• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@fiallinka neříkám, že jsou špatné, to určitě ne. Jen jsem naštvaná, protože malá má zmrzlé nohy a to má punčochy a teplejší ponožky. myslela jsem, jak bude v teploučku a nic..... Ale uvidím, koupíme klasické sněhule a třeba je bude mít taky zmrzlé a nebude to botama. Byla by tady v tom po manželovi :grinning:
malinká je mooc krásná, taková slaĎoučká, už si ani nepamatuju ty naše drobky. Přijde mi, že byli hrozně velcí, ale když vidím Kajku jak je malinká, tak museli být ještě menší
3. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz
@mamkamarketa si píšeš sama sobě si :grinning: :grinning:
.. jsem z Olomouce :wink:
3. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
@jjjb ja vim sama sebe se ptam :grinning: :grinning: maji pobocky v brne a ostrave...
3. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz
@mamkamarketa do brna jezdíme do ikeyi? :zipper_mouth: a máme toho plné zuby. Do Prahy jezdíme za rodinou, na relax, chození po obchodech atd. Tam nám to nějak nevadí. A do Ostravy kvůli botům nepojedem... nic mě tam neláká, jen možná noční podniky :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz
zítra máme oslavu a už jsem naštvaná, manžel dovezl dorty a nějak nepochopili jak vypadá růžová barva :rolling_eyes: máme žlutej dort s Kittynou. Hlavně že mi odsouhlasili vše co jsem chtěla :angry: Aspoň že druhej je zelenej, jak jsem chtěla.
3. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz
@jjjb já jsem mu právě nohy nezkoušela, musím to někdy udělat, až přijdeme z venku :slight_smile:...

a je fakt mini, najednou proti Jurášovi se zdá úplně malinkatá, to ani není možné...

žlutý dort místo růžového, to je fakt prča :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
@jjjb v praze je v oc sestka blizko letiste.
jee tak pak nam ukaz fotecky. a manza nevedel jak maji vypadat?
Me uz u nas nic neprekvapi kdyz jsem lezela pred lety na aro ve vaznym stavu manzel (tehdy pritel mi prinesl kytku na hrob (takova ta co,,lezi,,) kdyz se narodil malej dostal ukol prinest 2 rucniky 1 velky a 1 maly. prinesl mi rucnik na nohy a uterku na nadobi. dalsi ukol (tentokrat napsany na papirku) byl koupit mi takove ty sitovane kalhotky po porodu. prinesl pleny pro stary lidi. a muzu pokracovat :grinning:
3. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz
@fiallinka vyzkoušej, by mě zajímalo, jestli jen já mám malou zmrzlinku po tatínkovi
s dortem mě fakt zklamali a to ten druhej je zelenej s Bořkem, kterej vypadá jak po flámu :sweat_smile: A to jsem chtěla postavičky zapíchnuté do dortu(jako posazené na dortu) a oni mi je tam jen namalovali, škoda slov... Vím, že se svět nezboří, stejně se sní, ale zvedlo mi to tlak, to je pravda :grinning:
3. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojda! Koukám, že řešíte zmrzlý nohy - Kubík je má taky, bohužel. A to má fakt teplý boty, punčošky a teď mu dávám i navíc ponožku, ale stejně to není ono - má to asi po mě.
No a teď se nám nějak osypal, takže byla fakt suprová noc :frowning2: , teď to šmudla dospává ......

