning:
23. lis 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
@silerovav kdyz rio mare tak ten v oleji (pouzivaji kvalitni olivovy olej a ne zadny rostliny a pod)
23. lis 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
@silerovav hehe mi povidej,ja kdyz jsem byla tehotna (mela jsem vedle sebe kolegyni) a ta vylozene trpela mou pritomnosti. porad jsem jedla smradlavy syry, rybickovy pomazanky a nebo sladkosti (rada si dala se mnou) pak si oddychla,kdyz jsem sla na materskou :sweat_smile:
23. lis 2010 v 15:26  • Odpověz
@mamkamarketa fakt to vůbec neřeš, píšu vám to spíš pro pobavení... zahlídla jsem tady i nějaké téma "bilingvální rodina", nebo tak nějak... taky tam chodíš? Jinak my máme kolem sebe tolik starších "maďarů", kterým nikdo nerozumí... vždyť je to ale hezký.... jsou to aspoň ještě trochu miminka. Až jim bude 15, budem se divit a chvilkama si přát, ať nemluví!
23. lis 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
@silerovav :grinning: mama mi rikala, ze jsem jako dite s ni byla v zoo a v pavilonu plnym smradlavejch opic a lidi jsem ukazala na tu nejosklivejsi opici a zacala kricet,ze je jako nas tata :grinning:
23. lis 2010 v 15:28  • Odpověz
@mamkamarketa rybku určo vyzkouším!
@mamkamarketa :grinning: :grinning: taky dobrý!
autor
@silerovav pokud mas rada ryby ted maji v tescu 4 mrazene filety findus (bez kosti a kuze mnam) za 120 kc (4 filety po 125gr)
23. lis 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
@silerovav nechodim. byla jsem se tam mrknout a co jsem z toho pochopila, byli to ceske pary, ktere na svoje dite mluvi jinym jazykem nebo par slovenka+cech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 15:31  • Odpověz
@silerovav :grinning: :grinning: :grinning: Dobry, chudak tatinek. Jeste jedna story a budu si hyckat sve nemluvne ditko :wink: Jinak koukam, ze mas krasny termin, ale asi bys ho radsi trochu soupla, co? Bud na vanoce uz doma nebo je jeste zmaknout s mega brichem, vid...
23. lis 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
holky jaky pouzivate zimni krem? Tomas je atopik a ne vsechno mu dela dobre navic loni, mel tvaricky popraskany a cerveny.ale zimni krem pro atopiky jsem nesehnala... :unamused:
23. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@mamkamarketa v porodnici doporucovali Infadolan, masticku z lekarny, ta by mu nemela vadit. Nebo bambucky maslo, prip.nejaky balzam z neho, ale trosku hur se roztira.
23. lis 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
@zlatouch a kde se to s tim bambuckym maslem prodava? V lekarne maji treba biodermu ale stoji skoro 300 a treba mu to nebudu moct davat kvuli ekzemu.. a testery pry nemaji jen obyc kremu a to se zase bojim, ze tam je voda
23. lis 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
@mamkamarketa muzu se zeptat kde si rodila? me totiz nic nerekli :unamused:
23. lis 2010 v 15:57  • Odpověz
@mamkamarketa mam rada tuhle znacku: http://www.saloos.cz/bio-karite a sezenes ji obvykle ve zdravych vyzivach nebo v nejakych bio obchodech. a taky na netu, i na MMB :wink:
Rodila jsem v Krci, meli jsme jakousi prednasku o peci o novorozence. Kde ty? Pokud to nebylo v USA...
23. lis 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
@zlatouch v USA? Tak to bych sme se nedoplatili...nee, rodila jsem u Apolinare. My sme mely taky ,,prednasku,, ale resilo se tam kojeni a hojeni pupiku a TBC :confounded: nebo si to nepamatuju :grinning:

tak to zkusim. hlavne at je to prirodni bazi
23. lis 2010 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.