• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
@ulu prave, ja taky nosim jen kalhoty (ty svoje tlusty nohy plny krecaku nerada ukazuju :pensive: )
ja bych se bala s tema certama,ze mu tomiskovi psychicky ublizi :sweat_smile: tak to je fajn,ze ma nove kamose :grinning:
6. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahoj holky jak se máte? ted ty poslední dny nějak nestíhám a začínám být fakt unavená, tak tu moc nejsem, spíš ležím někde s knížkou když malý spí jinak jsem s ním...tady to všechno roztálo ten sníh a je úplné teplo, asi 8 10 stupňů takže jako vždy....

my jsme slavili Mikuláše a na malého to taky moc dobře nepůsobilo, měli jsme takového toho santa klause co se hýbe a má hrát ale ta hudba strašná jak na haloween spíš na strašení tak se málem rozbulel...tak to šlo do popelnice, ale jinak dostal knížku a k tomu toho pečeného čerta s ad. kalendářem...ale asi je na to ještě fakt malý.
7. pro 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
@meleri ahoooj! uz jsem se lekla,ze si sla do soukrome skupiny :grinning:
tak hodne odpocivej, at se manza stara o domacnost-mas na to narok :wink:
7. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz
@mamkamarketa nene jenom to ted moc nestíhám, víkend byl šílený a ted se snažím trochu odpočívat, ted tu jsem, ještě dělám jabl. kompot na odpoledne pro malého...zatím spí...:slight_smile:
7. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz
ahojk holky,tak hlásím, že zase nejsme naočkovaní, protože mají rýmu a včera večer 38,8. Je to jak naschvál :confounded: máme přijít až budou tři dny bez teplot...

ke kočárkům: já bych vám přála tlačit mega kočár (easy duo walker) a dvě velký děcka :grinning: :grinning: :grinning: v té břečce co tu dnes je :confused: Fakt BOMBA!!! budte rádi za mono kočár... to si nestěžuju, jen konstatuju situaci :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz
@jjjb to bych nedala :unamused: nejsou naky boby pro dvojcata? :wink: Ted s kocarem nevyjizdim, ale nastesti nikam nemusime...
7. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz
@zlatouch máme dlouhé saně a dvě ohrádky, ale tady už je sníh jen místy, tak se to nedá. Není to zase tak hrozný s tím kočárem, když to čtu zpětně, tak to vyznělo fakt děsivě.... už s ním moc nejezdíme, tak na něj nejsem zvyklá, tak to dnes byla pro mě makačka.
7. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak to my jsme od léta bez kočárku, tak to naštěstí řešit nemusím, ale když si vzpomenu na loňskou zimu a na to brodění se - no fuj!
Holky já mám v ledničce už 2 dny těsto na cukroví a ne a ne to nikdo upéct :sweat_smile:

Dnes jsem byla ve městě a jakože koupím manželovi konečně něco k vánocům, tak co jsem vymyslela, tak neměli, ale já jsem bez peněz - tady to stálo 100,-, tady 250,- a peněženka prázdá :frowning2:
7. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
ja jsem dnes totalne lina a neschopna :unamused: odpo me desne bolela ,,hlava,, (pichalo me v oku) ale neco desnyho. ackoliv to normalne nedelam, tak jsem si sla lehnout po o s malym, je to sice lepsi, ale ne 100%

@jjjb tak at jsou brzo smudlove ok!

