• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
jeee a ještě nemáte některá zkušenosti s fotolabem s výrobou kalendářů - chceme z fotek udělat kalendáře babičkám .....
No tak jsem si to v tom jejich programu pěkně připravila a dala že to chci objednat a při odesílání fotek se fotky, který jsem měla připravený tak jak mají být vytisknutý v kalendáři otočili napříč. Tak jsem odesílání rychle stopla. Bojím se aby mi nedoručili kalendář s fotkama napříč a ne tak jak mají být.
Už se mi to totiž stalo u fotoknihy. Máme velkou fotoknihu a 3fotky se při odesílání otočili a ve fotoknize jsou otočený :frowning2:
nevíte co s tím?????
3. pro 2010 v 15:07  • Odpověz
Díky všem za typy, musím něco vymyslet :unamused: no a pak, že jsou vánoce klidu a míru , s tím jsou jen starosti :wink:
3. pro 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
teda tam je takova zima. byli sme krmit kacenky a labute a brrr... takova zima,ze jsem i vytahla kulicha jeste,ze me jsem nepotkala nikoho znameho :sweat_smile:
3. pro 2010 v 16:35  • Odpověz
@ulu podívej se na www.24print.cz
na této stránce jsem si dělala kalendáře a jsou moc pěkné.navíc výběr z několika variant a za super cenu..
my máme botičky wemontky a ty jsou fakt super.kačka v nich má krásně teplou nožičku i když dojdeme z venku..

my jsme dneska byli venku a dost jsem si mákla tahání malé na bobech :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsme museli na poštu pro kačenčin dárek k narozeninám a už ho dneska od nás dostala.pěknou oboustrannou tabuli velkou..měla z ní moc radost..
všem děkuji za gratulace..ale já si to budu užívat až budu mít jistotu,že mimi je zdravé,všechno jak má být a těhu taky..tak pak budu nejšťastnější..
3. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
teda holky, tedka jsem se snazila zabalit 2 darecky. dopadlo to desne. ja holt nejsem manualne zrucna :frowning2: mela jsem kamaradku, co se vylozene vyzivala v baleni darku, delala takovy ty ruzny papirovy ozdoby na to, hackovany andelicky, slameny ozdoby.. opravdu krasne zabaleny. vzdycky jsem jen nakoupila haldu baliciho papiru a jinych potreb a za par dni jsem mela darecky krasne zabaleny . co budu delat ted nevim :pensive:
3. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz
@mamkamarketa to tě chápu já balím taky strašně.....prostě mě to zaprvé ani nebaví..u nás balí manžel krom dárků pro něho....já se taky stydím zvlášt když moje mamka nádherně balí a vždycky ty vánoce s našima jsou ťipťop. mi to tak nejde....:(
3. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
@meleri sehnalas ty boty?
3. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
teda už píšu sama sobě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahoj, jsem tu a jdu vás dočíst co jste naplkaly :grinning: :wink:
3. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz
v botách měla Anet studené nohy do té doby než jsem jí dala na punčošky ještě bavlněnou ponožku. Asi je měla zpocený tak jí to studělo.
Dárek pro manžu k vánocům nemám vymyšlený, on si něco přál, mám to tu na papírku, nějaký odborný knížky, jinak nic. Jednomu dědovi koupíme kšandy a druhýmu elektrický kartáček. Letos nebudeme dávat víc než jeden dárek každýmu, šetříme na KET. Prarodičům pak taky budeme dělat fotoalbum s Anetkou, za každý měsíc roku jednu fotku - jak šel čas...
@fiallinka - dneska jsme dopoledne pekly perníčky, dopadly výborně, pořád je chodím ujídat :grinning: Nemáš ještě recept na tu zdobicí hmotu?
@meleri - četla jsem si recept na frgál a přijde mi to težší než linecký :wink:
O víkendu měla přijet tchýně a přivézt ořechy a nepřijedou kvůli sněhu, tchán v tom nechce řídit. To teda nevím, co budu dělat, nevíte, kde se dají sehnat?
3. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
@meleri ja balim darky jak salam :grinning: :sweat_smile:
nesehnala. budto se mi nelibily nebo byly drahy :frowning2: ale @jjjb rikala,ze maji v globusu, ale mhd se tam nedostanu a auto nevyhrabem :frowning2:
3. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
@eyael orechy maji v holesovicke trznici :wink:

co je to KET? :pensive:
3. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz
@mamkamarketa - tý jo, že by se mi chtělo přes celou Prahu až do Holešovic, když skoro nic nejezdí :frowning2: mají tam otevřeno i v sobotu? Že bych tam zítra vyrazila s manžou autem...
:grinning: teď jsem mu to oznámila a prej - přes celý město kvůli ořechům?!? :confused: :sweat_smile:
jinak KET je kryoembryotransfer neboli transfer pův. zmrazených a následně rozmrazených embryí do pupíku. Máme jich takhle u ledu uložených 7. Doufám, že některá to rozmražení přežijí a že z nich bude pro Anetku nějaký ten sourozenec :wink: Bude nás to stát kolem 8-15tis., to podle rozsahu hormonální podpory, která případně bude.
3. pro 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahojky, @mamkamarketa doufám, že ty sněhule budou mít i u vás. Zítra jedem do globusu, mám ti je koupit? :grinning: schválně se mrknu za kolik přesně jsou, at tě tady nebalamutím :sunglasses: než se z toho sněhu vyhrabete :wink:
3. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz
@ulu já jsem nechávala dělat kalendáře A4 u www.happyfoto.cz a jsou krásný. Ale měla jsem trošku problém, píšou, že doba dodání je 10dní, ale já na ně čekala přes měsíc. Ale hlavně, že došli :grinning:
jinak s otáčením fotek při odesílání zkušenost nemám, jedině zavolat na jejich nějakou linku nebo napsat a zeptat se, jestli ti to udělalo i po druhé
3. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz
@ulu - kde jsi to nechávala dělat ty kalendáře?
3. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
@eyael aha. ja myslela,ze to plati pojistovna... to jsou palky... :unamused: to je des!!!
zkus mrknout na net treba je budou mit i v te kunraticke stodole. cesti zemedelci tam prodavaji svoje vyrobky. nevim jestli tam maji i v sobotu...
3. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
@jjjb to bys byla hodna. chystame se v tydnu se sisix do ikeii a hned vedle je globus, tak bysme to spojili :wink: ona narozdil ode me ridi a navic nase stara kara co ted jezdi s jednou rezervou by asi neustala stav silnic :pensive:
3. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz
preji krasný večer.ještě se tu moc nevyznám,nevím co a jak.jestli se mužu přidat.tak já mám dcerušku Natálku narozenou v dubnu 2008
3. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz
@mamkamarketa jasně mrknu, samotnou mě to zajímá, abych ti pěkně nekecala :slight_smile:

... na zítřejší oslavu vyčítám foťák z našich zimních radovánek a přidávám pozdrav z Olomouce od našich sněhuláčků :wink:
3. pro 2010 ve 22:41  • Odpověz
@vean vítej, přidat se určitě můžeš :wink:
3. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz
holky ještě mne napadlo, když jsem volala mudře kvůli očkování a ptala se, jestli jim udělá i dvouletou prohlídku, tak mi řekla, že vůbec není. je prý až tříletá :confounded: jak to máte vy?
3. pro 2010 ve 22:49  • Odpověz
@jjjb tak to mockrat děkuji,děkuji za přivítání,to jsem moc ráda,jen se tady nevyznam nevim co a jak,tak snad na to brzičko přijdu...
3. pro 2010 ve 22:49  • Odpověz
tak vidím, že tu kecám do zdi :grinning: , tak jdu raději chrnět :sunglasses:
3. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz
@jjjb - koukala jsem na Krauze... jj, dvouletá prohlídka není, je až tříletá, taky jsem koukala, když mi to mudra říkala. Prý se stejně s dětmi vídá do těch 3let často - nemoci (chřipky, rýmy, angíny).
3. pro 2010 ve 22:55  • Odpověz
ale je to tak i podle nějakého zdravotnického kalendáře, prostě dvouletá není :unamused:
uvažovala jsem v létě - na jaře dát malé očkování na žloutenku, začneme zas chodit na pískoviště a hřiště, tak proto, co si o tom myslíte?
3. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky, jen zdravím a jdu si vás dočíst! Chybí mi 4,5 stránky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dnes jsme byli s malou na kožním, je to celkem ok, klasika promazávací mast, ichtiol (nevím jaké i/y) a nějaká vitaminová mastička do mrazů. Tu můžu prý dávat i maličké až se narodí. Taky jsem byla na monitorech - zatím vše ok, dělal mi i utz a prý 3,55kg. Doufám že to nesedí (u Domči to nebyl správný odhad...) Prý buďte v klidu, to je +- 400 gramů. No joo, mínus klidně, ale že by měla třeba 3,90 ve 38. týdnu?? :confused: :unamused: :slight_smile:
Dobrou noc všem a já přijdu asi zase po víkendu....máme tady teď napoleonské slavnosti, tak budu trávit dny s rodinkou na svařáku a vyvolávat Kristinku! :slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:22  • Odpověz
@cvachna - gratulace k těhu, ať je Ti jen dobře a užíváš si to... holky k botám, s těma Vemont máme taky super zkušenost...teď je tady cca 30 cm sněhu, malá v nich dnes dvě hoďky venku a nožky teplý, suchý. A za 500-600 Kč, paráda!
@jjjb - jak jste dopadly s malou u doktorky? Sněhuláčci krásní... supr kombinézky!
@fiallinka - ahoooj, vítej zpátky! Gratuluji ke Karolínce, u nás to bylo taky jedno z nachystaných jmen... jak jí budete říkat? My jsme nakonec zvolili tu Kristinku, protože jsem nechtěla jen Káju a nebo jak mi zahlásila tchýně - Karlu! :confused: Jsem netušila, že Karolínce se tak dá říkat...já bych říkala Karoli... Fajn, že jste to tak zvládly! Odpočívej kdy to půjde a nezapomeň na pořádné jídlo - to je na nervy balzám...kvalitně a pravidelně!
@mamkamarketa - luxus hlášky s manžou!! :grinning:
@eyeal, @meleri - vy spolu vydáte kuchařku tady! Nebo marky, knihu - Jak mě net naučil vařit! :sunglasses:

Já jsem si dneska koupila pod stromeček hodinky...zkusím je najít na netu a hodit sem odkaz... a manža dostane jako překvápko koženej pásek Mustang...zbytek věcí ví nebo si musí vyzkoušet... a hlavně snad bude mít pod stromečkem dcerušku! :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 23:48  • Odpověz
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/hodinky/damske-hodinky/hodinky-scream-32014 jsou to tyhle, ale bílé... jsou takové sportovně elegantní - k teniskám i něčemu "slušnějšímu" Už tady melu sama pro sebe a kochám se svým dárkem...nejvyšší čas jít spát...
3. pro 2010 ve 23:55  • Odpověz
@silerovav - tak kuchařku jo? :grinning: dneska teda bude hovězí polévka s domácím strouháním a koprovka s bramborem, masem a vajíčkem :sweat_smile:
jinak malá začíná mít teplotu, klasicky reakce po Priorixu, je to 9. den. Má 37,5°C, takže zítra na mikulášskou asi nepůjdeme :unamused:
4. pro 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.