• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@mamkamarketa jé to je super že to vaříš, já ti můžu dodat i dál potom něco...:slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
@andilek261 tak to jo. my mame mensi oslavu taky v sobotu, tomasova pritelkyne prijde :wink:

nechas si rict pohlavi? Nevim jestli si to cetla,ale psala jsem tu pred nekolika dny urcitou teorii, tak jestli si to cetla...
2. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
@meleri aspon tam nepujdes zbytecne, ja jsem tam tehdy sla uz v 6:30. a to muzes i v sobotu, jo?
2. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
@meleri jeee to bych byla moc rada :slight_smile: ja se snad s vami naucim i varit :grinning:
2. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz
@mamkamarketa fakt dík, já byla schopna tam dneska jít, najezená atd....:slight_smile: tady je otevřeno v sobotu ale každý den je tu od 8 - 7 ta laboratoř, problém je že na 9 jsme objednáni k holiči pro manžela a syna a v tu sobotu je tam spousta důchodců tak nevím kdy přijdu na řadu.:(
2. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz
hele já moc vařit neumím všecko vařím podle receptů našich nebo tady co jsem se naučila...já vaření beru jako nutné zlo prostě kvůli syna se přinutím na 100 pokaždé uvařit aby měl čerstvé jinak dkybysme byli sami tak na to asi prdím :sweat_smile:
2. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz
já jsem si koupila na příští rok kalendář s recepty, a řekla sem si že pokaždé uvařím podle toho kalendáře tak to bude jedno jídlo týdně, nějaké dobré, a nejlepší recepty si pak vystřihnu....:slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
@meleri to neni spatny napad, ale nevim jak by to u nas fungovalo ja jsem celkem vybirava :sweat_smile:
malej moje vareni neji, vetsinou mu delam neco extra nebo si da sklenicku. ja varim, protoze manzel nechodi na obedy a vzdy mu dam ,,zbytky,, z predesleho dne. usetri nam to spoustu penez. ale problem byl,ze jsem varila to same dokola, tak jsem rada, za nove proverene recepty :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz
@mamkamarketa u nás je opačný problém - já sním vše ale manžel je vybíravý , malý ani ne bohudíky, ale on nikdy ty skleničky nechtěl takže dělám příkrmy 2x za týden má teda příkrm nebo třikrát a zbyted už jí tak nějak co my...ale manžel je opravdu vybíravý a někdy je to těžké....ale víš jak, hlad je nejlepší kuchař...:slight_smile:
já mám ráda i saláty které tady dělám spíš v létě...
jestli máš ráda studená jídla mám recept na dobrou polívku.
2. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
@meleri manzel musi mit maso. ja mu dat samotny salat, tak mi ho hodi na hlavu :sweat_smile: salat ano,ale jako 2 priloha. treba grilovany kure, brambory, salat to jo,ale jinak neee :unamused:
2. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz
@mamkamarketa jakou teorii ????????????, To mě zajímá..Pohlaví si určo říct nechám,jsem hroznej zvědavec !!! A kdy že jste slavili vy 2 roky?
2. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz
@mamkamarketa aha tak to jo! no dají se i saláty s masem dělat třeba s kuřecím atd...ale pak je to už otázka chutě, toto fakt nechutná každému..:slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
@andilek261 když to taky nebude přínosné pro všechny, přidávám úryvek z učebnice gynekologie: Pokud si přejete chlapečka, milujte se hlavně v den ovulace nebo těsně po ní – mužské spermie jsou rychlejší a k vajíčku se dostanou dříve než ženské. Pokud chcete holčičku, milujte se 1–2 dni před ovulací. Ženské spermie mají delší životnost než mužské a vydrží do doby ovulace. A ještě pokud chcete holčičku, milujte se hodně často, mužské spermie se rychleji vyloučí a pak zbydou ženské. Pokud chcete chlapečka, nemilujte se tak často.

podle te posledni vety mel byt Tomas kluk a je

2. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
@meleri to by mu asi nestacilo-je desnej zrout :sweat_smile: bezne sni 2 kureci prsa, sacek ryze a za hodinu si dava svacu, protoze ma zase hlad
2. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz
@meleri to mam rada ja
@mamkamarketa Hmm,tak místo Honzíčka jsme měli mít holčičku,nevím tedy kdy to vyšlo,ale milovali jsme se opravdu často a ted jsme se zas milovali málo a vyšlo to dva dny před ovu :grinning:
autor
@andilek261 minuly ctvrtek mel malej narozky, tatka si vzal volno, prisli moji rodice a byla to takova mala oslava. Minulou sobotu mel prijit bracha s rodinou,ale jeho zena udelala den pred tim scenu a dopadlo to desnou hadkou, takze asi s rodinou slavit nic nebudeme a manzelovi rodice klasicky malymu neposlali ani prani, takze tam je to taky vyreseny :frowning2:
2. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
@andilek261 tak jestli to bude holcicka, tak tomu zacnu verit :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz
@mamkamarketa jej,to je mi líto :frowning2: A co malej dostal? Já už se natu oslavu taaaaaaaaaakm moc těšim :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz
@mamkamarketa no mám tušáka na holčičku,tak uvidíme,pořád jí říkám Vikčo,Vikinko :grinning: Tak jestli je tam Matýsek,tak se musí pěkně řechtat :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
@andilek261 koupili sme mu stan a typi propojene tunelem,ale stejne ho nejvic bavi pujcena skluzavka, cele dny se jen klouze :grinning:
2. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz
@andilek261 dva dny pred? Takto jsme udelali Sarinku :grinning:
2. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
@andilek261 a co dostal honzik? tak koukej hned napsat co to je,ale jestli to bude holka, zacnu si poctive psat ovu a ms a pak pujdem na ostro a musi to bejt holcicka :grinning:
2. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
@sisix dalsi! zacnu si to fakt psat a doporucuju starymu at mi tam posle holcicku :grinning:
2. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz
@mamkamarketa to mas tak, ze holcici sperma je pomalejsi, ael dele vydrzi v tele. ZAto kluci jsou rychlejsi, ale driv umiraj. No kdyz vis kdy je ovulace, tak sup ty dva dny pred. To jsem si precetla a vyslo to. :grinning:
2. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
@mamkamarketa jůůů,klouzačku,tu bych brala taky :grinning: Honzík dostane lego Mašinku s kolejema,stolek s nářadím,batůžek a nějaké oblečení :slight_smile: A zda to bude kluk nebo holčička se dovím asi začátkem února,pokud se spávně otočí že :grinning: Ale u Honzíka s tím problém nebyl :grinning:
@sisix jééééééé,tak to jsem fakt zvědavá :grinning:
2. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
@sisix to ja vim taky. ja citim jak ,,ovuluju,, ale nevim jestli to je ten den nebo se tam neco pripravuje, chapes? Proste si to zacnu psat a uvidime, beztak nez pujdeme do druhyho , tak to nebude hned
2. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz
2. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
@andilek261 drevenou masinku dostane tomis k vanocum, me se desne libi ta masinka duplo,ale ta cena je desna :unamused:
tak hned koukej dat vedet :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
@sisix fakt do toho pujes? Bych taky potrebovala,ale nedokazu si predstavit ke snidani bramborovou kasi nebo hranolky :confounded:
2. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.