• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@desirka ahoj, super, že jsi se přidala... už jen nakukuju, pomalu vypínám počítač a jdu zalehnout s knížkou... a s manžou teda. :grinning:
28. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
@eyael joo, tu puzzle knížku máme stejnou - jen Ošklivé káčátko. Zkusím sehnat ještě něco dřevěného, nebo další pohádku z této kolekce. Plastelínu taky koupíme, už vidím jak mi s tím bude patlat všude, ale co... :slight_smile:
Vy chodíte spinkat už kolem osmé? To naše beruška běžně kolem půl desáté....
Na hudbu máš šikulku, to my zatím jen tancujem, ale dělat rámus do rytmu můžem taky zkoušet. Díky za tip!
No a jinak cvičit bychom taky chodily, ale já to s tím rizikovým těhu nedávám. Takže chodí cvičit s babičkou do baby klubu a jinak aktivity jako závodění nebo hra s balonem - to dělá s tátou. :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
Vitam nove prichozi :wink:
bublifuk nas taky bavi, desne ho bere litat za bublinama a praskat je :slight_smile: ale me z toho vecnyho foukani desne boli hlava :unamused: tak sme koupili bublifukovou pistoli a jenom mackam spoust a malej ma mnohem vic bublin nez ode me a kdyz to vemem ven tak to je pak king :sunglasses: boby sme koupili uz loni (manzilek je z Texasu, takze vse spojeny se zimou ho desne fascinuje pac tam je bezne v lednu 25C :sweat_smile: ) takze malej mel premieru jako rocni bejby. @desirka hold nemame ty hodny holcicky co sedi a kresli si :sweat_smile: my ted zvazujeme trampolinu, pac nas mladej je fakt naslapanej energii. Mohl by delat reklamy na duracell :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj, taky se možná přidám, Jurča je v říjnu, ale o měsíc dřív narozený, takže taky vlastně listopádě :slight_smile:

@eyael ahoj :slight_smile:
28. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz
@mamkamarketa :grinning: S bobama jsi mi připoměla její dnešní hlášku: "Neči sáňky, já či lyže a budu lyžovat s maminkou. Šu velká holka! Klištýnka v blíšku je malá, té dáme sáňky!" :grinning:
28. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
@silerovav :grinning: :grinning: :grinning: to takhle povida? Teeda ty holky jsou opravdu jinde. teprve nedavno zacal spojovat slova (mama nana-dobrou mami, thank you..) ale zatim je to spis anglicky,asi to je pro nej lehci. nebo si vymysli svuj vlastni jazyk napr. bambi je opice, jak na to prisel? Netusim. zbytek jeho slovniku si ani nedovedu tipnout :sweat_smile:
28. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
@fiallinka Ahoj, určitě se přidej! :slight_smile: Dívám se, že jsme na tom s pupíkama podobně, co? :dizzy_face: Jak zvládáš?
28. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
@mamkamarketa joo, ona má hlášky, bych se někdy potrhala! "Domi, máš bobek?" "Néé mamí, mám hovno!"
28. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
@fiallinka vitam te mezi nami :wink: neboj nejsme soukroma skupina my bereme vsechny :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz
@mamkamarketa A to podotýkám, že od nás s manželem takový slova neslyší, dáváme si pozor!
28. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
@silerovav :grinning: mazec kluci jsou opravdu pozadu zvlaste pak ten nas, ma zatez 2 jazyku :confounded:
28. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
@silerovav to chodi do jesli? nebo vam nekdo hlida?
28. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz
@mamkamarketa Já bych to vůbec nebrala jako pozadu... je šikovnej, že s váma komunikuje a já spíš myslím, že je obdivuhodný, jak si ty dva jazyky umí taková malá hlavička přebrat! :wink:
28. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz
@mamkamarketa nechodí, teď když musím ležet hlídají na střídačku babička s prababičkou... no a jestli myslíš to, kde chytá takové výrazy - chodíme do baby klubu, máme plno známých a kamarádů a ještě nedávno s námi bydlel můj 18-letej brácha... takže asi tak. :slight_smile:
28. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
@silerovav snad to zvladne :slight_smile: to bude u vas na vanoce veselo,ze?

