• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
holky ja jsem asi opravdu padla na hlavu. tomase jsem dneska utahala na snehu. zahrabala jsem se s dekou do kresla, piju kafe a poslouchacham vanocni pisnicky... tomu rikam materska :grinning: :slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor

@jjjb kdy vy budete delat party?
30. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz
@mamkamarketa aha tak to jo. Sundat kalhoty si umí, ale dát zpátky moc ne. My ted bojujeme s Nelinkou, jsem udělala chybu. Byla jsem tak šťastná, že chodí sama na nočník, že jsem ji nedávala kalhotky, jen tepláčky. Ted má chuděra výtok a nemužeme se ho zbavit. Bojujeme se spodním prádlem, hold jsou to dvě vrstvy a jde jim to špatně sundat, bylo to pro mě jednodušší. Ted už jsme najeli i spodní prádlo, snad se to zlepší.
Musím se přiznat, že kdyby mi nezačali stávkovat, že plínu nechtějí, tak počkám taky až na jaro. Ale na doma to zvládáme a ven si zatím neodvážím, takže se neboj, my budem taky do jara s plínkama :wink:
30. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
@jjjb me jde o tu zimu brrr :frowning2: a byli ste u dr?
30. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz
@mamkamarketa ještě ne :confounded: jsem na to zase zapoměla!!! jsem hrozná matka :rolling_eyes: hned si dávám upozornění na telefon, abych ji zavolala!!!
30. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
už je tu opět komado, loučím se :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
@jjjb nebo nejake to mydlo pro intimni hygienu holcicek?
30. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
tak jsem asi svoji Vanocni naladu prenesla na Tomase, kdyby ste videly jak trsal na Toma Pettyho christmas all over again... :grinning: :dizzy_face: skoda ze nemam kameru!!!
30. lis 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahoj Garzo, co malej skluzavkar??? :grinning:
30. lis 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
@sisix ty ses vsude :grinning:
30. lis 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak mala uz vyrvada: chci Dadu. Jenze Dada na do pul 7 jogu
30. lis 2010 v 17:33  • Odpověz
co rikas na moje foto, to uz ani neni pravda :grinning:
30. lis 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
@sisix tehda si jesta byla moje kamaradka :grinning: :zipper_mouth:
30. lis 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky, nebyla jsem tady přes víkend, ale v klidu, jsem pořád dva v jednom a @mamkamarketa - do soukromé diskuze jsem nešla ani nepůjdu, je mi tady s váma dobře. :slight_smile:
Vítám nově příchozí, @cvachna - potichoučku gratuluju a ať je vše ok!
My jsme měli rodinný víkend, celou sobotu jsme s manžou a Domdou vařili (lasagne, MŇAM!) a pekli perníčky... Domča chtěla hrozně vykrajovat se mnou, měla svoje vykrajovátka a váleček. Udělala z těsta kuličku a začala válet. Tak se do toho zabrala, zatlačila a váleček jí praskl na dvě půlky! :grinning: Horlivá cukrářka naše... začala natahovat, ale hned jak jsem jí půjčila svůj velkej, tak byla naprosto spokojená. :dizzy_face: Vykrojila hezký prasátka a pak je upečený chtěla všechny sníst, že jsou přece její! :slight_smile:
V neděli jsme byli na Svoboďáku v Brně na trzích, bylo to hezký. I ten svařák jsem si dala, říkala jsem si, kdyby už malá chtěla ven... jsem zvědavá na @fiallinka, co a jak...snad brzo napíše.
30. lis 2010 v 18:51  • Odpověz
@jjjb ať je malá brzo v pořádku...zrovna nedávno jsem říkala manžovi, že moje gyndr je i dětská, že teda doufám, že tam malá to těch 14-15 let nebude muset...
30. lis 2010 v 18:53  • Odpověz
@zlatouch máš z těch dvou dětí strach? Ve mě se to pořád tak nějak bije...moc se těším, trošku bojím jak to zvládnem....ale to je asi normální...plánované to bylo, tak doufám, že vše zvládnem s úsměvem na rtech... :sweat_smile:
30. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
@silerovav vitej zpet :slight_smile:
tak to ja jsem byla presvedcena,ze je mala Kristinka (pisu to spravne?) na svete. taky jsem zvedava az se @fiallinka prihlasi :slight_smile:
takhle ti mala pomaha, tak o tom si ja ledatak s tim mym opicakem muzu nechat zdat. jak uz jsem dnes psala. druhy musi bejt holcicka, abych i ja mela partaka :grinning:
jinak se musim pochvalit a podekovat @meleri za recept! Vyborne!!!!
manzel se olizuje jeste ted :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:27  • Odpověz
@mamkamarketa jé to mám radost že někomu chutnalo! a co jsi nakonec vařila? tu čínu?

