• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@mamkamarketa - boty máme ty stejný růžový, jako tam byl odkaz od @cvachna. Nemůžu si je vynachválit - včera v nich Domča byla dvě hodiny venku - podotýkám, že u nás bylo přes poledne -11 stupňů a nožky měla teplé a suché. Narozdíl od ručiček v rukavicích.... :pensive:
5. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz
@jjjb hlavně ten růžový se jim moc barevně vyved :slight_smile:
5. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahoj @fiallinka, jakpak se máte? Myslím na vás, čím víc se mi to blíží... :slight_smile:
5. pro 2010 v 15:59  • Odpověz
ahojte holky..tak jaké to bylo s čertama?zvali jste?my jen jednu skupinku a kačka byla celkem statečná,jen fotky jsme s nimi neudělali,protože k nim nechtěla jít.dostala bohatou nadílku a krásnou panenku Dolly.. :slight_smile: jinak narozeninový den taky dobrý..jsme to oslavili s kamarádkou a kamarádem a babičkou.příští týden dojedou moji rodiče a taky ještě tchýně.
manžel zítra jede na tu operaci menisku,tak budeme 3 dny sami doma..

@jjjb dortíky jsou moc pěkné..

jj.ty botičky wemont jsou moc super.taky si je nemůžu vynachválit :grinning: venku mráz,a nožička krásně teplá a suchá :slight_smile: příští rok budeme zas kupovat u té paní na MMB..
5. pro 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
@cvachna my mikulase neslavime, manzelovi se tradice s certame vubec nelibi a ja mam kamarada, ktereho v detstvi vylekal cert tak,ze dodnes kokta :frowning2: takze toho taky nejsem zastance :unamused:

holky a ty botky, nevite ktery kamenny obchod je prodava? ja mu je musim vyzkouset :unamused:
5. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz
u nás byl Mikuláš s andělem a čertem - čert dostal příkazem stát vzadu a nevyjadřovat se, jen na malou mrknout....stejně na něho hleděla a až odešli, tak řekla, že se ho bála. Ale hezky jim zazpívala písničku, dostala balíček a anděla si pohladila...byla moc spokojená. Taky nejsem zastánce strašení, ale myslím, že jsme to zvládli tak, že se jí to moc líbilo. :slight_smile:
Marky, ty botičky nevím kde by se daly sehnat... :unamused:
5. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahojda, jak jste si užili mikulášský den? My byly navečer na vánočních trzích na Pankráci a pak v Arkádách byl Mikuláš, Čert a Anděl. Měli tam udělané podium a vždycky čert vzal dítko nahoru, to na mikrofon něco povědělo nebo zazpívalo a pak dostalo dárek. Anetka tam taky šla, i když se bála čerta, trošku natahovala. Ale pak Mikulášovi řekla básničku na mikrofon "Měla babka 4 jabka", Mikuláš valil oči, ptal se jí, kolik jí je, že umí tak krásně říkat básničku. Když se dozvěděl, že dva roky, koukal o to víc. Lidi jí krásně zatleskali :dizzy_face: Já na ní byla tak pyšná :dizzy_face: že mi i slzička ukápla :sweat_smile: :sunglasses:
5. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
musim si vam postezovat :frowning2: pred mesicem jsem mluvila se svou nadrizenou a ta mi rekla,ze od ledna se v nasi firme otvira nova pozice na zkraceny uvazek pro me idealni. v zasede mi rekla,at prosince davam zvykat si malyho do skolky a v lednu zacinam. mela jsem desnou radost, ze budeme mit korunky :slight_smile:
ted jsem volala jednatelce, abych se domluvila na detaily ohledne firemni skolky a ta mi ledovou sprchu, ze o nicem nevi, ze se vracim, a ze ta pozice je MOZNA ale od unora a byla by na plnej uvazek a ze oni nemaji povinnost me vzit do listopadu 2011 :frowning2: takze mam smolika a ja to brala jako hotovou vec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
musela jsem to nekomu rict
@eyael to je sikulka!!!! Ja bych to taky obrecela :sweat_smile: doufam,ze za par let to zvladne i tomas :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
a ta stavebnice co mi doporucila @andilek261 bude az v lednu, takze k vanocum nestihame :angry: to je den!
6. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, @eyael - Anet je šikulka! Taky bych utírala slzičku! :wink:
@mamkamarketa - nakopat do řiti takový zaměstnavatele! Jestli Tě to aspoň trošku potěší, v naší práci je to taky hnus. Naštěstí jsem tam současnou šéfovou nezažila, ale funguje tam bossing první úrovně. Normální šikana zaměstnanců. Všechny staré vyhodila a koho nemohla, je aspoň nehorázně nepříjemná.... třeba na mě - naštěstí jen do telefonu, vidět se s ní nemusím. :sunglasses:
Až Ti bude ok, koukni na ty stránky jak jsme si psaly IP...nabídka platí. :slight_smile: A každá koruna lepší něž nic.
6. pro 2010 v 10:54  • Odpověz
Fuj, mám dneska nějakej blbě nízkej tlak...jdu s malou na chvilku ven...snad to rozdýchám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojík holky,nějak nestíhám,oslavy byli super,jedna lepší než druhá,všichni jsme se vyřádili,Honzík unešený jak z dárků,tak i z dortu :dizzy_face: Jen to focení nedopadlo dle mých představ,fotky jsem ještě neviděla,nakonec z toho snad něco bude,ale Honzík to skoro celé probrečel,byla v tom ateliéru hrozná kosa a tak nám všem byla zima.. Jen ke konci ho hrozně bavilo koukat do svíček :grinning: Tady dávám jednofoto z první oslavy..
@mamkamarketa jej,to by mě naštvalo,mají v tom nějakej hokej co? Tak snad ti to nějak dopadne,ale já teda myslela,že je povinnost tě vzít hned,jak ti skončí rodičák...

