• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@mamkamarketa - týden před ms jo? To je hrozně brzy :fearful: Prý se nemá testovat dřív než v den kdy měla menzes dorazit :confused:
25. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz
autor
@eyael ja vedela,ze tomas je tam :sweat_smile: o cislo mi pres noc vyrostly prsa :rolling_eyes:
25. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
@eyael ale doporucuju clear blue. vsechny ostatni testy jsou smecka
25. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz
@mamkamarketa :grinning: tak to mě takhle "rostou" před každou menstruací, na tenhle ukazatel nemůžu spolíhat :sweat_smile: zas holky na koníkovi mají nejlepší zkušenost s mamatestem desítkou, clear blue je prej často falešně pozitivní, tak nevím, já ho nikdy nepoužila
25. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
autor
@eyael mamatest mi vysel negativni. tobe vyrostou o cislo? jezis to bych se zblaznila (ja mam totiz dost velky prsa a kdyz se mi zvetsili,malem jsem si musela shanet padaky :sweat_smile: :pensive: )
ted je pry novy. clear blue digital a ten pry ukaze i tyden tehu,ale asi bude dost drahy :unamused:
25. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz
autor
@eyael tady pisou ze to ukaze vysledek 4 dny pred planovanou ms. rikam,me jako jediny test ukazal spravny vysledek tyden pred ms :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz
@mamkamarketa - mě mamatest vyšel pozitivní u Anet už 6dní po transferu, jestli si to dobře pamatuju. Tzn. 10tý den od oplodnění... jenže to byly dvojky. Má vysokou citlivost, je to desítka. U toho Clear Blue citlivost nepíšou...
25. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz
autor
@eyael ale ted mas taky dvojky, ne? 6 dni? No vidis! Tak na co cekas? :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz
@mamkamarketa - vtipe :grinning: nějak nejsem vůbec zvědavá, tomuhle pokusu vůbec nevěřím. Počkám na manžovo narozeniny, jsem pověrčivá :wink: :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz
btw: a 6 dní PO bude až neděle, tj. na pondělí ráno :wink:
25. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz
autor
@eyael nemuzes myslet negativne! To nejde. musi z tebe chrcet optimismus. :slight_smile: kdy ma ty narozky? Doufam,ze ne v kvetnu? :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz
autor
@eyael no jo no. tak v pondeli. jsem zvedava za tebe :grinning:
25. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz
@mamkamarketa - narozky má 4.3. :grinning: To je týden po očekávané MS, to by měly ukázat všechny testy.
je to teď úplně jiný než u Anet, jsem jen trochu nervozní...
25. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz
autor
@eyael jestli to vydrzis mas muj obdiv :wink:
25. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz
@mamkamarketa - svůj taky :grinning: asi nevydržím, neboj :grinning:
25. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz
autor
@eyael uz jsem se lekla,ze ses miss pevna vule :grinning:
25. únor 2011 ve 23:06  • Odpověz
@mamkamarketa já jsem měla takovou sestřenici. byla jako opice, vylezla všude, i se svojí segrou..my s bráchou jsme byli slabí jak švábi.

@eyael já sem na tom byla stejně jak ty, tak právě nevím, ale už se moc těším že to brzo přijde! jestli má dr pravdu tak do dvou týdnů.. a tobě držím palce at ti to uteče! budeš brzo testovat? ale možná už pak na sobě poznáš sama nějaké změny.. :dizzy_face:
26. únor 2011 v 07:05  • Odpověz
@mamkamarketa no teda ten odkaz co jsi dávala je fakt mazec, je vidět že opravdu pocházíme z opic :grinning: Neumím si představit, že by mi takhle doma lezli. Stejně bych je nenechala, už při pohledu na toho chlapečka mi to nedělá moc dobře...
@eyael já jsem testovala 10dní po oplodnění, tekže 7den po transferu. Dýl bych to asi stejně nevydržela :grinning: :grinning: Můj manža věděl že to vyjde hned když si pro mě jel na kliniku po transferu(byla jsem tam přes noc), je to divné, ale neumí to vysvětlit. Stejně tak věděl, že to bude páreček. A to nám na UZ říkali dva chlapečky, až někdy kolem pátého měsíce se přiklonili k párečku. Má nějaký šestý smysl nebo co :grinning: Takže dvě čárky na testu byli jen pro mne překvapení a on se cítil ukřivděně, že jsem mu nevěřila... samozřejmě vše ve srandě, ale hold měl pravdu :sweat_smile: At už budeš testovat kdykoliv, přeju at tam je veliká dálnice :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@meleri klidně to můžeš mít poslíčky, ale taky třeba taky ne :wink: chodíš do nemocnice na ozvy? tam ti řeknou, jestli to jsou jen poslíčci nebo už se to pomalinku rozjíždí, podle těch hodnot už to umí rozlišit
26. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@jjjb jo no já nevím, břicho tvrdé není jak se mi to stane, prostě jen pocit jakoby mencky....ne toto byla moje poslední kontrola, ted už mám jen "čekat" na porod, pouze kdybych přenášela tak pak musím k dr. jen mi říkal že to asi přijde dřív podle toho krčku...
26. únor 2011 v 18:43  • Odpověz
autor
@meleri takze budes rodit prirozene? a ma to nejake pravidelne intervaly? Vis (nechci poucovat) ale bolesti zezacatku jsou jako silnejsi MS a pak sili. ja treba pri kazde kontrakci zvracela a mela prujem :confounded:
26. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@mamkamarketa ne měla jsem to včera večer a pak dneska ráno trošku to zabolelo jako začínající mencky a konec...:slight_smile:
jinak nemám nic...jen jsem nechápala co to je protože mě břicho netvrdlo. no tak to je hrozné tý jo to mě snad mine zvracení a průjem! :sweat_smile:
26. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz
autor
@meleri taky doufam, protoze ja to mela kazdou kontrakci :confounded: proste mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nemas poslicky? a mas vse prichystane? Jak dlouho se byva u vas v porodnici? v USA je bezne, ze kdyz se dite narodi rano vecer jde matka domu. coz pro prvorodicku musi byt mazec. ja jsem si porodnici celkem uzivala :slight_smile: nemusela delat pohosteni a uklizet pro navstevy, vsechno mi vysvetlili, ukazali. vsichni mi nosili dobroty :grinning:
26. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
autor
@jjjb mazec vid? presne to me taky napadlo, ze Darwin mel pravdu :grinning: to bych tomasovi dala! Uz takhle staci,ze mi skace po posteli, jeste aby mi tu splhal :sweat_smile:
26. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz
@mamkamarketa ahoj já nevím co jsou poslíčci právě. občas mi tvrdne břicho trochu ale žádná hrůza..no a nedávno se přidala ta menstruační bolest tak proto jsem se ptala co to je ...
tady jsou ženy čtyři dny nebo i jenom tři pokud už mjaí třeba třetí dítě. jo kdyby to bylo moje první tak tam taky odpočívám a tak ale ted bych chtěla kvůli Samvoi conejdřív domů! :slight_smile: jo nachystané už vše mám!
27. únor 2011 v 07:11  • Odpověz
@meleri - stejně ti to "závidím", že budeš rodit normálně, taky bych to chtěla zažít, pokud budu mít druhé dítě. Jeden císař mi stačil :wink: sice to asi nebude žádná procházka růžovým sadem, ale přijdu si taková ochuzená o ten zážitek co k narození patří... držím palce, ať je všechno v nejlepším pořádku!
27. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.