• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@mamkamarketa děkuju za přivítání :slight_smile: A u vás se druhé neplánuje?
@zlatouch Rodila jsem přesně na termín dle UTZ :grinning: A moc děkuju za přání :dizzy_face: A už víš,co to bude?
29. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
@andilek261 ahoj, vítej. super další těhotná! :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@meleri děkuju :dizzy_face:
No co tak koukám,tak jsou tu fakt těhotné skoro všechny,to je super :grinning:
29. lis 2010 v 11:49  • Odpověz
@andilek261 jo já jsem do toho chtěla jít co nejdřív to půjde jen co jsem dokojila tak jsme zkoušeli druhou IVF a povedlo se....ted už to jenom po porodu nějak skloubit tu výchovu, vaření, úklid...snad to půjde!
29. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
@meleri tak hlavně že vám to vyšlo a neboj,to skloubíč s přehledem.. Já jsem taky chtěla děti,max. 3 roky po sobě,ale manža byl utvrzenej v tom,že chce jedináčka,což jsem celkem špatně nesla.. A pak jak viděl,jak moc má rád děti a jak si s nimi rád hraje,tak mi sám řekl,at vysadim antinu a druhej měsíc jsem byla těhotná :slight_smile: Nikdo jsme to nečekal,ale plánované bylo,to je jasné :slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
nebojte nijak to zvladnete. budete muset :grinning: ne, nebojte se. ja kdyz jsem si rikala jak je neco tezkeho, vzpomela jsem si na epizodu vymeny manzelek, kdy pani mela ctyrcata a hned je vsechno jednodussi :slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
@andilek261 planujeme,ale ted ne :slight_smile: jednak jdu od ledna zpatky do prace a navic financne by to bylo hodne narocne. ja uz jsem se nekolikrat holkam zminovala mela jsem kompikovane tehotenstvi, ktere bylo zavrseno prisernym porodem, tak se na to ani necitim. mam vic nemoci a musela jsem porad litat po vysetrenich (kazdy tyden na krev, od 6tt jsem hodila do porodnice, kde jsem na poradnu cekala i 5 hodin, takze bych si to s tomasem co vsude lita ani nedovedla predstavit) babicku mame jen jednu a i ta jeste chodi do prace. bude lepsi az bude chodit do skolky. proste az bude vic casu a penez pujdem do toho :slight_smile:
29. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz
@mamkamarketa tak to je pak jasné,to chápu .. To bych asi taky přemýšlela jinak,já jsem měla pohodové těhu a porod celkem rychlej.. Tak at vám to pak vyjde hned,jak budete chtít :slight_smile:
29. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
@andilek261 diky :dizzy_face: vzhledem k tomu,ze nesim brat antikoncepci, tak sme 1 (zduraznuji 1) zkusili prerusovany styk, potom jsem byla nemocna, k nicemu dalsimu nedoslo o 3 tydny pozdeji jsem mela hcg 786 :sweat_smile: takze sme s manzilkemn asi vice nez plodni :sweat_smile:
29. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz
@mamkamarketa to jste jak my :grinning: Teda když jsme se snažili o Honzíka,tak jsme se milovali hooodně často,ale u druhého snažení,to vlastně ani nebylo snažení,pač v ten měsíc jsme se milovali jen 2x :grinning: Takže jsme to fakt nečekali :grinning: Vím přesně,kdy to vyšlo :grinning:
29. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
@andilek261 taky vim i datum :grinning: kdyby to mely vsechny zensky takhle snadne,co?
29. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
venku chumeli a tomas od rana chce jit bye bye a haze po me klice. tak se jdu nabalit a aleson zajdeme na postu a do pekarny. brrr uz ted se mi tam nechce :frowning2:
29. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak se po delší odmlce opět hlásím :wink:
Máme za sebou narozky - měla jsem objednanýho dorta (viz. foto), Kuba sfouknul svíčky a ani si ho nevšimnul - zajímali ho pouze hračky :grinning:

U nás nosí stromeček Ježíšek, takže po večeři půjde Kubík s babičkou a dědou ven, mezitím já s manželem vše připravíme a pak zazvoní Ježíšek. Scénář mám připravenej, ale jestli to dopadne budu jen doufat :wink:

Koukám, že jste tady skoro samé pražandy. My Prahu máme maximálně jako výletní místo :wink: (zítra tam zrovna jedeme + to máme spojené s večerním divadlem, tak se už moc těšim)

A co sníh? tady to už pěkně padá a malej je naprosto nadšenej, takže to vidím tak, že veškeré volné chvíle budeme trávit stále venku na sněhu
29. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz
@ulu my zas jezdime vyletovat k vam :wink: Nevim, jestli jsi presne z Nachoda, my mame radi Nove Mesto, i svatbu jsme tam meli...