Holky,můžu se zeptat,zda vaši prckové mají ještě plínky? Honzík konečně pochopil nočník :grinning: Ale je to teprve 3dny,mám z toho hroznou radoost :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:04  • Odpověz
@silerovav zatím se máme výborně, protože malá pořád spí nebo pije a Jurča byl doteď s manželem a teď je u babi... za chvíli to začne naplno, je mi to jasné... malá spát přestane (tak to bylo minule), Jurča zlobí úplně šíleně... takže už se těším :slight_smile:... navíc jsou tu hromady sněhu a blbě prohrnuté chodníky, takže venku jsme ještě nebyli, ale až budu s Jurčou sama, tak to jinak nepůjde :slight_smile:... tož tak...

A u nás byl čert, mikuláš i anděl :slight_smile:, byli to naši kámoši... a Jurča se čerta sice bál, ale jen tak "lehce", tak nevím, jestli nepadla i poslední výchovná autorita, ke které se pořád odvoláváme :slight_smile:... ale bylo to fakt dobré...

@andilek261 plenky máme (teda já ne), Jurča sice do nočníku už čurá, ale nedokáže si sám říct, jen výjimečně :slight_smile:
6. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
@cvachna ahojky, my mikuláše taky moc nemusíme. byli jsme se k večeru projít k babičce a po cestě jsme jich pár venku viděli, ale schválně jsme na ně neupozorňovali, takže je ani nepostřehli. U babičky jim donesl dárečky, ovoce a Nelinka byla tak zblblá, že nic z toho nechtěla, babička ji říkala, že ji to donesl mikuláš a ona nevěděla kdo to je, tak si nic nechtěla vzít, měla strach. doma jsme jim pak taky dali pár maličkostí na okno a jen si to vzali, ale o mikulášovi natož čertovi už nepadlo ani slovo, takže v pohodě. myslím, že na to mají čas až tak za dva roky, dřív si myslím že to nepoberou.... ani je nechci strašit čertem, takže u nás mikuláš jen kvůli zvykům, ale jinak bez významu

@eyael se ti nedivím, taky bych byla pyšná :dizzy_face: je opravdu šikulka :wink:

