• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@mamkamarketa My jsme koupili mašinku Jixin,je to to samé co Lego,jen je to daleko levnější,kvalita sice není to,co lego,ale stačí to a vypadá skvěle,koupila jsem ji v Polsku za 350kč a na netu jsem jí vidělai za 320kč :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
@andilek261 kluzajdu mame pujcenou od sisix,ale ma takovy uspech, ze asi budeme muset koupit tu samou. je z ni uplne hotovej :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
@andilek261 o tom jsem nikdy neslysela :sweat_smile:
2. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz
2. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
@andilek261 jeee to s tou farmou je super! Mozna jeste do toho pujdeme, ta cena je opravdu moc pekna! Nebo to koupim synovcovi, kdyz s jeho rodiceme si darky davat nebudeme, tak at z toho neco ma on :wink:
2. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
@andilek261 dekuji za tip!!!!! pani je z prahy, tak jeste usetrim za postovene, uz jsem ji napsala :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz
@mamkamarketa no do tyhle neeee
2. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
@sisix proc? blby?
2. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz
@mamkamarketa tak to je super,bez poštovného :slight_smile: Mě se to fakt líbí,za dobrou cenu a udělá to mega radost :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz
@mamkamarketa tak jist jen brambory :unamused: volam
2. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky,
tak se vám musím pochlubit, že máme i my na Moravě cca 10cm sněhu :grinning: Hned jsme toho využili a byli jsme dopoledne sáňkovat a SUPER SUPER SUPER!!! Se ted cítím nějaká happy :dizzy_face: :dizzy_face: děcka jsou naprosto užasní a hrozně je to baví!! Jak se vyspí, tak jdem zase, ale tentokrát běhá do kopce tatínek :sunglasses:

...tady se pořád píše jen o jídle :grinning: :grinning: mě honí mlsná, to mi nedělejte :grinning:
2. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
holky ja se snad radosti ozeru :sweat_smile:
tomas snedl pul sklenicky prikrmu!! HURAAAAAAAAAAAAAAAA\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
2. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
@jjjb tak taky prihod receptik :grinning:
ja se taky tesim, ale nemam zimni boty :unamused: mam jen crocsy :sweat_smile: tak doufam,ze sezenu dnes nejake levne snehule... tak snad o vikendu vyrazime cela family na Petrin
2. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz
ahoj, dala jsem si poledního šlofíčka s malou :grinning: já jsem tak ráda, že to moje dítko je pořád ještě spavec! Kéž by jí to vydrželo do mého případného těhu, mohla bych alespoň odpočívat...

@meleri - těsto je fakt lepší nechat odpočinout, oni se v tom tak nějak rozleží všechny ty ingredience, ale když nemáš čas, tak se to taky nepo...., půl hodinka musí stačit :wink: Dvě hodinky ideál, hoďka by byla dobrá, ale i ta půlhodina je fajn. Hlavně to dej odpočívat do chladu, abys to měla trošku ztuhnuté, bude se ti to líp válet a vykrajovat. Hodně při zpracování zasypávej hladkou moukou, to taky pomůže.