tem co ste bez kocaru zavidim :pensive: my sme meli kocarek od leta jen na dlouhy prochazky nebo na nakupy (uz se vidim jak do tramvaje taham tasky a tomase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jenze ted v zime ma bohuzel snehule a spatne si mu v nich chodi a vyzaduje ,,hasi,, takze jezdime s golfkama, pokud mate nekdo pro me typ na boticky pro kluka co maji tkanicky a zip sem s tim!!!! na holcicku jsem nasla spousty,ale pro kluky nic :frowning2:
7. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
a musim se vam pochlubit :pensive: :grinning: KONECNE jsem si koupila zimni boty (na to lina nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ja vim, jsem uchyl. bracha slibil,ze mi zaplati pulku k jezisku a koupila jsem si snehule crocs :grinning: ja uz snad jiny boty nemam :grinning: nemuzu je na netu najit,ale mam z nich desnou radost :wink:
koukam,ze @silerovav asi vyvolava (nebo uz vyvolala?) Kristinku
7. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz
8. pro 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem včera konečně kolem půl jedenácté spustila koníka, napsala hooodně dlouhej příspěvek a když jsem klikla na odeslání, tak už to zase nefungovalo! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mrška jedna!
@mamkamarketa - ty mustangy se mi moc líbily, ještě kouknu na ty crocsy a valím s malou do města.... pak budu dělat pangasa - asi jen naprudko na másle a zelenince....
8. pro 2010 v 10:34  • Odpověz
@mamkamarketa - ty jsou dobrý, asi hodně teplý, že?
8. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
ahoj, jak se vede? vcera nesel konik a ja mela zrovna docela cas a nic...
8. pro 2010 v 10:36  • Odpověz
jinak Kristinka je ještě v bříšku, myslím že tak rychle ven nepůjde. :sunglasses: Včera jsem zdobila perníčky...dnes tady mám žehlení atd....začínám být slušně zpomalená!
8. pro 2010 v 10:36  • Odpověz
@eyael ahoj, no nápodobně! Holky, máte už stromeček?
8. pro 2010 v 10:37  • Odpověz
dneska budu dělat ořechy a ještě jedno linecký, poslepované a udělané mám už ostatní všechno cukroví. Perníčky zdobit dnebudeme, malá by je s tou sladkou polevou nejedla a mě se do toho ani moc nechce :dizzy_face: jsou moc dobré bez toho :slight_smile: dneska dělám k obědu rýži a vepřové na houbách, na polévku nějak nemám dneska náladu... No a Anet má ode dneška zas rýmu a trochu kašle, jsem si zrovna včera libovala jak je malá zdravá. Po očkování taky dobrý, měla jen jeden den mírně zvýšenou teplotu 37,5°C.
8. pro 2010 v 10:40  • Odpověz
stromeček bych chtěla koupit o víkendu, ale manža jede na 4dny s kamarádama na hory a přijede až v sobotu večer. A v neděli se mu už asi nebude nikam chtít :frowning2:
8. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
@eyael mám zas prosbu, prosím tě můžeš mi poradit, chtěla bych upéct ty vanilkové rohlíčky ale s malým se to nedá. ráda bych udělala jeden večer těsto (jak bude spát) a pak další den večer upéct ty rohlíčky ale nevím, vydrží to tak dlouho v lednici?

pekli jsme s manželem i s malým to linecké a dopadlo to dobře, jen mi přijde že je toho poměrně málo teda tak musím právě ještě něco vymyslet no a ty rohlíčky chutnají snad všem....:slight_smile:
8. pro 2010 v 10:53  • Odpověz
@meleri vydrží ti to v lednici i několik týdnů :slight_smile:, neboj - já taky teď peču na mockrát, Jurču to baví, ale zvládneme spolu jen trošku :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz
@fiallinka jjejejeje ty už jsi porodila! gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máš? moc děkuju to sji mě uklidnila, udělám to tak teda! :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz
@meleri no jasňačka, už jsme tu dvě baby na dva chlapy :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jasne, nepomlouvat :slight_smile: jsem tu dlouho nebyla a pak je docela problem pridat se k vam a reagovat...Koukam, ze vas tu i docela dost pribylo, tak to je fajn :sunglasses:
8. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz
@fiallinka gratuluju maminko, taky bych brala holčičku :slight_smile: těsto vydrží v lednici dlouho, toho se nebojte... taky jsem našla pěkný stránky na sváteční řezy, tak něco z toho zkusím...
8. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz
@desirka tady se stejně jenom pořád peče a vaří, to chytneš nit lehce...

8. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz
no jo, ale takhle se o vás nedozvím nic bližšího, s kým mám tu čest a tak, chápeš :grinning:
8. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz
@fiallinka super! :slight_smile:))) tož to u nás pak bude naopak, budu v nevýhodě! :sweat_smile:
8. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz
@desirka no ale dy´t ti říkám, jen se vařilo, teda skoro :slight_smile:
8. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz
jinak u nás Mikuláš proběhl v klidu, malej z toho fakt nemá asi ještě rozum a koukal na čerty jen ze zvědavosti a vůbec se nebál, pytel-nepytel :slight_smile: Prcek je taky jaksi nachlazenej, bude to asi tím proměnlivým počasím, ale horečku nemá naštěstí.
8. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz
@fiallinka jasně jen vařilo a kupovaly se boty :sunglasses:
8. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.