• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
autor
@meleri zima je desna. asi to budeme resit tim drazsim koutekm v obchodaku :unamused: tomas ma deti rad a vyhledavaji jejich spolecnost. pod nami bydli nemec,zije tady,ale ma stejne stareho syna, ktery zije v nemecku a sem jezdi jen na navstevy (cca jednou za nekolik mesicu) Tomas ho naposledy videl v listopadu,ale od te doby kdyz jdeme kolem jejich bytu tuka jim na dvere a vola ''Niky, Niky'' obcas i place, kdyz mu reknu,ze tam neni. :frowning2:
Ja mu kolektiv nenahradim, uz aby bylo jaro a m y mohli na hriste :slight_smile:
jake je pocasi u vas???
24. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
autor
@meleri a to ji nikdo nic nerekl,ze tam porad vodi nemocne dite?
24. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
ahojda holky, tak u nás naštěstí v MC i jinde na cvičení a ve školce kam chodíme se to hlídá. Když je někdo nemocnej, ostatní maminy upozorní a nebo nenápadně "vyštípají" pryč - však jsem si nedávno stěžovala přímo zřizovateli, že tam byla jedna bezohledná mamina s nemocnou holčičkou :zipper_mouth:
@mamkamarketa - jakpak by neměli být všichni furt nemocní, když se najdou takovýhle bezohlední, kteří nakazí všechny ostatní?! to by slyšela ode mě ceres!

vám musím povědět, co se mi stalo předevčírem v obchodě - stála jsem u pultu s uzeninama, přede mnou ve frontě dvě paní. Rozprávím s malou, furt loudila párek a drůbeží tlačenku a salámek atd, prostě všechno co viděla a na jednou slyším, jak ta prodavačka za pultem řve na tu paní před mou, ať jí neříká, co jak má vážit, ať ji nechá dělat svou práci... pochopila jsem z diskuze, že ta paní nechtěla oschlé plátky a tak se ozvala, ať jí to nedává a babizna za pultem tam na ní řvala. Paní ještě nesměle, že by se k ní jako zákazníkovi takhle neměla chovat...Ta prodavačka pořád brblala, že přeci umí navážit salámy a byla na tu paní hrubá. Tak mě nadzvedla, že jí říkám: vážit salámy možná umíte, ale chovat se ne. A najednou byla zticha. A na ostatní jako med najednou. Tohle nesnáším! Nikdo jí nenutí, aby tam dělala, jestli jí to nebaví, tak ať si jde sednout domů před telku a neprudí!
24. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
@fiallinka jo jo díky, hned mu volám at si to ohlídá :wink: a nevíš potřebuje ode mě nějaký papír z práce, že si nedělám vrácení daně. bude stačit jen čestné prohlášení?
24. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@jjjb pokud jsi celý rok měla jen ten rodičák, mělo by stačit čestné prohlášení, ale ať se na to raději zeptá. Já jsem měla i mateřskou a taky vratku daně, takže jsem tam dávala i potvrzení ze sociálky a z práce.
24. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
autor
@jjjb mrkni do sekce paragrafy, tam se to resilo. ale snad to musi byt odevzdane do konce unora...tak sup sup
24. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz
taky máme to štěstí, že když už se vláčíme přes celé město do MC, tak si něco odnesem. Posledně jsem před paní prohlásila, že jsme si mohli jít pohrát do čekárny k doktorovi, že by to vyšlo na stejno. A víte co pronesla, tak klidně běžte, bude tady míň lidí, platím si to tady a nebudu sedět doma s děckem, když má "jen" rýmu a kašel!!! NO prostě jednoduchá maminka :angry:
z toho důvodu jsem řekla, že to ted vydržíme a začnem zase chodit až bude lepší počasí. ted je těch nemocí tolik, že i to cestování busem je risk

ráno jsme měli -13 a ted máme -3stupně, ale konečně přestalo foukat, tak půjdem odpoledne ven.
24. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
@mamkamarketa @fiallinka díky holky, už jsem mu volala a vše zařídí. Ještě že tu jste :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz
autor
@jjjb me to poradily taky holky. bohuzel loni jsem o tom nevedela a o penizky sme prisli :frowning2: ale diky holkam z koniku bude mit Tomis z tech penez 1st bike :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz
@mamkamarketa - přesně, my o to loni taky přišli! sice má manža účetní, ale je na nic... z jejich peněz to není, tak jí to nebolí :angry:
24. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz
@mamkamarketa já mám právě pocit, že jsme to minulý rok řešili a měla jsem ještě mateřskou (na dvojčata dýl) a ještě mi propláceli dovolenou, měla jsem tím pádem vyšší příjem než byl limit. ale jistá si nejsem. a ani nevím jak to nakonec dopadlo. musela bych to dohledat...mám sklerozu nebo co. Proto jsem to letos nějak zazdila...
24. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
autor
@eyael ja jsem zustala stat. pak jsem se vzpamatovala a popadla tomase a sli sme domu. fakt desny
to jsou sluzby zakaznikum, vid?desny :angry: manzel dodnes rozdychava tesco, globus a spol. zbozi ti tam nahazi jedno na druhy (jednou nam pokladni na vejce hodila brambory a kdyz jsem ji rekla, co udelala,tak mi rekla,ze si mam zbozi davat rychleji do tasky :angry: :rolling_eyes: sla jsem si ztezovat a vratili mi penize za ty vejce) treba v USA maji u pokladen studenty, kteri ti zbozi daji do tasek, odnesou a naskladaji do auta!!!!
a proc ste o ty penize prisli vy? My sme o teto moznosti nevedeli. ja se to dozvedela az tedy
24. únor 2011 v 15:00  • Odpověz
@mamkamarketa - úplně ze stejného důvodu jako vy, nevěděli jsme o tom, že máme po účetní něco takového chtít...