@mamkamarketa to je pech teda a nešlo by se domluvit s tou vedoucí, nebo se ji zeptat proč a co se teda změnilo? a ty máš rodičák na dva roky?
6. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz
@andilek261 naši mají plínky na spaní a na ven, když přijdeme z venku, tak většinou ji mají oba suchou, ale dávám ji pro jistotu, ještě bych si to moc neriskla bez ní. doma si jdou sami na nočník, jen pak zavolají, že je hotovo. Počítám, že minimálně do jara možná i léta budeme 100% s plínkama :sunglasses: nechci je nutit, musí k tomu dozrát...
6. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
@silerovav to jo, fakt to beru jako desnej podraz :angry: penize by se nam opravdu moc hodili... az tohle rozdejcham, tak do toho pujdu :wink:

ja mam rodicak na 4 roky,ale ve firme bezne berou zensk(na zkraceny uvazek)y, co maji 6ti mesicni miminka a firemni skolka se o ne postara. zenska si prividela (neprijde o materskou) a je mezi lidma. bohuzel to jsou damy co meli mesicni prijem hodne pres 40 000 a nejaka blba asistentka je nezajima :frowning2:
bohuzel tak se tam s lidma jedna. me officialne materska konci v listopadu 2011,ale kdyz jsem odchazela na materskou, tak se me sefova sama ptala, jestli se nevratim driv :cry:
fakt jsem desne zklamana uz jsem to i obrecela. ted ted mi nezbyva nez se pres to prenest.

s plinama...ehm bylo to super rikal si na curani. sice nikdy nekakal ,ale ma casto zacpu, tak jsem ho nechtela trapit. ted ale jak je zima, v nasem nevytopitelnem byte je desna zima, tak ho porad nechci svlekat (nevim, proc,ale odmita sedet na nocniku se stazenejma kalhotama, musi je mit uplne sundany :sweat_smile: ) tak to opet odkladam,az bude jaro a tepleji :pensive:
6. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz
@jjjb podle mě ani nutit nejde.. Čekala jsem,až to Honzík pochopí a ejhle,od pátku jsme doma bez plen :slight_smile: Dávám mu je jen ven a na spaní a přišlo to zničehonic.. Tak mám radost,je to můj šikulín !!!
6. pro 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
@andilek261 krasnej dort! Koukam,ze ste masinkari :wink:
6. pro 2010 v 15:31  • Odpověz
@mamkamarketa mašinkáři a autaři :grinning:
To bych asi taky brala jako podraz :unamused: Ale tak uvidíš,třeba se najde něco lepšího..
6. pro 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
@andilek261 mozna,ale tahle firma ma firemni skolku a kdyz vidim jak tady mamy nadavaji,ze jim nevemou deti do skolky..desny :unamused:
to je sikulka, tomis curat umi(umel) dobre, ale ta zima je desna :confounded:

jak je to u vas se snehem? My sme opet sli pro pliny a zapadli sme s kocarem :angry: at ziji ciste ulice...desny hotova kalamita a navic pada snih ze strech :rolling_eyes:
6. pro 2010 v 15:44  • Odpověz
@mamkamarketa ta firemní školka,to je velká výhoda! Honzík bude chodit do školky,kterou máme za barákem :slight_smile: Ale jelikož budu doma,tak bude chodit jen do 12h..
No my jsme byli venku a Honzík měl suchou plínku,hned jsem ho svíkla a on sám šel na nočník,asi mu to fakt doklaplo :grinning:
No a se sněhem mazec,takže kočár ani nevytahuju a jezdíme všude na bobech :grinning:
6. pro 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
@andilek261 tak jo. u nas si matky na matersky muzou nechat zdat o tom, ze starsi chodi do skolky :unamused:
to je sikula! s tema bobama je to fajn,ale u nas opet nerealny. ze strech pada snich a rampouchy, potrebuju, aby byl malej pod striskou kocaru, kdyby nahodou :frowning2: my mame jak sportak tak golfky, takze jezdime s golfkama (chicco multiway) do snehu mi prijdou lepsi, a navic si rikam,ze radeji znicim ve snehu golfky z druhy ruky nez sportak :slight_smile:
6. pro 2010 v 16:38  • Odpověz
@mamkamarketa taky já to mám přes tchyni,ředitelka školky je její dobrá kamarádka.. Tak jsem ráda..A padání sněhu ze střech u nás moc nehrozí,bydlíme na sídlišti a jsou tu samé paneláky..
Ty jo a s Chico multiway se musí blbě jezdit ne? My máme talky sporťák ( Dema step easy ) a golfáče ( espiro magic 4 ),obojí je do sněhu celkem ok,ale raději jezdím s těma golfáčema,pač sporťák chci začátkem roku prodávat..
6. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
@andilek261 do toho sneho jsou lepsi. maji jakoby 8 kolecek, tak je to lepsi nez chicco tour 4 s kteryma jezdime normalne... hlavne si porad rikam,ze radsi znicim ve snehu ty golfky...
tak to ti zavidim. ja spolehala na tu firemni skolku :frowning2:
http://www.mustangshoes.cz/obuv/damska-zimni-obuv-09/detail-boty/2/
holky libej se vam tyhle boty? Nejsou moc uchylny?
6. pro 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
@cvachna doufam,ze manzel bude brzy ok a ze to s malou i tim malym zvladnete :slight_smile:
manzel byl na operaci s kolenem 3 tydne pred tim nez se narodil malej a tyden pred stehovanim...byl to mazec
6. pro 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
koukam,ze se vam ty boty asi nelibili, co? ze nikdo nic nerekl :grinning:
6. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz
@mamkamarketa marky.ty jsou pěkné.já jsem od této značky chtěla tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38941970&tab=1
nebo tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38941753&tab=4