tady nasněžilo 5 mm sněhu a život se pomalu zastavuje... :grinning:
30. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@silerovav já začínám mít fakt obavy jak to zvládnu hlavně malý! kdykoliv tu přijde kamarádka se svou 5 měsíční dcerkou, tak nastane peklo....jasně něco jiného je asi občas návštěva a vlastní bratr ale i tak pokaždé po její návštěvě mám smíšené pocity ale nelituju teda ničeho! doufám že to nějak půjde...
30. lis 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak Garziku, mame 39 teplotu, zimnici jak ..... a peknej prujem. Dobry co :cry:
30. lis 2010 v 19:56  • Odpověz
@sisix jeje průjem, to s tebou soucítím, my ho měli celé léto (jak malý tak já). tak at vás (jeho) to co nejdřív přejde..
30. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
Tak holky, ja mam taky 2 deti. Davidek 4r a4m a Sarinka ma 19m a ohromne se milujou. Obcas je to silene, hlavne kdyz jsou nemocne, ale da se to. Uz se tesim, az bude mala vetsi a bude s nami vyrabet, to kluk milije. Strihat, lepit, sklada a v posledni dobe chce semnou porad varit. Ted ma z mekace valecek a prej bude taky pect cukrovi. :grinning:
30. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz
@meleri Dekuji moc. My si tu predavame viry pres deti. Zacal od kamaradky maly, pak rodice jeho, za den ja a ted mala. Blbe je, ze byla dnes na ockovani hexa a navic jsme videli s Marketkou a jejim ditkem. Takze to MArketko cekejte taky. :frowning2:
30. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
@sisix chudunka mala. a co ste mely? hexa?
30. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
@sisix NEEEEEEEEEEEEE
30. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
@sisix hele a neni to k tomu ockovani?
30. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
@meleri cinu a mnam mnam. fakt moc dobra :slight_smile: to mi pripomina usa. meli poprasek snehu a zivot se zastavil, skoly zavrely :grinning:
30. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
@mamkamarketa k tomu ockovani muze byt zvysena teplota v kombinaci s nasi virozou je to 39 a smradlavej prujem, tudiz prujem bakterialni. TAk se drzte a sorry :frowning2:
30. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
@sisix ja te prastim, jestli to taky chytnem... zatim sme ok.. tuk tuk nevim jak to svinstvo co mate ma dlouhou inkubaci
30. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
@sisix jeje a můžu se zeptat odkdy tvého syna začlo bavit vyrábění? můj má 2 roky ale nechce nic..ani kreslit, ani navlíkat korálky či nudle na šňůru prostě a nic jiného už mě moc nenapadá co s ním dělat...knížečky si rád ohlíží ale všímám si že se na ně soustředí čím dál míň. už fakt nevím, uvažuju že koupím nějakou knížku nebo tak kde by se o tom psalo.

tak se brzo uzdravte, my to taky chytli minulý týden od nějakých dětí....já to předala kamarádce..:( můj muž jako vždy zdráv..:slight_smile:)))
@mamkamarketa tak to je super, ta čína je fakt dobrý recept...
30. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.