jdu chystat batoh, vyrazíme odpol po spaní do MC za kámoškou, tak se tu mějte, už tu tvrdnu víc jak 2hodiny :wink:
24. únor 2011 v 15:07  • Odpověz
autor
Tomas prave rekl svou prvni oficialni vetu :dizzy_face: ''Tata maka, mama spek'' :sweat_smile:
no nic, jdeme do toho mrazu koupit tatovi mrazenou pizzu. vecer jdu cvicit a s kamaradkou na dvojku, tak aby mel jidlo bez prace. :slight_smile:
24. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
@mamkamarketa ona tam dneska nepřišla..ufff. samí zdraví!
tady se to tak nebere, tady mi řekli že prostě v kolektivu jsou děti nemocné a že s tím musím počítat, že ve škole to bude horší... :confounded: což je pravda...
jo je to kr.....a prostě do školy ho nepošle, sedí s ním doma ale do centra přileze....no dneska jsme se jim vyhli...

ale zas abych ti pravdu řekla, Sam je nemocný už od konce listopadu, to kdybych s ním musela furt sedět doma tak taky zblnu....párkrát jsme tam taky zdechlí šli, ale nikdo nám nic neřekl...ale nikdo to nechytil páč chodili furt zdraví... :sweat_smile:
24. únor 2011 v 19:20  • Odpověz
autor
no tak holky???
@meleri
@eyeael
@fiallinka
@jjjb
no tak holky kde ste????
25. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz
ahoj holky kde ste? mám dobrou novinu, miminko se otočilo, budu rodit přirozeně! mám radost! fakt velkou protože ten císař jsou muka....chtěla jsem se zeptat, co to je když bolí břicho jako mencky ale přitom není tvrdé? to jsou taky kontrakce?
25. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz
TADY :wink:
25. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: marketo ty mi čteš myšlenky!
zrovna píšeš jak já! hele manžel mi sehnal super krabičku, ted už ji jen naplnit a v pondělí ti to pošlu:slight_smile:
@eyael ty taky :dizzy_face: :dizzy_face:
@meleri - to jsou dobré zprávy. Já měla kontrakce hodně slabé, než se to stihlo rozjet šla jsem na sál na akutního císaře tak ti moc nepovím...Nebudou to zatím jen políčci?
25. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz
no u nás není zatím nic zajímavého, tak moc není co psát :wink: do testování daleko a na příznaky se nelze upínat, protože to může být i Utrogestanem.
Dopoledne jsme nikde nebyly, užívaly jsme si spolu doma, četly si knížky a pak jsem jí postavila v pokojíčku plážový stan, vyložila jsem jí to polštářema a dekou a měla takovou radost, že skákala okolo jak potrefená :dizzy_face: no a půlka dne v háji... Odpoledne jsme šly krmit kačenky na rybník, celou cestu šlapala krásně sama ani nefňukala, měla jsem z ní velkou radost. Přitom je to docela daleko, možná i 2km. Pak nás vyzvedl táta autem a jeli jsme domů. No pak nachystat večeři, vykoupat a uspávat, poslední dobou jí nějak nejde usínat, tak usla až po hodině čtení pohádek, mazlení, zpívání písniček atd...
25. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz
autor
@eyael tomas ma taky stan s tunelem. dostal ho k narozkam a je to skvela hracka :dizzy_face:
dneska konecne bylo i hezky. my sme dneska byli 3 krat venku. tomas by porad nikam lezl :sweat_smile: mavat tramvajim a autobusum. uz nas tady znaji, takze nam bezne tramvajaci zvoni a mavaji :grinning:
kdy budes testovat??
25. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz
@mamkamarketa - testovat budu až na manželovo narozky, dřív ne, to nemá smysl.
25. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz
autor
@eyael to bych nevydrzela a testla se nekde za bukem :grinning:
25. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz
@mamkamarketa - :grinning: uvidím jaký budu hrdina já, až se bude blížit termín narozenin :grinning: zatím je ale stejně brzy, ještě ani není termín MS. To neumí poznat žádný test takhle brzy :wink:
25. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz
@mamkamarketa - hele a jaký to je, když otěhotníš přirozeně - za jak dlouho sis dělala těhu test ty?
25. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz
@mamkamarketa - těma tramvajema je to hezký :grinning: Anet takhle mává na autobusáky, když jedeme kočárkem - dáváme znamení :dizzy_face: některý ji taky zamávají na oplátku, je to hezký :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz
autor
@eyael tomas nebyl planovany (jednak jsem brala silne leky a s manzelem zila druhy den, kdy se nam ''povedl'' ) ja se testovala asi tyden pred ms. mela jsem strach kvuli lekum, nesmi se brat v tehotenstvi.vsechny testy byly negativni (koupila jsem vsechny na trhu) a jediny clear blue mi ukazal // sice slabe,ale byly tam.
25. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz
autor
@eyael :dizzy_face: to je hezky. to je silkulka
25. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.