ale pro mě jsou cenově nedostupné :pensive: tak jsme se spokojila od deichmanna.a stejně jsem těhotná,tak si budu kupovat jeste pohorky..
už ani do ryflí se nevejdu :frowning2:
jinak Kačenka už je od září přihlášená do kroužku.do Moderní gymnastiky,tak jsem zvědavá,jak se ji to bude líbit :wink: pořád doma dělá placky,tancuje a plazí.taky už umí kotrmelec..tak uvidíme.. :slight_smile:
taťku máme v nemocnici a zítra ráno jde na operaci.já trpím totální nespavostí.přes den bych spala a v noci už ne :-/ to zas ráno budu vypadat.. :confounded:
v sobotu chystáme oslavu,tak vám pak sem hodím fotečky.pěkný večer,.
6. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz
Zdravím!!!!
my jsme byli od švagrové pozvaný na mikuláškou besídku do sokola kde neteř cvičila a pak tam byl mikuláš a spol. Tak jsem řekla, že an cvičení budeme a pak honem pryč aby se malej nebál. Tak cvičení se mu líbilo a když ohlásili mikuláše, tak jsem zavelela k odchodu a Kuba se chtěl na mikuláše podívat, tak jsem teda zůstali. Mikuláš OK, andílci taky a pak tam byli 2 čerti, seskočili z pódi a šli mezi děti. My seděli ve třetí řadě a hned zkraje a tak se k nám nahrnuli. Kuba ani nedutal, ale nebrečel. Potom mu jeho sestřenice dala lízátko a čerti zas k nám! Lízátko mu chtěli vzít, tak jim ho mlčky dal, ale čerti ocumlaný lízatko asi nechtěli, tak mu ho vrátili :wink: Kubík pak pořád jen ukazoval jak mu čert dal lízátko :grinning: Takže čerty bere od teď jako velký kámoše ....
6. pro 2010 ve 22:25  • Odpověz
@mamkamarketa konečně se mi ty boty otevřeli. Jooo, mě se líbí! Já teda stejně pořád nosím v zimě kalhoty, takže u mě osobně by ten horní náplet stejně nevyniknul ......

Já letos dostanu zimní boty od ježíška (moje mamka nevěděla co mi koupit a když jsem se zmínila, že potřebuju zimní boty, tak mě nahnala do obuvy a koupila mě je) - jsou to moje nejdražší boty v životě, tak doufám, že mě v nich nebude zima - já jsme teda zmrzlá ve všem!!!!
6. pro 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
@cvachna ty cerny s tim bilym koziskem jsou super! me se libi tamty,ale ta cena, neni pro me,ale mozna bracha by mi na ne k jezisku prispel,ale zase nejsou megateply a do snehu nic moc, takze zase budu potrebovat snehule, desne se mi libi crocs snehule ale 1500 je palka :unamused: no treba jezisek mi pomuze :slight_smile:
drzim palce at je tatka ok!
takovouhle gymnastku doma, mas? :slight_smile: To tomas se cely den jen klouze :sweat_smile:
6. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.