• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
a zas tu budu sama :angry:
30. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
@eyael http://www.gorby.cz/detail.php?zbozi=1811018 tyhle mam ja, jsou sice za dost korunek, ale jsou super.
30. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
@eyael ja jsem zpet :wink:
to mas teda sikulinu! to ty holky jsou opravdu napred! a co takovy ty ,,kalhotky?,, ne plinovy kalhoty
30. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
@meleri pockam na vyplatu a koupim bezlaktozy ( ona 200ml stoji 3krat tolik co normalni a stim kolik manza sni budu potrebovat min 3-4.) delam vzdy jidla hodne,aby zbylo i manzelovi na druhy den na obed.
30. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
mmch, docela se bavím, koukám na doktorku Gretku :grinning:
30. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz
:wink: díky za tipy, asi napíšeme JEŽÍŠKOVI
30. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
@eyael a cos dnes varila dobreho? :slight_smile: ja vim, jsem trapna,ale potrebuju inspiraci :grinning:
30. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz
@mamkamarketa tak jsem tu, Gretka skončila :wink: dneska jsem nevařila, byly jsme na obědě, ale zítra budu vařit
30. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz
drůbková s těstovinou / vepřové maso s mrkví, brambor
30. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz
celý jídelníček na zítra je takovýhle:
Snídaně: jogurt
Svačina: hroznové víno
Oběd: drůbková s těstovinou / vepřové maso s mrkví, brambor
Svačina: domácí vanilkový pudink
Večeře: zapečné tousty
30. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz
@eyael ahooj :slight_smile: teda až takovýhle jídelníček...klobouk dolů, je vidět, že jsi super mamka manažerka! Dítě, domácnost, práce... :sunglasses: S plínkou gratuluju, u nás naopak hláška: Mamíí plínku dej, su mimino! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme totiž pampersky a ona miluje na nich ty obrázky..no a jak už jsem tady psala, nechce na velkou jinam než do plíny. Takže mi řekne, že chce kakat (občas i kecá) a já když nechci riskovat zácpu, tak jí tu plínku dám.
30. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz
Holky z "Práglu", ať jsou prcci zdraví!!
30. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz
A ještě mám dotaz... holky pamatujete si, jakou jste psaly sms známým, když se děti narodily? Musím už pomalu něco najít... :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz
@silerovav - jéé děkuji! Já musím mít nějaký řád, jinak by doma byl chaoz :wink: :grinning: Nevěděla bych ani co nakoupit atd, prostě pořádek musí být :grinning:
no jo, krátí se ti to viď... já ani nevím, psal to manža, já měla předčasný porod s celkovou narkozou :frowning2:
30. lis 2010 ve 22:43  • Odpověz
@eyael jo já mám taky ráda ve věcech řád... všude mám plno popsaných papírků - kdy k doktorům, schůzky, nákupy... :slight_smile: Jdu pomalu do postele...malá se v bříšku vždycky zavrtí, pošle mi poslíka a já jdu radši spát, co kdyby se jí v noci chtělo ven? :confused: :sweat_smile: to je moje noční můra - rodit v noci, unavená po celém dni... rodila jsi předčasně? Moc?
30. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz
@silerovav - promiň, už to tady sklízím, jdu taky lehnout... já mám na lednici přehledný kalendář :slight_smile:
Rodila jsem ve 36tt, ve tvém týdnu už malá byla na světě :wink:
páček a dobrou...
30. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz
@silerovav Ja rodila v noci a zas tak strasny to nebylo. v pul jedne mi prdla voda a v 5 byla mala venku. Kluk byl cisarem.
1. pro 2010 v 08:07  • Odpověz
@eyael no,jsem měla tušení a miminko jsme si moc přáli,tak je plánované.jsem nějak nemohla otěhotnět a 3x přepadovka od manžela třeba ve dvě ráno až jsme spala,tak jsme na mimi vůbec nemyslela a jsem těhotná :grinning: termín mi vychází kolem 10 srpna :slight_smile: a zítra si snad půjdu už pro obrázek :grinning:

ale snad mimi bude v pořádku.prý druhé těhu bude asi jiný a mimi snad zdravý,protože já mám skupinu A- a manžel B+ kačenka má AB-
ale snad vše bude ok..
pak jak budu mít fotečku a potvrzený,že je v pořádku,tak dám fotečky :slight_smile:
1. pro 2010 v 08:59  • Odpověz
@silerovav mam tak trochu sobecky obavy o sve dusevni zdravi :wink: Ale uz se to lepsi, nejvetsi sok byl, kdyz jsme to zjistili, druhe jsme zatim neplanovali...Ted uz vidim i plno vyhod a vcelku se i tesim, clovek si zvykne :wink:
1. pro 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
S tema zpravama u nas to vypadalo tak,ze manzel (neumi cesky) poslal jednu anglickou zpravu, ze je malej na svete, poslal ji memu brachovi a nasemu ceskemu kamaradovi.Docela jsem i doufala,ze si to mezi sebou reknou, ale jelikoz manza si zadny detaily (vaha,delka, cas) krom pohlavi nepamatoval, tak vsichni volali me, jeste kdyz jsem lezela na sale a sili me :angry: natoz moji rodice od rana stepovali na chodbe (prvni vnouce) takze ty se po porodu tam vrhli jak velka voda. docela jsem i koukala,ze je pustili za mnou na sal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@silerovav ale sisix mala vylitla jak po masle :grinning: me to zacalo 24.11. v poledne a 25.11. ve 14:48 byl malej na svete. ale nechci strasit. je to druhe dite, porod byva rychlejsi :wink:
@eyael asi si taky zacnu delat menu. je pravda,ze clovek vi, co ma koupit a nejsou ,,zbytky,, asi taky zacnu :slight_smile:
1. pro 2010 v 10:01  • Odpověz
@zlatouch jj.já taky..už mě tajk trošku hlodá,jak to zvládnu,skombinuji kačenku s miminkem,povedu domácnost atd..ale mimi bylo plánované,tak snad ok..teď se jen modlím,aby vše bylo v pořádku s miminkem..
1. pro 2010 v 10:08  • Odpověz
holky perniky, hned mekke: 3-4 vekce (davam 3), 250g mouc. cukru, 50g hery nebo masla, 1/2 lzicky jedle sody, 650g hl. mouky, 100g medu, koreni pernikove (davam pul balicku)

Vejce utric s cukrem a rozehratym tukem, pak dame vlazny med a koreni. Dale pridame mouku se sebou(prosit). Testo nechame odlezet nejlepe tyden, ale muzeme pouzit i drive. Peceme na 220°, kdyz pernik vyskoci, peceme jen zhora. Po upeceni potreme rozslehanym vejcem.

:slight_smile:
1. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
@cvachna zvladnes, zvladly to vsechny maminy, tak proc ne ty. A hlavne miminko hodne spinka a ze zacatku jen prebalis, nakojis a ulozis. Mezitim si mala na mimi zvykne a ty zase na to, jak co mas a nemas delat. :wink:
1. pro 2010 v 10:38  • Odpověz
@eyael ňam jestli toto je jídelníček pro malou tak to si pochutná! ňam pudink bych si dala!

tak tady nasněžilo pořádně!
1. pro 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
@meleri kalamita?

prosim muzes mi prosim napsat trosku pomer tech ingredienci? pouziju 4 kureci rizky. jen tak podle oka kolik smetany a kolik vina...
1. pro 2010 v 11:04  • Odpověz
@mamkamarketa jo pokud ti to bude jíst i malý tak 4 klidně. Jestli máš strach z vína tak ho tam dávat nemusíš, ale alkohol se vypaří a zůstane jen chuť. k tomu dej tak čtyři mrkve, a třeba pět šest hříbků. vína stačí fakt jen trošku jenom tam tak "uliješ" ono se to stejně pak spíš dusí ve vlastní štávě.... no nakonec jestli je té vody moc tak můžeš ulít a pak tam přidáš tu smetanu(čím hustší tím líp) ale už to pak moc nevař at se ta smetana nezdrcne.
1. pro 2010 v 11:08  • Odpověz
jo kalamita :sweat_smile: nasněžilo 30 cm sněhu :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:09  • Odpověz
@sisix jj.třeba naše kačenka byla strašně ospinkané mimi..už od 2 měsíce usnula v devět večer a spinkala až do čtyř do rána..pak jsme jen nakrmila a spinkala až do půl desáté do rána.a odpoledne zas od tří do šesti,pak se vykoupala,najedla a spala dál :slight_smile: a teď?spinká 15hod.přes noc :grinning: tak kdyby druhé mimi bylo taky takhle,tak by mi to jako vůbec nevadilo :grinning:
zítra jdu k doktorce,tak se strašně moc těším !!! :grinning:

@meleri to jako u vás přes noc?u nás nesněžilo,ale sněhu je ještě dost :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.