Jinak holky odkud kdo ste?
28. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
@silerovav tak myslim, ze tvuj bracha bude asi vysvetleni :grinning:
28. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz
To joo, na vánoční dáreček se těšíme... :dizzy_face: Bydlíme kousek od Brna...
28. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdu zalehnout....pro dnešek dobrou noc všem. :slight_smile:
28. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
@silerovav to je fajn,ze zase holky budou mit spolu hezky vztah.manzel uz kratce po narozeni malyho mel navrhy,ze poridime sourozence (ma brachu o 11 mesicu mladsiho :sweat_smile: ) ale ja se na to vubec necitim. Navic chci zhubnout a mela jsem dost tezky komplikovany tehotenstvi zavrseny jeste kompikovanejsim porodem, takze se na to VUUBEC necitim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a ja jsem z prahy a co ty nase novy mamky? Odkud ste holky?
28. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
@fiallinka jak mozna? My nekouseme :grinning:
28. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz
Holky, píšu možná, protože si vůbec nejsem jistá, jestli budu mít za pár týdnů sílu tady nějak výrazně diskutovat :slight_smile:.

@silerovav tož zatím celkem ok, cítím se relativně dobře, ale začíná mne zmáhat hrozný strach, aby to dobře dopadlo... (viz fotoblog)
28. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
@fiallinka budu drzet palecky at vsechno dobre dopadne!!! taky bude u vas na Vanoce veselo, co? :grinning: ted se vedou velke debaty o darkach... a odkud jste?
29. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
tak všechny,co jste v očekávání,těm držím palce,ať to dobře dopadne..my zatím druhý neplánujeme,Dominiček vydá za dva,je strašně živej a na porod taky nevzpomínám moc ráda,ale holčičku bych si ještě přála
29. říj 2010 v 10:19  • Odpověz
já jsem ze Šumperka,takže koukám,že všechny bydlíme po celé republice...náš malej zatím moc nemluví,ti kluci jsou vážně asi pomalejší a kdyby byl starší sourozenec,tak je to asi taky o něčem jiném
29. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
koukám,že asi taky vaříte:slight_smile: tak doufám,že úspěšně
29. říj 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
@desirka holciciku bych taky chtela, ale ted se soustredim na to moje sidlo :wink: peclive studuju metody na ovlivneni pohlavi miminka, abych doma nemela armadu chlapu, pac ja bych holciciku chtela. syn ma se svym tatou super vztah, tak i ja bych potrebovala partacku na nakupy :grinning: ale zase si rikam,ze chlapy maj jednodussi zivot a ja mam navic ,, poruchu krve,, coz je u me dany geneticky a u holek to se to projevuje vic nez u kluku, takze zase kvuli tomu by byl lepsi dalsi kluk, ale zase si rikam,ze ta medicina je dneska tak deleko, ze by s tim nemusela mit problemy.. tak to asi necham osudu :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:40  • Odpověz
rozumím ti,vždycky jsem si přála kluka a teď když ho mám,tak toužím po někom,s kým si budu moct jednou rozumět jako s kamarádkou,zajít s dcerkou na nákupy,na kafčo,atd.
29. říj 2010 v 11:25  • Odpověz
jinak se predem vsem omlouvam,ze mi to prispivani sem tak trva,jsem tu momentalne z mobilu
29. říj 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
@desirka presne na s kym jit na nakupy a delat takovy ty veci co s chlapem nemuzes :wink: ale asi to necham prirode. pokud to priste nebude holka, tak proste nebude. kdy vam budou 2?
29. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
nam budou az 24.listopadu,takze jeste na dort cas:slight_smile: tj,hlavne bude clovek jednou potrebovat treba i pomoct v domacnosti,mit s kym jit shazovat kila nebo jen zajit ke kadernici a tak,co?:slight_smile:
29. říj 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.