• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
@vean vitej :wink:
@jjjb krasny, slusi jim to spolu, moc!!! a jak dopadla oslava?
@cvachna , @silerovav holky muzete mi prosim ty botky vyfotit?prosim!
hodinky jsou moc krasny! Ja teda nejsem moc fanda ruzove,ale moc pekny! takovy styl se mi libi, ja si taky od jeziska prala pred nekolika lety hodinky :pensive: to co jsem dostala :pensive: :angry: stribrno, pozlaceny hruzy co nosi babicky :frowning2:
@eyael koprovku? MNAM!!!!!! snad bude maly brzo lip! sehnali ste orechy????

jinak my dnes meli oslavu ufff. teda ja jak nejsem zvykla pit, tak jsem dnes skoro i zpivala :grinning: :sweat_smile:
Tomis tu mel svoji pritelkyni hezky se pusinkovali a Lily mu zpivala happy birthday :grinning:
a s tim dortem, v tom hnusnym mrazu jsem sla pro dort s tsm bylo napsano ,,Tomáš" i kdyz jsem jasne psala ,,Tomas" :angry: :angry: :angry:´
@meleri to mas dobry, ten muj to neumi :unamused:
pamatuji si vanoce, kdy sem za nim letela do texasu, vyresil to tak, ze vsechny darky pro me hodil do jedne velke darkove tasky :grinning: a hotovo
4. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahojki omlouvám se ,že vám tady lezu ,jen potřebuji radu ,máme 5,5 měsíčního chlapečka a zatím ho jen kojím a na noc dávám nutrilon,a během dne čajík medunko jablíčkový ,a dneska měl kolem 6 čajík a kolem půl 8 nutrilon a jak si ublinknul tak to bylo do hnědočervena,no spíš do hněda,tak mě to vyplašilo,ale ted už klidně spinká ,mohlo to být tím čajem před tím mlíčkem,zatím totiž vždy když si ublinknul tak bud čisté mlíčko a nebo čistá voda. :frowning2: děkuji za radu.
4. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz

@mamkamarketa zdravím.děkuji za přivítání
4. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
@kasa ahoj, my teda tady vsichni mame 2lety batolatka, tak nevim,ale pokud blinkal hnede, to zni jako by tam byla krev? A cele to bylo hnede, nebo jakoby vlasky? a ted je chlapecek v poradku? Neplace, teplota? nevim,ale je sobota vecer,tak pokud se ti neco nezda, cinkni na pohotovost.ted me jeste napada alergie na BKM,ale to by se asi projevilo driv..
4. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz
@silerovav k doktorce jdem v uterý na očkování, jinak jestli myslíš jen s malou kvůli tomu výtoku, tak to nejdeme, protože už ho nemá :dizzy_face: . ale asi i tak se ji zeptám co se doporučuje u tak malých dětí.
... hodinky super, jen ta barva je divoká, ale píšeš, že máš bílé, tak ty budou fajn :wink:
... a taťka dostane nejkrásnější dáreček, už nic víc přece nemůže chtít :dizzy_face:

@mamkamarketa oslava se vydařila, jsem vyřízená nebo opilá či co :sunglasses: A dostala jsem nadáno, že říkám Bořkovi (na dortu), že je po flámu, prý je - byl krásnej, tak nevím, podle mne byl divnej, ale už mu zbylo jen asi půl obličeje, tak je to jedno :grinning:
... konkordy mají v globu ve všech velikostech: dámské a pánské za 399,- a dětské za 349,-Kč. Moc parády s nima neuděláš, ale do sněhu budou snad fajn :wink:
4. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz
@eyael Kalendáře jsem chtěla nechat dělat na fotolabu (mám tam slevu na 200,-), tak jsem to chtěla využít ....
No v pondělí zavolám na infolinku a uvidíme .....

4. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz
@mamkamarketa
marky:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38514242&tab=0

jsou to tyhle holčičí a pak tyhle stejné klučičí

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38516531&tab=1

jsou super vysoké,teplé a špička je dost tvrdá a potažená látkou,která se neokope..kačka je má moc ráda..nepromoknou a to ona ve sněhu chodí a má krásně v nich teplou nožičku,.ona je přímo zbožňuje..a jsou levný.jsou stejné jak goterex akorát o hodně levnější :slight_smile:
4. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz
@mamkamarketa celé to bylo do hněda spíše takový jakoby hlen
:frowning2:
4. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz
ale teplotu nemá
4. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
@kasa nic neztratis kdyz si zavolas na pohotovost a jen se poradis s lekarem. drzim palce
4. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz
@kasa já už si moc nepamatuju jaké to bylo, když jsem byli jen na mlíčku, ale podle toho co píšeš, mi to spíš přijde jen ten čaj a do toho trošku hleny. Nemá rýmu?? Takové mimčo nemumí smrkat a ani pořádně odkašlat, tak třeba to ty hleny budou a s čajem to šlo ven. pokud spinká a nic mu není, bylo to jen ublinknutí, tak bych to neřešila. Pokud by se to mělo opakovat, třeba ve větším množství, tak bych se poradila s mudrou
4. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz
@kasa ale jak píše @mamkamarketa pro klid duše klidně zavolej na pohotovost, od toho tam jsou!!!
4. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
@cvachna bezva. dekuju,asi do nich pujdeme ta cena je fajn. nehce se mi davat za znackovy botky 1500 :slight_smile:
4. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
@kasa pokud to byl hnedy hlen, tak bych se taky klonila k te ryme. v tom pripade urcite radim odsavat! aby se to nedostalo do ouska. malej mel zanet stredniho ucha a byl to des :frowning2:
4. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
@jjjb jeee! tak to se tam vydam! diky. to je mi celkem jedno jak vypadaji. na bobovani staci :wink:
dej fotku borka po flamu...prosim :grinning:
4. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz
@mamkamarketa děkuji,tak jsem volala na tu pohotovost a taky mi řekla,že to bude tím čajem.tak snad jo.
4. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
@kasa tak to je fajn. :wink: ja tam vzdycky tako volam kdyz se mi neco nezda. vetsinou mi ochotne pomuzou, poradi jen jednou na me zacal mudr kricet,ze po telefonu neordinuje :angry: smejd :grinning:
4. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz
@mamkamarketa vydrž Prťka vydrž :grinning: stahuju foťák
4. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz
holky, pekla jsem vanilkový rohlíčky, těsto jsem potupně koupila hotový, páč jsme ořechy nesehnali. Manža odmítl do tržnice jet a já se tam hromadkou nepovleču, když má malá náběh na teploty z očkování :frowning2: jsem nějak hotová, jdu lehnout, potřebuju se vyspat. Mějte se, dobrou noc!
4. pro 2010 ve 22:28  • Odpověz
tak tady jsou, na fotce vypadají celkem slušně :wink: ve skutečnosti byl Bořek lesklý, opocený a divný, Kitty nemá vousy a na žlutém dortu mi přijde divná. Ale asi jsem divná já, jak mi řekla moje máma :grinning: :grinning:
4. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz
jééé ještě ty fotky :sunglasses:

...nejde mi to vložit, furt se mi to seká :angry: :angry: :angry:
4. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz
4. pro 2010 ve 22:39  • Odpověz
tak Bořek prostě nejde, musím zmenšit jinou :unamused:
4. pro 2010 ve 22:40  • Odpověz
poslední šance, jinak na to fakt prdím :angry:

...musela jsem ji hodně zmenšit, snat půjde něco vidět
4. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz
fůůůůj snaD omlouvám se :confounded:
4. pro 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
@jjjb ale zas tak desny to neni :grinning: kdyby ta zelena nabyla takova vyblita,ale jinak to jsou hezky dortiky
4. pro 2010 ve 22:48  • Odpověz
@mamkamarketa jj to je ono, zelená je vyblitá a já pořád hledala to správné slovo. No nic dorty už neřeším, ale ve skutečnosti byl fakt lesklej a opocenej :grinning: Hoď taky fotku dortu s krásným jménem :wink:
4. pro 2010 ve 22:53  • Odpověz
@mamkamarketa jo byla tam paní doktorka a byla strašně ochotná.
5. pro 2010 ve 02:35  • Odpověz
autor
@jjjb hodim. ja je nechala to predelat :grinning:
5. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
@jjjb - opocenej Bořek! :grinning: :grinning: Se nediv, jestli jste mu tam zapálili svíčku! Ty by ses nepotila, kdybys měla strach, že Ti třeba shoří montérky?!
5. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.