• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
@zlatouch no vidis,ze to jde :grinning: toz? ja myslela,ze si prazacka :slight_smile: ?

1. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz
tak to je na to znovu jit ven a zamakat. Se pos.... Market uz se tesim na kavicku :wink: kdo chce necht se prida, tedy jen ten co dorazi na oc Andel :wink:
1. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
@sisix pojedeme do ty ikei, neee???
1. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
@mamkamarketa to taky. HEle znas carodeje ze zeme oz
1. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
@sisix jojo, proc?
1. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz
@mamkamarketa jestli je to pekny, libilo by se to malymu?Nebo je jeste malej ?
1. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
@sisix to by ho nebavilo. on ma babytv a nic jinyho nechce
1. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz
@mamkamarketa ja myslim DAvida
1. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz
@mamkamarketa jirka rikal, ze to to divna moderni pohadka :grinning:
1. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
@sisix uz jsem se lekla uff :grinning: nevim me to prijde trochu jak harry potter :unamused: nemam tyhle veci moc v oblibe
1. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz
uff, tak jsem teda dočetla těch milion stránek od včerejšího večera !
1. pro 2010 ve 22:48  • Odpověz
vzpomenu si jen na něco - u nás v Krči je něco mezi 30 cm a půl metru sněhu, na nákupy jezdím už jen zásadně se sáněma, kočár neberu, udělala jsem to jednou a byla jsem servaná jak borůvky :unamused:
@mamkamarketa - logisticky to dělám tak, že na záda hodím batoh, do něj vše potřebné (svačinu, sušenky, pití do termosky, kapesníčky, záložní rukavičky nebo co dalšího potřebuješ, peněženku, mobil, klíče :grinning: ) a vyrážíme na svahy. Batoh mám pořád na zádech, tj. nikdo mi ho neukradne, dítko je na saních - v tvém případě může být na bobech, nebo může tapat vedle mě :wink:
s jídelníčkem dneska byla operativní změna, malá nechtěla k snídani jogurt, udělala jsem pomazánku z tvarohu a olejovek, nechtěla ke svačině pudink, ale jogurt, tak jsem dala jogurt . :dizzy_face: Otěcko nechtěl tousty, ale dojedl naší mrkev s masem a bramborem z oběda. :grinning: Polévka zbyla akorát k obědu, takže zítra budeme mít (opět :sweat_smile: ) tohle:
Snídaně: jogurt bílý
Svačina: mandarinka
Oběd: drůbková s těstovinou / těstoviny se špenátem a sýrem
Svačina: domácí vanilkový pudink
Večeře: zapečné tousty
1. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz
@sisix - čaroděj ze země oz je podle mě taky pro větší děti, tedy záleží na zpracování, ale spíš pro větší...
1. pro 2010 ve 22:58  • Odpověz
@eyael jj diky, ja jen, ze malej miluje Harryho. Ale uz mam jasno
2. pro 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
@eyael s tim batohem souhlasim,ale prave u nas je cast snehu odkryta a petrin je pod snehem. A po odhazeny ulici ho tahat nemuzu :unamused: takze kocar je bohuzel nutnej, malej se desne brzo unavi, kdyz ma chodit ve snehulich a komineze a vyzaduje ,,hašííí,, no uvidime, dnes neco vymyslim :wink:
toho se taky bojim,ze udelam jidelnicek a manza bude ohrnovat nos,ze ma chut na neco jineho :angry:
2. pro 2010 v 09:47  • Odpověz
@mamkamarketa - s bobama to máš ale jednodušší, ty jsou lehoučký a na kočár se určo vejdou, položit nahoru na korbičku? Jinak s tím ohrnováním nosu máš pravdu, že jídelníček konzultuju s drahou polovičkou :wink: včera to ale byla výjimka, malá není tolik vybíravá, jen se to sešlo. Takže i plány leckdy nejsou k ničemu :sunglasses: Dneska se zatím držíme jídelníčku :grinning:
jdu vysát, je tu nějak moc drobečků všude a pak taky nastavit oběd, ať pak máme čas na hraní. Malá kouká na Krtka, děsně ho miluje!
Jaké pohádkové postavičky mají rádi ti vaši prcci? U nás jsou to Krtek, Bing a Bong, Pingu, Barney, Rákosníček, králici z Klobouku, víla Amálka a pak ty ostatní :sweat_smile:
2. pro 2010 v 10:02  • Odpověz
@mamkamarketa jsme bez teplot a reze se nam ven stolicka
2. pro 2010 v 10:04  • Odpověz
@sisix - no vida, zuby! Stoličky jsou který? Anet má zuby č. 1,2,3,4 na každou stranu nahoře i dole. Stoličky jsou ještě za tím nebo je to i to č. 4 za špičákem?
2. pro 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
@eyael jasne o to ja se nebojim, boby soupnu pod kocar nebo je ponesu v jedne ruce, spis mam strach nechat nekde kocar a jit bobovat. ja kdyz obcas tam vidam ruzny individua, tak mam strach, aby nekdo s kocarem neujel :sweat_smile:

moje mama nakoupila snad vsechno na dvd. jediny na co se u mamy obcas podiva je bob a bobek. krtecek, mach a sebestova, pat a mat....tezkej nezajem
miluje babytv (na tu neda dopustit) a jeste ma rad teletubies a mame nejaka vzdelavaci dvd z anglie s medvidkem pu a s nakym medvedem, tak na to se taky obcas mrkne. jen me zarazi, jak ho ta televize nauzi (to ne, ze bych se mu nevenovala) ale treba jsem v kychyni, tomas otevre suple vytahne valecek a krici ,,rolling-pin, rolling-pin,, jeho otec nevi,ze neco takoveho existuje a ode me to nema. ma to z televize :sweat_smile:

@sisix taky dobry
chudera to ma kombinaci toho bacila, rustu zubu a injekce....beruska :frowning2:

@cvachna tak co???
2. pro 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
@eyael tomas ma 1,2,5 :sweat_smile: coz 5tky jsou stolicky-myslim. musim s nim jit k zubari. my sme jeste nebyli :pensive:
2. pro 2010 v 10:20  • Odpověz
Já s váma mluvím,jen nám v úterý odešel net a dneska nám to přišli opravit,to byl absťák :grinning:
2. pro 2010 v 11:09  • Odpověz
@mamkamarketa teta co jsi potrebovala, volam z5 a nic
2. pro 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
@andilek261 uz sme se lekly :grinning:
jak ste oslavili narozky???
2. pro 2010 v 11:25  • Odpověz
@eyael prosím tě jak dlouho musím nechat uležet to linecké těsto? na netu se píše několik hodin :frowning2: obávám se že tolik času mít nebudu! nestačí 30 min?
2. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
@meleri tak co ta kalamita?
2. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz
@mamkamarketa ahoj! :slight_smile: ale už to dost stálo zůstaly jen neodhrabané chodníky. měla jsem obavy že to zmrzne a bude sklinka ale ne...:slight_smile: odpoledne musím na ten test na cukrovku at už mám klid..
2. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz
ja linecky nenechavam ulezet, teda minulej rok jsem si udelal vsechny testa a pak teprve pekla, ale predtim jsme udelala testo a hend pekla. Tak ted nevim, ma se nechat odlezet nebo ne????? :unamused: :fearful:
2. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
@meleri tak drzim palce, at je to ok. ja myslela,ze se to dela rano na lacno? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my chodnity mame, co jsem videla z okna odhrabane, takze musime jit s kocarem na nakup, a vecer udelam to kureci cos psala :slight_smile: treba budu mit stesti a bude v akci hovezi....
doufam,ze ulice budou uklizena a nas kocar to zvladne, jinak si asi poridim tank :sweat_smile:
2. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz
@mamkamarketa To já bych neodešla :grinning: Ještě jsme neslavili,slavíme je o víkendu,v sobotu a v neděli a v sobotu ráno jdeme na foení s dortem,jééééééééé :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz
@mamkamarketa jeje sakryš fakt? a sakryš fakt že jo já na to zapomněla! tak to dneska nemůžu, ani zítra, budu muset v sobotu ráno, navíc je laboratoř až od 8 :angry:
2. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.