Holky už máte nakoupené vánoce????? Já jsem letos bez nápadů :unamused: Co kupujete manželům???? - potřebuju nějakou inspiraci - POMOOOC :wink:
3. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz
@mamkamarketa TEĎ SI MĚ TĚMA HISTORKAMA S MANŽELEM FAKT POBAVILA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 14:48  • Odpověz
@mamkamarketa :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem se dlouho nezasmála :grinning: :grinning: :grinning: chlapi všichni stejní. No věděl jak mají vypadat, ale dali mu dorty dali, tak to prostě neřešil. řekl, chtělas dort, tady je máš. Prostě jen splnil ukol, dovýst je...
3. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz
@mamkamarketa tak to čtu pořád dokola a směju se :grinning: :grinning: :grinning: tvůj manžel musí být dobrý ranař :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
@ulu my sme si koupili fotak a manzel chtel permanentku,aby se mohl divat na internetu na basket z USA. takze to mame vyreseny. vim,ze od brachy dostane meteostanici a naky cesky knizky v anglickym prekladu, jo a jeste jsem mu koupila pametovou kartu do telefonu ci co. s tema chlapama je to tezky;
mam takovych pribehu hodne :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
@jjjb to jo ukol splnen co vic chtit. :grinning:
ja taky celila otazce pro mi vadi ty pleny, dyt jsou save, ne?
3. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
@jjjb dej sem fotku borka po flamu :grinning:
3. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
@mamkamarketa dík za typ, ale to se mi z toho nic nehodí. Jsme se tudle večer tak bavili co bysme chtěli k vánocům a ani jednoho z nás nic nenapadlo co bysme potřebovali - fakt nic. Jojo, vymyslet dárek pro chlapa mě přijde vždy jako nadlidskej úkol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
@mamkamarketa to u vás doma musí být sranda !!!
savé plínky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já padám :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz
@ulu já tě asi moc neinspiruju, ale chlapovi jsem koupila Diesel parfém + sprcháč, svetr, je uchylný na letadýlka na dálkový ovládání, tak jedno letadlo :grinning: a tot vše, nedáváme si moc dárků mezi sebou, raději koupíme dětem. A hlavně nám klekla televize, tak jsme před týdnem kupovali novou tv, tak nejsou ani finance
3. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
jeste jsem si vzpomela. sli sme z navstevy a, ja davala malyho do sedacky a manzel koukal na nejaky papirek, co sme meli za steracem, pak ho vzal a vyhodil. kdyz jsem se zeptala co to bylo ,, ja nevim naka blba reklama,, ja s tusenim jsem strcila ruko do toho kose (nastesti papirek byl navrchu) a hadejte co to bylo za reklamu? Ano, pokuta
3. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz
To u nás manžel žádný záseky takovýdleho typu nemá. jen, když jsme přijela z porodnice, tak jsem očekávala doma uklizeno ..... No bylo všude plno nádobí, koupelna neumytá, ..... ALE manžel mě slavnostně ukázal jak zavěsil na zeď naši novou velkou televizi, ale bylo mu odpuštěno :wink:
autor
@ulu mrkni na najeky ty slevove stranky slevomat, vykupto, megasleva a pod.
kolikrat tam najdes super veci za 50%
3. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz
@mamkamarketa Bořka po flámu dodám až v pondělí, raději jsem tu krabici zalepila a dala na balkon, abych ho nemusela mít na očích :grinning:
plinky fak super!!! :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
@ulu :grinning: :grinning: :grinning:
s tou televizi to je dobry. to je jak u nas. :grinning: muze nam hnit byt,ale telka (jeho chlouba) musi byt vylestena bez jedinyho snitka prachu
3. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz
@jjjb my jsme si loni řekli, že si nic nedáme, ale měla jsem takový tušení že manžel pro mě něco má, taky že měl .... Tak jsem letos řekla, že si teda dáme, ale co fakt nevím .....
Taky dík za typ ,ale taky se nehodí .
3. pro 2010 v 15:00  • Odpověz
@ulu můj chlap je maniak do hudby, takže já mám pro něj nějaká dvd a vím, že to bude mít 100% úspěch, všechno ostatní by nebylo tak dobré :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
@ulu tak to uz opravdu nevim :unamused:
a co jen nejakou drobnost? Hezkou fotku tebe a prcka v krasnym ramecku, at si postavi v praci na stul?
3. pro 2010 v 15:03  • Odpověz
můj chlap je workoholik, takže bych potřebovala dárek typu: zámek na notebook nebo něco podobnýho :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 15:04  • Odpověz
@mamkamarketa jojo, tu fotku si dokonce objednal , no a protože ji chce, tak jsem chtěla nějaké překvapení .....
3. pro 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
@ulu tak to uz faaakt netusim :unamused:
3. pro 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.