• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@mamkamarketa jo v tom Texasu tam taky sněží? nebo to bylo jinde?
jinak ta čína je dobrá i z játry pokud máte rádi játru (bez toho těstíčka)..a s hranolkama nejlíp domácíma ale to už je pak "drbačka" do které bych nešla... :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
@meleri Davidek (co si pamatuju byl odjakziva desne kreativni)
jestli mas nejkay dalsi receptiky rada si necham poradit :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
jen pro info. sisix nema sice ditko z listopadu 08 ale dubna 09,ale je to moje vtirava kamoska :grinning: :grinning: :grinning: tak snad nam tu neudela ostudu :slight_smile: :grinning:
30. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
@meleri my jatra nejime. ne, tohle bylo v severni karoline (zila jsem tam rok behem sveho mladi :grinning: )
30. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz
@meleri Davidek desne miluje deti a uz v roce chodil jenou tydne na 3 hodinky pohrad s detmi do malinky skolycky. Pak ve dvou letech zacal chodit 2x tydne (do klasicky skolky a byl tam s detma od 2-4 let) a tam uz neco tvoril. Videl u strasich deti jak na to, tak to delal taky. No a ted ma chvilky kdy hrozne chce a porad neco delame a pak zase nechce a nedelame. Ale je fat, ze ve dvou letech nic moc nedelal. Jen maloval. Takze ti v tomto moc neporadim. Teda poradim, zakoupenim klnizky s napady,ale ta je pro vetsi. Je od 3 let a jmenuje se Nejvetsi kniha napadu na cely rok a druha je nejvetsi kniha napadu 1
30. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz
@mamkamarketa aha jo tak on je o rok starší! :slight_smile: podle toho co píšeš asi zase záleží na povaze? no nevím jak už ho zabavit, co vymyslet...co ho baví je koukat na youtube na zpívanky, ale to přece taky není dobré pořád....

mám ještě jeden: osmahneš cibulku na oliv. oleji v hrnci a přidáš na kostky nakrájené kuřecí maso (lepší je mladé hovězí) osolíš hodně popepříš, pak tam přidáš nadrobno nakrájené hřiby a k tomu mrkev na větší kousky...podusíš (pokud hovězí tak min tu hodinku a timpádem je lepší tam dát tu mrkev vcelku)jestli kuřecí tak tak nějak 45 min a před tím dušením ještě přidáš provensálské koření, nejlíp celé stonky tymiánu, zaliješ trochou vína, a necháš tedy dusit, pokud zůstane moc vody tak ji můžeš trochu odlít, a přidáš tam smetanu, povaříš ještě a je to. tu mrkev pokud byla v celku nakrájíš na kolečka...někdo k tomu dělá ještě jíšku, ale nemusíš. je to super s rýží. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz
@mamkamarketa teda vtirava, ja bych ti neco rekla, ale to az osobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
autor
@sisix hele nevis jak dlouhou inkubacku (asi) ma ta vase desna nemoc??
autor
@sisix :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty vis ze si delam srandu :D
30. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz
@sisix jej děkuju! ale jestli je to až od tří let tak budu muset ještě počkat..:( no jak to tak chápu tak se s tím asi počítá že do těch tří let to dítě nic moc asi nezvládne...
my mu koupili loutkové divadlo ale taky je tam napsáno od tří let....málem tozničil...on dost věci ničí ještě...načmárá na papír pár věc í pak to roztrhá.....strašně ho baví řádit venku...je to malý lump...:slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
@mamkamarketa tak cca dva dny a zatim jsme to meli vsichni den. Jo a Frantisek od Moniky ma blici od odpoledne
30. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
@meleri hmm to zni taky dobre. predpokladam,ze vino je bile? Tak to ale budu muset koupit bezlaktozovou smetanu..
30. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
@cvachna - taky se přidávám ke gratulantkám! Jen mi neříkej, že si jen tak děláš těhu testy, jsi asi musela mít nějaký důvod :wink: :sunglasses: že by plánovaný sexík? :grinning: :wink:
@jjb - to je mi líto, že má malá výtok, ale těmi kalhotkami to tedy není, to si nevyčítej. Naopak, pipinka jí tak víc větrá, takže se nemá jak namnožit případná bakterie nebo kvasinka. Jestli jí to nevadí - tj. nesvědí, nebolí bříško, nepálí při čůrání, nebála bych se toho zas až tolik. Zajdi ale na dětskou gynekologii, tam ti poví víc. Udělají jí stěry a podívají se na ní. My jsme takhle byli po dovolené v Řecku, chytla v dětském bazénu streptokoka, dostávala čípky. Mudr na dětské gyn byl úžasný.
30. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
@sisix tak ma snad inkubacku mesic, ne? (vzdyt monca odjela uz pred 10ti dny?)
30. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
@meleri Oni ty male deti moc nevydrzi se soustredenim. A co mu koupit drevene koleje s vlackem. To malyho bavilo dost dlouho. Nebo jeste me napadlo lego duplo, to taky kluka dost dlouho drzelo. A nebo byt porad venku :wink:
30. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz
@mamkamarketa s Monykou to nema nic spolecny, oni tam maji moravske bacily
30. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz
to su tele ja napsala y :grinning:
Rikame ji totiz Mony :grinning: tak jsem to ted domotala :grinning:
@silerovav - ráda tě vidím, krásně jste si užili pečení cukroví, jen co je pravda :wink:
@sisix - ahoj, sice se neznáme, ale vypadáš sympaticky :wink: :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz
@mamkamarketa aha jeje to jsem zapomněla že smetanu nemůžete tak to radši nedělej! :slight_smile: víno je jedno jaké bílé i červené..
@sisix
děkuju, vláček máme! :slight_smile: a je fakt že je to jeho nejmilejší hračka zatím...ale nejradši má čištění záchoda... :sweat_smile: jenže v poslední době tam začal strkat ruku a dělá to naschvál páč ví že se to nesmí...:(

30. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
@sisix toz a ty mas jake prazske nebo moravske? :grinning:
30. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz
@eyael Dekuji moc. Ja sem moc s vekem deti nepatrim, ale marketka je moje kamaradka a tak me sem mezi vas vzala. MAm kluka Davida 4 a 4m a Sarinku 19m
30. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
jinak já dneska měla šílený den, doktorský. Obíhaly jsme moje kontroly až do půl 1, vůbec jsme nestíhali domů na oběd, museli jsme do jedné restaurace, mají denní menu. Rýži s kuřecím na slanině. Jsem totálně utahaná, malá usnula jen na hodinku cesto v kočárku. Pak jsme odpoledne ještě byly sáňkovat, jsem totálně promrzlá, asi na mě zas něco leze. A musím se pochlubit - Anet večer nechtěla na spaní plínu, a ráno byla suchá, nepočůrala se, dokonce šla na velký záchod! A dneska jde opět spát bez plíny - zahlásila - "mami, plínu néé, jsem velká holka!" :sunglasses:
30. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
@mamkamarketa prezske ne
30. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz
@eyael TAk to je skvela a kolik ji je? Dada mel dlouho plinu na noc :confounded:
30. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
@sisix - když to zprůměruješ, tak to nějak vyjde :grinning: Malé jsou chvíli dva roky, je rozená 3.10. 2008, takže skoro 26měsíců.
30. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
@meleri Sara se taky rada mota kolem zachoda a nejradi do nej hazi tahaci kapesnicky
30. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz
@eyael TAk to je sikovna, ja jeste ted davam Dadu pro jistotu v noci curat. Nekdy teda zapomenem a vydrzi, ale pro jistotu ho davame. On totiz desne tvrde spi.
30. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz
No nic, letim do hajan. Dobrou vsem.
30. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz
@sisix - to jsme dělali ještě před tím, ale pak mi řekla, že už nechce v noci chodit čůrat, že nechce vstávat, takže proto jsme začali dávat jisticí plínku. Taky jsem zvědavá, jak jí to půjde dál, zatím jsme na začátku. Počítám ale s tím, že určo někdy bude nehoda...
v té souvislosti - nemáte holky nějaký tip na nepropustná prostěradla? vím že něco existuje, ale chci aby to bylo i prodyšné, aby nespala na igelitu, neznáte něco?
30. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.