s ovlivněním pohlaví dítěte teda nevím jestli to funguje nebo ne, my máme malou z IVF tak babo raď :sweat_smile: A druhé bude to samé, takže spíš půjde o to, které embryjo bude odolnější a zakousne se u mě v pupíku. Jestli to bude holčička nebo kluk to fakt nevím, jak ovlivnit.
2. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz
@mamkamarketa - a to bys zvládla uvařit co jsme měli dneska? klasicky uvařit nějaké těstoviny co máte rádi. Pak k tomu omáčka - na cibulce (růžová, ne hnědá jako na guláš) orestovat kostičky kuřecího (sůl, pepř), nechat dusit na 1dcl bílého vína, dokud maso nezměkne, přidat jednu smetanu 31% a půl sáčku mraženého sekaného špenátu Bondule nebo Albert (je stejně dobrý jen o polovinu levnější). Dosolit, dopepřit, trochu muškátového květu a zázvoru (oboje na špičku lžičky) a nechat cca 5-10minut vařit - smetana trochu zhoustne jak se vyvaří. Celkově je hotovo do půl hodiny, kuřecí je rychle.
2. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz
@mamkamarketa - ještě jsem si vzpoměla na tip ohledně toho kočáru, aby ti s ním někdo neodjel, když budete zrovna bobovat pod svahem - já vozím v kočárku nebo v batůžku mám s sebou klasický zámek na jízdní kolo. Prodávají buď na klíček nebo s číselným kódem, nestojí nijak závratné jmění. Tím zámkem vždycky připoutám kočárek kde potřebuju a nikdo mi s ním neodjede. Musím to tak dělat třeba u pediatričky, protože je v patře a kočárky se parkují dole v podjezdu u zábradlí. Nebo když chodíme na zvířátka tady do zverimexu, tam bych s kočárkem neprojela, připoutám ho venku. Co zkusit tohle? Samo, že nejde nechat v kočárku něco, co nechceš aby ti někdo ukradl - deku nebo tak něco, ale když bude malej nabalenej na boby, nebudete toho potřebovat tolik navíc...
2. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz
@eyael jsi zlatá moc děkuju! strčím to do ledničky teda...:slight_smile: drž mi palce na neděli! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz
@meleri - držím, držím, to zvládneš! Když jsi zvládla frgál čéče, tohle je brnkačka :wink: já dneska budu konečně zadělávat těsto na ty Fiallinky perníčky, manža konečně sehnal perníkové koření. A zítra budeme dopoledne s malou vykrajovat, už se na to moc těší, nechtěla ani jít spát :sunglasses:
2. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
@eyael tu omacku urcite vyzkousim! s tim kocarkem, me to nanapadlo :sweat_smile: to je skvely napad, nenapadlo me ho privazat k lavicce :grinning: jsem desne posedla kradezema jednou mi ukradli penezenku a jednou jsem chytla cikana co si mi snazil otevrit batoh. takze fakt uz se bojim.
jeste musim si nekde opatrit snehule. tesco dnes byl ocistec. duchodci (pokud mozno invalidni) nemeli v tyhle kalamite co jineho na praci, nez jit do tesca na nakup, aby potom v dlouhych frontach mohli nadavat, ze tramvaje maji spozdeni a jak to desne klouze :angry:

@meliri mas plny pocet bodu za to kure. bylo opravdu vynikajici. vino jsem pouzila ruzove co sme meli doma. priste tam dam vic mrkvicky, tu mam moc rada. i kdyz nejsem moc velky fanda provencalskeho koreni a bylinek vseobecne, tohle jidlo mi opravdu moc chutnalo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

to by s tim hovezim mela zkusi i @sisix to snad bude papat i jira, ne???
2. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz
holky nemůžu najít v diskuzi zpátky ten odkaz od fiallinky na ty perníčky, pomóóóc!
2. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
mám je!
2. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile: tak my jsme dneska byli u doktorky.dělohu mám zvětšenou,prý tam něco malýho bylo vidět,ale fakt velikost asi jak beruška :grinning: tak mi vzali krev a zítra ráno si mám zavolat na výsledky..tak snad to dopadne dobře..na další UZ jdu 13.12.
holky.vůbec vás nestíhám dočíst.jo,přídám zachvíli pár foteček do albíčka,tak můžete mrknout :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
Zdar holky, všechny zdravím, už jsme doma a vše ok :slight_smile:. I když zase se umisťuji v soutěži o nejmenší dítě na předních příčkách... :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj! Koukám, že co jsem tady nebyla, tak jste nakecaly 8stránek a na to fakt nemám abych to dočítla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem tak nějak od pondělka mimo PC a teď nám 2 dny nešla doma elektrika, tak nešel ani net, tak to tady bylo jak v době kamenný :grinning:
Dnes na mě padla k tomu všemu nějaká depka - asi hormóny :rolling_eyes:
2. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
@fiallinka GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. pro 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
@fiallinka krasny jmeno :slight_smile: taky sme ho meli na seznamu pro holcicku :slight_smile: za budes doma zabehnuta tesim se na podrobnosti :wink: jak to zvladas a co malej a tak
2. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
@cvachna taky gratuluju a doufam,ze vse bude ok :slight_smile:
2. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
@ulu tak to bych se asi zbalznila :angry: nesnasim tmu. musi mi porad neco nekde svitit a manza by se atky asi zblaznil bez svoji telky :grinning:
2. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz
@fiallinka - ahoj beruško, ráda tě vidím! Malá je krásná, zvládly jste to na jedničku! Zrovna jsem připravila těsto na perníčky, povedlo se. Lepilo se to hrozně to teda jo jsem myslela, že se toho těsta z rukou nikdy nezbavím :dizzy_face: A zítra budu s malou vykrajovat, jsem zvědavá jak si to užije.
No a jak ty? Jak to doma zvládáte? Co Jurášek?
2. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky.tak v rychlosti.jsem volala k doktorce a testy jsou pozitivní :slight_smile: tak už jen aby miminko bylo zdrave a vse bylo tak jak má být :slight_smile: termín něco kolem 10tého srpna :_)
3. pro 2010 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.