• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@cvachna gratuluju! To je neuvěřitelný, už se plodí srpnové děti, to tak letí! :wink:
3. pro 2010 v 09:53  • Odpověz
@eyael fakt myslíš že je to lehčí než ten frgál? no aspon se to nemusí tak míchat zřejmě! :sweat_smile: děkuju jsi zlatá, pak poreferuju zda to bylo k jídlu...frgál se chuťově celkem povedl ale fotky bych tu fakt nedávala :grinning: bylo to takové "našikmo"..

@mamkamarketa
jéj ty jsi to fakt uvařila, tak to je super! chceš ještě recept nějaký? znáš mussaku? to je taky dobré, ale trošku pracnější, ale není to těžké.
3. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz
@fiallinka ahojky, moc moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka celé rodince :dizzy_face: :dizzy_face: . Jak se dáte trošku dohromady, tak nám napiš co císař, jak to probíhalo a jak to doma zládáš :slight_smile:
3. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz
@cvachna gratuluji k pozitivní krvi :dizzy_face: musí to být super pocit, že? hlavně at se bobek pořádně zavrtá a vše probíhá až do porodu hladce :slight_smile:
3. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz
@mamkamarketa já na tom budu s receptama podobně jako ty :grinning: Dneska jsem dělala takovou rychlovku, ani nevím jak to nazvat. Měla jsem doma vepřové medailonky, naklepala, osolila, opepřila, potřela lehce hořčicí, obalila v mouce, na rozpáleném oleji osmahla, podlila vývarem, přidala jsem půl masoxu :unamused: , ještě malou lžičku hořčice, dusila, až je maso měkké, přidala jsem natvrdo uvařené vajíčka nakrájedé na kousíčky, ještě jsem to nechala krátce povařit a malinko zahustila. Nebo můžeš přidat smetanu. K tomu těstoviny a hotovo za 45min. Občas to dělám s kuřecím a to je během půl hodinky na stole. Nejvíc mi vyhovuje, že u toho nemusím stát :grinning: Ale pro děti to moc není vzhledem k hořčici a masoxu, ale když fakt nestíhám, tak se pro jednou nic nestane.
3. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
@cvachna taky se pridavam s gratulacemi!
@meleri fakt to byla mnamka, zbytky jsem si ohrala k obedu, pridala jsem si tam vic mrkve a mnam! Mussaku, ne, jednou jsem to jedna v chorvatsku,ale nejak me to neoslnilo :unamused: ses hodna.

dnes sme s Tomisem v ramci prochazky sli mamince koupit snehule,at v tomhle snehu nechodi v crocsech :sweat_smile: nikde nemaji obyc levny snehule. nejakou bilou lakovanou hruzu s ruzovym koziskem co vypada jako holinka za 1200 fakt neee. nevite kde se prodavaji obycejne snehule? kdyby bylo do 500 bylo by to super.
3. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
@jjjb to taky nezni spatne :slight_smile: ja se taky snazim davat tomasovi zdrava jidla, ale ne vzdycky to vyjde :sweat_smile:
asi si zalozim sesit receptu z koniku :grinning:
3. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz
@ulu ty brďo, to si ani neumím představit být bez elektřiny a ještě s dětma :confused: to jste si doma svítili svíčkama, a jak jsi vařila?
3. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
@mamkamarketa jo čím víc mrkve tím líp teda! :slight_smile: to jsem ráda..aha tak ted už mě zrovna nic jiného nenapadá...možná si ještě vzpomenu! :slight_smile:

taky jsme pořídili sněhule, takové obyčejné ale moc dobře se mu v nich nechodí..:( tady je zas problém sehnat dětské polobotky kožené..:( normálně tu mají boty jak na jaro tenké to je vše...tý jo já je mám za cca 400 kč v přepočtu. koupila jsem je v Lahalle existuje to ještě v čr?
3. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
@meleri la halle uz docela dlouho neni. odkoupil to daichmann (myslim) Tomas ma taky snehule, nechodi se mu v nich taky nejlip,tak asi budem muset poridit nove boty :frowning2: ja prave potrebuju uplne obycejne snehule,ale za holky s jakoby koziskem co kouse 1200 opravdu nedam... :angry:
3. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz
@mamkamarketa ted mě napdlo, u nás mají v Globuse uplně obyčejné dámské, pánské sněhule. Dřív se jim říkalo Concory nebo tak nějak. A stojí myslím max 450,-.
3. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
@jjjb v globusu jo???? Ja jsem jenom koukala v tescu pansky maji ok,ale damsky nemaj ani snerovani nic, takze mi tam noha divne plavala a chodila jsem jak to... diky za tip
3. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz

@mamkamarketa jeje promiň já to pochopila že sháníš pro syna. tak s tím neporadím, já mám boty normální pohorky s gortexem a ty mi stačí tady na zimu, sněhule takhle nevím vůbec...a co v nějaké sportovní prodejně? tam to bude ale drahé..
3. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz
@mamkamarketa no ony nebudou asi nic moc, ale do sněhu to stačí. A myslím, že jsou na suché zipy, tak moc pevně to nohu asi nedrží. Já mám už třetím rokem Hally Hansen, jsou kotníčkový(něco jak pohorky), teda nejsou zimní, ale chodím v nich zimě ve sněhu pořád. Stály teda skoro 3000,-, ale jsou nezničitelný, fakt se vyplatí.
3. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky co mají vaši prcci za boty? My jsem teda investovali do bot, ale nohy mají studené :astonished: Dávám punčochy a teplejší ponožky. Boty mají superfit, tak nevím. Jsem z toho zklamaná, všude píšou, jak skělé boty to jsou.
3. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
@jjjb my mame superfitky celorocni,a v kocare (nechodil!) mel pytel, deku a nohy totalne ledovy. tak na podzim bezva,ale ted me zklamali!
3. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz
3. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
@jjjb kdyz ja potrebuju jen vylozene do toho snehu a 3000 pred vanocema je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@jjjb tomas nemuze mit zavazovaci boty. neumi sedet a pockat az mu je zavazu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsechny boty mame na suchac a nejvic jsem byla spokojena s botickama z cicibanu. prislo mi,ze i malymu se v nich nejlip chodilo. ale prodejnu mame daleko a nemaji velky vyber :angry:
3. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz
@mamkamarketa no právě, když jsme je kupovali, tak mi paní tvrdila, že jiné boty už nebudou potřeba, vychválila je do nebes. jedeme letos 2x na týden na hory a tvrdila mi, že nemusím kupovat sněhule, že mi ručí za to, že děti budou v teple a suchu. Sněhule pro jistotu koupím, o to nejde, nejela bych na hory s jedněma botama, ale docela mě to šokovalo. A to opravdu včera běhali, neseděli, no uvidím dnes....
3. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
@jjjb tak to zkuste. my mame obyc snehule z daichmana a nohy ma teple,ale kvalita asi nebude nic moc
3. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
@mamkamarketa ciciban vůbec neznám :grinning: :grinning: ale líbí se mi název :sunglasses:
3. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
http://www.ciciban.cz/vyrobeno-prirozene.html

@jjjb koupili sme tam celkove 3 pary bot backurky 500 a ,,kecky,, kolem 1000 az 1200
3. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz
@mamkamarketa tak ty vypadají užasně, hlavně ty celoročky, můj styl :wink: hned ukládám, díky :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
@jjjb nemas zac jen je problem,ze nemaji moc prodejen :frowning2: ale my sme tam byli opravdu vzdycky moc spokojeni
3. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz
@mamkamarketa taky jsem se dívala, ale pro nás asi jedině Praha, jezdíme většinou na jaře a pak na podzim, tak by to šlo
3. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz
holky, já ani nevím, co konkrétního napsat... v nemocnici to bylo všechno ok, ale šíleně jsem se bála, že se toho nedočkáme, celou noc jsem nespala... císař naprosto v pohodě, měla jsem spinál, takže jsem byla vzhůru - ne, že by to bylo kdovíjak příjemné, ale malou jsem hned viděla a slyšela :slight_smile: a následky jako po narkóze žádné, takže super, teď jen trošku cítím jizvu, ale fakt málo... malá vážila jen 2,65 a je v pořádku, krásně pije a zatím skoro pořád spí (no, až na ty noci)...

no a doma... zatím je tu ještě manžel a malá pořád spí, takže ok, ale jsem celkově tak nějak naštvaná, asi důsledek nahromaděného stresu :slight_smile:... půlku toho doma neudělal, co měl, v noci jsme se moc nevyspali - malá řádila, pak usnula a vzápětí se o čtvrt na pět vzbudil Jurča... teď se mi ho nepodařilo uspat, tak to fakt nevím, jak to budeme dělat...

@eyael ono se to těsto lepí jen jak je teplé, tak snad to bude ok, kdyžtak hodně podsypávej, ale ty si poradíš :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz
@jjjb taky máme superfity, zatím mi nepřišly špatné, tak nevím...
3. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
@jjjb muzu se zeptat odkud jste?
3. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.