• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
@meleri ten to jist nebude. (porad temer nic neji) manzel bezne sni 2 kureci steaky a k tomu sacek ryze, takze opravdu varim ve velkym :sweat_smile:
1. pro 2010 v 11:29  • Odpověz
@cvachna jo nasněžilo to hodně večer a pak celou noc, ještě do ted sněžilo ale už je konec. já právě ani nevím jestli mi v tom pojede kočárek ( dycky jsem ve sněhu nosila).

@mamkamarketa to je škoda, no můžeš mu to zkusit dát bez hřibů...maso stačí rozmixovat a zbytek dát tak...
1. pro 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
@cvachna tak to teda je hodne spave ditko. sisix muze potvrdit, ze tomas spavej nebyl a neni. v 6ti tydnech vyzadoval pozornost a aby videl. korbu sme po 6ti nedeli odlozili a jezdili s autosedackou, aby mlady pan videl. kdyz sme v jeho 6ti mesicich leteli do USA, rikala jsem si, joo, to latadlo ho uspi. vubec, prvni let trval 9,5h tomis usnul na pul hodky, pak sme meli 3,5h pauzu-opet nespal, dalsi let trval 2 h to jsem prospala ja a kdyz sme prileteli do houstonu opetbyl vzhuru a koukal co se deje, usnul az v hotelu. kdyz to shrnu z prahy sme odleteli v 10 rano a na misto sme se dostali kolem 4 rano a za tu dobu spal 1,5h. :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2010 v 11:35  • Odpověz
@meleri nám by se mimi mělo narodit v srpnu..a pak přes zimu to taky zas bude horor.jsem přemýšlela nad kočárkem espiro atlantic nebo firkon F3..
tak to se s tím sněhme moc nemáte :frowning2:

@mamkamarketa tak to ti teda malý moc nespinká..my jsme hluboký kočárek změnily na sporťák až v 7mi měsících..protože vycházky prospinkala..
1. pro 2010 v 11:41  • Odpověz
@cvachna Tak to mas hodne spave. Kluk od 22 mesicu nespava poo. Ted chodi spat kolikrat az po 9, je to desny, pak je pred den unavenej, ale spat nepujde, jeste by o neco prisel. A ze se tesis je fajn, ja bych se taky tesila :wink:
1. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
@cvachna pro mě bylo nejpohodlnější nošení v nosítku (Manduca) když byl nějaký nečas. ted to tak bude zas. jen ted s tím břichem mám strach. přecejen je velké a ten pás nevím kde zapnout...oproti nošení je člověk kočárem fakt svázán. navíc náš sporták je strašný, kupovali nám ho naši (aniž by se poradili) je strašně nízký má jen tři kolečka takže není stabilní a strašně blbě jede...byla bych koupila z druhé ruky něco lepšího..
1. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
@meleri jo,nám naši prý budou kupovat kočárek a jak to vidím,tak se taky neporadí :-/
1. pro 2010 v 11:47  • Odpověz
@cvachna to je naprd...tak to běžte vybrat aspon s nima. my jsme tu možnost neměli, když jsme v cizině koupili to a basta....:( dodnes pokud můžu tak jdeme pěšky.....
1. pro 2010 v 11:50  • Odpověz
no,jenže oni bydlí v majetíně.je to moje vlastní máma..celých 18let se o mě nestarala a teď by se mohla posrat,..tak jsme ji řekla,že jestli chtějí,tak ať nám na kočárek dají peníze nebo ať vyberou takový,jaký ma její kamarádka.ta má dorjan danny sport..korbičku a pak na sporťák..ale mám strach,aby se tam pak zas vešlo 4 měsíční dítě..myslím do té korbičky.bude zima,fusak,oblečení atd..
1. pro 2010 v 11:54  • Odpověz
tak u nás je krásná chumelenice.chudák manžel,až půjde z práce :-/
1. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz
@cvachna U nas je sedo, asi taky neco bude. Ale my tu snehu mame uz dost.
1. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
vzdyt rikali, ze dnes ma byt zase vydatny snezeni :unamused:

ja kocarek vybirala s sisix (za financni pomoci mych rodicu) a vybraly sme dobre :slight_smile: ale vim,kdyby mela mama vybirat kocarek, tak je schopna koupit libertu :grinning:
1. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz
1. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
@sisix znas moji mamu. ta je toho schopna, kdyz jsem videla, ze na chate schovava 32 let stary dupacky po brachovi, tak ta je schopna vseho :grinning:
1. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
@mamkamarketa a jak se ti pak hodili co? :grinning:
1. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
letim pect, dnes budou bananove rezy
1. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
@silerovav už se zdá malá lepší, tak snad se doktorům vyhnem :wink: Pěkně ti to utíká, za chvilku budeš mít doma dvě princezny. Bude to v pohodě, už víš do čeho jdeš :wink: SMS netuším co manžel posílal, měla jsem akutního císaře, ale co vím, tak když jsme jeli na sál, tak volal mé mamce a celá rodina tím pádem věděla která bije a že během chvilky budou na světě. Pak už spíš psali mě, jestli je pravda, že už nejsem 3v1
@mamkamarketa úkol splněn, jdeme v uterý na očkování :grinning: mudr chce ještě raději počkat kdyby dostali ty příušnice, ale snad ne. už je to 14dní co sním(synovcem) byli v kontaktu. Inkubační doba je tři týdny, tak snad je nedostanou...

už nevím kdo to psal, ale z myslím, že tën výtok měla opravdu Nelinka z kalhot. Měla chuděra v pipce červené chloupky, tak jsem ji to několikrát čistila a asi se něco dostalo i do vnitř. Zdá se to lepší, koupu ji intimním mýdlem. Po doktorech ji tahat nechci, zdá se mi to zbytečné, nic ji nebolí, snad ani nesvědí, pač se neškrábe.
1. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
@sisix vubec. me pujcila zakladni vybavicku hodna teta :slight_smile: z tech starejch kramu jsem si jedine vzala pytel do korbicky s berankem , nic jinyho. a ze to bylo hadru
1. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz
holky odkud všechny jste? píšete jaké jsou u vás kalamity a tady máme jen lehce poprašek, ale za to -9stupňů. já chci taky vytáhnou sáně a jít s děckama na kopec :dizzy_face: , ale musela bych tam asi namontovat kolečka :grinning:
1. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
@jjjb tak snad to bude ok :wink:

to by se snad uz ty priusnice projevily, ne? Das jim tam i nestovice?
1. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz
o víkendu má být ještě větší zima, brrrr ještě že máme v sobotu oslavu, snad to přežijeme....když se sejde celá rodina, tak to skončí hádkou kvůli politikům :grinning:
1. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
@jjjb kalamitu maji u @meleri ve francii :slight_smile: v praze asi snezit bude,ale jde to :slight_smile: mozna dnes po obede (jestli neco sni) vytahneme boby a pujdeme na petrin,ale nevim jak to udelat, kocr, boby a x kramu kolem
1. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz
@mamkamarketa oni už neštovice dostali ted v létě, tak nám je očkování už na nic :grinning:
1. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
@jjjb fakt? tak to jo. ja jsem mu je radsi nechala dat. tak snad nebudete mit nejakouvelkou reakci. ten priorix byva nejhure snaseny-bohuzel potvrzuji z vlastni zkusenosti :frowning2:
1. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
@mamkamarketa aha, tak já to nepobrala, jen jsem rychle přeletěla co jste plkaly a špatně si to spojila. Petřín závidím, vždycky když jedeme za rodinou do Prahy, tak tam zajdem na procházku atd., má to tam svoje kouzlo :wink:
1. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
@mamkamarketa fakt? no četla jsem o tom., ale doufám, že to bude v pohodě. Na žádný očkování jsme neměli reakci, max. teplotu ten večer, jinak nic. No ale jsem radši, že je bude očkovat až po oslavě, kdyby náhodou....
1. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
@jjjb ja to tam mam taky rada, ale porad premyslim nad tou logistikou :unamused: nemam boty do snehu, kde zaparkovat kocar, co s kabelkou (jsem posedla,ze mi nekdo ukradne, kocar, tasku apod :pensive: ) no asi to nechame na vikend a na mnazela at lita nahoru dolu on :grinning:
1. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz
hurá!!! tady sněží :dizzy_face: :dizzy_face: že by jsme do konce týdne jezdili na saních???? :grinning: jsem naivní, bude z toho jen břečka nebo ledovka
1. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
@jjjb u tomise jsem nikdy nic nepozorovala,ale ten priorix byl sila-spatne spal, nechtel jist, byl hodne uknouranej, teploty.. tak drzim palce, at je to ok!
1. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.