My jsme s laurou chvilku bobovali na zahrade, to ji bavilo a bezva vyhoda oproti lonsku, uz ten kopec vyjde sama (nas "rychlik" zacal chodit v 16m...)! A dokonce pak usnula, to je klid najednou, uz se to moc nestava, spi parkrat do tydne :unamused:
29. lis 2010 v 15:12  • Odpověz
@ulu jééé,krásnej dortíček :dizzy_face: Tuším,že u nás to bude podobné,budou ho zajímat jen hračky :grinning:
@mamkamarketa no všechny ženský ne ! Jen ty,co o to opravdu stojí,pač kde jaká blbka si štrejchne a ani o to nestojí :rolling_eyes:

My byli dneska bobovat,no nááááádhera :dizzy_face: Honzík byl šťastnej a ve sněhu spokojenej a při bobování se děsně řechtal :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 17:17  • Odpověz
@zlatouch :slight_smile: my bydlíme necelý 4km od Novýho Města. A co že zrovna tenhle kout republiky když jsi z Prahy??
29. lis 2010 v 17:27  • Odpověz
@ulu my jsme v Praze nechteli, zive jsem videla ty zastupy manzelovych kolegyn a kolegu, co si me prijdou prohlednout :unamused: Takhle prijel jen ten, kdo opravdu chtel. A NM zname, maminka je odtud, coz ani nebyl duvod, rodina uz tam stejne neni, ale proste se nam libi zamek a zahrada...a ubytovani na namesti v internatu se taky hodilo, cely vikend nikdo nemusel vyjet autem :wink:
29. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
@mamkamarketa marky.vidíš,a my čekáme asi přírustek.jsem si jen tak dělala testy a 2 čárečky.tak ve čt jdu k doktorce..jsme strašně šťastní..tak snad vše bude ok..

všem těhotným maminkám gratulujeme :slight_smile:

já mám takové nevolnosti,že ani u kačenky jsme takové neměla...ale snad to brzo skončí..
a jak jste prožili víkend?my v pohodě.a teď v neděli pojedeme do Nového města na Mikuláše :slight_smile: taky jsme ještě kačence objednali na narozeniny velikou tabuli a švagrová ji koupí hrací vysavač nebo žehličku s prknem..
mějte se hzeky.my jdeme se obléct a bobovat :slight_smile: tak pa pa
30. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
@cvachna gratulace! Takze dalsi tehule. tak to na jare a v lete tu zustanu sama s @eyael :wink: :wink:
Mam radost holky, hlavne at jsou mimca zdrava!

my jednou az budeme planovat druhy, desne moc bych chtela holciciku (manzel ma 4 bratry, tak vim,ze to nebude lehke :sweat_smile: ) ma nektrea z vast zkusenost s ovlivneni pohlavi miminka?
30. lis 2010 v 09:16  • Odpověz
@cvachna no to jsou novinky! Moc gratuluju :wink:
30. lis 2010 v 09:18  • Odpověz
@cvachna jeje to je krásné tak gratuluju! a s těma nevolnostma ti přeju at brzo přejdou!
30. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
@mamkamarketa čtyři kluci tak to je hodně! :slight_smile:) nám na IVF řekli že pohlaví určují spermie, ale že to není úplně probádané...jinak já na to moc nevěřím že by to člověk mohl nějak ovlivnit, musíme to nechat na přírodě :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
@meleri presne pohlavi urcuje otec,ale muzske spermie jsou pry rychlejsi,ale driv umiraji.a zenske jsou pomalejsi,ale ziji dele. pro holcicku by ses mela milovat pred ovulaci (aby si ty zenske pockaly :grinning: ) a pro kluka po ovulaci (kdyz uz tam vajicko je, tak byvaji rychlejsi :grinning: ) me kamaradky kamaradka to pry pocitala nekolik mesicu nez do toho sli naostro a holcicku maji,ale muze to byt jen shoda nahod. no vzdycky to je 50 na 50 :grinning: :grinning:

tak by me zajimalo jeslti to nekdo nezna z praxe..
30. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
když to taky nebude přínosné pro všechny, přidávám úryvek z učebnice gynekologie: Pokud si přejete chlapečka, milujte se hlavně v den ovulace nebo těsně po ní – mužské spermie jsou rychlejší a k vajíčku se dostanou dříve než ženské. Pokud chcete holčičku, milujte se 1–2 dni před ovulací. Ženské spermie mají delší životnost než mužské a vydrží do doby ovulace. A ještě pokud chcete holčičku, milujte se hodně často, mužské spermie se rychleji vyloučí a pak zbydou ženské. Pokud chcete chlapečka, nemilujte se tak často.

podle te posledni vety mel byt Tomas kluk a je :grinning:

:slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky, nově příchozí zdravím :wink:
@mamkamarketa ještě já jsem tady netěhotná :grinning: a určitě další jen tak neplánujem!!! :grinning:
@cvachna gratulace obrovská :dizzy_face: :dizzy_face: nevolnosti vůbec nezávidím, já trpěla pomalu až do 20tt, ve dne v noci jsem odbíhala :confounded:
30. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
@jjjb VIDIS!!! na tebe jsem malem zapomela-musis sem chodit casteji,at na tebe nezapominam :grinning:
30. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
@mamkamarketa já bych ráda, ale netuším jak to děláte :grinning: Nestíhám nic, natož koníka :frowning2: Já mám pc zaplý jen po obědě, když děcka spí. Jinak mi tady vše rabují a vypínají ho :angry:
30. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
@mamkamarketa a jsi na tom s četbou o chození na nočník? doufám, že jsi to ty, kdo říkal, že přečte a pak podá info...
30. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz
holky a nevíte něco @fiallinka co malá, jak se jmenuje a jak se mají?
30. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
@jjjb jo jo byla jsem to ja. pani pise, ze je velice dulezite, aby si dite samo umelo sundat a nandat kalhoty, coz o to,ale jak zacalo mrznout u nas je pres den 19C a v noci 15C a to pripominam,ze topime,ale holt mame nevytopitelny byt :unamused: nerada,ale budu to muset asi odlozit na jaro :unamused:
30. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.